CRYWOLF - co s ním?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Co s ním?

ban
91
22%
nechat si ho pro zpestření (i králové si drželi zrůdičky pro pobavení)
75
18%
ignorovat a nepřispívat
42
10%
snažit se ho zcivilizivat
9
2%
není majitelem ZP ani by být neměl
47
11%
je to blázen
58
14%
je to prudič (troll)
37
9%
IQ - 50 - 100b.
41
10%
IQ - 100 - 150b.
4
1%
IQ - nad 150b.
5
1%
 
Celkem hlasů: 409
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od daveG17 » stř 20.9.2017, 11:30

Stewie: na to nepotřebuješ žádné povolení. Pokud to nesplňuje znaky soustavné cílevědomé činnosti blablabla...tak ani živnostenské oprávnění. To může o sobě prohlásit každý, kdo má aspoň zbroják a pustí ho na střelnici.
Crywolf: na to video se těším, jak babka na důchod :twisted:
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Stewie » stř 20.9.2017, 11:51

Řekl bych, že Crywolf je ve své činnosti víc než cílevědomý :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Pepíno » stř 20.9.2017, 12:03

Dost mě udivuje kolik z vás se nechá zatáhnout do téhle šarády :roll: . Moje rada ignorujte ho a nereagujte na ty hlouposti. Přijde mi že některým z vás tady tahle osoba vyloženě vyhovuje, když s ním vedete tak žhavý dialog. Nenahrávejte mu na smeč :wink:

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » stř 20.9.2017, 14:11

hele Tyhle dylinky jsem si už na provázku povodil dokolečka tolikrát,že je to nespočitatelné :D
těm už nic nepomůže :D

když zjistili,že dělám pro armadu bojí se semnou bavit ..s tím jsem trošku počítal.
Krom toho česká zbrojovka semnou chce navázat spolupráci.Hold 5 roku slávy,takže bych je reprezentoval do budoucna ale nevím zda na to kývnu.Adame Tyci boj se boj !!

každopádně žiju zbraněma naplno a jsem v tom dobrej.
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » stř 20.9.2017, 14:32

Pepino: my si ho tu dlouhodobě držíme, vychováváme a šlechtíme jako zrudicku pro pobavení. Mrkni do hlasování...
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Jasik » čtv 21.9.2017, 11:00

Crywolf: klidně na mě podej TO za urážku.. Jsi debil, táhni odsud a už se sem neser pičo jedna!

Cywe, to je nějaká diagnóza tam v té Ostravě, být sebestředný, namachrovaný a mít EGO jak velitel vesmíru? (sorry pánové "normální").

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 21.9.2017, 16:02

ŠÍDO MY SI TYKÁME ??? NAUČ SE ÚCTĚ KE SVÝM INSTRUKTORŮM MOŽNA BUDOUCÍM ...

co ty si mysliš že budeš nadávat ? ty navštěvnik nejhloupějšího nejneserioznějšího střeleckeho fora v čr?? hrdino :D
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Bukowsky » čtv 21.9.2017, 16:10

Přesto můj obdiv, svým způsobem...

Nejen, že dokáže vytočit do ruda i stoicky klidné a vyrovnané členy tohoto fóra, ale několikrát jsem reálně dumal, jestli je to opravdu takový dement, nebo si dělá prdel - protože mi prostě nedá spát, že by někdo mohl být až TAKOVÝ dement.

Pokud ano a toto vyjadřování je opravdu výplodem naprosto jasného vnitřního přesvědčení, tak by takový tvor měl být pod drobnohledem odborníků....

Nic to nemění na skutečnosti, že tento způsob kratochvíle jasně naznačuje, jak hluboko jde v životě klesnout....vytloukat fóra, nasírat lidi nalevo napravo, okrádat, podvádět...mlátit ženské :D Matěji, jsi fakt píča...už jsem to tu párkrát říkal a pořád jsi mě nepohnul, abych názor změnil - prosím o zahrnutí do Tvého jistě brzy podaného TO za urážku, ty klaune ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 21.9.2017, 16:59

Bukowsky: ano, skutečně to dement je. Pravej a nefalšovanej. Už o tom mnohokrát přesvědčil, a vlákno mluví více než jasně. Že se ještě někdo nechá vytočit je s podivem. Někteří i překvapili.

Jednou se zákonitě stane, že chlapec, s jeho provalenym, tučným, podobanym a olezlym ksichtem půjde po ulici a pak se to najednou stane. Říká se tomu rána z čistého nebe. U nás na Moravě taky břink. No a až se pak probere, a to je Matěji pro tebe, tak mu naskočí takový to vzadu v pozadí "To máš za to pičo". No kdo by se mu s tím vysvětloval. Třeba se mu, i když šance je mizivá, rozsvítí. A je jedno, odkud to příletí, jestli z MG, MMB, Nožů, jinýho fóra, FB... Nasral těch lidí už příliš.

Já opět rozjedu akci, odloženou díky jeho stažení se, a to akci s krycím názvem seberte dementovi ZP. Možno sladit hromadně... Já nevím, v uzavřeným vlákně? SZ?

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 21.9.2017, 19:38

Havříku Havříku co dodat??


je to vážně zlý :(((((((((((((((((((((((((((((((

Situace se má asi takhle ....

ty hloupý sprostáček schovavajicv se za přezdívku jsi dokázal co?? jen mě urážet a osočovat... a zde tví kamarádi co dokázali?? šíří pomluvy,pohoršují,atakují mou osobu slovně vč výhružek... Ty jsi nedokázal zhola nic než jen urážet lidi
víš proti komu stojíš ?? ....no nebudu ti mazat med kolem huby ale seš v haji :/
Já jsem člověk s 5 měsicu starymi psychotesty člověk řádně zákonem prověřený t hlediska nezávadovosti mé osoby... Bezuhonný a spolehlivý (ani jeden přestupek,ani jedna bitka,naopak slušný kluk kterého maji všichni rádi ,který pomáha lidem čestným dárcovstvím krve a člověk za kterého se postaví 50 kamarádů jen z mého okolí,rodina a právnici....

Kámo povím ti pohádku ,bohužel tím prozradím většině tzv. Zákulisí ...ale pojdme na to za tu srandu to stojí




Nedávno jsem tu napsal ,že cvičím 601. jednotku ,že jsem skvělý a úspěšný na poli střelectví a že navrhuji osobní setkání s některýma z vás.....víte co??? BYL TO TEST !!!!! TEST VAŠÍ REAKCE !!!! a ta mě popravdě hodně zklamala :// ČEKAL jsem že to vezmete jako srandu a ironii jako dospělí lidé ,že mi řekne čau crywolfe gratuluju k úspěchům u 601. a určitě neni problem sejit se a zastřilet si a pokecat a zakopat válečnou sekeru ...(dokonce bych ukecal od Jesinky jednoho človička který mi slibil že když pujde do tuheho řekne pravdu,že modřiny si udělala sama že na baráku k žadne bitce nedošlo a jediny naš spor byl štuchanec před NC přimo pod kamerama a lidma JEDEN ŠTUCHANEC tak si natlučte do těch tupých palic že holky opravdu nebiju jsem mezi ženami často a vživotě bych nesahl nasilně na divku !!! dementi

tímhle jste se opět prokázali jako naprostí tupouní kterým ani sranda nic neříká a jediné co kdy dokázali (nebojte scréénu mám giga) JE MĚ URÁŽET,VYHROŽOVAT A OSOČOVAT MĚ !!
jen do toho rozjedte to :D a tohle forum rozemelu na kýchací prášek v ČR navždy :P to víte..Mě media proslaví (obět hrůzné kyberšikany,obět držitelů ZP kteří protiprávně konají na tomto foru oujéééé hmmmmmmmm tohle forum použité jako palivo do EU :oooo nevim nevim havříku zda bys neměl couvnout :D a přiznat si že si stejny dement jako ostatní co nerozeznaji ironicky for od vyplodu zavadových osob.


HA HA HA PROPAL co??

škoda že jste neprošli testem Zrovna Jasikovi jsem dával velké naděje a Dave 17 taky ://

Parta moulíků kteří nerozeznají ironický vtip od lidské demence nikdy neodzbrojí v ČR občana za kterého se zaručí stovka lidí a 30 roků zkušeností jako seriozní a kriminalně nezávadový člověk z hlediska pohledu PČR... :P

Testem jte neprošli a proto si dovolim se zase tak na rok odmlčet ...a nezapomente.... já se vrátím .... myslete na to ....

Havříku ! Fandím ti !!!


váš milovaný Crywolf :)
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » čtv 21.9.2017, 19:51

Aha, tak to jako nebyla pravda jo, s tou 601? A ja bloud myslel, ze ano. Veril jsem bezmezne kazdemu slovu a takto jsem dopadl. Zklamal si mne!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 21.9.2017, 21:42

No Satane! Takhle pochybovat. Teď jsi propadl už v druhým testu. To první byla pravda.

A ty demente, přečti si po sobě cos napsal, a pak piš něco o nějakým vyhrožování. To že si nevidíš do rypáku ještě neznamená, že to na tom skle nezůstane.

Chjoooo internet, ta svině nezapomíná.

Cos kamarádovi slíbil, že bude lhát za takovou nulu? Protažení laufenu?

Mě nenasereš, na to jsi nademnou příliš příliš vysoko.

Koneckonců, kdo mě zná, ví že na to netrpím. A navíc ví i to, jak by to asi vypadalo, kdyby se to povedlo...

To víš buzicku, dost lidí ten život žije doopravdy, spoustu věcí zažili, nemaj to jak ty, machrovat na fórech, mlatit baby, okrádat lidi a podvádět... Protahovat laufeny, kynout, blbnout a mlet sračky, to kámo není žádný hrdinství...

Ale chválím capslock, ten ti jde. Teď už jen doladit obsah, a možná tě brzo pustí

To vysvětlování pozadí jasně ukazuje, že ses zase posral. Už zase. Tak zase za rok. Budeme se těšit. Můžeš přijet na sraz, třeba tě někdo nechá střelit, můžeš i jako nedrzitel. Já se za tebe klidně zaručím.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 11.10.2017, 21:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Starosta » pát 22.9.2017, 9:25

Nejsem v oboru nijak vzdělán, ale tenhle posudek by mě zajímal :)
Takže jen dva výběry z netu...

1) Obecně se dá říci, že bájní lháři si různými výmysly zvyšují sebevědomí, upoutávají na sebe pozornost, zahánějí mindráky a pocity nedocenění.

2) Histrionská porucha osobnosti (F60.4)
dřívější názvy: osobnost hysterická, osobnost psychoinfantilní (pozn.: histrion = herec, kejklíř, komediant)
charakteristické znaky:
  • - sebedramatizace, teatrálnost, přehnaný projev emocí, nedostatečná racionální kontrola
  • - vyhledávání vzrušení, při kterém je postižený středem pozornosti, egocentričnost, nápadný vzhled a chování
  • - sugestibilita, citová zranitelnost, mělká labilní emotivita
  • - častá manipulace s druhými pro dosažení vlastních cílů, nedostatek ohledu na druhé, intrika
  • - aktivita, společenskost, trvalé vyžadování ocenění
  • - koketérie, soustředění na fyzickou přitažlivost
  • - stálá nespokojenost s tím, jak věci vypadají, neustálé problémy v mezilidských vztazích
  • - vnitřní přesvědčení a logika: "Druzí si mě nebudou vážit pro mě samotného. Když nebudu zábavný, nebudu pro druhé přitažlivý. Když se budu chovat dramaticky, získám pozornost druhých a jejich přijetí. Jsem velkolepý. Lidé jsou tady proto, aby mi sloužili nebo aby mě obdivovali."
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Jasik » pát 22.9.2017, 9:38

CRYWOLF píše:...
škoda že jste neprošli testem Zrovna Jasikovi jsem dával velké naděje a Dave 17 taky ://
Pane SEIFERTE, jste mladé, nevychované telátko, nudící se floutek, který se snaží zviditelnit, aby chudáček měl podporu své vlastní představy o své úžasnosti.
Já Vám na nějaké testy z vysoka seru a žádám Vás pro příště, pokud chcete používat mé jméno, oslovujte mne pane Šído!

Havrane, pokud bude potřeba, přidám se k té akci ZP out.. (admin třeba vymyslí nějakou možnost komunikace v uzavřené skupině).

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 22.9.2017, 10:08

PRY ,ŽE JSEM HLÁŘ :d

to vůbec ne :P nemám to za potřebí mám štastný život !! a nenudím se ,pracuji nebo jsem s přáteli a ted zase neuvšřite ale shazim se s holkou :D asi ji zase zmlatim co?? řikáte si to že ?? kdepak :OOO nikdy jsem žadnou neuhodil a je fuk co věří tady parta dementů


Jašičku nejsi hoden mého výkání,daval jsem ti šanci ,že tebe jediného ze sve hry vyřadím ale po dnešku se v tom s němi kámo ! a to jsi vyzníval jako inteligent hoden ten školy jakou máš... škoda...


počkam si na to až odzbrojite tak slušneho občana jako jsem ja který ma z hlediska ne možnost ani privilegium ALE ZÁKONÉM DANE PRÁVO NOSIT ZBRAN :D
Těžko mi popřete práva :D vidte :D

Pojdte do toho zabručíte tady někteří už jen za to co jste mi tady kdy napsali :D a já?? vysměju se vám tak nahlas ,že vám v uších bud zvonit jako když střelíte bez násluchen.

Já se vám směju už jen proto,že marníte čas a svou energií na mě :D už jsem vám prozradil,že 601ku necvičím a že to byl jen test vašeho chování DĚKUJI VÁM VŠAK ZA TO ŽE MÁM DALŠI MATERIAL PRO PČR A PRO VŠECHNY POLITIKY KTEŘÍ ZASTAVAJI ZPŘÍSNĚNÍ ZBRANÍ.......

VŽDYCKY JSEM MĚL NAVRCH A VŽDYCKY MÍT BUDU BANDO :p

ANI TU KUŘÁŽ NAVŠTÍVIT JSTE MĚ NIKDO NEMĚLI " CHACHACHA :d

UPŘÍMĚ ŘIKAL JSEM TO KDYSI JAK JSEM ŠEL PRO NÁKUPKU A SMALI JSME SE DOBROU HODINU :D:D:D:D:D raději si honte ty svý malý ptáčky díky nimž si na mé úspěšné osobě zvyšujete ego a léčíté mindrák...

prostě uznejte že jsem vás poslednich pět let vždycky dostal a ja odejdu v míru ale upřimně :P

jedine co kdy byla pravda bylo když jsem řešil to nošeni a jessinku ..pak jsem si to přizpusobil a vy ovečky krásně jste se x let pásli


upřímně.. je možné ,že to hrajete ale na rozdíl od sebe kdy já pouze žertuji a nijak váís neatakuji a nenarušuji vaše právop na soukromí apodobně......
ale já to hraju dokonale ...všechny nuly tady si vodim jak ja potřebuju jako na vodítku nehehe :P

proč to dělám?
za to jak se ke mě chováte :D

jste akorát tak banda pro srandu
nikdo z vás neměl za pět roku odvahu se mi postavit face 2 face a když jste mě potkali měli jste sklopeny zrak :D:D:D ani jste nepřiznali že jste odsud :D:D:D:D

směju se vám jak jste ubozí :Pa zarioven děsí ,že někteří jsou držitelé (na rozdil od vás hodně dementů tady se dopustilo přestupku prti občanskemu soužití i dvou třech ú a takové mužu zlikvidovat jen jedinym lusknutím u kafička

vy dementi ano jste dementi ...NEJSTE NORMÁLNÍ ZDRAVÍ LIDÉ !!! leda že byste to hráli

ovšem kdyby ano to bych poznal práve na osobním setkání na kterej jste plivli !!

bando tupých ovcí já vám podám ruku a možnost smazat hříchy a vy ještě máte tu drzost mi odporovoat a vyhrožovat zbrojákem :D panebože směju se vám ted ferově sedim u stolu je u mě kamoš čteme to a smějeme se tady jak dva chuji :D:D sorry jako :D
Kamoš je taky držitel a nechape vás proto je radši na střelectvi mezi inteligentnima lidma tohle forum je shit

prosím vypottě vic srand :D:D chci se smát :D

chci jit v listopadu pro nákupku na Uzkona prosím pište pište at zas pobavím na baráku .

ovce ovce glockové ovc,e NAUČTE SE ODPOVĚDNOSTI a úctě k lidem NOSÍTE LI ZBRAN !!!

Já vám děkuji ,že jste lepší než scénky s Izerem :D:D:D:D když vidím tady z Olympu jak ja říkávám ty malé ovečky jak se snaži jak se třepou jak poti blbábol za blábolem neskutečně mě to nabíjí pozitivní energií ...vážně prosím nepřestante mě bavit !!!!!
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » pát 22.9.2017, 10:27

Už to nečtu.

Píčůskovi připomínám, že slíbil že prileze až zase za rok.

Tak prosím, pokud ti to tvoje demence dovolí, dodrž co jsi slíbil.

Doteď si děláš z huby jenom prdel.

A ber to, ovare, jako test pro sebe. Schválně jestli projdeš.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » pát 22.9.2017, 10:28

Ano prosim, jeste vic nam tu pis, jak mas spoustu pratel, zenskou na kazdem prste, jak k tobe vsichni vzhlizi, jak si odborne na vysi a proste ten nej nej nej...

A ja se priznam - opravdu ti zavidim, takovy plnohodnotny zivot! Jen me ponekud prekvapuje, ze v tak nabitem programu naleznes i trosicku toho sveho cenneho casu a ten tu travis s nami - s plebsem, ktery ti nesaha ani po kotniky.

Ale za sebe ti mohu rict, ze se sklanim a jsem opravdu rad, ze neco takoveho tu alespon kratkodobe rozsiruje nase rady.

BTW dnesni Lexaurin uz probehl?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » pát 22.9.2017, 10:31

Z toho už se nevykecas, měl jsi rok na vzpamatování a vrátila se ještě větší kunda.

Náčelník něco vymyslí. Možná budeš prekvapenej, čím se zde spousta lidí živí. Dokonce si troufnu říct, že díky svojí hvězdné kariéře a schopnostem jich i většinu znáš. Cvičíš je u těch jednotek, potkáváš na ministerstvech, v legii...


Jo a pátým pádem oslovujeme voláme... 3. třída ZŠ. Třeba tě ji nechaji někde dodělat. Aspoň tu třetí, pro legendu všechno.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Jasik » pát 22.9.2017, 11:56

CRYWOLF píše:PRY ,ŽE JSEM HLÁŘ :d

.. Jašičku nejsi hoden mého výkání,daval jsem ti šanci ,že tebe jediného ze sve hry vyřadím ale po dnešku se v tom s němi kámo ! a to jsi vyzníval jako inteligent hoden ten školy jakou máš... škoda...
Matěji, pokud vám v jednom příspěvku vadí mé tykání a v dalším zase vykání, mám tedy onikat?
Žádám a upozorňuji vás a to zcela vážně, nepoužívejte v příspěvcích mé jméno nebo využiji svých zákonných práv a budete se zpovídat v rámci soudního či přestupkového řízení.
Neoznačujte mne slovem "kámo" ani jinými výrazy, které můžou v neznalých osobách navodit dojem toho, že se osobně známe, nezveřejňujte údaje o mém vzdělání ani mé další osobní údaje.
V rámci zákona o ochraně osobních údajů si vyhraňuji právo na to sám rozhodnout o tom, kdo a kde bude mé osobní údaje zveřejňovat.
Vám pane Matěji Seiferte (používajícím zde přezdívku Crywolf) jsem žádný souhlas k uvádění mých osobních údajů v rámci tohoto fóra i jiných diskuzí na internetu neudělil a nikdy neudělím.

P.S. V případě pochybností o tom, že stejný zákon může využít pan Seifert proti některým přispěvovatelům na fóru uvádím, že v jeho případě se jedná o výjimku ze zákona 101/2000Sb, dle §3 odst.6 písmeno a), c) d) a g).
Naposledy upravil(a) Jasik dne pát 22.9.2017, 13:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » pát 22.9.2017, 12:00


Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz