COP® Multipouzdro


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 4

Registrován: pát 20.2.2009, 23:48

COP® Multipouzdro

Příspěvek od hex_cz » pát 20.2.2009, 23:53

Nazdar. Nemáte někdo náhodou zkušenosti s tímhle pouzdrem?
http://www.taktickavystroj.cz/products/ ... TIPOUZDRO/
Hlavně co se týče nošení na těle pod kalhotami. Není kvůli uchycení přezky moc tlusté?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Příspěvek od Albert » sob 21.2.2009, 11:05

Podle obrázků bych řekl že je to spíš pouzdro na služební účely a ne na civilní skryté nošení. Konkrétní skušenost sice nemám ale na první pohled mi přijde nevhodné přímo na pouzdro zbraně připevnit rezervní zásobník, i když to není žádná novinka. Přijde mi to nepohotové a nelogické. Jsem-li pravák, zásobník vkládám do zbraně levou rukou a naopak. Je proto mnohem pohodlnější mít zásobník rychle po ruce a ne ho složitě lovit křížem a ještě rozepínat pouzdro. Pásky přez kohout taky nic moc. Sice je tam zmínka o jejich odstranitelnosti ale nevím, nevím. Určitě existuje mnoho vhodnějších pouzder které jsou na tasení pohotovější (samosvorná, případně s nějakou tou lučíkovou pojistkou). Abych zas nebyl takovej pes, tak jako dobrý nápad musím poukázat na fakt že se to dá upevnit na pásek i jako vnitřní pouzdro do kalhot...

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » ned 22.2.2009, 0:07

Hm, prijde mi jako vnitrni zbytecne robustni, kapsa na zasobnik nevhodna, pojistka, ja bych do nej nesel.
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."

Příspěvky: 4

Registrován: pát 20.2.2009, 23:48

Příspěvek od hex_cz » ned 22.2.2009, 22:20

díky za názory

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz