CRYWOLF - Zbraň a vaše přítelkyně


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od HV » stř 21.3.2012, 12:08

To s tou fotečkou a popiskem má asi na svědomí admin, že ;) ? Ačkoliv je CW dobrej cvok, pochybuji, že by si něco takového dobrovolně aplikoval na profil. :mrgreen:
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 129

Registrován: stř 21.3.2012, 16:43

Bydliště: Brno

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Artifex » stř 21.3.2012, 16:47

Tak, pánové a dámy, tohle vlákno mne donutilo se sem registrovat a myslím, že dokonce i spoustě dalších, tedy byste měli spíš CryWolfovi děkovat za jeho přínos pro server, takovou bžundu už jsem dlouho nezažil.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od tuareg » stř 21.3.2012, 17:02

Vítej, to je prdel, co? :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Carloss » stř 21.3.2012, 17:02

Mno... jen stručně: Celý je to nějaký divný... I když jsem se skvěle pobavil... přijdou mi zajímavý některý věci: 1. Nejdřív má ZP a braň. 2. Pak nemá ZP a zbraň má někde na krámě. 3. Dokud má ZP a zbraň, tak s ní vyhrožuje přítelkyni. 4. Přesto, že ji ohrožuje zbraní, ona nepodá oznámení... A spousta dalších věcí... Lidi.. mě to přijde, jako jediná osoba (nikoli osobnost), trpící schizofrenií s bludnými představami s odpovídajícími znalostmi problematiky, ovšem pouze teoretickými. Pletou se mu pojmy s dojmy, ale ty jsou vyvolané reálnými teoretickými znalostmi. Zřejmě hodně čte o problematice, pak se mu to ale celé poplete. Což může být způsobeno právě tou schizofrenií. "Přepínáním" se mezi osobnostmi pak ztrácí vědomí každé jednotlivé osobnosti pak kontinuitu. Nuž.. bavme se dále. Snad to nikomu neublíží... :-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 129

Registrován: stř 21.3.2012, 16:43

Bydliště: Brno

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Artifex » stř 21.3.2012, 17:24

To je možné, druhá varianta je ta, že je to prostě nehorázná prdel. Nejsem si jist, že by byl někdo až takový schizofrenik, že by totálně a absolutně změnil pravopis až na něco nečitelného, jak se prezentovala ta slečna takže se nabízejí tři možnosti: a) Pán je opravdu až takový magor že to práská futrama (a to už by bylo ne na pováženou ale na hospitalizaci) nebo b) Pán je opravdu velmi zvláštní osobnost, jeho slečna je opravdu velmi zvláštní osobnost a celkově je to hodně zajímavý případ a c) (ke kterému se osobně kloním) že pán je trošku Trololol:Obrázek.

Každopádně na jiných serverech prodává CZ75 compact takže pokud se jedná o možnost a) pak si očividně vymýšlí a někoho, kdo se inzerátu chytne, pořídí nákupku a zajede si pro ni solidně na*ere.
Pokud se jedná o variantu b), pak je nejisté jestli tu zbraň doma má, pokud ano, pak zachraňme svoje duše, pokud ne, opět potenciálního kupce solidně naštve.
No, a pokud je to Troll a nastává varianta c) pak nastávají tři varianty: c(1) Dotyčný prostě prodává pistoli nehledě na tuhle srandu a má v úmyslu ji prodat. c(2) Dotyčný prodává pistoli, má ji v úmyslu prodat a chce se zviditelnit těmito nesmysly protože i negativní reklama je reklama. c(3) Dotyčný je takový troll, že chce i kupce prostě jen na*rat, na případnou schůzku se nedostaví a bude se opodál někde smát (a, pánové, to by byl majstrštyk protože tím by poskočila úroveň internetového trollingu na mnohem vyšší- osobní level!)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » stř 21.3.2012, 18:34

Artifex: jenom abychom si ujasnili nejake veci, respektive fakta:
1) pan i slecna prispivaji kazdy z naprosto jine IP adresy, neni to zadna "nestandardni IP" (zaproxynovana ci pod).
2) vzhledem k dalsim skutecnostem - kuprikladu historie na internetu, navaznosti jinych veci a pripadne nezavislych provereni se da opravdu pomerne s jistotou rici, ze tito oba dva lide realne existuji.
3) vzhledem k tomu, co je to zac, tak opravdu jeho inteligence je zbytkova, neni to zadny troll, protoze na to je potreba alespon nejaka uroven a premysleni. On je opravdu tak "jednoduse citelnej".

Dale bych se jenom opakoval, takze se odkazuji na muj komentar k tomuto tematu:
:arrow: post95407.html#p95407
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od lo3k » stř 21.3.2012, 19:55

Troll? Trotl je to!
Oderint,dum metuant.

Příspěvky: 132

Registrován: úte 24.1.2012, 21:12

Bydliště: Karlovy Vary

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od ok1xgp » stř 21.3.2012, 22:24

Tak dnes jsem měl konečně čas a sílu celé toto fórum pročíst. Reagovat nemá cenu :lol: to by sem ani nešel spát a musel vytvořit x stránkový elaborát. Můj závěr je takovýto:
a) je to pacient
b) je to provokatér
Jen doufám, že osoby takovéhoto ražení budu v životě potkávat minimálně a na střelnici nikdy.
Variantu že někoho takového potkám v normálním životě a bude mít za pasem zbraň si nepřipouštím. Nepůstřelnou vestu nemíním ani kupovat ani nosit *3* .
Na druhou stranu alespoň se zvedla sledovanost fora *4*
Vzduchovka vz.47; TAU 6; ČZ vz.50; Glock 21 3 Gen.; Norinco JW 21; CZ vz. 83 9Br; Mosin 1938;
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Edelweiss » čtv 22.3.2012, 10:52

Tak ta holka, to je produkt doby, 19 let a dnešní školství ji nedávají moc šancí na rychlé utvoření silné osobnosti. Což je ale v populaci asi normální stav.
Zato ten klučina, ten má ego galaxie. Ten se ještě komplet neodkopal, to nejlepší zatím nepředvedl, pořád se snaží ovladnout:-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek

Příspěvky: 132

Registrován: úte 24.1.2012, 21:12

Bydliště: Karlovy Vary

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od ok1xgp » čtv 22.3.2012, 11:16

Edelweiss: Nestraš :lol:
Vzduchovka vz.47; TAU 6; ČZ vz.50; Glock 21 3 Gen.; Norinco JW 21; CZ vz. 83 9Br; Mosin 1938;
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od wizard-ov » čtv 22.3.2012, 15:08

No chlapi nevím..... Ono je to všechno srandička, ale pokud si hypoteticky představím že tenhle týpek má ZP tak mi běhá mráz po zádech :huh:
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Jasik » čtv 22.3.2012, 15:10

wizard: Hypoteticky? No na 99% má ZP skupiny E a vlastní i legálně to CZ75Compact.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Carloss » čtv 22.3.2012, 15:17

Nějak nově? Proč by se nakonec přiznal, že nemá, a že bude teprv dělat?
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Jasik » čtv 22.3.2012, 15:41

No, ono je to s ním trochu složitější, že :-) Buď jí má už cca rok, akorát prostě v diskuzích jsou různá data a nebo cca měsíc. I když si ZP chtěl podle některých informací dělat až v dubnu, je možné, že to stihl dříve (cca koncem února).
A nebo je všechno úplně jinak... Hotový Akta X 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 63

Registrován: stř 14.9.2011, 14:37

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Amateur » čtv 22.3.2012, 17:19

Jen mě teď napadá, za jak dlouho budeme o CRYWOLFOVI číst podobný články, jako o stejně "okolím nepochopenejch" máků z Osla a Toulouse. :shock:
Wo ein Willen ist, ist auch ein Weg.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od cmk » čtv 22.3.2012, 17:47

CRYWOLF píše:je troufalost zaměnovat mou vysokou inteligenci s paranoiou..........většiu z vád bych mohl učit a to jak o běžném životě tak o problematice zbrojni
No, víš...
Jednoho schizofrenika jsem ukecával, že mu fakt nikdo mozek neozařuje, že mu nikdo nepouští zvuky do hlavy a neříká mu, aby si ublížil. Že tu nikdo nedělá pokusy na lidech právě tím, že je ozařuje a donutí se je zasebevraždit.
A víš, co byla jeho odpověď?

"Já Ti to neříkám proto, abych s Tebou diskutoval. Ty na to nejsi dostatečně inteligentní, abys to pochopil. Já potřebuju, abys mi mezi svými známými našel někoho s IQ alespoň 150, kdo se vyzná v elektrotechnice a šíření magnetických vln a má na to VŠ vzdělání, abych mu mohl ukázat, na co jsem přišel a aby mi pomohl to dostat k soudu".

Takže sorry, argument "zaměňovat moji vysokou inteligenci s paranoiou" mě spíš přesvědčuje, že by sis za doktorem zajít měl.
Nebo si prokaž laskavost - klidně se teď na moje doporučení vyser, ale jestli začneš mít halucinace (ať už sluchový nebo zrakový), vzpomeň si na to a za tu doktorkou už fakt jdi. Časem bude následovat pocit, že "Ti někdo něco provádí" (někdo Tě zkoumá, stará podvádí, ...) a čím víc se v tom budeš rejpat, tím víc ten pocit budeš mít (v současným stavu politickýho a ekonomickýho systému tady nebudeš daleko od pravdy :-) = ale to je na jinou debatu). Tam budeš mít poslední šanci jít k doktorovi dobrovolně. Nakonec tomu propadneš a nikdo Tě nepřesvědčí. A bude se jen a jen čekat na průser, aby Tě nějakej policajt čapnul, tys mu začal mlít nesmysly o něčem, on zavolal doktora a ten tě hodil na detenci do Bohnic.

Ten můj známej byl celej život strašně hodnej kluk. Mimochodem inženýr jedný technický vědy. Do roku 2001 sloužil u armády (včetně nasazení na Balkáně) a kdyby tehdy neodešel, je z něj dneska plukovník s nějakým moc hezkým místem na genštábu (už v tom roce 2001 tam měl dost slušnou pozici). A nebyl to duší pravej voják (poslechnout rozkaz, zamířit, odejít). Naopak byl to fakt hodnej kluk se silnym sociálním cítěním.
A dopadlo to tak, že půlku roku 2011 psal trestní oznámení na policii na to, že je tu zasranej zprasenej systém plnej prasat, co ozařujou hodný slušný lidi a působěj jim bolest. K tomu nasraný a výhružný maily všem poslancům, senátorům, ministrům apod... Nedokopali jsme ho k lékaři. Zaplať pánbůh se někdo z příjemců těch zpráv nasral a podal trestní oznámení na něj za vyhrožování. Ve finále asi nejlepší průser, jakej se mohl stát, protože to spělo k tomu, že ten kluk spáchá sebevraždu.
Dneska je už nějakou dobu v léčebně. Normálně komunikuje. Uvědomuje si nemoc. Léčí se a poslouchá doktory. S doprovodem ho pouštějí ven mimo areál. Nikdy už nebude jako dřív. Ale on byl skutečně mimořádně inteligentní (nikdy jsem nikoho neviděl udělat tak snadno státní vysokou školu - tedy žádnou zaplacenou soukromou - to v tý době ani ještě nebylo), takže průmerně plodnej život ještě bez problémů povede.

Proč to píšu? Abych se vykecal :-) A abys měl představu, kam to až může dospět.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

jip

Uživatelský avatar

Příspěvky: 114

Registrován: pát 04.12.2009, 10:51

Zbraň: GLOCK 26

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jip » čtv 22.3.2012, 18:21

Moje snoubenka po pár debatách nemá se zbraněmi problém.
Je velmi zajímavé jak si dva lidé rozumí., ale na telenovely moc nejsem. Snad se ke zbrani nedostanou dokud nedostanou rozum. Jinak z mého pohledu bylo pročítání tohoto tématu plýtváním času jako už dlouho ne.
Černý GLOCK 21, Zelený GLOCK 26
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od tuareg » čtv 22.3.2012, 18:57

Já to mám v pohodě.
Minulý rok jsem dostal k narozeninám od manželky Remington 597 :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » čtv 22.3.2012, 20:11

jip píše:Moje snoubenka po pár debatách nemá se zbraněmi problém.
Ta moje ma vlastni pistoli a prave mi koupila 1000 kousku krmeni do kosy. Takze co vic si prat *40* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od tuareg » čtv 22.3.2012, 20:33

Zkrátka máme štěstí na správný baby :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz