CRYWOLF - co s ním?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Co s ním?

ban
91
22%
nechat si ho pro zpestření (i králové si drželi zrůdičky pro pobavení)
75
18%
ignorovat a nepřispívat
42
10%
snažit se ho zcivilizivat
9
2%
není majitelem ZP ani by být neměl
47
11%
je to blázen
58
14%
je to prudič (troll)
37
9%
IQ - 50 - 100b.
41
10%
IQ - 100 - 150b.
4
1%
IQ - nad 150b.
5
1%
 
Celkem hlasů: 409
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » úte 15.11.2016, 22:09

havran: nebudu, uz tam totiz jsem! Kam se na internetu hnu, tak mam za sebou stin. :huh:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 30.12.2016, 17:57

Všem skvělým lidem a střelcům z fora mujglock.com, přeji vše nejlepší do nového roku,hodně štěstí v životě jak civilním, tak pracovním a samozřejmně také střeleckých úspěchů,pokud někdo střílíte závodně.Dovolil jsem si formou odkazu přiložit mou vlastnoručně udělanou PF jsem jistý,že velice potěší a stane se tapetou ploch všech zde přítomných :))))

Crywolf
(pláčíci vlk)



https://ulozto.cz/!cOb6mwQFKbJ1/pf-jpg
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 6

Registrován: pon 24.12.2012, 12:40

Zbraň: Dškm 12,7mm :)

Bydliště: Praha

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od mil-ka » úte 03.1.2017, 17:06

Už třetím rokem, mám kolem vánoc takový rituálek :D Udělám si kávu, zapalím cígo a kouknu co nového napsal tento nehorázný exot, podvodník, násilník (pouze u žen, na chlapa si nedovolí) za poslední rok, je to debil, je to debil, je to debil. Ostuda je, že ho za ty podvody ještě nikdo nezavřel. O tom, že má psychiatrickou diagnózu, nemůže být nejmenších pochybností, jeho intelekt je nevyvinutý, spíše přímo atrofovaný, slovní projev strašný a i když nejsem grammar nazi, tak za jeho gramatiku by se měl stydět. Myslím, že taková individua jako je Mistr kokot Matěj zloděj, by se měla uspat jako nemocný pejsek. Dle jeho fotek se dá říct, že Mistr má problém si přiznat svojí homosexualitu (homo fotky), proto neustálé fotky s dívkami (dívky mají znechucené xichty). Je nad míru jasné a dokázané, že Mistr chodí s buznama za prachy... To jest dokázané, nechává si protahovat laufen, a pak zkontrolovat Puškařem (to jest jméno klienta, nikoliv odborník na pušky). :shock:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » úte 03.1.2017, 18:15

Psala jistá osoba z jeho okoli že valí furt dál a dál, a zese to zhoršuje. Tímto bych ji chtěl poprosit aby to hodila sem na sklo. Něco vymyslíme.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » sob 07.1.2017, 9:16

Havránku,špatný je,že vím kdo je ta jistá osoba,a ještě horší je,že to tu nikdy nenapíše,a ty taky ne...zaprvé cokoliv napíše musí být ze strany té osoby lež,rozhodně nikde nic neválím jak tu řikáte a rozhodně se nic nezhoršuje:)(pozor na kyberšikanu,šíření poplašných zpráv,a veřejné znevažování důstojnosti a společenského postavení osob) Nicméně,vzhledem k tomu ,že si sakra nenechám ,,s*át,, na hlavu natož tak na svou nejslavnější přezdívku,tak cokoliv bude špatně a proti mě,hlásím okamžitě tentýž den na PČR.Jinak,jistě víte,že mi končil ZP(počítat musí umět i banda hlupáků)
no a můj připitomělý zástup za mou lékařku mě na pozdrav dobrý den pane doktore odpověděl s kartou v ruce psycholog... řikam vy jste pil ?? a on ne ale bral jste ve školce prášky na sklidnění :D řikam jo na prvním stupní jsem byl rebel to nějak souvisí?? a on chci mít jistotu zbran není perníček ikdyž vím,že auto je horší...řikam raději se rozhodněte jinak,doktorů je více a znamylekař.cz už je i tak plný oprávněnýh pomluv o vás.... )
a on mě to nezajímá.běžte,nebo vám způsobilost vemu hned!!!.. Tímto rozhodnutím mě sakra urazil,protože nejen ,že jsem již státem vyzkoušený držitel ale navíc,jsem zcela zdráv. začal řvát a nadávat do kurev :D takže jsem ho mohl obvinit z rozporu s lékařským kodexem :D:D debííííílek jak ja s oblibou říkám,omylem vystudovaný co ničí lidem životy...
fajn. už to mám za sebou ,nejvíc jsem se bal takového toho testu byly tam čmaranice, a sice mi skoro všechny připominaly naštvanou vlčí masku(BO!!!sem crywolf) ,raději jsem zvolil mirnější představy a u jedne naopak tu nejdrsnější :D no prostě sem popustil trošku uzdu fantazie. a světe div se prošel jsem,agresi nějakou mám no řikam no kdyby ne asi těžko třískam do terče z pistole až kusy papíru lítaj :D emočně stabilní :D (proto se nerozbrečím u každé sceny v titanicu) :D prý neshledali důvod k nevydáni ZP sk.E :D tak aby jooo krucifix
jinak nemusíte se toho bát,asi se to zvládnout dá skoro vždy, platil jsem bohužel 2700 kč :// které ted budu chtít po svém (už bývalém) lékaři.Ten nový lékař jen kroutil hlavou a nechapal........ dám vám radu,berte to radu jako od profesionala který se věnuje zbraním a mezilidským vztahům,pokud vás lékař pošle na vyšetření vysmějte se mu zhluboka do chřtánu a to jemu i jeho úsudku a okamžitě změnte lékaře..... ušetříte trojec... a spousta nervů a cestováni !!!!

poprosím současně admina zda by byl tak moc hodný a vpustil mě do téémat o dlouhých zbraníh,potřebuju WIN 700 308ku a potřebuju něco pořešit.Děkuju

btw.toto forum je plné totalních hlupáků kteří si na mé slávě a obrovských tvrdě vystudovaných znalostech honí svoje malé trapné ego,ale také jsou tu skvělí lidé kteří znaji pojmy jako vzájemná úcta,pokora,pochopení. a s těmito se chi nadále zde bavit.

co je přínosem tohoto článku? Tentokrát je Crywolf při vás.nabádám vás !! bojujte za svá práva a za svou čest a důstojné postavení ve společnosti.Nenechte se lékařem chodícím v džínách a triku nadavajíc sprostě před pacienty znevážit a to jakýmkoliv způsobem.Stůjte si za svým, jsme ve svobodné zemi.Budte zodpovědní k sobě i k okolí,špatné hante,dobré jen chvalte a važte si každého DOBRÉHO člověka ve vašem okolí....je jich totiž málo a čím dál méně a dneska spíše vládné egoismus,apatie,sobectví,arogance.

Crywolf
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » sob 07.1.2017, 13:28

Zajimave, takze doktor ti nadaval do kurev? A ten psycholog byl strelec?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » sob 07.1.2017, 14:08

Ne řekl jsem doktorovi,že prášky na sklidnění v 5 třídě protože se byl hyperaktivni dábel s tím nesouvisí a že by se měl nad svým jednáním zamyslet načež vybouchl cituji KURVA ! A DOST!! NEBUDU SE O TOM SVÁMI BAVIT,PSYCHOLOG NUTNÝ SBOHEM
naštěsti mi vyšli vstříc bal jsem se ,že se třeba objednává na pul roku dopředu a že mi zp propadne :D a pak s hotovym jsem mu donesl bonus v podobě žádanky na svou kartu a alou za novým lékařem který se bohužel nemohl přímo vyjádřit co si o svem kolegovi myslí nic méně byl pry zcela mimo :)))s validitou rozhodnutí :)
Zda psycholožka střílí to opravdu nevím,raději sem držel pysk a dělal co mi je řečeno a odpovídal jen na to nač je mi položena otázka a ne že se ji budu ptát tak co pani doktorko máte ráda kvéry? střílíte?
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od reddog » sob 07.1.2017, 15:04

Mateji,
Rozumim tomu spravne, ze duvod pro napsani komentu z dnesniho dne byla navsteva psycholozky? To preci slo napsat i jednoduseji a navic s jasnou pointou - "Vidite, vsak jsem normalni, kdyz jsem prosel".
Btw zapracuj na tom psanem projevu, nechci te nejak kritizovat, ale cist to po tobe je proste peklo.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » sob 07.1.2017, 15:58

Kdeže..... todle bude druhé dějství Crywolfovo...... :))) rozhřešení :)))
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od reddog » sob 07.1.2017, 16:28

No, opet jsem se v tom ztratil. To o tom druhem dejstvi je reakce na co? Rozhresenim pak bude co? A kdyz uz se tak ptam, co je tedy tvoje prvni dejstvi a v cem? Nejaky headgame?

V kazdem pripade predpokladam, ze zaver roku 2016 a oslava Silvestru a prichodu roku 2017, nebyla tak dramaticka jako loni.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » sob 07.1.2017, 16:29

Tomíku, jestli ho chápeš správně, tak jsi možná jedinej člověk na světě, co ho chápe a rozumí mu.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od reddog » sob 07.1.2017, 16:44

Aha, hehehe, tak ok, ja zase zalezu zpatky do nory :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » sob 07.1.2017, 17:02

Já se v tom třeba neztratil vůbec. V této záležitosti mám dlouhodobě poměrně jasno...;-)

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » sob 07.1.2017, 17:45

Oslava konce roku byla hodně divoká ostatně jako každý rok.

Tento rok dokážu jak hloupí a labilní jsou zde lidé,a hodlám dostat forum opět před zákon.
Je čas,aby Crywolf předstoupil a uklidil tenhle ,,bordel,, složený z omylem oprávněných držitelů zbraní.
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od reddog » sob 07.1.2017, 18:06

Neda mi to, jeste na chvili vylezu.
Mateji,
Jsem zvyknut nebrat na lehkou vahu vyhrozovani. Nebyls konkretni, tak to beru i na sebe a zaridim se dle toho. Ze mne oznacujes jako bordel a omylem vlastniciho papiry, to beru jako urazku. A take se dle toho zaridim.
Preji ti klidny rok 2017.
T.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Sailor » sob 07.1.2017, 18:38

Matěji,to že jsi prošel psychotesty ještě neznamená,že nejsi debil . . . .
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » sob 07.1.2017, 19:38

Tomíku souhlas. Toto je jedna z mála věcí, který mě dokáží celkem vytočit. Vyhrožování. A pak se většinou dějou věci.

Zařídím se podobně. V případě, že bychom to vyhodnotili jako zasloužené, můžeme spojit síly napříč forem.

Ale všichni stejně víme, že to je plácání píčovin od dementa. Ostatně jako vše, co zde doposud předvedl... To už tu bylo tolikrát...

Navrhuju srát na něj, a nechat ho v klidu pojít někde v koutě s jeho komplexy a bez kamarádů...


A Matěji, pro tebe jen info, že tady nikoho nezbališ. Tady už tě všichni znají. A takhle už vůbec ne.



Jen bych ještě vypichl jeho poznámku k dostání fóra OPĚT před zákon. Ví o tom někdo něco víc? Rostare???;-):-):-):-)

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » ned 08.1.2017, 10:03

Ano,kdo se cítí uražen je jeho problém,vy jste mou osobu uraželi několikrát,takže se zařidte jak vám vůle dovolí avšak nejlepší by bylo,kdyby se o vás postarala regulace z unie.Docela se děsím,že takto podlí lidé bez úcty k člověku jako takovému mají ZP,To se pak všichni divíme stojíme v Uherském Brodě před restaurací s otevřenou hubou a kroutíme hlavou,stačí si pročíst s jakou agresí,nenávisti a opovržením zde někteří píšou... fuj.... je to opravdu bordel....

Napsalo mi tu pár normalních lidí SZ čímž se dokázalo,že tohle forum není jen pytel sraček ale jsou ti u normální inteligentní a zdraví lidé ,ale vy někteří.. no proto jsem nepodepsal žádnou petici........ Pokud jsou jedinci takto zlí a krutí zde na foru,nechci pomyslet co s němi udělá nějaký dlouhodobý stres................................................
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » ned 08.1.2017, 10:07

Ted otázka pro ty ty menší hlupáky zde(ikdyž je jich málo) : Proč nikdy Jessinka pipinka neřešila tu bitku???
Protože žádná nebyla !!! Udělala si modřiny sama protože ráno když přišla s mamou ke mě,ještě žádné neměla :)) jediné o jsem ji udělal je že jsem ji držel na zemi v agonii a proč ?? protože na mě vytáhls ze stojanu na linky nůž :) mít svědky,byt jen jednoho jessie bruči :)) haha

takže bacha komu říkáte že mláti ženy,pokud to tu ještě jednou někdo napiše jdu to ohlásit na pčr jako šíření pomluvy a rozjedu kolo že se budete divit
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Sailor » ned 08.1.2017, 10:28

CRYWOLF píše:takže bacha komu říkáte že mláti ženy,pokud to tu ještě jednou někdo napiše jdu to ohlásit na pčr jako šíření pomluvy a rozjedu kolo že se budete divit
Jasně že mlátíš,přečti si sám co jsi napsal dříve na foru,měníš názory jak nože benšmejd z číny :lol:
CRYWOLF píše:vy jste mou osobu uraželi několikrát
Nevím jak to vnímáš,ale pouze ti tu říkáme,že jsi trouba,podvodník,šmelinář a nula,což nejsou urážky,ale pravda-viz tvé počínání napříč internetem.
CRYWOLF píše:Proč nikdy Jessinka pipinka neřešila tu bitku???
Třeba proto,že jsi byl její životní chyba a chce na tebe zapomenout?
CRYWOLF píše:ještě jednou někdo napiše jdu to ohlásit na pčr jako šíření pomluvy a rozjedu kolo že se budete divit
Mlátíš ženy *2009*
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz