Činnost sdružení LEX


Vše týkající se sdružení LEX

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Jasik » pon 13.3.2017, 8:29

Třeba ta akce nakonec nebude o přímém přenosu hlasování.. když se někomu z našich poslanců v EP podaří prosadit nějaký ten pozměňovací návrh..

„Pokud bychom totiž byli schopni do textu prosadit některé z pozměňovacích návrhů, směrnice by nebyla přijata a začalo by se o ní znovu jednat,“ vysvětlila europoslankyně Dita Charanzová (ANO)
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/smernice-o-drzen ... anicni_jkk

A myslím si, že tedy, když už LEX monitoruje média a dění kolem směrnice, mohl včas upozornit pořadatele akce na to, že projednávání směrnice v EP nebude 15.3., ale už v úterý 14.3.2017, takže by měli upravit program manifestace - přímý přenos z hlasování asi nebude..

09:00 - 11:50
• ***I (A8-0251/2016) FORD IMCO
Control of the acquisition and possession of weapons
12:00 - 14:00 VOTES followed by explanations of votes
• ***I (A8-0251/2016) FORD IMCO

Edit: Abych byl dostatečně korecktní, termín zveřejnění programu:
Published by the Plenary Sittings Directorate, 09/03/17 - 14:40

Edit 2: http://www.gunlex.cz http://gunlex.cz/domu/kratke-zpravy/267 ... erenitu-cr
Zveřejněno: 12. březen 2017
Evropská komise předložila Evropskému parlamentu směrnici o kontrole nabývání a držení zbraní. V úterý 14. března o ní bude hlasovat Evropský parlament.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od S474N » pon 13.3.2017, 9:27

Tak se nam cela vec opravdu zajimave vyviji, na jednu stranu musim rict, ze dobrym smerem.

5.3.2017: Anketa na foru - "nevyjasneny postoj", "predstavenstvo otevrene nepodpori", "duvody nechame skryte"

8.3.2017: Soukroma zprava vsem - "predstavenstvo se rozhodlo nepodilet a ani otevrene nepodporovat"

12.3.2017: Soukroma zprava vsem - jiz bez negativniho zabarveni! Takto mela vypadat ta prvni zprava, kde se nikomu nebude nic podsouvat! Samo predsednictvo LEX musi chte nechte uznat, ze puvodni dikce obou zprav byla opravdu NESTASTNA!

12.3.2017: Forum - vysledek ankety: zde mam nekolik vyhrad:

- "vetsina z vas" ≠ vetsina clenu. Nevsiml jsem si, ze by tam prispivalo 3000 lidi, tedy drtiva vetsina clenu se VUBEC ve foru nevyjadrila.

- porad jsem nepochopil "hodneho policajta", to jako ten, kdo je hodny policajt, tak neprijde podporit vec toho druheho? Zvlaste, kdyz se jedna a spojence? Tady nejsme v nejakem filmu americke beckove produkce.

- k otazce osobni ucasti - je smutne, ze na miste budou konkretni lide z LEX a svym zpusobem se budou za LEX stydet. Dale osobne tvrdim, ze prvotnimi vyjadrenimi predstavenstva opravdu dochazelo k neprimemu bojkotu akce. Vzdyt si staci precist ty pouzite vety, ktere smerovali do negativna.

- k zajimavym historkam:

a) jediny, kdo byl "varovan", jsem byl ja tim, ze mi jeden z clenu LEX zabanoval pristup na FB. Je to velmi usmevne v tom kontextu, ze dotazy byly polozeny slusne a nasledne jsem byl "zahnan do kouta" argumentaci o vymysleni si, prekrucovani a psani pohadek. Na zaklade toho jsem uverejnil konkretni screenshot, kde to bylo jednoznacne. Mimochodem, aplikovat pravidla na cleny na neclena je take velmi zajimave, nebojim se rict, az schizoidni *3*

b) opravdu me bavi, jak "ruznymi informacnimi kanaly" je oznacovano nase forum. Na jinych forech se totiz vubec v souvislosti s timto nic neresilo (coz je ovsem na druhou stranu dost smutne). Mimochodem, pokud je mi znamo, LEX byl vytykan prave ten negativisticky pristup (my vedeni nechceme -> nedelejte to ani vy).

c) "padala narceni", zrejme mysli ty, ktere byly nasledne smazany.

Kdyz to zakoncim sam za sebe, kdyby LEX vystoupil tak, jak byla rozeslana soukroma zprava ze dne 12.3. tak se tahle tragikomedie ani nemusela odehrat.


Mimochodem, predstavenstvo LEX si porad neuvedomuje, ze manifestace se bude konat TAK JAKO TAK. Jedinym vysledkem jejich pristupu je to, ze nas tam bude mene, coz logicky media obrati proti strelecke komunite jako celku. Tedy z tohoto jednoznacne vyplyva, ze svym pristupem jdou proti zajmum drzitelu zbrani! Tohle je nejzasadnejsi vec v cele veci, bez ohledu na nejake jejich politikareni! Panove VZPAMATUJTE SE!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od john.hawk » pon 13.3.2017, 9:37

není to na palicu ??
nebo je to neobratnost ??
nebo je to zbabělost ?
nebo je to hloupost ?
nebo je to úmysl ?

co mně pobavilo nejvíc : ,, znepřátelit si politiky, včetně střelců v politice a těch, kteří jsou na naší straně a doufat, že spolupráce se zbrojovkami to zachrání"
tady bych si troufal dodat citát od Karla Kryla : „Politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří, je idiot!“
Já bych jen dodal s politky se nepřátelíme.. proto si je nemůžeme ani znepřátelit..

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Jarda K » pon 13.3.2017, 10:05

Hodně toho tu bylo napsáno. I s arogantním stylem, kdo nechčije s námi, chčije proti nám. Proč si každý myslí, že jen on má tu pravou pravdu?
Kéž si více a více lidí uvědomí (i ve vedení LEXu) co je pravou příčinou i tohohle rozesrávání se mezi sebou.
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od S474N » pon 13.3.2017, 10:09

Jarda K: pokud se ti nechce mocit, tak muzes stat opodal, nemocit a nekomentovat to. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od reddog » pon 13.3.2017, 10:48

Jarda K:
Korty, to je ale divne, protoze pokud si nejsi jist svou pravdou, pak je tezke se k necemu vubec vyjadrovat. Zmenit nazor diky novym ci kvalitnejsim informacim muzes konec koncu vzdy a je to dokonce lepsi, nez pres zjevnou chybu stat stale na jednom miste. Vzajemne ovlivnovani a vymena informaci nas posune dal, nez dogmaticke lpeni na zazitem systemu.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Jasik » pon 13.3.2017, 10:52

Ohledně té ankety, která byla rozeslána členům LEXu, dovolím si malý sumář i pro nečleny, aby byla střelecká veřejnost pravdivě informována(subjektivní, spočítaný tak nějak letmo a zároveň se tedy omlouvám představenstvu LEXu, že jim tak trochu lezu do zelí):
Celkem jsem zaznamenal 303 odpovědí.
248 bylo z nějakého důvodu NE, nezúčastním se.
55 odpovědí bylo ANO nebo pokusím se přijít.

Rozbor nesouhlasných:
46 - z důvodu časových nebo vzdálenosti - mezi nimi bylo i několik, kteří by přijeli, ale musí dát ne.
12 - s převažujícím názorem na to, že přijde málo lidí
28 - s převažujícím názorem, že to média špatně podají a je to politicky nekorektní
20 - s převažujícím názorem na to, že může být nějaká provokace
142 - buď pouze NE nebo malicherné důvody (pro velkou část z nich se jednalo o vůbec první příspěvek na fóru LEXu)

Kolik že to má LEX celkem členů?

P.S: Jo a na dotaz, kde jsem daná čísla zjistil a dostal se k anketě a že jsem si to nevycucal z prstu, tak opravdu ne. A zdroj neprozradím, LEX také neprozrazuje všechny své kontakty.
Naposledy upravil(a) Jasik dne pon 13.3.2017, 11:21, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Sedmej » pon 13.3.2017, 10:58

a není to tak, že Lex by si mohl spoluorganizováním takové (teď si dovolím napsat trochu nesmyslně pozdní akce) zavřít dveře tam, kde má reálnou šanci něco ovlivnit? že prostě Lex jde cestou vyjednávání a šíření informací u lidí, kteří pak mají vliv něco změnit? Za mě prostě lepší postup než dělat sraz v době, kdy už je v podstatě rozhodnuto.
Navíc přece nikde Lex nekritizuje tuhle akci, naopak lidem radí ať jdou, když chtějí.
"války" se přece nevyhrávají jen v předních liniích.
a to urážení a kydání hnoje podle mě ničemu nepomůže, tohle komunitu nespojí, naopak to může některým ukázat, že nejít, je asi lepší.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od S474N » pon 13.3.2017, 11:30

Sedmej: on tu nekde nekdo nekoho urazi a kyda na nej hnuj? Pokud to mam vzit na sebe, tak se odvolavam na konkretni veci, ktere probehly a ktere mohu jednoznacne dolozit.

A ted k tematu, osobne rozlisuji vic stavu:

1) Neorganizovat a apelovat na neucast
2) Neorganizovat a mlcet
3) Neorganizovat a podporit
3) Organizovat
4) Organizovat a apelovat

Nejak netusim, proc to celou dobu LEX dava na neorganizovani a zaroven hlasa, ze to nebude "otevrene podporovat", cimz to stavi do negativna a neprimo tak ovlivnuje nerozhodne cleny. Vzdyt bud stacilo jen mlcet nebo napsat, ze to nebude organizovat, ale zaroven, ze by bylo dobre, aby clenove sli podporit partnera a treba hlidat i provokatery. A ne si "duvody nechavat napotom". A to je to, co tomu vycitam ja!

Mimochodem, koho vlivneho by mohla ucast LEX nastvat? Mysleno tak vlivneho, ze bude jeste vlivnejsi, nez treba poslanci (kteri tam taky maji byt). To jsou proste stejne "argumenty" jako ty o hodnych policajtech a divani se do trezoru.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Jarda K » pon 13.3.2017, 11:56

reddog píše:Jarda K:
Korty, to je ale divne, protoze pokud si nejsi jist svou pravdou, pak je tezke se k necemu vubec vyjadrovat. Zmenit nazor diky novym ci kvalitnejsim informacim muzes konec koncu vzdy a je to dokonce lepsi, nez pres zjevnou chybu stat stale na jednom miste. Vzajemne ovlivnovani a vymena informaci nas posune dal, nez dogmaticke lpeni na zazitem systemu.
Domnívám se, že demonstrace je zbytečná. S EUrohujerama nehne. A domácí politici? Těma to nehne. Myslím, že užitečnější bude volit bez koblihy v puse. Zatím snad ty volby, kromě masírky médií, jsou svobodné. Demonstrovat půjdu za vystoupení z Uhnije. Pokud jsme stále členem toho spolku, tak i věc našich zbraní je (pohledem zákonným) ztracená. EU nás dříve či později zadusí. Je to jako ucpávat přehradní hráz prstama, místo abychom vedli tok řeky jinam.

S přibývajícím věkem nějak umiňuji ve výkřicích, že mám pravdu. Pomalu mi dochází "objevnost" citátu 'Vím, že nic nevím'. To ovšem neznamená, že nemám nastaveny mantinely, za které nejdu.

Tak se Satanovi omlouvám, že nejsem tak radikální a že mi není vše křišťálově jasné. Všechny stejné chce mít EU. A ti, co křičeli ...kdo chvíli stál, stojí opodál.... tak ti už tu i vládli. A byl to pěkný ksindl.
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Pepíno » pon 13.3.2017, 11:57

Už mi to nedalo a musím se přiznat, že se také NEzúčastním. Mám za to, že toho na 100% využijou různý "národovci" a "vlastenci" (rozuměj okamurovci a jim podobní) co se tam budou chtít zviditelnit. Budou tam mávat pamfletama typu "Pryč z EU" a "Smrt NATO" atd.atd. A celá ta sranda se mine účinkem. A pořádat to ve všední den to je taky docela ......
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Jasik » pon 13.3.2017, 12:41

Na rozdíl od fóra LEXu jsme tady ve veřejné části fóra a tak zdravím své příznivce z řad členů LEXu, kteří to tu čtou.
Počet editací mého předchozího příspěvku s počty hlasů v anketě byl dán úpravou chyb, formátování a doplněním P.S. To jen tak na vysvětlenou.
A jako nečlena LEXu mne opravdu, ale opravdu velmi mrzí, že jsem byl exkomunikován.. :-(

P.S: Děkuji předem za vyřízení mé odpovědi nebo zkopírování na forum LEXu, kam nemám přístup..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od S474N » pon 13.3.2017, 12:43

Jarda K: nejak nerozumim tomu, proc hned radikalni? Mas pocit, ze tam jdeme jak opice tlouct klackama do vyloh, zapalovat auta nebo vyvadet kdovi co? V realu je to naprosto naopak!

Mimochodem, dle aktualnich zprav poradatelu se nas tam sejde ctyrciferne cislo, pokud pokorime alespon tu tisicovku, tak to bude pozitivni.

Pepíno: no a ty snad chces zustavat v EU? Furt tu jen ctu duvody, proc nejit, co zmenit premysleni na to, hledat duvody, proc tam naopak prijit?!?

BTW o vikendu uz vidim zas ty brekoty typu, jak musi kazdej s rodinou na chalupu, k rybniku, na hory, do samosky, hlidat sourozence, mit dceru, jit na kurz vysivani, nemit dalnicni znamku,.... (co mi to jen pripomina? Navstevnici ze srazu vedi *3* *40* *47*)
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od reddog » pon 13.3.2017, 12:45

Důvody proč nejít, jsou osobními důvody každého z vás. Nikdo vás nenutí. Jen sem dáváme možnost a stále dokola vysvětlujeme, co to pro nás některé znamená. Dnes nejdeš za zbraň, zítra za vzduchovku, pozítří za šroubovák.
Jen si vzpomeňte, tak jste se divili, občas i smáli tomu, kam to třeba Británie doklepala. Pokud už vás někdy šacovali němečtí policisté a trnuli jste hrůzou, zda váš nůž do lesa zůstal doma nebo v kufru auta...
A pokud máte pocit, že stejně nic nezměníte, pak se koncentrujte na to, až budete moct. To vás asi bude víc třeba. Hlavně ale neznechucujte ostatním už dopředu "jasnýma vizema, jak je to celé na pikaču", protože tohle je fakt kontraproduktivní.
A budete-li mít kecy v hospodě u piva na téma "p--a, jsem to říkal, málo lidí, šaškárna" tak vězte, že ti tam budou mít za sebou alespoň to, že se navzájem nenechali ve štychu.

edit:
do dupy, jste nějak rychlejší.
mmch, náčelníku, tu exkomunikaci myslíš vážně? To tě jako odvrhli z lůna ?? Tak teď jen aby nenastal NundN.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Pepíno » pon 13.3.2017, 13:04

S474N: Chci.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od reddog » pon 13.3.2017, 13:13

Pepino:
chces zustat i v te unii, ktera ti chce vzit zbrane a pomalu te pripravovat o zbytky svobody? co kdyz zakaze priste urcitou znacku vozu a ona to bude ta tvoje? Jaky benefit v setrvani ti za toto stoji? Ptam se proto, ze jsem si tuto otazku kladl sam a dosud jsem zadnu jednoznacne uspokojivou odpoved nedostal. Mmch LEX vlastne stale bojuje s molochem EU a jeho zakonodarci (samozvanci a ubermanschi), takze je LEX tvuj nepritel?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Pepíno » pon 13.3.2017, 13:49

reddog: Trochu přitažené za vlasy ale tvůj názor na unii respektuji. Já bych tam na ten manifest dojel ale časově to kvůli zaměstnání nedám. Mě spíš sere jak se na tom zase budou přiživovat kdejaký nacionalistický sajrajti. Nemám tyhle typy lidí rád. Nerad s nima sdílim stejnej prostor (nedopadá to pak dobře). Jinak co se týká unie pro mě pozitiva stále přebíjejí negativa. Je to můj názor nikomu se ho nesnažim vnucovat pouze konstatuji. Co se týká p.Černého mám výhrady k formě jakou svoje myšlenky v některých případech prezentuje. Některé jeho projevy v debatách mi přijdou takové neuhlazené. Přijde mi že mezi tím jak se vyjadřuje psaným slovem a například v debatách tak jsou rozdíly jako by to byli dvě odlišné osoby. Podle mě je to způsobeno tím že při psaní má víc času na to si to co píše pořádně rozmyslet. To ten chlapík z LEXU mi přišel tak o level vejš co se debat týká.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od reddog » pon 13.3.2017, 16:30

Vidis a na tom se da stavet, protoze je to vecne a konkretni. Bohuzel, za poslednich par dni spise ctu hejty a neurcite blaboly, ktere ve finale ani nejsem schopen pobrat.
Tvrdim a budu tvrdit, ze se da pokecat s kazdym, kdyz je vule 8-)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od cmk » pon 13.3.2017, 18:40

Jak jinak nazvat to, ze i presto, ze nekdo vi, ze LEX neni proti demonstraci, jen se nepodili na organizaci a zaroven presto, ze vi, ze LEX nadale sdili a posila informace, ze 15.3. BUDE demonstrace - tak jak jinak nazvat to, ze ten nekdo napise: "predstavenstvo LEX si porad neuvedomuje, ze manifestace se bude konat TAK JAKO TAK" nez ze je to kydani hnoje ???

To je uplne totalne mimocestna uvaha.

A co se tyce hratek s cislama...
a) bylo spis vhodnejsi dat sem rozbor otazky: "Mel by LEX podobnou akci organizovat?"
b) pokud se takto chceme stavet k "hlasovani" tak, ze se vyjadrila mala cast, tak zrusme volby, zrusme valne hromady, zrusme vsechno... Protoze malokdy se vyjadruje kvalifikovana vetsina... Ohledne poctu lidi, co se vyjadrili - doporucuju nacist si neco o vyzkumech trhu a o odchylce - o vlivu na ni v zavislosti na absolutnim cisle respondentu a relativnim procentu respondentu.

Pokud nekoho zajima nas verejny program do konce mesice:
- priprava bezpecnostni konference Cevro
- priprava strelecke akce pro Students for Liberty
- priprava setkani VIP hostu LEX, ceskych politiku, odborniku a zahranicnich politiku a odborniku na strelnici
- priprava Valne hromady
+ samotna realizace tech akci.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Činnost sdružení LEX

Příspěvek od Jasik » pon 13.3.2017, 20:20

CMK: Honzo, k první části ať se vyjádří autor toho co cituješ, ale žádný hnůj rozhodně nekydá jak ho znám.
Já se vyjádřím ke svým hrátkám s čísly.
Jelikož místopředseda LEXu napsal, že to počítat možná ani nebude nebo později, tak jsem si řekl, že věnuju chvíli času a udělám to - jen tak pro sebe a lidi, co je to třeba zajímá, aby to nemuseli počítat sami a pročítat vše a dostali se k nějakým trochu exaktnějším datům...
Odchylky, statistiky, průzkumy atd., to je tvoje ex-práce, do debaty o tom se s tebou fakt pouštět nebudu. Já jsem napsal zjištěná fakta, o ničem jsem nespeluloval a neovlivňoval jsem výsledky průzkumu tak, jak se to děje třeba v politice před volbami.
Co ale oceňuji je opravdu to, že se ozvali lidé, pro které to byl první příspěvek na LEX fóru. Dokázali jste probudit i spící členy, což se třeba nám tady na fóru moc nedaří.

Ohledně plánovaných akcí - program je sice veřejný, ale nepřipadá mi jako to, co osloví širokou střeleckou veřejnost počínaje třeba nějakými myslivci, které oslovuje pan Straka.
Je to orientováno na odborníky, politiky, budoucí politiky, budoucí Evropské politiky atd. Promiň, ale to jsou opravdu debaty podobné "kavárně".
No tak uvidíme co z těch akcí bude za závěry a co se povede někomu prosadit v praxi. Třeba se to dozví i někdo jiný než jen členové a vyvolení odborníci.
LEX sice není to co byl na začátku, ale vždy si najde něco, proč bude pracovat.. I s prázdným trezorem...

Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz