CRYWOLF - Zbraň a vaše přítelkyně


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Shi » pát 02.3.2012, 12:48

CRYWOLF píše:JESSINO Ja se za tebe stydím na veřejnosti i zde na internetu nemam touhu tě někde řešit
Člověče, já se pro změnu stydím za to, že takovej ubožák jako ty je tu mezi námi :( .
Psychopapíry na jeřáb jsi asi udělal, ale jak je vidět, neznamená to očividně nic. Ostatně lesní vrah Kalivoda udělal psychotesty k PCŘ a ty, jak věřím, jsou o dost náročnější, než papíry na jeřáb. Mimochodem, pro jeřábníka je u psychotestů podstatné jen, jestli není totální magor a jestli má dobrou psychomotorickou (pohybovou) koordinaci. Takže tím bych ve vztahu k držení a nošení zbraní být tebou moc neargumentoval, zejména po tom, jak jsi nám předvedl jak se ke slečně chováš a jak ji neustále nenápadně, ale zcela jasně urážíš a rozpatláváš po internetu. Jestli má někdo problém v hlavě, tak jsi to ty a ne ona. :crazy:
Naposledy upravil(a) Shi dne pát 02.3.2012, 12:55, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 12:48

CRYWOLF: no jasne a ted tu o Cervene Karkulce. Jedna ti 2x neda a ty z toho delas aferu, jak kdybyste spolu zili 30 let a vona ti nedala 2 mesice. Tady vyrukujes s kecema o tom, jak ti neco selze, zejmena, kdyz je zjevne, ze ti selhava zejmena to, co mas mezi usima. A ve finale to zavrsis tim, ze mas na ni pripravene oznameni.

Jak to tak vsechno ctu, jeste to tvoje povidani o milencich, tak bych ti nejakyho pral, co te navstivi "mezi svatky".
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 95

Registrován: sob 04.11.2006, 22:17

Zbraň: hromady kverů

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Wojtyla » pát 02.3.2012, 12:53

šmarjá to je pátek jak malovanej:-)))
CRYWOLF píše:jakožto budouci majitel glocku se musim podělit o zkušenosti atd jinde toto forum zřejmě neni kompetentní....
myslim že tvý budoucí zkušenosti s Glockem jsou pro tohle forum naprosto nepostradatelný a jestli vodejdeš tak to tu muže Satan rovnou zavřít...:-D
"Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti."- Sigmund Freud
CZ 75 SP - 01
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od kolaCZek » pát 02.3.2012, 12:59

Radsi si ani nechci pripustit, ze takovy lidi budou taky houpat zelezem na opasku... :crazy: Mi z toho beha mraz po zadech...
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 95

Registrován: sob 04.11.2006, 22:17

Zbraň: hromady kverů

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Wojtyla » pát 02.3.2012, 13:02

ne že bych chtěl navádět, ale na to aby se nehoupalo stačí výpověd slečny na PČR o těch nekolika fyzických utocích co na ní hošánek spáchal...
"Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti."- Sigmund Freud
CZ 75 SP - 01
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od admix » pát 02.3.2012, 13:02

Wojtyla píše:šmarjá to je pátek jak malovanej:-)))
Moc se netlem, nebo mu selze SA/DA!
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 95

Registrován: sob 04.11.2006, 22:17

Zbraň: hromady kverů

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Wojtyla » pát 02.3.2012, 13:11

mno s Glockem mu to SA/DA pujde asi dost blbě...:-)
"Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti."- Sigmund Freud
CZ 75 SP - 01
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 13:18

Wojtyla: nahodou, plynovka to tak ma *88* *3* *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 14:10

hele hoši klid já jsem na ni FYZICKY NIKDY NEZÁUTOČIL jen tato slečna dělá mnoha lidem problémy hlavně mě... jak říkam jen jednou jsem se bránil jejímu napadení jinak jsem ji nikdy neuhodil ani nic takovéh pro mne je žena svatá bytost...ovšem k Jessi úctu chovat nemohu :( dost mne ale mrzí jak se chováte ke mě... skoro nic nevíte a do našeho ted již bývalého vztahu je vám prd :) Ohledně zbraně pro mne to není nic na zabíjení lidí ale k výkonu sportovní činnosti Adam Týc také dovedl perfektně střílet z Glocku a rád bych se mu alespon přiblížil co se výkonu týče.Proto bude nejlepší nechat mne žít a v případě předsudků se můžeme sejít osobně mezi dvěma kvérama třeba na střelnici a pokecat .. pak podobné nadávky zcela jistě vemete zpět :) ahoj a přeji hezký víkend všem
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 14:21

ano do naseho vztahu a problemu vam nic neni ale to uz je jedno nereste tu muj zivot a nase diskuse aproblemy dekuju za podporu od nejakych lidi moc si toho vazim sama vim jak to bylo a jak to je a co dal :(
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 14:23

jessinka.17: lepsi tu resit tvuj zivot, nez tvou smrt, az te umlati kladivem *3* *2680*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od kolaCZek » pát 02.3.2012, 14:24

.. nebo, az mu selze SA/DA. *3*
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Shi » pát 02.3.2012, 14:25

CRYWOLF: Máš pravdu, neznáme tebe, ani tvou slečnu. Obávám se, že minimálně jeden z vás dvou je pěkný magor. A mimochodem není normální:
- mít na partnera v šuplíku TO
- naznačovat, že mi směrem na někoho "selže zbraň", navíc je totálně nepřijatelné dělat to svému partnerovi
- psát na internet, že partner má rypák
- psát na internet, že se za partnera stydíš

Když má partner rypák (mimochodem podle fotek je Jessica hezká holka), ty se za partnera stydíš a chceš se s ním rozejít, tak jsi to měl udělat už dávno a ne se o tom rozkecávat na inetrnetu a dělat tu i na emiminu ze sebe chudáka a ze slečny magora.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 14:30

ano měl jsem to udělat dávno a určitě bych se vyhl jakékoliv konfrontaci omlouvám se tedy za nepřijatelný vtip o SA/DA a beru zpět... nicméně v rozchodu mi bránily city kdo měl nebo má někoho .. ví o čem mluvím...Bohužel ja jsem vyspělý a zodpovědný jedinec a opravdu se k Jessie nehodím ani mentalitou ani svými koníčky... s Pozdravem
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 14:35

taky jsme ho uz pred půl rokem zadal at me necha a da mi konec ajd ejind eproad ejn sliboval a resil enco atd tak to je VINA OBOU nidky nerikam ze jen jeho ale vzdy jsou v tom dva lidi ve vsem a city t ymam bohuzel taky a moc silne proto nedokazu odejit proto nedokazu nic podniknout a nechci o nej prijit arok sjme mu vse trpela

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 14:37

Shi:
Dále není normální člověku který trpí smrti své matky která ho(mě) vychovala řvát do očí že je dobře že mi chcípla

není normální napadat vyzicky o mnoho kilo těžšího a neuměřně silnějšího chlapa jakožto žena v amoku a divit se,že se nenechám opakovaně atakovat pěstí a kousancema do končetin.
není normální neustále někde vtírat a snažit se infiltrovat snad veškeré fora které navštěvuji.

není normální neustále cele dny poslouchat hloupé a dětinské výčitky které téměř rok poslouchám v domění že ji to jednou přejde.

není normální soudit někoho o kom vím prd v tom smyslu ,že to je určitě labil který dřive či později svou ,,družku,, zastřeli ránou do odpuste ten výraz do rypáku...

Není normální zveřejnovat fotografie bez jejich souhlasu či zdělování údajů

není normální mi bránit ve svém právu mít u sebe zbran v případě že jsem splnil veškeré náležitosti v zákoně o zbraních a střelivu.
není normální myslet si ,že nejsem normální
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od kolaCZek » pát 02.3.2012, 14:40

A je normalni resit problemy s pritelkyni na foru o zbranich...? :roll:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od tmx » pát 02.3.2012, 14:41

myslim, ze by bylo fajn, kdyby se hlavni akteri prestali vyjadrovat a admin tohle vlakno smazal, bude to tak pro vsechny nejmin bolestive :crazy:

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 14:43

nezakazla sjem ti zbran nosit ale jen sem se ptala zda ji nebdues nosit semnou a tys s tim souhlasil nejsme decka a nemam děcke kecy a mineni na lidi mam dobre dkyz mi pises to co pises a to o tve mamce sem rekla uz v nervach a to vis aj t ysma taky si rekl a tme srazi tramvajka a moje mamka umre na choleru a dalsi jine a hnusne veci! jsme si v tomto kvit ares tur adsi zbrane auz ne me a nas dekuju

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 14:43

souhlasím s tmx :) :roll: NEHODLÁM dále snášet jakoukoliv analogií byt přibližnou s lidmi typu Kalivoda...

Jessi už je mi z tebe zle sedím tu nad stolem s rozebranými zásobniky ktere čistím a musím odbíhat tady :roll: a ještě mazat tvých XXXX smsek z netu za sebou... nepřidává mi to na duševním klidu.... snad to smažou a ty už tu nenapišeš
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 02.3.2012, 14:48, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz