CRYWOLF - co s ním?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Co s ním?

ban
91
22%
nechat si ho pro zpestření (i králové si drželi zrůdičky pro pobavení)
75
18%
ignorovat a nepřispívat
42
10%
snažit se ho zcivilizivat
9
2%
není majitelem ZP ani by být neměl
47
11%
je to blázen
58
14%
je to prudič (troll)
37
9%
IQ - 50 - 100b.
41
10%
IQ - 100 - 150b.
4
1%
IQ - nad 150b.
5
1%
 
Celkem hlasů: 409
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » pon 18.9.2017, 13:07

Je to opravdu zajimava logika, kterou shrnu v jedne vete:

Nejdriv se z nich pokusim udelat zase pitomce a blbce a potom se jim zkusim vetrit, jako jejich nejvetsi kamarad.

No nevim no, jestli tohle oslovi nekoho s IQ > 75...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 17.4.2014, 10:20

Zbraň: Glock 19

Bydliště: všudezdejší

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Radimathor » pon 18.9.2017, 16:00

Crywolf píše - V současné době trénuju specialní jednotku z 601-požádali mě o výpomoc při tréningu taktiky a ovládání střelných zbraní,takže jsem neměl moc čast zde přispívat


Tohle nemyslíš doufám vážně??? Že o nějaký takový spolupráci nic nevím, naopak vím velmi dobře o všech instruktorech této jednotky. Nevymejšlej si nesmysly Crywolfe!!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » úte 19.9.2017, 0:19

VÍŠ KULOVÝ .....
:)
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » úte 19.9.2017, 0:21

Sailor píše:
CRYWOLF píše:Jinak tu padaj narážky že jsem ,,zesílil,, to víš už mi není 23 a vyrostl ze mě pořádnej korbáč z kterýho jde strach
Spíš bych řekl,že jsi tlustý prase co se nehejbe a nechápe základní rovnici příjem/výdej energie :lol:
ja a tlustý jo?? prostě namakanej chlap co taky čekáš ?? když dělam do výcviku a taktiky

Chceš mě urazit? :D na to jsi moc prostoduchej Sailíku bez plínek bys mi to do oči ani nikdy neřekl.... někdy tě vemu na mé kurzy uvidime co v tobě je :)
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » úte 19.9.2017, 6:48

Hele, a co kdybychom si udělali "mimořádný sraz" u chlapečka. Dohledat ho není problém, a mohli jsme ho uvitat ve skupině hned u něj pred barákem, potřást rukou a tak...



Edit: Sailore, vezmu ti plíny
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Sailor » úte 19.9.2017, 11:13

CRYWOLF píše: bez plínek bys mi to do oči ani nikdy neřekl
Jako pro jistotu,kdybych se pochcal smíchy jo :lol:
Jinak Matěje dohledat problém samozřejmě není . . . .
http://www.hbi.cz/cs/firmy/matej-seifer ... 47000.html
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od daveG17 » úte 19.9.2017, 11:32

Tož vezměme to popořadě...
V současné době trénuju specialní jednotku z 601-požádali mě o výpomoc při tréningu...zvažuju ... vstup do legie...Gazdík mě do Crapu protlačí.
:lol: :lol: :lol: To jako že tě protlačí dveřma? Neboj, tak moc jsi ještě nenakynul. Zbytek - no pobavils, o tom žádná.

Jinak ... jsem ,,zesílil,, to víš už mi není 23 a vyrostl ze mě pořádnej korbáč z kterýho jde strach
I ty brepto :D A máš na břiše vánočku, co? Jestli dobře počítám, bude ti 28, to není důvod být vyžraný, jak bravek.

K těm návrhům za mě:
Přátelské chování se vzájemným respektem - sorry, pouze jednostranný, na tobě není co respektovat
úsměv - rozhodně. Sice se ti to nemusí líbit, ale smíchu by bylo dost
Srabáci a internet warriory nemáme nikdo rádi ,tak bych si přál aby každý se mi představil jménem a přezdívkou. - kdysi se tu chvástal svým střeleckým uměním a vyzýval na souboje o krabku nábojů. Když jsem to akceptoval, byly jen trapné kecy a výmluvy. Tehdy mě ještě zajímalo, co to je za exota a mohl jsi mě znát. Dneska to mám na párku.

...takže jsem ochoten přijmout variantu ZBRANĚ DOMA a MY U PIVA pokud by vám to nevadilo Nemáš jiným lidem co kafrat do jejich nošení.

Vysvětlím vám jak to je,proč sem byl třeba na emiminu a všude proč jsem prodával nože Ale to nemusíš - my to dávno chápem. Jsi násilný panovačný chudák, který musí holku bít a ponižovat, aby náhodou nepoznala, jak jsi ubohý a nevzala kramle. Nože a jiné šmejdy prodáváš, protože prostě jsi šmelinářský křiváček. Co na tom chceš komu ještě vysvětlit?!? :)
jsem TŘEBA(kdo ví??) úplně normalní chlap - Já teda upřímně doufám, že rozhodně nejsi normální ve smyslu "běžný vzorek dnešní mužské populace těsně před třicítkou", protože jestli ano, tak potěš koště.

váš milovaný Crywolf - To jako fakt? Můžeš jmenovat jediného člověka, který tě tady byť i jen má rád? O milování nemluvím, to je utopie :lol:
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » úte 19.9.2017, 14:01

POŘÁD TI STEJNÍ UBOŽÁCI JAKO DŘÍVE :D ale je super že jsem si mohl tolik roku dělat srandu z hlupáků :))
jinak nemachrujte tady vím ,že mě uznáváte kdybyste neměli respekt a strach dávno někdo zamnou dojde ! vy hrdinove !
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » úte 19.9.2017, 14:05

vanočku skoro mam ale chce dopilovat .............................každopádně ja mužu mluvit všem do nošení a to díky svému postavení zde na foru.Mnozí z vás mě bohužel(či díky) berou za jakehosi boha českých střelců a snaží se mi přiblížit.

Násilný určitě nejsem :))) Násilnici nesmí mít ZP hlupáááááááčku

¨

koukám,že tady osazenstvo spíšče zdegenerovalo na uplne dno lidské spodiny :D jsem zklamán podal jsem vám přátelskou ruku a mít jedinčný životní zážitek ve své střelecké karieře ..nechcete tak nechcete

Mohli jme protahnout muj Ruger 556 nebo Gečko ,dobře pokecat a něco zažít..
ted na vás už kašlu

JSTE OSTUDOU STŘELECKÉ KOMUNITY
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Sailor » úte 19.9.2017, 14:31

Matěji smiř se prostě s tím,že budeš věčnej exot a že exotopedie se bude doplňovat :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » úte 19.9.2017, 15:06

moje sláva je nekonečná ale uvědomte si ,že jsem kde jsem jen díky své píli a vytrvalosti.
Kdo z vás něco dokázal?? vy když trefíte poper na střelnici tak si myslíte ,že jste dobří.Já přivedl spoustu lidi ke zbraním,učím je taktiku,učím je ovládat zbraně na takové úrovní jako málokdo !.Ne nadarmo se mi u zasvěcených pžezdívá Ostravský John Wick.
Jsem elita a to vás štve,protože jste většina ve svých nic moc životech nic nedokázali.Já mam dneska tolik zkušeností jako většina zde nikdy mít nebude.A víte co? JSEM NA TO HRDÝ !

přestante mi závidět,mohli jsme být přátelé a někam to dotáhnout.
jediná věc je smutná..NIKDO Z VÁS NEMĚL DOSUD KURÁŽ SE MI HRDĚ POSTAVIT TVÁŘÍ TVÁŘ ,STRACH VÁM TO NEDOVOLUJE ANI NA STŘELNICÍCH KDE CHODÍM,ANI KDYŽ MĚ POTKÁTE NA STODOLNÍ... a to ..to je známka ubohosti přátelé..To vaše srabáctví,kdy uboze konfrontujete jen online.A je to škoda,někteří jste v pohodě lidi,jen ,,držíte basu,, s debily zde------------

Ostudy jste !
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Starosta » úte 19.9.2017, 15:55

CRYWOLF: Lžeš, jako když tiskne. :lol:

Utrhl sis ostudu, jakou svět neviděl.
Nemáš na co být hrdý, ani kdybys něco uměl - ale nenech se ukolébat vlastní pohádkou, neumíš nic. :roll:
Nabízené ruce jsi odmítnul a všechny poplival.

Osobnostní charakteristiky blízko kryse a vyspělostí asi tak sedmiletý nevycválaný děcko.
Tak už běž, "milovanej" CRYWOLFe, třeba do prdele :oha:
Nechyběls nám. *4068*
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od daveG17 » úte 19.9.2017, 16:45

CRYWOLF píše:NIKDO Z VÁS NEMĚL DOSUD KURÁŽ SE MI HRDĚ POSTAVIT TVÁŘÍ TVÁŘ ,STRACH VÁM TO NEDOVOLUJE ANI NA STŘELNICÍCH KDE CHODÍM,ANI KDYŽ MĚ POTKÁTE NA STODOLNÍ
Ale kuš, internet je svině a dohledat to v tomhle tématu není problém... (akorát mi to nestojí za další promarněný čas)
Já jsem tu tvoji "výzvu" na střelecké klání přijal několikrát, to ty jsi srabík, kterému strach nedovolil. :lol:
CRYWOLF píše:Násilný určitě nejsem :))) Násilnici nesmí mít ZP hlupáááááááčku
Šmarjá, pravda. Nejsi násilný, jen občas biješ holky. Ale to je v pořádku, žejo? :wink:
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » úte 19.9.2017, 21:57

PRŮPLESK MÁ LÉČIVÉ ÚČINKY


:lol: :lol: :lol: :lol:

to mě mrzí že jsem vám nechyběl ubožáčci ...
tak zas za rok bye :D
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » úte 19.9.2017, 22:04

od te doby co jste zjistili ,že jsem extrémně inteligentní a vycvičeny taktik na kterého jste krátcí nechcete se semnou bavit?? nevadí :D


v dohledné době založím novou identitu a budu si vychutnávat vaše nevědomí..a vy víte,že se neprozradím :P v 18 do 20 jsem byl operativec u tajne služby vím jak vás přelstít.......
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od maja » stř 20.9.2017, 7:30

Mám pocit, že se ta jeho diagnóza zhoršuje :)

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Stewie » stř 20.9.2017, 9:53

Já osobně jsem objevení, vzrůst a sílení Crywolfa nepozoroval hned ze začátku (nejsem na foru tak dlouhou), ale co jsem si přečetl nějaké poslední zvratky, tak to musí být echt blb.
Mě osoběn by zajímalo třeba nějaké video z jeho kurzů, jeho osnovu výcviku, jeho pohled na taktiku. Fakt by mě to zajímalo. Nedokážu si dost dobře představit takovou kuličku pohybující se po střelnici a zvládající jakýkoli jiný úkon, než svačinu.
Takže ... video prosím!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 17.4.2014, 10:20

Zbraň: Glock 19

Bydliště: všudezdejší

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Radimathor » stř 20.9.2017, 10:09

Nechcete tohle všechno přehodit do sekce VTIPY ?? Fakt jsem se velmi dlouho takhle dobře nepobavil a nezasmál :D :D perfektní střelec, vynikající taktik, instruktor 601, ti kjávóó :lol: :lol: :lol: jen tak dál, hned je den veselejší :onfire:

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » stř 20.9.2017, 11:05

já mam vytrenovanou postavu a dobrá zpráva pro vás !!
beru své kamarády na střelnici během cca 2,3 týdný na střelbu z krátké a chceme z toho video !!

Takže ! určitě se dočkáte

Dynamika a precize mého střelectví vás zcela jistě uchvátí a pak už budete držet ústa...pač pochopíte,že je lepši šoupat nohama a sklopit zrak...koneckonců pro mnohé z vás jsem vníman jako instruktor Obranné střelby
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Stewie » stř 20.9.2017, 11:10

Snažím se sebevíc, ale prostě fakt nemůžu nikde najít info o tom tvém kurzu. Google tě prostě nevede jako instruktora střelby. Postni prosím nějaký link, třeba na přihlášku, nebo třeba na tvé povolení provádět výuku a výcvik ve střelbě.
Děkuji

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz