CRYWOLF - Zbraň a vaše přítelkyně


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

CRYWOLF - Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 6:44

Chtěl bych se zeptat jak to řešíte doma vy co mate partnerky a máte mimo ně i střelné zbraně.. nebo dokonce i děti.?

Mě například přitelkyně zakazuje nosit zbraň když budu s ní ačkoliv k tomu mám náležitá právnění,dokonce vyhrožuje rozchodem..jak byste se zachovali mimo jiné vy?.

Snad se tu dovím jak to řeší jiní díky :shock:
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: zbraň+vaše přítelkyně

Příspěvek od admix » pát 02.3.2012, 7:10

Tyhle ultimata maji vzdycky stejnej vysledek - zensky prichazi a odchazi, zbrane zustavaj *40*
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17

Registrován: pon 16.6.2008, 5:26

Zbraň: nejedna

Bydliště: Vysocina

Re: zbraň+vaše přítelkyně

Příspěvek od frantisek » pát 02.3.2012, 7:23

Sam si ujasni, jestli chces kvuli drahe polovicce prestat nosit.
ANO - OK, problem neni.
NE - sve drahe vysvetli, ze zbran k tobe proste patri.
Pochpï, akceptuje - OK, problem neni.
Neakceptuje - ucin ze slova rozchod skutek.

Mam tenhle kviz za sebou, vim o cem mluvim. Nejtezsi je prvni cast, vyjasnit si to sam se sebou.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 7:46

CRYWOLF: pokud se budeme bavit obecne, tak je preci nesmysl se "chtit menit". Jde o to, ze pokud te nebere takoveho, jaky jsi v dobe, kdy te miluje, tak jak si myslis, ze te bude brat v dobe, kdy to nebude mezi vami zrovna 2x idealni? V kazdem pripade mi na mysli vytanula jedna znama vec:
Žena se vdává, a očekává, že muž se po svatbě změní, ale on se nezmění. Muž se žení a očekává, že žena se po svatbě nezmění. Ale ona se změní...
No a kdyz se budeme bavit konkretne o me, tak ja si to vyresil tak, ze soucasna polovicka ma jak zbrojak, tak i svou vlastni zbran. A jinak byvalky bud mely "alespon" zbrojak nebo je minimalne strileni jako takove bavilo. A rozhodne to nebylo tak, ze bych musel cokoliv lamat pres koleno. Proste nesmis podcenit vyber partnerky *40* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: zbraň+vaše přítelkyně

Příspěvek od Fox4077 » pát 02.3.2012, 8:04

Zkus třeba vyměnit přítelkyni, to by mohlo pomoct. No ale za takovou radu se mi asi nepoděkuješ. Já mám partnerku naštěstí osvícenou, ze všema zbraněma jsem ji naučil zacházet, vzal jsem ji na střelnici, aby si to oprubovala. Hlavně proto, kdyby mě někdo típnul, tak ať ví co a jak. A jak píšeš, že ti zakazuje ponášet, když jsi s ní. To taky moc nepobírám, dle mého názoru právě když jdu někam s partnerkou, tak tím tuplem beru Mloka, protože při případném napadení je právě partnerka moje nejzranitelnější místo a střelná zbraň mi skýtá více taktických variant. Moje logika je taková: když jsem sám, tak mám daleko větší manévrovací prostor a jsem docela v klidu i bez krochny. Prostě si těch mých 188cm a 95kg vykračuje, ruce v kapsách, v levé svírám nůž a v pravé teleskop a i při napadení třeba i třema plantážníkama mám pořád slušnou šanci aspoň jednoho dostat do dřevěného futrálu. A to už si pořádně rozmyslí, jestli půjdou do takového rizika. Zcela jiná situace, ale nastává, když jdu se svou drahou, tam stačí aby jí jeden odchytil a je vymalováno. Bez kvéru, kterým bych mu mohl ustřelit palici jsem v loji a nůž i s teleskopem jim můžu jen odevzdat a nechat se umlátit.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od kolaCZek » pát 02.3.2012, 8:14

CRYWOLF: Myslim, ze tohle pujde aplikovat i na tvuj problem:
Obrázek
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 95

Registrován: sob 04.11.2006, 22:17

Zbraň: hromady kverů

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Wojtyla » pát 02.3.2012, 8:46

hele taky jsme tohle trochu řešili na začátku našeho vztahu...jako že zbrane...blabla nebezpečný, sami střílej....bojim a tak....no tak jsem chvili vysvětloval...a pak jsem řekl že zbraně jsem měl, mám a mít vždycky budu a moje deti pokud je to bude bavit tak je taky budou mít a neminim vo tom nijak diskutovat...hotovo ....no a jsme spolu už skoro 8 let a náš pulroční synek už se sápe po kverech:-))

chce to jen nebejt měkkej...

ženckejch je na světě hromady, ale mý milovaný vyladěný bouchačky jsou jen jedny!
"Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti."- Sigmund Freud
CZ 75 SP - 01
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1

Registrován: pát 02.3.2012, 8:43

Zbraň: ano

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od navara » pát 02.3.2012, 8:50

Tu zbraň máš přeci i proto, aby si chránil jí - pokud jí někdo nabídne záživné hrátky ve třech, budeš se jí moci zastat, namísto alternativy "přihlížet z ratoliště krve"...

vsw

Příspěvky: 100

Registrován: čtv 24.11.2011, 17:50

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od vsw » pát 02.3.2012, 8:51

Kdyz jsem prisel s tim, ze si udelam ZP a poridim "gloka" (tehdy jen synonymum nejake blize nespecifikovane devitky), zena rekla, ze s tim v jednom baraku bydlet nebude. Nechal jsem pocatecni prudkou reakci odeznit, postupne ji dodaval informace jak to cele funguje a neustale jsem u toho opakoval 'safety firt'. Postupne se s tim nejak smirila. Kdyz jsem gloka koupil a prinesl domu, po vytazeni z kufriku vyjekla a utekla z mistnosti. Dnes je to necele 2 mesice od koupe, zena uz si zkusila vystrelit, nedavno se mnou byla jako divak na LOSiku, strach ze zbrane uz defacto vymizel. Podobne to bylo u noseni - to budes nosit pistoli? Jsi blazen? S kym to ziju? .. a co jako? Ty nosis retizek na krku, ja kilo zeleza u boku, sperk jako sperk :-)

Dneska zakazuje kver, zitra to muze byt neco jineho. A jestli si u toho bere vas vztah jako rukojmi, je to zle. Ted uspeje, zjisti ze ultimatum funguje a to je do budoucna cesta do pekel. Zkus s ni probrat co ji vadi a rozebrat ji, drzim palce aby ti to vyslo. Btw co ji vadi, v cem je problem?
Čím více z nás bude nosit zbraň, tím méně z nás ji jednou bude muset použít.

Příspěvky: 297

Registrován: úte 14.12.2010, 16:10

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Stenny » pát 02.3.2012, 9:17

Přesně jak říká vsw - zkus s ní rozebrat, kde je vlastně problém. Je pacifistka z přesvědčení? Bojí se zbraní, protože "jsou nebezpečné" a "můžou samy vystřelit"? Myslí si, že bys mohl někoho zastřelit, když bys měl náladu? Nebo co vlastně?
Má součastná mi na začátku zbraně sotva tolerovala... dneska uvažuje o zbrojáku :)

Příspěvky: 12

Registrován: ned 29.1.2012, 15:58

Zbraň: Alfa Proj Defender

Bydliště: Brno

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od fastek » pát 02.3.2012, 9:19

V tomhle jsem to mel docela dobre, moje soucasna pritelkyne mi sama navrhla, jestli bych si nemel udelat zbrojak :) Pak byla teda takova nesva, kdyz krome zbrojaku jsem prinesl domu i zbran, ale uz s ni byla i strilet a pres pocatecni strach z ni vubec vystrelit nakonec v pohode, dokonce se trefovala i do terce :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Nikdo » pát 02.3.2012, 9:34

CRYWOLF píše:Chtěl bych se zeptat jak to řešíte doma vy co mate partnerky a máte mimo ně i střelné zbraně.. nebo dokonce i děti.?

Mě například přitelkyně zakazuje nosit zbraň když budu s ní ačkoliv k tomu mám náležitá právnění,dokonce vyhrožuje rozchodem..jak byste se zachovali mimo jiné vy?.

Snad se tu dovím jak to řeší jiní díky :shock:
Tak děti mi zbraně nezakazují, jedno proto, že ještě neumí mluvit a druhý si s nimi strašně rádo hraje. V roce uměl zacvaknout zásobník do glocka, ve dvou letech mi umí nachystat tašku na LOS :lol: Ženě (tehdy přítelkyni) jsem oznámil, že si chci udělat ZP, tak šla rovnou na zkoušky se mnou.
Zkus ji vzít na střelnici a půjčit něco, co začátečníka nebude moc bolet, malorážku, velkou těžkou pistoli či revolver ve slabé ráži atd. Ať k tomu získá pozitivní vztah. Pak znovu, ať získá návyk. A pak ZP a vlastního mazlíka.
Pokud to neprojde, tak zvaž rozchod. Zní to drsně, ale člověk, který ti bude ultimativně zakazovat něco, co je pro tebe důležité, by ti leda ničil život. Neboj se toho, ten pocit nově nabyté svobody po rozchodu je taky docela příjemný :lol:

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 9:40

luxusní diskuze moc díky všem snad tu bude více reakcí... v podstatě jsem tuto diskuzi skopíroval své přítelkyni s oznámením že bud já a pistole nebo ona....ono láska má mnoho podob avšak v mm případě je dosti infantilního ražení i přesto ,že přítelkyni je 19 let a mě již 22 s mentalitou nad 22..toliko ke mě.. a Ano zbran chci nosit pro ochranu mě a přítelkyně a je mi už srdečně jedno po naších XXX hádkách zda to bude zrovna ona :crazy:
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 95

Registrován: sob 04.11.2006, 22:17

Zbraň: hromady kverů

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Wojtyla » pát 02.3.2012, 10:19

mno jo tak to vubec neřeš esli ste takhle mladý...budeš mít eště dalších 10 buchet než najdeš nákou s kterou se ti bude chtít vydržet....pokud podlehneš ted, co ti zakáže příště?...chodit s kamarádama na pivo?...nakonec ji stejně kopneš do řiti a akorát budeš mít po bouchačkách a po sebevedomí...

hod se do klidu kámo, všechno se srovná.-)
"Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti."- Sigmund Freud
CZ 75 SP - 01

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 10:21

Wojtyla: na pivo už mám zákaz dávno údajně se kurvím :) :mrgreen:
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 02.3.2012, 10:26, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od E-Ryc » pát 02.3.2012, 10:24

Tak tomu se rika tolerantni pristup ;)
Ale je zajimave, ze zenske (alespon v mem okoli) jsou, co se zbrani tyce, vic do extremu - bud extra zajem nebo extra odpor.

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 10:41

že všem skaču do diskusi 1.on sam nvrhnul ze zbran semnou nosit nebude! 2. on semnou nic nechce nikdy nic proresit probrat atd vse jen oznami rozkaze 3.uz kolikrat mi vyhrozoval ze by tu zbran pouzil na me a jelikoz je vybusny akolikrat agresivni. 4.neni to o vyměne partnerky ale o domluveni ! 5.že ma zakaz na pivo atdje opravnene uz nekolikrat me podvedl a sam mi rekl ze si za zady domlouva jen ulety atd s jinyma 5. neomezuju ho neni vezen to ja jsme byla a jsme vzdy vezen vzd yon sel na kalbu,nebo byl pryc racovne nebo sel s kamosem a ja cekala na nej doma aby veril ze s enide neflakam a kdyz jsme sla treba jen s mamkou psal vyhruzne smsky kde s ekurvi a spol! tak mozna pro to vim ze vseci jst emilovnici zbrani ja je mam taky rada i kdyz na druhou stranu je nesnasim za to ze je to vrazedna a nebezpecna zbran vzdy jsme chtela skusit strilet a on to vi jsou to meje tajne prani ale on vsude vidi sebe neumi s echovat jako aprtner ke me ale jen kdyz neco ptrebuje nebo at s nim nekde jdu nebo kdyz s emu to hodi rikal ze az udela ZP ze s emi uz bdue venovat na plno atto vydrzim a porad je to horsi a horsi tka se mi nedivte DEKUJU!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od havran » pát 02.3.2012, 10:50

:shock:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 10:51

jessinka.17: jen tak mezi nama, kdyz je to takovy idiot, jak pises, tak proc s nim jsi pro zmenu ty? *71*

Evidentne se k sobe nehodite - at to beru z jedne nebo druhe strany, tak proc to proboha lamete pres koleno?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od kolaCZek » pát 02.3.2012, 10:52

Saaakra... Hotovy RPcka... :shock:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz