Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 09.12.2021, 4:42Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 CIZINA - zbrane, zakazy, apod. 
Autor Zpráva
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13293
Bydliště: mám
Příspěvek CIZINA - zbrane, zakazy, apod.
Mozna by stalo za to udelat nejakou mensi databazi, jak je to se staty okolo ohledne vycestovani napriklad. Nemyslim ted strelnou zbran, ale treba jak je to s nozem nebo teleskopem v okolnich zemich. Pristi tyden me osobne ceka cesta do Nemecka a docela by me zajimalo, jak to tam je.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 23.8.2006, 21:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 04/2006
Příspěvky: 705
Bydliště: DOMA
Příspěvek 
Ve zbraních a nábojích otom před dovoleníma vyšel mega článek a nic moc dost to spřísnili,ale už si to nepamatuju zkus si to někde dohledat je to tam komplet.sten. :wink:


stř 23.8.2006, 21:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 12/2005
Příspěvky: 1162
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek 
Jsem teď v Montrealu. Zbraně tu nemá ani polovina cajtů. Všichni vám řeknou, jak je tu bezpečno, ale když jsem zjistil, že dopravní podnik tu nabízí službu "between two stops," začal jsem si myslet svoje. Vysvětlení: za tmy řidič ženě zastaví k výstupu i mezi dvěma zastávkami, aby nemusela chodit sama po tmě o 50m dál. Určitě je to tím, že holky tu jsou líný, že jo? :evil: Jo a tohle a Avim jsou jediné stránky o zbraních, které se mi zobrazují, všechno je blokované. Neotevřou se mi ani stránky výrobců holsterů :shock:
EDIT: nůž se tu nosit nesmí, což každopádně porušuju. Kasr mám v kapse taky. Chodím fotit město v noci.


čtv 24.8.2006, 19:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 09/2005
Příspěvky: 1122
Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««
Příspěvek 
S nožem na cestách
legislativa
12/2005

Jak s nožem do světa?
Nechcete se na svých cestách vzdát svého „miláčka“. Jste zvyklí nosit svůj nůž neustále při sobě. Heslo, že - správný muž nosí nůž - je vám velice blízké a chcete se tohoto rčení držet kdekoli a kdykoli. Pak vám doporučuji si přečíst následující řádky a možná někdy a někde přehodnotit své požadavky.

Každá země na světě má své vlastní zákony, s jakými přistupuje k nožům. Získání informací a to jak o tzv. legálním důvodu držení nože či o právních normách týkajících se přepravy nožů, je velice obtížné. Pramení to převážně z nevole odpovědných úředníků, ale také mnohdy z chybějících jasně a srozumitelně vysvětlených vyhlášek či předpisů. Mnohdy je nutné, jak už to v životě bývá zapojit rozumně i vlastní hlavu. Berte ohledy na místní mentalitu, pokuste se vžít do obyčejů dané země kam cestujete a do práce policejních úředníků. Jinak vám hrozí nepříjemné postihy, které mohou vést od peněžitých pokut až k zatčení. Počítejte s tím, že obecně v žádné zemi bohužel nepatří k běžným důvodům nošení nože na vlastní ochranu. Tento článek není žádná právně-závazná podrobná rozprava o zahraničních zákonech o zbraních, ale je to jakýsi základní přehled o nošení nožů v některých zemích světa.

BELGIE
V Belgii jsou ze zákona zakázané zbraně - dýky, dýkám podobné nože, vrhací nože a nože připomínající jiné předměty. V právních ustanoveních není uvedena žádná jiná specifikace zakázaných nožů, přesto se dá jen těžko říci, jak je ospravedlňováno vlastnictví vystřelovacích nožů nebo motýlků. Zvláštní pozornost je věnována při veřejných akcích. Nůž a to i zavírací nůž bez pojistky může být např. při fotbalových utkáních důvodem k zatčení a trestnímu stíhání. Z toho vyplívá, že v Belgii je vlastnictví jakéhokoliv nože považováno za nelegální, pokud nemůžete uvést legální důvod k jeho nošení. Určitá specifická nařízení platí také u transportu nožů. Nůž musí být přepravován tak, aby nemohlo dojít k žádnému přímému zásahu - tzn. v autě musí být nůž zabalen v kufru, v batohu nebo v nějakém pouzdře.

DÁNSKO
V Dánsku jsou zakázány nože s automatickým otevíráním, motýlci (balisongy), vrhací nože, dýky a prodloužené dýky. Dále pak platí zákaz v otevřených prostorách a ve vozech pro zavírací nože, které se otevírají jednou rukou, nebo zavírací nože s pojistkou nezávisle na délce čepele. Povoleny jsou pouze zavírací nože s maximální délkou čepele do 7 cm, které nemají pojistku. Výjimky jsou možné v případě výkonu povolání, při lovu, rybaření nebo sportovní činnosti. V těchto případech mohou být používány také zavírací nože s pojistkou a pevné nože do 12 cm. Nůž musí být transportován tak, aby nemohlo dojít k jeho přímému použití, tzn.- v autě zabalen v kufru nebo v nějaké tašce, atp.

FINSKO
Co se týká Finska, mám potěšující informaci. Pro běžné nošení platí legální důvod bez jakýchkoliv omezení.

FRANCIE
Ve Francii existuje zákon, který umožňuje posuzovat veškeré nože jako zakázané předměty.V podstatě povolen je pouze nůž ke kuchyňskému použití. Vše záleží na situaci a rozhodnutí úředníka, jak bude na nalezený nůž nahlížet. Nože s automatickým otevíracím mechanismem, nože, které se otevírají jednou rukou a nože s délkou nad 10 cm, nesmí být v žádném případě používány. Pamatujte opět na zajištění nože během přepravy.

HOLANDSKO
Vlastnictví vystřelovacích nožů, motýlků (balisongů), dýk a tzv.one-hand nožů je zakázáno. Ve větších městech Holandska je všeobecný zákaz nošení nožů. Povoleno (kromě velkých měst) je nošení zavíracích nožů a to i s pojistkou s délkou čepele do 7 cm.Také jsou dovoleny pevné nože s maximální celkovou délkou do 28 cm. K tomu je zapotřebí mít tzv. legální důvod proč mít nůž u sebe. Ospravedlňují to aktivity jako je např. kempování či rybolov. Při transportu nesmí být nůž k okamžitému použití.

ITÁLIE
Ve městech je nošení nožů všeobecně zakázáno. Ačkoli je možné v Itálii zakoupit mnoho druhů vystřelovacích nožů, motýlků (balisongů), vrhacích nožů, dýk atp., k jejich vlastnictví je zapotřebí zvláštního povolení. Pevné nože a i zavírací nože s pojistkou jsou za určitých okolností povoleny.V Itálii platí také nutnost bezpečného uschování během transportu.

KANADA
Skryté nošení nože je v Kanadě zakázáno. Dále zakázané typy nožů jsou ty, jejichž čepel může být otevřena na základě automatického otevírání nebo působením gravitace. Vlastnictví nožů s jednoručním otevíracím mechanismem je legální.

LUCEMBURSKO
V Lucembursku je vlastnictví většiny typů nožů úplně zakázáno. Patří sem vystřelovací nože, pevné nože, motýlci (balisongy), bajonety, meče, vrhací nože a nože, které lze otevřít jednou rukou. Pro zavírací nože s pojistkou a délkou čepele 7-9 cm je zde zvláštní ujednání – pokud čepel tohoto nože je nejméně 14 mm široká a nevykazuje žádnou ruční ochranu, je vlastnictví a nošení tohoto kapesního nože legální.

NĚMECKO
Zde jsou zakázané motýlkové nože (balisongy), tlačné dýky, vystřelovací nože s dvojitým ostřím, padací nože, vystřelovací nože delší než 8,5 cm. Při přehlídkách nebo veřejných slavnostech jsou zakázány všechny nože, navržené k tomu, aby sloužily jako zbraň proti lidem (všechny nože s dvojitým ostřím – dýky apod.). Všechny nebezpečné předměty - tím pádem všechny nože - jsou zakázány při demonstracích či podobných veřejných shromážděních.

NORSKO
V Norsku jsou zakázány motýlky (balisongy), vystřelovací nože, dýky a také nože, které mohou být považovány za jiné předměty.

RAKOUSKO
V rakouském zákoně o zbraních není žádné výslovné určení, které upravuje vlastnictví nožů. Pokud není nůž konstruován, nebo není přímo určen pro trestní čin, nemělo by v Rakousku dojít k žádnému konfliktu se zákonem.Toto se netýká boxerů nebo teleskopických obušků.

ŘECKO
V Řecku je zakázáno nošení nožů při veřejných akcích. Opatrně musí také být nakládáno s noži během transportu, tak aby nedošlo k jejich přímému použití. Jinak není žádné zřejmé, speciální zákonodárství, které by upravovalo vlastnictví nožů.

SLOVINSKO
Zakázány jsou vrhací nože, vystřelovací nože, prodloužené dýky, jakékoliv nože s dvojitým ostřím a také nože připomínající jiné předměty. Rovněž jsou zakázány všechny předměty, které mohou vést k útoku.

ŠPANĚLSKO
I ve Španělsku jsou určité typy nožů zakázány. Jsou to například motýlkové nože (balisongy), nože s automatickým otevíracím mechanismem, dále tzv. fantasy nože, karambity, nože připomínající jiné předměty a dýky, jejichž čepel je delší než 7 cm. Nošení a vlastnictví pevných nožů je povoleno. Zavírací nože jsou legální, pokud je délka čepele kratší než 10 cm. Během transportu musí být nože zajištěny tak, aby nedošlo k jejich přímému dosahu.

ŠVÉDSKO
Ve Švédsku platí zákaz pro motýlky (balisongy), stileta, dýky, meče, šavle, vystřelovací nože. Účelné nošení, tzn. služební použití, rybolov, kempování, lov je povoleno.

ŠVÝCARSKO
Ve Švýcarsku platí velmi speciální pravidla týkající se vlastnictví nožů. Zakázány jsou vrhací nože, motýlkové nože (balisongy) a tzv. fantasy nože. Dále platí, že nože jsou považovány za zakázané zbraně, pokud mají jednoruční obslužný mechanismus (je jedno jestli automaticky nebo manuálně otvíratelný) a jejich celková délka v otevřeném stavu je více jak 12 cm, nebo mají čepel delší než 3 cm. To znamená, že jednoruční zavírací nůž s délkou čepele 5 cm je zakázaný.

Z USA jsem vybral pro příklad jen Kalifornii. Zde se situace stát od státu různí.

USA -Kalifornie
V Kalifornii jsou zakázány vystřelovací nože a motýlkové nože (balisongy) s délkou čepele delší než 5 cm. Rovněž je zakázáno skryté nošení nože-zbraně, které umožňuje její přímé a okamžité použití. Vlastnictví nože bez automatického otevíracího mechanismu je povoleno.

VELKÁ BRITÁNIE a IRSKO
V Anglii platí „offensive weapon act“, který veškeré předměty, jež by mohly být zaměněny se zbraněmi, klasifikuje jako zakázané. Do tohoto zákona spadají jak všechny nože, tak i broušená a špičatá nářadí. Tyto předměty nesmí být nošeny na veřejnosti a zvláště ne ve městech. S tím samozřejmě souvisí i zákaz vystřelovacích nožů, motýlků (balisongů), opaskových nožů, nožů z pevného plastu atd. Je povoleno nošení jednoduchého zavíracího nože bez aretace do 3 palců např. při práci, rybaření nebo kempování. Přesto opět velice záleží na posouzení úředníků. Zajištění nože během transportu je samozřejmostí.

Vysvětlení:
Legální důvod (legal reason)
Je právní ustanovení pro nošení nože, které odůvodňuje aktuální situaci. Pod vědomými okolnostmi (např. kempování, lov, potápění, rybaření) je použití povoleno, neboť je danou činností mnohdy požadováno. Vyhodnocení situace je absolutně v kompetenci policie, odpovědných úřadů a soudů té které země.

Zajištění během transportu
To jsou určitá ustanovení, která upravují přepravu nožů. V mnoha zemích musí být nůž přepravován tak, aby nedošlo k možnosti jeho přímého použití-jako například v batohu, nějaké tašce, kufru auta apod.

Text a foto: Martin Hradecký

Z&N

_________________
Zbrojní průkaz: informace, příprava ke zkoušce, zákony | Mapa střelnic a obchodů v ČR


čtv 24.8.2006, 20:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 11/2005
Příspěvky: 428
Příspěvek 
Když jsem doprovázel klienta za hranice narazil jsem na problém. Nestačí mezinárodní ZP(což není problém) musíš mít povolení PČR vyvézt zbraň(což taky alespoň v mém případě nebyl problém), ale musíš mít také povolení příslušného státu přivézt zbraň a to bohužel v drtivé většině problém je. Mluvím o střelné zbrani jak je to s ostatními nevím. R

_________________
Si vis pacem, para bellum!


čtv 24.8.2006, 21:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 07/2006
Příspěvky: 1277
Bydliště: Praha
Příspěvek 
rostar"
Mam naprosto stejnou zkušenost, musíš mít evropský zbrojní pas , povolení PČR k vývozu a povolení státu kam chceš se zbraní vycestovat a to je opravdu problém :?

_________________
"Only the dead have seen the end of war."


čtv 24.8.2006, 21:47
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 2986
Bydliště: Praha Západ
Příspěvek 
MarK píše:
SLOVINSKO
Zakázány jsou vrhací nože, vystřelovací nože, prodloužené dýky, jakékoliv nože s dvojitým ostřím a také nože připomínající jiné předměty. Rovněž jsou zakázány všechny předměty, které mohou vést k útoku.

Aha, takze pokud pojedu na dovolenou, musim nechat doma zbran, nuz, teleskop, peprak, holeni, manikuru, deodorant, mobil, plastenku a vubec vsechno obleceni, nebot jakakoli soucast muze byt pouzita k utoku.
To zni sqele...

:!: Zakazte klacky :!:

:shock: :lol: 8)

_________________
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --


čtv 24.8.2006, 22:15
Profil

Registrován: 08/2006
Příspěvky: 1523
Příspěvek 
No fuj, myslím, že by bylo potřeba odstranit z přírody všechny kameny. :evil:


pát 25.8.2006, 7:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Mladá Boleslav
Příspěvek 
Zajímavé, s obyčejným zavíracím nožem (švýcar alá MacGiver) jsem zcestoval dost míst z Evropy, zatím jsem neměl problém, ale když to tak čtu, to abych si nebral ani klíče :-/ Fakt super.


pát 25.8.2006, 9:37
Profil

Registrován: 04/2005
Příspěvky: 345
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Ve Slovinsku jsem měl menší Ka-Bar, na náměstí jsem si s ním při nějaké slavnosti krájel makovec a nikdo z přítomných strážců zákona mi nic neřekl.


pát 25.8.2006, 9:38
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13293
Bydliště: mám
Příspěvek 
Nez palna zbran (u te je to vcelku jasne), by se zde mel resit spise nuz a hlavne teleskopicky obusek.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


pát 25.8.2006, 9:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2005
Příspěvky: 6790
Bydliště: EU :-(
Příspěvek 
Pratele - kamaradi ze Slovenska - jak je to u vas? Jedeme za tyden na okruh Slovenskem a navstivime i vychodni cast, kde se budeme 2 dny zdrzovat, tudiz chci si sebou vzit peprak a obucha... Muze to tak u Vas byt?

_________________
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.


pát 25.8.2006, 10:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2005
Příspěvky: 1190
Bydliště: Slovensko
Příspěvek 
U nás nie je výslovne zakázané nosenie noža ani obušku a pod,ak to nosíš skryte.

_________________
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61


pát 25.8.2006, 10:19
Profil

Registrován: 10/2006
Příspěvky: 16
Příspěvek 
cmk píše:
Pratele - kamaradi ze Slovenska - jak je to u vas? Jedeme za tyden na okruh Slovenskem a navstivime i vychodni cast, kde se budeme 2 dny zdrzovat, tudiz chci si sebou vzit peprak a obucha... Muze to tak u Vas byt?

A jak je to se střelnou zbraní?


stř 18.10.2006, 22:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 07/2006
Příspěvky: 1277
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Delphin:
Kuken na tohle, taky se to tu řešilo :idea:

para píše:
Mam naprosto stejnou zkušenost, musíš mít evropský zbrojní pas , povolení PČR k vývozu a povolení státu kam chceš se zbraní vycestovat a to je opravdu problém :?

_________________
"Only the dead have seen the end of war."


stř 18.10.2006, 23:13
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2006
Příspěvky: 276
Bydliště: Praha/Kladno
Příspěvek 
kamarad jel na Ukrajinu a v aute mel tomfu, vyklepaval s ni predtim koberce, nejak ho proste na hranicich prohlizeli a tomfa tam na ne vybafla z kufru, zaplatil pokutu jak prase, auto mu zabavili (snad uz ho ma zpet, nevim, myslim ze jim ho tamnechal, ze se mu nevyplatilo pro nej po zkonceni setreni jezdi) a dostal vyhosteni ...


no a jak tak ctu ten vypis tech statu a jejich omezeni, tak si rikam, ze s naradakem co jsem si koupil vlůastne nemuzu vubec nikam, cepel delsi nez 6cm, otevirani jednou rukou, pojistka, pripomina jiny predmet


a jak je to vlastne u nas, co se smi a nesmi u nas?

_________________
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))


čtv 19.10.2006, 6:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13293
Bydliště: mám
Příspěvek 
Dneska me IGLOO tvrdil, ze pry na Slovensko staci Evropsky zbrojni prukaz a clovek muze i nosit - pry takto bezne jezdi na Slovensko a bez problemu. Me osobne se to nejak nezda. Mate nekdo podobne zkusenosti? (nez si to vyhledam v zakonech *49*)

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 28.2.2007, 16:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13293
Bydliště: mám
Příspěvek 
Zatim jedine, co jsem k dane problematice nalezl je toto:

Zákon 119/2002 Sb. píše:
§ 49 Evropský zbrojní pas
(1) Evropský zbrojní pas je veřejná listina, která jeho držitele opravňuje při cestách do jiných členských států Evropské unie vézt s sebou zbraň v něm zapsanou a střelivo do této zbraně v množství odpovídajícím účelu použití, pokud členský stát Evropské unie, do kterého nebo přes který cestuje, udělil povolení k cestě s touto zbraní. Vzor evropského zbrojního pasu stanoví prováděcí právní předpis.

(2) Odchylně od odstavce 1 může lovec zbraň uvedenou v § 6 písm. a) a b), anebo sportovní střelec zbraň uvedenou v § 5 písm. a) až f) nebo v § 6 písm. a) a b), vézt s sebou bez předchozího povolení 1 nebo více těchto zbraní během cesty přes 2 nebo více členských států s cílem vykonávat loveckou nebo sportovní činnost, pokud je držitelem evropského zbrojního pasu, ve kterém je taková zbraň nebo takové zbraně uvedeny, a pokud může prokázat účel své cesty, zejména předložením pozvání. Tato výjimka však neplatí při cestě do členského státu Evropské unie, který zakázal nabývání a držení dotyčné zbraně nebo který je podmiňuje udělením povolení. V tomto případě musí být proveden záznam v evropském zbrojním pase.

(3) Evropský zbrojní pas vydá příslušný útvar policie fyzické osobě, která má místo pobytu na území České republiky a je oprávněným vlastníkem a držitelem zbraně. Žádost o vydání tohoto pasu se podává na předepsaném tiskopise, jehož vzor stanoví prováděcí právní předpis, a musí obsahovat osobní údaje žadatele; k žádosti žadatel připojí 2 fotografie.

(4) Doba platnosti evropského zbrojního pasu je 5 let a může být příslušným útvarem policie prodloužena; pokud jsou v tomto pasu zapsány pouze zbraně kategorie D, je doba platnosti nejvýše 10 let.

(5) Platnost evropského zbrojního pasu zaniká, jestliže

a) uplyne doba jeho platnosti,
b) je ohlášena jeho ztráta nebo odcizení,
c) zanikla jeho držiteli platnost zbrojního průkazu nebo nabylo právní moci rozhodnutí o odnětí zbrojního průkazu (§ 27),
d) je poškozen tak, že zápisy v něm uvedené jsou nečitelné nebo je porušena jeho celistvost,
e) obsahuje neoprávněně provedené změny,
f) obsahuje nesprávné údaje.

(6) O zániku platnosti evropského zbrojního pasu podle odstavce 5 písm. d), e) nebo f) rozhodne příslušný útvar policie.

(7) Držitel evropského zbrojního pasu, jehož platnost zanikla podle odstavce 5 nebo 6, je povinen jej odevzdat příslušnému útvaru policie do 10 pracovních dnů ode dne zániku jeho platnosti. V případě úmrtí držitele evropského zbrojního pasu se postupuje jako při úmrtí držitele zbraně nebo střeliva (§ 65).

( 8 ) Příslušný útvar policie evropský zbrojní pas zadrží, pokud jeho držiteli zadrží nebo odejme zbrojní průkaz.


Dalsi informace:
:arrow: http://www.mvcr.cz/rady/kompletni/zbrane5.html
:arrow: http://www.novinky.cz/02/94/54.html

To me vice utvrzuje v tom, ze stejne clovek nemuze na uzemi daneho statu (zde konkretne Slovensko) nosit.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 28.2.2007, 16:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2007
Příspěvky: 160
Příspěvek 
Doplním na hranicích předložím evropský zbroják a řeknu že vezu tu a tu zbraň pro osobní ochranu. občas ji chtějí vidět aby věděli, že to je opravdu ta zbraň kterou mám zapsanou a víc mě neřeší.... to samé při návratu.
Abych doplnil jedná se v tom to případě o Slovensko kam jezdím každý druhý víkend.

_________________
Glock 19 5 gen.


stř 28.2.2007, 18:08
Profil

Registrován: 01/2007
Příspěvky: 476
Bydliště: Slovensko
Příspěvek 
Ja som žil v tom ze EZP sa vydáva len na "lovecké a športové účely" tzn keď mám A (Nosenie na verejnosti...) nemožem môjho milášika zobrať k vám :oops:


stř 28.2.2007, 18:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by STSoftware, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: XBMC KODI