Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 24.9.2018, 18:09

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 309 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
 Čím čistíte svého "miláška"? 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Čím čistíte svého "miláška"?
Pokud nemáš hlaveň znovu načerněnou brynýrem tak ne. Nenechávej to působit déle jak 5 minut. To platí o všech prostředcích s obsahem amonia, zvláště ve vývrtu. Já odmašťuji čím se dá - G i Arko. Čistič brzd, čistič od Loctite, nejlepší je ale líh, tím dostaneš použitou chemii ze zbraně.

sob 18.8.2018, 4:08

Dobrý den,
Koupil jsem z druhé ruky G17 gen3 a při rozborce jsem si všiml trochu rzi na tomto místě. http://www.imagehosting.cz/?v=img454jpj.jpg
Je to jen na vyčištění nebo na výměnu dílu.
Děkuji za odpovědi

pát 24.8.2018, 13:11

Zalestit,chemicky osetrit, sledovat.
Nic vic bych zatim neresil s touto soucastkou.
Nicmene, dukladne bych skontroloval zbytek zbrane.
Nemyslim, ze je vyskyt rzi na teto soucastce bezny a muze znamenat i dalsi problem jinde.

pát 24.8.2018, 13:45

Ok včera mi dorazila sada na čištění + had + Brunox Turbo spray gun care. Tak to pořádně rozeberu. Tím brunoxem to mám vzít?

sob 25.8.2018, 11:24
Partner MujGLOCK

občas mi to zarezlo na tom plýšku, ale bylo to čistě protože tam se holt ošoupal matroš, rozleštit namáznout popř vyměnit..

pon 27.8.2018, 8:03

Rad bych rekl svuj nazor na pouziti vazeliny k mazani drazek. Podle meho, je pouziti jakekoliv vazeliny, vcetne Tetra Gun, na vodici drazky nevhodne. Duvodem je to, ze vazelina na sebe chyta spoustu prachu a vytvari tak brusnou pastu. Proto ja osobne vazelinu na zbrane nepouzivam , krome spouste. Na vse mi staci CLP . Samozrejme ani CLP neni dokonale. Delam to tak, ze striknu na hadr a tim potom umastim ciste treci plochy zbrane.

Co se tyka cisteni hlavne,tak se mi osvedcilo:
1-Dobre prostriknout hlaven Konkorem a odlozit
2-Cistit zbytek zbrane
3-Protahnout hlaven aspon 5x hadem
4-Prostriknout znovu Konkorem
5-ocistit hlaven od ostatnich spalin z venku (tvrdy zubni kartacek+hadr)
6-Protahnout hlaven plastovym kartacem 5x ,10x i vicekrat.
7-Vytrit hlaven
8-Na hadr striknout CLP a protahovat hlavni
9- Opakovat bod 8 dokud neni hadr cisty

pon 27.8.2018, 10:50

Zdravím ve spolek. Já na Glocky používám už hodně dlouho CLP spray od České Zbrojovky (CZ for gun) dříve se to jmenovalo Gun Remedy... Dobře rozpouští , jde lehce setřít,neváže na sebe prach ,zanechá pouze tenký film , dobře sublimuje,a ,,krásně voní,,po benzínu a petroleji :lol: Vše prostříknu, pak vytřít bavlněným hadříkem a lauf protáhnu cca 5x bore snake (hadem) a nakonec jednou hadříkem... AR čistím úplně stejně , ale tam používám Frog Lube clp (tekutý) a hadem protahují lauf tak 10x ...Používám pouze originál Bore Snake od Hoppe's protože mají hodně hustý kartáč.. Po vyčištění Frog lubem namažu kompletně závěr,závorník a uzamykací ozuby. Udělá to hodně konzistentní film, který trochu ztuhne,ale po prvním výstřelu zase zřídne . Nestéká,neodstřikuje, neváže prach ...Není nejlevnější ale myslím ,že s jedním balením 118ml tak 2roky vpohodě vystačíme... :lookround:

úte 04.9.2018, 14:32

Taková věda s čištěním glocka? Tož to ho nechci. [emoji23] Já mám naštěstí nějakou nenáročnou generaci, takže skoro nečistím. No a když už, pak na G co je po ruce, WD, Brunox, Balistol, CLP ale pozor, ne všechno naráz, vždycky co mě přijde pod ruku, nebo nahmátnu. Kartáčky, párátka, had, vatový tyčinky, hadr.
A když už je to fakt fakt moc, chodí do myčky na nádobí. Jen pozor na ženu, některá by na to mohly být háklivá.[emoji6][emoji16]

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

pát 07.9.2018, 7:11

Ahoj, máte někdo tip na osvědčený tablety do myčky pro mytí glocka? :-)

pát 21.9.2018, 13:56
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 309 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16