CRYWOLF - co s ním?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Co s ním?

ban
91
22%
nechat si ho pro zpestření (i králové si drželi zrůdičky pro pobavení)
75
18%
ignorovat a nepřispívat
42
10%
snažit se ho zcivilizivat
9
2%
není majitelem ZP ani by být neměl
47
11%
je to blázen
58
14%
je to prudič (troll)
37
9%
IQ - 50 - 100b.
41
10%
IQ - 100 - 150b.
4
1%
IQ - nad 150b.
5
1%
 
Celkem hlasů: 409

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 13.10.2017, 10:07

hele vím ,že jsi to ty na jednom srazu maš pořadatelskou vestu
na jiném jsi byl degradován na supermana :D
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 13.10.2017, 10:08

ještě by se do videa hodila hudba

https://www.youtube.com/watch?v=IU5wDx6 ... 9a-4VFmUJf
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » pát 13.10.2017, 10:11

On ten exot v cepicce Hello Kitty, brylich a buznatricku mel predstavovat supermana? A ja bloud myslel, ze uuuplne nekoho jineho *40* *3* *47* *47* *4227*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 13.10.2017, 10:12

S474N: ?
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Jasik » pát 13.10.2017, 10:19

Pan čert myslí zřejmě sekvenci kolem 0:49, ale tam nevidím znak na čepici.
Dále se ten pán v tričku Supermana, který tedy zcela náhodně odpovídá mému popisu a mé fyzické konstituci, vyskytuje i na několika dalších záběrech na videu zveřejněném v odkazu pana Matěje.
Přesto nelze přesně určit, zda tím, že si na sebe oblékl ono tričko se znakem, který používá komiksový hrdina Superman, se tento člověk dopustil přestupku či jiného protiprávního jednání a případně co tím zamýšlel - dokazování je tedy v tomto okamžiku pozastaveno a případ uzavřen.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 13.10.2017, 10:32

1:25

moje velká láska v akci pánové :D :lol:

Antos větší bráška Santose :P
https://www.youtube.com/watch?v=IhqOxcQ_6ZQ
Naposledy upravil(a) CRYWOLF dne pát 13.10.2017, 10:36, celkem upraveno 1 x.
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 13.10.2017, 10:35

Jasiku

už ti chybí jen Lois Laneová :D
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Jasik » pát 13.10.2017, 11:10

Mně nikdo nechybí. I když je pravda, že některá z hereckých představitelek partnerky Supermana, byla opravdu pohledná.
Pokud jsem někdy někde byl v triku Supermana, mělo to nějaký smysl pro danou chvíli.
Je to pryč, minulost, proběhlo to.
Pokud se někde ukážu znovu, budu třeba zase někdo jiný nebo někdo úplně obyčejný nebo..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od reddog » sob 14.10.2017, 11:34

CRYWOLF píše:REDDOGU
Nepřišel jsem ze dvou důvodů

1) nejistota - nevěděl jsem jak vypadáte a popravdě ani to ,že to myslíte vážně,paradoxně jsem od svinova pár km.... tak jsem si řikal ,že se nechci dostat do situace kdy vystoupím a někde v rožku peronu u tramvaje si budou šuškat dva jakým způsobe mě napadnou..no asi jste neměli jak čtu tento záměr..ale kdybych věděl jak vypadáte a šel na jisto a znali se aspon z fb tak by to bylo o mnoho lepší..

2) taky jsem myslím byl zrovna pryč,ono se to zdá ale někdy 10 dni vkuse sedim u počítače a někdy půl měsíce vkuse litám a jezdím,vozím bab. k lékařům apodobně.
Takže se za účast omlouvám.

Odstraní li se tyto dva možné nešvary jako milovník kávy rád pokec u stolu přijmám.....
Ja svoje fotky nikam necpu. Jsem starsi, tak si pamatuji, ze na schuzky a setkani se drive chodilo bez vzajemneho zasilani fotografii a tak to praktikuji dodnes. Taky min panovala paranoia a idioti se ostatnim lidem spise vyhybali.
Pokud jsi mel strach, ze te chce Biggles +1 zmlatit, pak si sam sebou nejsi jist, ze je tve chovani OK. S klidem ti mohu rict, ze pokud by te nekdo z mistnich lidi chtel zmlatit kvuli sve agresivni povaze, uz by to udelal. Ze se to dosud nestalo znamena, ze se nikomu nechce nebo ze lidi nejsou agresivni. Preber si to, psychologu, sam.
Pokud jsi byl pryc, mohls navrhnout alternativu. Biggles ti to daval vedet hodne dopredu. Ale zde to dopadlo stejne, jako s nabizenym streleckym challengem ci setkanim na strelnici. Zkratka jsi to skrecoval a uz drive jsi prisel o moznost ostatnim dokazat, ze jsi jiny, nez jak ses dosud prezentoval.
A kdyz uz jsme u toho, mne uz jsi osobne minimalne jednou videl. Napis MG fora na mych malickych zadech ale byl asi preci jen necitelny. Ja tam na garazich mam obcas konzultace s investory. A ne, nemel jsem chut se s tebou bavit. V praci se fakt problematikou Crywolf zabyvat nehodlam, na to si mne lide za sve penize nenajimaji. Neprisels mi do oci rict, jake jsem to (nadavku si dopln) z MujGlocku, takze jsem te povazoval za obycejneho kecku. Pokud jsi mou malickost prehledl, pak to bylo urcite tvym vysokym pracovnim vytizenim u auta. Jasne, to se da pochopit.
Ja milovnik kavy nejsem, piju ji temer vyhradne jen jako spolecenskou udalost nebo soucast pracovni schuzky.
Jen nerad s neznamymi lidmi tlacham jen tak, takze popremyslej, co bys mi chtel vlastne rict. Rekl bych, ze moc jinych clenu MG si s tebou osobne na pokec nezajde, tak tomu alespon trochu zvysime skore. A neboj, nechci te zmlatit.

Timto chci take nekterym mistnim rict, ze se budu snazit nezaujate Mateje vyslechnout a pokud mne presvedci o tom, ze je opravdu jiny, nez se prezentuje, dam to ostatnim vedet.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Sailor » ned 15.10.2017, 4:44

Matěji, Matěji, proč tě holky nechtějí. . . .
Ztrapnil jsi se na internetu a hlavně u střelecké veřejnosti jako málokdo.Už to nejde vrátit.Neschováš to za žádný výzkum.Prostě ne a ne a ne. :lol:
Jsi trouba non plus ultra a kdyby jsi v hlavě neměl nas*áno ztáhnul by jsi se už dávno.
Ale jen houšť. . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 81

Registrován: úte 25.1.2011, 23:52

Zbraň: Glock 19gen.4

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od sirdo » ned 15.10.2017, 14:38

CRYWOLF píše:REDDOGU
Nepřišel jsem ze dvou důvodů

1) nejistota - nevěděl jsem jak vypadáte a popravdě ani to ,že to myslíte vážně,paradoxně jsem od svinova pár km.... tak jsem si řikal ,že se nechci dostat do situace kdy vystoupím a někde v rožku peronu u tramvaje si budou šuškat dva jakým způsobe mě napadnou..no asi jste neměli jak čtu tento záměr..ale kdybych věděl jak vypadáte a šel na jisto a znali se aspon z fb tak by to bylo o mnoho lepší..
clovece najprv tu napises, ze niektori clenovia fora, ktori sa ocitli na rovnakej akcii/strelnici ako ty boli priposrati az za usami sa k tebe priblizit co i len na meter a konfrontovat ta zo strachu, ze by to pre nich nemuselo dobre dopadnut a potom tu pises ako si bol zas priposraty TY uz len pri predstave, ze ta dvaja dementi (ako tu lisiacky miestne osadenstvo titulujes) mozu potencialne konfrontovat fyzicky. ci aj toto je najaka z tvojich psycho hier na miestnych dementov?...

https://imgur.com/QV88Ywn
Glock 19 gen.4 a Glock 21 gen.4...

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » ned 15.10.2017, 22:45

NE.....................

ALE NEHODLÁM SE s někým prát na ulici jako děcko .... věřím,že tak daleko by to ale nedošlo....(doufám)


RedDogu...rád bych s tebou pokecal... neber mě jako Crywolfa..v civiliním životě jsem normalni chlap se kterým si skoro každý rozumí.... takže si vem větší logo a pokecame :P nekoušu
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » ned 15.10.2017, 22:46

Sailore.....

když myslíš..... budu to brát jako tvůj názor na který máš v této zemi nárok....

ja však vím své ale nutit ti svou pravdu určitě nebudu :)
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pon 16.10.2017, 16:14

Dneska jste mé velcrywolstvo mohli spatřit v prodejně ZBRANĚ OSTRAVA :PPP Nebyl někdo přitomen třeba?? Jelikož jsem dnes nerozdal žadne podpisy na pupík ani sádru věřím ,že nikoliv......
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » pon 16.10.2017, 16:50

Čárka mezera. Čárka mezera. Čárka mezera.

Ne, mezera čárka. Ani slovo čárka slovo.

Ještě že je nemusíš dělat v tom slavným podpisu.

Větu dále začínáme velkým písmenem. Velké písmeno NENÍ CapsLock.

Používáme pouze jedno interpunkční znaménko. Více otazníků neudělá otázku větší, zde rozhodně neplatí přímá úměra. Stejně jako více vykřičníků nekřičí vice nahlas.


Edit:

Zbytek musím pochválit, příspěvky již místy mají hlavu a patu. Jen tak dál.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pon 16.10.2017, 20:04

Omlouvám se,vím,že na netu té interpunkci moc nedám.Ale bez nějakých chlubivých slov,jsem vždy byl jedničkář v ČJ.V ručně psaném textu si dávám majzla,tak jako v seriozních dopisech el.poštou.Pak tu máme chytáky typu standart/standard a to je moje blbost,opravdu jste mě to naučili až tady.Děkuji za schovívavost.




Jelikož nečekaně disponuji sebereflexí,hned po odeslání příspěvku jsem se zarazil nad posledním slovem..... Shovívavost že ano ???? páč první model slova se mi esteticky nezdá....
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pon 16.10.2017, 20:57

Jinak Havrane první spříspěvek který registruju, bez urážek a narážek, jen s opravou mé češtiny !! Třeba se díky tobě vyvaruju v mém životě psaných faux pass !!!!

Taky nemám výhrad! Jen tak dál !!!!!
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 40

Registrován: ned 06.3.2016, 15:44

Zbraň: subkompakt

Bydliště: ve vlastním domě

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od DAveDOG » pon 16.10.2017, 21:13

Pane Havran, děláte korekce textů jen pro Crywolfa, a nebo bych Vám mohl nějaké dodat? :lol: A kolik si účtujete za normostranu?

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pon 16.10.2017, 21:18

nemohl..

Havran je můj osobní korektor a výsada mého ctěného Crywolství :D:D Normohodina je určená pouze pro vytříbenou smetánku jako jsem já víme???????? NO PROTO !!!!!

Ještě jsem měl ochutnávače ale jelikož jej omrzelo ochutnávat chacharovu pizzu, dal výpověd

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » pon 16.10.2017, 22:27

Ty se ptáš a pak si i sám odpovídáš? Zaujímavé.

Kdy dáme sraz na střelnici a lehkou pomalou srovnávačku v mířence? Pěkný večer

PS: cestou bychom mohli zajít na pizzu

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz