CRYWOLF - co s ním?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Co s ním?

ban
91
22%
nechat si ho pro zpestření (i králové si drželi zrůdičky pro pobavení)
75
18%
ignorovat a nepřispívat
42
10%
snažit se ho zcivilizivat
9
2%
není majitelem ZP ani by být neměl
47
11%
je to blázen
58
14%
je to prudič (troll)
37
9%
IQ - 50 - 100b.
41
10%
IQ - 100 - 150b.
4
1%
IQ - nad 150b.
5
1%
 
Celkem hlasů: 409

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » stř 18.10.2017, 0:09

Jak budem mit oba hlad tak proč né :D
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » stř 18.10.2017, 0:15

OK, já už mám hlad teď, ale teď jsem trochu mimo region :P

Každopádně je na Tebe nějaký lepší/pohotovější kontakt ? budu mít cestu do Ovy v následujících dnech až týdnech. Že bychom spojili příjemné s užitečným ? Preferuješ domluvu déle předem nebo nárazově ?

Kontakt může být klidně do SZ.

dobrou noc

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » stř 18.10.2017, 0:17

:mrgreen: číslo určo zjistiš :D stači napsat sms no spiš týden dopředu aspon den

pač to mam taky hektické a nechci at mi do toho něco vleze a bude z toho : A ZASE NEDOŠEL .. takže to dáme nějak do kupy v nasledujicich týdnech :p JJ hlad mam taky ale večer jíst nechci :D jdu to zaspat dobrou :D
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

CSI

Uživatelský avatar

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 11.8.2011, 21:45

Zbraň: Co české to je hezké

Bydliště: Ostrava

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CSI » stř 18.10.2017, 17:56

...a hele, co takhle domluvit přímo "Sraz Ostravských příznivců MG fóra" - Patriot, pak nějaký bufet?
Jen mne tak napadlo...
:)
[CSI]
Jsem PATRIOT.

Co s sebou?:
AFAK, Glock G17 Gen.4, CZ858 Tactical 4V, CZ Skorpion 61 S, Leatherman SIGNAL, Vortex SOLO Tactical R/T 8x36, Kenwood TH-D72, IC-706mkIIg + APRS mobile

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » stř 18.10.2017, 18:16

Luxusní nápad !!! pač kamoš do mě duje už druhý týden at mu zrobim instruktora pač ještě nema papiry že bysme si bouchli??? a do toho se poznali a představili se??

jen upřimně všichni zde mame zavazky a práci obdiv tomu kdo tohle domluví ..


ale ja jsem pro ! U p.mikesky je vždy tak super atmoška že se těším ......
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » stř 18.10.2017, 21:03

Zdarec lidi

napišu to tady páč stejně se to bude řešit

Reddog mi nabídl setkání v Ostravě a popovídaní si u kávy.. Kývl jsem mu že rád a tento nápad přijal....... mělo to být příští týden.

Bohužel to mam já osobně tak,že když už se s někym setkávám na pokec tak alespon se známe třeba z dnešního oblíbeného FB.Bohužel v tomto setkání žádný FB ani dřívější známost nefiguruje.Reddog mě začal častovat poznámkami ,že když jsem ho poprosil o fotku aspon ze srazu tak ,,už mu nepřijdu tak v pohodě,, a prý je to dětinské apodobně.přiznám se po této zkušenosti jsem nucen opět couvnout a to už byl reddog sakra blízko jako první člen odsud face2face..... Spíš mě odradila jeho slova, jaké má na mě mínění jen protože jsem chtěl vidět skym se mam sejít a jsem tak prostě zvyklý a dodává mi to jistotu a motivaci se sejít................ čili stejny problem jako svinovske mosty a biggles.... mrzí mě to
Pokud zde potvrdíte reddogovu poznámku ,že mé jednání je podivné pak uznávám a je možné ,že z vašeho pohledu se to tak jeví.Mrzí mě to ,že nejsem dle vaších preferencí a nároků....

po této zkušenosti se omlouvám ale stratil jsem chut na jakékoliv osobní setkání.Aby mě někdo hodnotil jestli jsem dětinsky nejsem či divný apod aniž by mě znal delši dobu osobně.... jen proto ,že jsem chtěl vědět ,,ským jdu z fora posedět ,,.. tio jsem nezažil no...Děkuji za pochopení u všech přítomných.nadále však platí ,že Crywolf už není a jsem tu jen já sám za sebe.
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » stř 18.10.2017, 21:17

A mate jit na pokec na kavu nebo hledas noveho partnera? V druhem pripade bych tu fotku pochopit dokazal.

Mimochodem, obdivuji reddoga, ze ma vubec chut se s tebou schazet, ale jeho trpelivost je povestna. Pokud odmitnes i jeho, tak si bud jist, ze sis uzavrel posledni cestu ke komukoliv z nas.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » stř 18.10.2017, 21:19

Chceš říct, že Ti někdo hází záchrannou rukavici, chce se sejít, pokecat, v přátelském duchu a Ty po něm chceš, aby Ti poslal svou fotografii ?

Toto mi opravdu nepřijde zcela standarDní.

Takže mi spolu taky nemůžem na pizzu do té doby, dokud Ti nepošlu svou fotografii, jméno, příjmení, adresu apod ? Nebo jak si to mám vysvětlit ?

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » stř 18.10.2017, 21:39

:crazy: KDYŽ TO NEJDE TAK TO NEJDE .....


Ukončuji to tady.....Chtěl jsem ještě s vámi utvořit něco dobrého ale očividně si vůůbec nerozumíme a jsme každý z jiného světa....To není problém,a pokud je tak jen můj vlaastní...


Mimochodem nebral jsem to setkání za žádnou záchranu jen takový obrat o 180% chtěl jsem si konečně s někým z vás pokecat....Bohužel už jen tz principu jit s někym kdo vi o mě hodně a ja nic.. se mi prostě nelíbí .........

Koukněte se lidi..takhle...KAŠLEM NA TO.... Neřešmě to ,nehádejme se, stejně nic nevyslíme a ted už by to stejně zase žadna fotka už neopravila když vidím,že mě vnímáte takto špatně.. Chut mě přešla uplně... Mnozí kteří jsou zde hloupí toto celé využijí aby mi mohli napsat co nejvíce sprostých urážek ..v ppořádku vyzuřte se... skryti za svými monitory ve své komfortní zoně do syta prosím.....A taky vím,že zde někteří domyšlíví budou operovat s tvrzením,že se ,,jen chci,, vyhnout setkání..ovšem po dnešku už nemam chut motivaci ani náladu vám dokazovat že se mýlíte. MYSLETE SI TEDY CO JE VÁM LIBO....

přeji vám mnoho úspěchů v os. životě tak v tom střeleckém a dovolte abych se na dobu neurčitou odmlčel.

Nashledanou


M.
Naposledy upravil(a) CRYWOLF dne stř 18.10.2017, 21:46, celkem upraveno 1 x.
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » stř 18.10.2017, 21:43

Reakci na celý Tvůj příspěvek nechám pro někoho jiného.

Ale nemohu si odpustit "naSHLEDANOU", jakože se chceš s někým shledat, né "schledat".

V Tvém případě by mi ale více sedělo rozloučení typu "sbohem", když se chceš loučit opět nadobro.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » stř 18.10.2017, 21:46

To ma byt nejaka forma tveho alibi? Nejdriv se tu prsis, jak se chces schazet a kdyz prijde na vec - navic s clovekem, ktery plati za naprosto vyklidneneho a rozvazneho, ktery se do tebe nikdy ani neobouval, tak najednou couvas? Navic s tak detinskou vymluvou, ze ti nechtel poslat predem fotku? Zejmena, kdyz si ho dokonce videl v realu a jeste ses tu vysmival, ze se te bal?

Chces to slyset a ja ti to teda reknu naplno - ano, ses z jineho sveta. Jsi z leve strany Gaussovy krivky aplikovane na IQ v populaci. Ne, neni na tom nic spatneho, nekdo tam proste byt musi. Takze si zij mezi svymi kamarady s LMD, vyfetlama, zlodejickama, podvodnickama a kdovi jakyma existencema a nesnaz se proniknout jinam. Tam, kde je to uplne mimo tve chapani a uroven. A uz vubec ne metodami, ktere funguji na tve nohsledy. Nikdo z nas vam taky neleze na vyfetlo-vapo srazy a neotravuje mistni osazenstvo. Takze za mne zadne nashledanou (zadne ch tam neni!), ale sbohem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 19.10.2017, 7:53

Ty jsi prostě dal ten stejnej dement. Měl jsi jedinečnou šanci se potkat s někým odtud, paradoxně pro tebe, zrovna s tím nejslunickovejsim sluníčkarem, co tu vůbec je, až bych řekl nenapravitelným.

A uděláš co?

Tohle kámo byla tvoje šance. Tvoje příležitost.

Cos udělal? Jsi zpět jako krajwolf píča.


Víš, já si myslím, že my až tak ó moc neprichazime, mohl jsi přesvědčit, že jsi pohodar, a zrovna toho správného. Ale to neee, zase budu kopat, zase spiknutí, zase všichni proti mě.

Tomík ti psal, že za jeho mladých let,se lidi dokázali potkávat i bez fotek.

To už nemůžeš pamatovat, to bylo v dobách kdy se život žil doopravdy, lidi nesli následky svých činu, stavěli se k věcem čelem. Muži byli muži. To není jak dnešní kybersvet, s pocitem pana světa a anonymity. Lidi se za sebe nestyděli, a ne pseudohrdinove od klávesnice.

Ty se připravujes ó spustu pátek, lidí, zážitku, zkušenosti...

Tvoje projevy (nahoru, dolů, huu) připomínají paranoidní schizofrenií. Nech se někde proklepnuti, než to vypukne naplno.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Bukowsky » čtv 19.10.2017, 8:25

TADAAAAAAA!!!!

Takže už je čas na BAN? Prosím pěkně :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » čtv 19.10.2017, 8:32

K cemu ban? Psal, ze se na dobu neurcitou louci.

Jen se obavam, ze doba neurcita skonci nejpozdeji v pondeli *40* *3* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od maja » čtv 19.10.2017, 8:51

Zase máme smůlu. Ban asi nebude :( :)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Jasik » čtv 19.10.2017, 8:52

Tak co, budeme přijímat sázky, kdy se tu Matěj zase buď anonymně nebo pod Crywolfem nebo pod nějakým novým loginem zase objeví?

Pokud sem tedy Matěji ještě dorazíte (ano, stále vykám a budu vykat), já jako člověk, kterého jste si prolustroval, a který není anonymně skryt ve své komfortní zóně za klávesnicí a monitorem svého PC, ale jehož identitu je možné znát z fotek a videí z akcí, kde se MG vyskytuje, přesvědčil bych Vás tedy já o tom, abyste přišel na osobní setkání se mnou?

Případně tedy, protože to do Ostravy mám poněkud z ruky, uvěříte mně, že Reddog, alias Tomík je opravdu velmi slušný pán (jak tu psal Havran - je to takové sluníčko), i když o tom jeho vzezření nemusí na první pohled napovídat, a že by Vám určitě prospělo se s ním sejít, pokud tedy ty řeči o uklidnění vztahů, o tom, že jsme všichni na stejné lodi a máme stejný koníček nebyly pouze další plané kecy v psychologickém testování uživatelů fóra jistým nevyrovnaným a dementním Crywolfem, nebo kecy vyplozené po užasné vape party a sklenky whisky s "kamarády", ale šlo o nabídku vyrovnaného a dospělého Matěje Seiferta?

Uvědomte si Matěji, že Vás díky tomuto fóru a i jiným diskuzím zná opravdu dost lidí a jak se říká: "svět je malý" a můžete se s někým z nich setkat třeba až někde budete opravdu potřebovat pomoc (hledat práci, řešit osobní věci atd). A v tu chvíli se Vám vaše chování může vrátit jako bumerang.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

No a pokud tedy Matěj nedorazí.. tak se budeme zase věnovat něčemu prospěšnějšímu ne chlapi ;-)
Naposledy upravil(a) Jasik dne čtv 19.10.2017, 9:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 19.10.2017, 9:32

BAN? Za co? Za to že je dement? Bany se tu nikdy nedávali, je to jedno ze specifik tohoto fóra. Pako má přístup pouze sem, ať se vyblbne. Kdo to špatně nesete, nectete ho. Vim je to těžký, když každým dalším příspěvkem dokáže sáhnout na zase o něco vyšší level.

Pamatujte: Blahoslavení chudí duchem, neb oni nevědí co činí a jejich ke království nebeské.




Edit: Matěji, vzhledem k rozdílnosti světů a názorů tebe a všech ostatních lidí tady a snad i v republice, tě tímto žádám aby jsi již zde v tomto duchu nepokračoval. Pokud ti to tvoje nutkání, IQ a hlavně EQ neumožní,což se jeví silné pravděpodobně, buď tak hodnej a napocitejte si všichni do deseti (to je pro vás reálný číslo) dejte si vapicek, a reaguje až následující den. Nebo nejlépe už vůbec.

Nasrat, zhnusit, otrávit a ztrapnit se před tolika lidma, a ještě v tom pokračovat, to je masochismus. (hledej ve Wiki). Takže do deseti, a pak to místo fóra vykřič nejlépe do hajzlu, myslím, že to je přesně to místo kde by jsi mohl být jak pochopen, tak vyslyšen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 19.10.2017, 11:42

Na závěr (než zase prileze) bych si dovolil pár tematických citátů:

Aneb, jak řekli moudří a většinou i úspěšní lidé...

Skromnost zvyšuje důstojnost a omlouvá prostřednost. - Rochefoucauld

Starci všemu věří. Muži o všem pochybují. Mladí všechno vědí. - Wilde

Jsem ochoten chodit bos, nechám-li botu v řiti blbce. - Mikulášek Oldřich


Rozzlobený člověk otevírá ústa a zavírá oči. - Cato

Anonym je člověk, který má svou čest. Pod svým jménem by to nenapsal. - Čapek Karel

Charakter by mělo být slovo nesklonné. - Neznámý autor

Každý člověk se narodí jako dvojče: jednou jakým skutečně je, po druhé jako ten, za koho se pokládá. - Kessel

Každý člověk se narodí jako dvojče: jednou jakým skutečně je, po druhé jako ten, za koho se pokládá. - Kessel



Zdroj paměť a internet. Zde možno i dohledat další, případně se poučit.

Pěkný den.



Edit:

Ještě troška hudby:

https://youtu.be/iZhLqDh-lVY

https://youtu.be/yI4L1SpvUqw

https://youtu.be/yFE6qQ3ySXE

Příspěvky: 33

Registrován: pát 27.2.2015, 11:07

Zbraň: Glock

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Caroprd111 » čtv 19.10.2017, 20:57

Vsadím boty, že tady ten debil crywolf do týdne bude.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od reddog » sob 21.10.2017, 6:24

Vazeni,
Vubec jsem netusil, ze mne tolik povazujete za otevreneho, slunickoveho. Uz to tu sice padlo i driv, ale pokazde mne to prekvapi :) .
K Matejovi pouze tolik.
V sz jsem mu opravdu napsal, ze:..

"Uprimne mne tva zadost o foto opravdu prekvapila, protoze mi tak nejak uz neprijdes ""v pohode"", jak se s oblibou prezentujes. Fakt jsem se s necim podobnym za cely svuj zivot nesetkal. Zarazils mne. Prijde mi to takove... nedospele, detske. Neumim to idealne popsat."

Takze ponecham na laskavem ctenari soud, zdali jsem opravdu zasel "tak daleko", ze jsem si dovolil jako zpetnou vazbu a reakci napsat neco takoveho. Verim, ze zminovat fakt, kdy text nebyl mnou myslen coby urazka (ci jen pokus o ni), snad ani nemusim.
Dale bych na vas mel soukromou prosbu. Tady asi spise na ty mladsi z vas. Setkal jsem se nyni u Mateje s necim, co mne dosud nijak nepostihlo. Jsem z toho drobatko zmaten a nerad bych umrel uplne hloupy. Je dnes standard, mit fotografii (selfie, dokumnet foto, fun foto, cokoli foto) toho, s kym se chcete setkat? Ergo, sli byste na pokec s nekym, koho jste pred tim nikdy nevideli a dosud ho neznate??

Posledni vec k Matejovi. Vsiml jsem si, ze zde dostal dalsi dve nabidky k setkani. Pokud mu nevyhovuji ja (nemusim sednout kazdemu, zas az tak slunickovi asi preci jen nejsem :mrgreen: ), ma zde k dispozici jine cleny MG. Ja si zase s dovolenim zalezu ke sve praci a rodine.

U.I.:
Zes nedal vedet. Doufam, ze az budes znat termin pracovni cesty k nam do Ovy, ze das s predstihem vedet. Mam toho sice posledni dobou vic, nez kdy driv, ale cas si udelam.

Nacelnik:
No pokud te prace ci zivot zavane k nam, do skoro Asie, jses vitan take s otevrenou naruci. V obou pripadech (i u U.I.) nereflektuji na pripadne spolecne setkani na strelnici ci jinde s Matejem. At pripadne nema problem, ze bych se bez fotky do toho setkani nejak cpal.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz