CRYWOLF - co s ním?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Co s ním?

ban
91
22%
nechat si ho pro zpestření (i králové si drželi zrůdičky pro pobavení)
75
18%
ignorovat a nepřispívat
42
10%
snažit se ho zcivilizivat
9
2%
není majitelem ZP ani by být neměl
47
11%
je to blázen
58
14%
je to prudič (troll)
37
9%
IQ - 50 - 100b.
41
10%
IQ - 100 - 150b.
4
1%
IQ - nad 150b.
5
1%
 
Celkem hlasů: 409

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 13:16

Jasiku znova tě žádám nevykej mi vypadá to fakt blbě :D

sleduje to PČR bohužel závěry doposud žádné....sleduje to veřejnost ...ti si udělají názor at již na mě či na vás dle toho jak si vše přeberou ...

Dávno by Crywolf nemusel existovat kdyby tady nebyla určitá hrstka dementů
kteří urážejí,osočují a opakovaně obvinují z podvodů na internetu a zbití holky (oboji velmi závažné obvinění) a divím se ,že tu má někdo ty koule a napíše to takhle veřejně bez toho aby disponoval BYT JEN JEDINÝM...BYT JEN JEDINÝM důkazem ....


malý příklad. Nějaký dement už nevím který tady kdysi dáávno mě obvinil ,že podvádím ,že prodávám údajně fotografické tašky jako tašky střelecké...
ALE už si nikdo nezjistil fakt,že kupci s tím byly obeznámeni,a že ty tašky jsem upravoval vložným pouzdrem na standartni pistoli,už nikdo nenapsal,že z hlediska vnitřního uspořádání zcela vyhovovala a že jsem neměl jedinou reklamaci !!!!!!!!!!!!!

jednodužší bylo dopustit se TČ falešného obvinění s tím,že jsem podvodník že???
a tak to máme se vším.... vy někteří a ty vaše bájné umělele domyšlené domněnky a nepodložené názory co???

Kdybyste projevili jen trošku úroven !!!! Crywolf už dávno neexistuje a jsem tu pod svym jmenem a chovam se zcela jinak
Naposledy upravil(a) CRYWOLF dne čtv 12.10.2017, 13:41, celkem upraveno 1 x.
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Starosta » čtv 12.10.2017, 13:31

A kde ti tyká? :roll:

Chováš se pořád stejně, na střídačku jako plačka - kdy všichni kolem jsou hyeny a ty jsi jediný čestný chlapec, co by se chtěl kamarádit - a jako krypl, co uráží všechny kolem sebe a ostatní jsou mu k smíchu a neprohlédli tvou genialitu.

Dej se do kupy už proboha, tohle je fakt na léčení...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 13:41

Mimochodem ještě bych se rád dostal k exotopedii . Doufám,že se někdo nelekne a nebude usilovat o smazani ... Ukazal jsem to par lidem a řezali jsme se smíchy jak svina.. :D Musím ted zpětně uznat,že hlášky jaké jsem míval byly naprosto úžasné a bohužel ,to co nevíte už zase vy ..že byly cílené ... Tak aby vzbudily zájem o nich diskutovat.
pojdme se zasmát a spolu a připomenout si perly které mě bohužel jak jsem starší a starší už nenapadají ...

takže


JSEM TRÉNOVANÝ STŘÍLET S VYSOKOU MÍROU PRECIZE COŽ SE MŮŽE V POULIČNÍM BOJI NEBO OSTRÉ VÁLCE HODIT [[[14]]]
Matěj přemýšlí, že by si otevřel střeleckou školu, nemá olšové ruce a je trénovaný s vysokou mírou precize, což se může hodit v ostré válce nebo v pouličním boji.


necelých 6 let se věnuji problematice obranné střelby v zastavěných aglomeracích [[[15]]]
Od svých 16ti let se Matěj věnuje problematice obranné střelby v zastavěných aglomeracích. V současné době není znám nikdo, kdo od tak raného věku rozumí krátkým zbraním a jejich použití v obraně. Stejně tak již školil minimálně dva majitele zbrojních průkazů, z toho jeden byl držitelem průkazu delší dobu a druhý měl mokrý papíry.


jeden z nejmladších instruktorů obranné střelby [[[16]]]
Matěj sám sebe pasoval do role nejmladšího instruktora obranné střelby, což bylo následně komunitou střelců zkráceno na zkratku NIOS.


potřebuji silný kanoon pro silný účinek v cíli [[[17]]]
Vzhledem k tomu, že mu sešlo z prodeje jiné zbraně a potřebuje silný kanoon, z důvodu silného účinku v cíli, objednal si pistoli Alfa Defender v ráži .40 SW.

Ano dal jsem vám podnět a vy hned pomooooc blazen kupuje 40SW :D a přitom ?? vůůbec :P

Znám detailně problematiku boje v městském prostředí,diverzní postupy,a psychologii [[[20]]]
S Matějem se nemůže nikdo srovnávat, protože jej v období puberty učil člen speciálních jednotek spousty věcí (kupříkladu jak zacházet s pistolí nebo s kompaktním minometem santos). Stejně tak nůž v jeho rukou se mění v naprosto smrtící tichou zbraň.

:D prominte na to nejsem schopen komentáře :D ale napsali jste to báječně :D Jinak o Santosu to vzniklo tak ,že byl ve střelecke revue kterou jsem zrovna četl myslím že to je ten maly minomet co se přišlapuje označkovany popruh a tím se mění elevace,náměr..snad použivam správné slovo kdyžtak mě omluvte..... pak je ještě větší a to je Antos !!!



matematiku neovládám,ale mohu doložit 5 let členství ve vysokoškolske knihovně [[[22]]]
Matěj je sice pouze vyučen, protože neovládá matematiku, ale může doložit pěti leté členství ve vysokoškolské knihovně. Po celou tuto dobu se zabýval studiem psychologie a řešil zejména problematiku sociálního cítění. Všechny provokoval pouze proto, aby zjistil jejich reakce na určité podněty.

no tohle nebyl kec Na VŠB tuo jsem coby externi student ještě dokonce s pisemnym souhlasem rodiču chodil do knihovny na internet (11x IP adresa víme?)a četl jsem hodně knih o IT a psychologii dneska vám neřeknu proč ale pár věcí jsem pochytil :P





Dále byla odhalena jeho další "podnikatelská činnost", za zakoupené zboží si nechá poslat peníze na svůj účet a zboží kupujícímu nedodat. Lze dohledat na stránce volajici.cz a kdo-volal.cz, dále má zablokovaný účet na Aukro.cz (bohužel jeho účet byl již odstaven). Chvíli se doufalo, že Matěj již definitivně odejde z fóra mujglock.com a bude si dál pokračovat ve své ubohé existenci. Ovšem celé to utnul uživatel Hoang1, který donesl pár zajímavých skutečností o exotovi. To již Matěj nevydržel a musel reagovat. Poté co se exotek rozpovídal se přidal i jeho bývalá přítelkyně a celá diskuze nabrala nečekaný spád (stojí za přečtení). Dále vzniklo podezření, že získal zbrojní průkaz bez psychotestů. Poté Matěj každým dalším postem, dokazoval svůj silně narušený psychický stav.


Za tohle bych vás mohl žalovat ještě dnes.... Jen jednou jsem neposlal balík a byly to nože v hodnotě 1500 kč... Mojí vinou jsem zcela opoměl ,že na účtě mam měsíc peníze a že balík jsem nedodal. pán zašel na PČR ti řekli že toho moc nezmůžou ale že mi zavolají..následně mi tedy zavolali.... omluvil jsem se a sypal si popel na hlavu uznal vinu a ihne ten den balik poslal... pán omluvu přijal a bylo vyřešene... Ty negativni esli sou na to čislo tak vím odkud vane vítr ale určitě jsem nikoho neokradl kdyby ano takový recenzent by se netajil svou identitou právě naopak !!!

Hoang mě nezná skoro vůbec,koupil jsem od něj náboje levnějia dráže je prodal... světe div se cenu si určuje prodejce...a ano vydělal jsem na tom...a ne ..nebyl to můj původní záměr je prodat........

a k poslednímu .. JJ tak to jsem hrál dobře ne?? Tolik lidí se tolik roků bálo,a beztak ještě bojí,že jsem blázen a vyšinutec se zbraní že pro občany ČR neudělali ani to málo že by mě nahlasili...... Asi tušej :D že by byli v haji a tak radši drží hubu typičti češi je vždy se otočit zády... Já bych samozřejmně požadoval za takové nařčení o mém zdravotním stavu nemalé finanční odškodnění......


No,musíte uznat,že hlášky byly super ale už další asi moc nebudou ,už jsem z nich tak řikajíc vyrostl....Ani už to nemá tu odezvu co to mít mělo,omrzel jsem... je to tak... už jsem ohraný a beru to na vědomí... hrál jsem si s vámi dokud vy jste mou hru hráli...


Tedka bych řekl,že je nejvyšší čas prostě Crywolfa pohřbít jako minulost někdy světlou někdy ne.... Ale je to asi pryč
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 13:42

Starosta píše:A kde ti tyká? :roll:

Chováš se pořád stejně, na střídačku jako plačka - kdy všichni kolem jsou hyeny a ty jsi jediný čestný chlapec, co by se chtěl kamarádit - a jako krypl, co uráží všechny kolem sebe a ostatní jsou mu k smíchu a neprohlédli tvou genialitu.

Dej se do kupy už proboha, tohle je fakt na léčení...
omlouvám se myslel jsem vykání...vážně mi to nepůsobi upřímně,když mi starší na neformalním foru vyká...
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 12.10.2017, 14:12

A jdeme dál, a jdeme dál...
Kam jsme došli, kdo to ví,
kdopak z vás mi odpoví...
ObrázekObrázekObrázek

I když v tomto případě spíš
Vědro má v sobě díru, v sobě díru, v sobě díru, vedro má v sobě díru, s sobě díru, díru má..
No tak ji ucpi milý Lojzo,...
A napadá mě jich ještě spousta, ale jako už poslední kulturní vsuvku si dovolím
Vari vari vari, já jsem k...t starý...

Na to nemusíte jezdit do ciziny, abyste poslouchali ty je jeho k......y...
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne čtv 12.10.2017, 14:34, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny tři po sobě jdoucí příspěvky!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » čtv 12.10.2017, 14:20

Pouzdro na standartni pistoli? To je nejaka startovaci pistole s vlajkou?

Mimochodem, stale si nepochopil, ze vse, co zde probehlo si do "verejneho prostoru" prinesl jen a vyhradne ty sam. Jedine, co zde probehlo bylo nastaveni zrcadla. A cim vic ses rozepisoval, tim vice si daval nahlednout do tveho opravdoveho ja, jaky doopravdy si. Zvlastni je, ze takovemu samozvanemu studentu psychologie toto stale uplne unika...

I kdybys tu Jesinu nemlatil, tak minimalne tady si psal, ze nejaka facka padla a taky si to tady schvaloval. At si lhal v jednom nebo druhem pripade, je uplne jedno, ses proste nevyrovnanej zbabelej agresor.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 12.10.2017, 14:22

https://youtu.be/dA9_nDJ57iw

https://youtu.be/tUSVA67kJUI

https://youtu.be/_IvH4CxdOp4

A jako bonus jedna z pracovního prostředí mistra

https://youtu.be/5CJwHh0jgCs


A to co se tu děje, skutečně není Známka punkuObrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Jasik » čtv 12.10.2017, 14:23

omlouvám se myslel jsem vykání...vážně mi to nepůsobi upřímně,když mi starší na neformalním foru vyká...
Já jsem zvyklý si s lidmi, které neznám osobně a kteří jsou na úrovni, případně tedy nevím v jakém společenském postavení jsou, vykat.
A protože jste mne Matěji po použití jistého hanlivého oslovení a použití neformálního tykání napadl a Váš kamarád Tomáš V. (psal jste, že se jmenuje Vara nebo Vávra?, ale to je jedno), použil tento výraz i do svého článku o agresivních střelcích z fóra MujGLOCK, který uráží jednak mne jako člena MujGLOCK a přispěvovatele na fórum a uráží i další lidi, které znám osobně, zvolil jsem tuto formálnější formu komunikace i s vámi.
Jak jsem uvedl, neznáme se osobně, nikdy jsme se neviděli a proto bych rád u této formy zůstal.
K exotopedii - nevím zda je správně, že to píšete zrovna sem, protože je zcela klidně možné, že ten záznam editují lidé, kteří tady na fóru jen čerpali a čerpají poznatky, ale s vlastníky a administrátory fóra nemají nic společného.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 14:43

jsem si zcela jistý,že že to dal někdo odsud :D:D:D

já si s dovolením své tykání ponechám...neber to špatně... ale oba nás spojuje jeden koníček a tou je střelba a toto není pracovní schůzka :P
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 14:46

S474N píše:Pouzdro na standartni pistoli? To je nejaka startovaci pistole s vlajkou?

Mimochodem, stale si nepochopil, ze vse, co zde probehlo si do "verejneho prostoru" prinesl jen a vyhradne ty sam. Jedine, co zde probehlo bylo nastaveni zrcadla. A cim vic ses rozepisoval, tim vice si daval nahlednout do tveho opravdoveho ja, jaky doopravdy si. Zvlastni je, ze takovemu samozvanemu studentu psychologie toto stale uplne unika...

I kdybys tu Jesinu nemlatil, tak minimalne tady si psal, ze nejaka facka padla a taky si to tady schvaloval. At si lhal v jednom nebo druhem pripade, je uplne jedno, ses proste nevyrovnanej zbabelej agresor.
Za standartní pistoli považuji služební fullsize velikost ......
Jo jedna padla ... ale nikdy jsem ji nijak nenapadl tak jak popisovala a tak jak jste pak popisovali vy když jste ji doslova tlačili navštívit PČR... promarnili jste šanci o odzbrojení :D páč by to byl přestupek proti občanskemu soužití :OO ale stejně bych spor vyhrál a jesinka by litovala ještě dneska :D

pozoooor Sataneee !! pozor na svá slůvka !! Zbaběly agresor??? opět obvinění???? Kde bereš tu jistotu že jsem agresivní??? nebo dokonce zbabělý????
ukaž ukaž důkaz že jsem srab a navíc agresivní důůkaz důůkaz důůkaz !! hned dělej makej šrubuj !!!!! no??? a jsi zase v háji co? důkazy nemáš .... a tak koukáš ....jak tě zase Crywolf zahnal do kouta......

víc Jasiků na úrovni a už by mohlo být vše jinak..berte si z toho pána příklad

hlavně ty havránku... jsi jen sprostota sprostá !!!
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 12.10.2017, 15:07

Já? Sprostota? Kde? Kdy? Konkrétně? Bacha na ta obvinění...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » čtv 12.10.2017, 16:16

CRYWOLF píše:omlouvám se za zdržení s reakcemi

Určitě nemám problém se kamarádit,ale na profilu ti svítí zcela jiný kraj ,čili pochybuji že se poznáme... Ctihodnost...Abych ti to vysvětlil Ctihodný občan je pro mě občan a ne jen občan ale člověk Čestný a nad věcí,dbajíc nejen svých práv ale povinností,respektující zákony a vyhlášky.Potažmo měl by to být v idealním případě každý držitel zbrojního průkazu a zbraní
Není zač se omlouvat, co se týče reakční doby, na to tu žádná lhůta není, já též mám své věci, takže odpovídám s denním odstupem, ale jen nevím, o jakém kraji to mluvíš ?
Myslíš snad, jiný kraj, jiný mrav ? Já doufám, že mrav je v celé ČR stejný.

Tebou popisované vlastnosti:
ctihodnost (synonyma velebnost/důstojnost/váženost/ctnost)

honorabilis (ctihodný majetkem nebo postavením)

a čest (synonyma počestnost/řádnost/pocta/počest/ vyznamenání/úcta/vážnost/neposkvrněnost/nevinnost/poctivost/bezúhonnost)

Které z těchto synonym výše zmíněných slov nejvíce vystihuje význam toho, co myslíš ?

Píšeš o respektování zákonů, vyhlášek, povinností a práv .. ale co taková morálka?
Držení emocí na uzdě? Hodnocení věcí s chladnou hlavou? Nestrannost? Nezaujatost?

Říká Ti to něco?
Mě se zdá, že jsi tu pod vlivem emocí, tedy doufám, že jsou to emoce a né nějaké externí látky.

Za to by ses měl omlouvat, né za to, že reaguješ pozdě, ale za to JAK reaguješ a ČÍM a a v neposlední řadě, KOMU tady reaguješ a to nejdůležitější - PROČ?

Není to oboustranná ztráta času? Čeho tady chceš dosáhnout, jaký je Tvůj cíl? Znemožnit MujGLOCK? Znemožnit střeleckou veřejnost? Znemožnit sám sebe ?

Nebo snad jen upoutat pozornost, ať už se jedná o kohokoliv, jakékoliv téma, hlavně, že si s Tebou někdo povídá a my jsme natolik "ochotní" či "dementní", že odpovídáme ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 12.10.2017, 16:37

Při všechny z vás, kterým někdy tvrdili že Glock je ošklivá zbraň, lopata, pracant od kterýho se estetika neočekává a nenosí...

Všimněte si, jak může být nádherná a krásná, když se zvolí to správný pozadí.

Obrázek



Edit: zdroj...veřejný internet...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » čtv 12.10.2017, 17:33

CRYWOLF: nemohu si pomoci, ale zadnou standartni pistoli neznam, asi nejaka Ostravska varianta.

Takze fakta:

- padla jedna facka (drive podle tebe dve)
- verejne schvalujes biti/fackovani zen

Z toho jednoznacne vyplyva, ze tvoji "protivnici" musi byt slabsi/zeny. Co z tohoto vyplyva jsem uz zminil v predchozim prispevku. Rika se tomu logika veci, ale necekam, ze ti to cokoliv rika...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od reddog » čtv 12.10.2017, 17:40

To s Jessinka17 bylo takove zkratka nemile slapnuti vedle. To se muze stat kazdemu. I ctihodnemu.
Na druhou stranu, odsud z fora a ani od jineho (ctihodneho) strelce jsem neslysel, ze by propleskl manzelku/pritelkyni, ci ze by jinde, verejne, s timto souhlasil.
To, ze nekdo VEREJNE resi sve problemy v rodine, je uz samo o sobe podivne. Asi taky nejaky projekt.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 18:25

URČITĚ NESCHVALUJI BITI ŽEN ANI NIKOHO SLABŠÍHO !!

existuje jedna docela slavná hláška aspon tedy slavná pro mě protože jsem ji vymyslel :D:D tak aby slavná nebyla že ??


MUŽSKÁ RUKA SE MÁ DOTÝKAT ŽENSKÉ TVÁŘE JEN ZA ÚČELEM POHLAZENÍ !!

ano toto jsem skutečně vymyslel já :)

Standartni pistole je standartni pistole provedenim i velikostí... tj. univerzalni pouzdro

stači??? a už dost jdu se věnovat přátelům.

btw. že je ta fotka krásná <3 líbí se všem díky za uznání
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » čtv 12.10.2017, 19:10

02.3.2012, 12:34 :arrow: post93846.html#p93846
CRYWOLF píše:...prošel jsem i psychotesty a tudíš věř,že opravdu nejsem maník co po dvou fackách svou ,,přítelkyni,,smázne...
11.4.2015, 21:52 :arrow: post148568.html#p148568
CRYWOLF píše:... p.s. jessie si ty modřiny udělal jak tu byly ty fotky dostala dvě facky a ne zrovna silne takže tak bye zas někdy váš milovany crywolf
25.5.2015, 12:26 :arrow: post149862.html#p149862
CRYWOLF píše:...co?? to bych jako nesměl do smrti říct nějaké holčině že je pitka? Nebo bych nesměl své holce dát facku když celý večer provokuje ?? v manželství je to bohužel dost běžné ale že by se za ot zavíralo či odebiralo ZP.... :)) každopádně stejně bych to uhral tk max na psychotesty a znám svou povahu takže v pohodě :) ...
26.5.2015, 19:49 :arrow: post149934.html#p149934
CRYWOLF píše:... (ano ano jessie sem fakt facku dal dneska bych se zachoval mnohem mirněji ) je to 4 roky zpět.. řvala že je super že mi umřela matka takže toho vubec nelituju...
Zajimave, jak se od puvodnich dvou facek a schvalovani najednou dostavame k naprosto ctihodnemu Muzi s velkym M...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 20:41

1) facka byla jen jedna v afektu na kalbě
2) rozhodně ji nelituju
3) rozhodně byla první a poslední
4) na Stodolní jsem zažil že borec dal pěstí holce takovou pecku že ji uspal
5) bod 4 omluvitelný není ale bod 1 je.
6) řešíte úplné stupidity a snažíte se mne nachytat,což ale nelze....
7) vy to ukončit nechcete.....tak pokračujeme......
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 21:33

jen tak mimo téma má to někdo????

https://www.1coolshop.cz/glock-full-auto

jak se vám s tim střílí?
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od maja » čtv 12.10.2017, 21:47

Jelikož Čertova narážka nebyla evidentně pochopena, čemuž se vůbec nedivím, tak speciálně pro Matěje: https://www.pravopisne.cz/2014/12/stand ... tandartni/

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz