Cvičení a strava


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » ned 19.1.2014, 9:40

Lock píše:Vis co je to rafinovany cukr?
Čéče nevím,slyším to prvně až od tebe . . . . . .
Lock píše:O tom, ze cukr v ovoci je nebezpecny mi neni nic znamo
Tak aby sis doplnil znalosti,než začneš šířit moudra ne?
Lock píše:Srovnavat to ale s tabulkou cokolady - tak to je dobra demagogie
Kdo to srovnává?Když tak příštěhned linky,ať je jasno o čem hovoříš
Lock píše:Nejist ovoce? Omg
Nemluvím o běžným internetovím joudovi jako ty,ale o člověku v dietě,a tam si představ,že ANO nejíst ovoce,ale to jsou věci mimo tvé chápací schopnosti :wink:
Lock píše:ale, ono to je, imho, uplne o necem jinym.
A o čem teda meleš?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Cvičení a strava

Příspěvek od Lock » ned 19.1.2014, 13:27

a z čeho plyne, že mluvíš o nemocném jedinci???

Reagoval jsem na to, že má někdo "chuť" na čokoládu. Se prober...

Nevěděl jsem, že kregan má postižení a že je pro něj ovoce nebezpečné??! Když může čokolády...?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » ned 19.1.2014, 14:34

AD1) člověk v dietě=naprosto zdravý člověk který chce zhubnout-tam na ovoce velkej pozor.
AD2)Tys na to ale reagoval tak,že si vznesl otázku čokoláda vs ovoce(a sám sis pak na to odpověděl)
AD3)Kregan nemá postižení,to ty *4*

A já už na tebe nehodlám reagovat,protože seš dement kterej pindá napříč forém do všeho i když víš ho**o a akorát s tebou ztrácím čas.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Lock » pon 20.1.2014, 10:32

Za prve stale nevim proc bych pri "diete" mel povazovat prirodni fruktozu potazmo normalni ovoce v normalnim mnozstvi za NEBEZPECNOU, jak uvadis, a za druhe, tva urputna snaha o obhajeni tveho puvodne neadekvatniho vyroku je smesna a svymi urazkami se leda tak zesmesnis.

Příspěvky: 51

Registrován: pát 28.12.2012, 19:20

Zbraň: CZ75

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Gemator » pon 20.1.2014, 11:29

2Lock: u Fruktozy resp. obecně u jednoduchých cukrů je problém v tom že do cca 30 minut, pokud je nespotřebuješ, nějakou fyzickou aktivitou dojde k jejich uložení do tuků. Komplexní sacharidy jako jsou vločky, rýže, atp. dodávají energii tělu postupně a proto nedojde tak rychle k uložení do tuků. Snad to píšu správně, když tak mne zkušenější opravte.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » pon 20.1.2014, 12:14

Gemator píše:u Fruktozy resp. obecně u jednoduchých cukrů je problém v tom že do cca 30 minut, pokud je nespotřebuješ, nějakou fyzickou aktivitou dojde k jejich uložení do tuků.
Přesně tak,a fruchtoza je oproti jinejm jednoduchejm cukrum v tomto ještě nebezpečnější.
Takže nebezpečná né pro zdraví ale z hlediska ukládání tuku,což je pro člověka v dietě samozřejmě nežádoucí.
Lock píše:Za prve stale nevim proc bych pri "diete" mel povazovat prirodni fruktozu potazmo normalni ovoce v normalnim mnozstvi za NEBEZPECNOU
Už ti i v jinejch tematech bylo řečeno,že když něco nevíš,tak je to pouze tvůj problém.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Cvičení a strava

Příspěvek od Lock » pon 20.1.2014, 13:16

Ja psal o normalnim mnozstvi. Ne ze se nafutrujes kilem ovoce k svacine. Slovo NEBEZPECNE pri diete na hubnuti (kdyz se ovcan na vanoce prezira, protoze to je uzus a pak to chce "vybehat") povazuji za prinejmensim NEADEKVATNI, tecka.

Anebo panacci radi maso? Tak preji dobrou chut: http://www.dolezite.sk/Sokujici-lzi-o-p ... r-01W.html (doporucuji precist - ja prumyslove uzeniny nejim delsi dobu a maso z vlastnich zdroju, zadna novinka, ale nekdo se mozna podivi, jak je to s koninou a polskymi potravinami...)

Takze ovoce ne, maso ne, co zbyva? :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » pon 20.1.2014, 13:31

*4252*
Hele kecálku,jak dlouho se zajímáš o stravu?Kolika hubnoucíma kůrama si prošel a jak moc se ti při tom třeba podařilo udržet svalstvo a sílu?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Lock » pon 20.1.2014, 15:17

Copak te popudilo, ze jsi o vanocich pribral?

O vyzivu pravdepodobne dele, nez ty behas po Zemi, svaly jsem resil (kondicni kulturistika) za krale Gustava. Jsou dobre na zpevneni kosti.

"Hubnouci kury" neuznavam (az pochopis, proc se tloustne, tak mi das za pravdu, ze je to bullshit), a ani nevim, jak je chces definovat, jedenadvacitky (a vyssi), to uznavam ja, definice je velmi snadna...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » pon 20.1.2014, 15:29

Lock píše:Copak te popudilo, ze jsi o vanocich pribral?
to se neboj,já se kontroluju dobře
Lock píše:az pochopis, proc se tloustne, tak mi das za pravdu, ze je to bullshit),
*4068* *4252*
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Cvičení a strava

Příspěvek od Lock » pon 20.1.2014, 16:15

To ses ty?
download/file.php?id=5147

Hele ja ty tvy krypticky smajliky nevidim, tak se nesnaz :-)
http://img23.imageshack.us/img23/6457/kvuh.jpg

Tak proc se dnes tloustne, ha? A finty o tom ze se malo hypeme sem netahej, tim to zdaleka neni...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od reddog » pon 20.1.2014, 17:54

Sailor:
to o tom nereagování bylo dobré, drž se toho. Jsou tu lidé, kteří jsou za tvůj náhled a zkušenosti vděčni, už i proto, že se o toto vše dělíš.

Lock:
vzhledem k věku (tvému i svému) lze říct, že si docela umím představit:
"O vyzivu pravdepodobne dele, nez ty behas po Zemi, svaly jsem resil (kondicni kulturistika) za krale Gustava. Jsou dobre na zpevneni kosti."
Pravda, u nás se sice používá "za cara Klacka", ale smysl to má asi stejný. Nicméně mi to nedá a rýpnu si: No a co? Pokud máš chuť, napiš sem svůj jídelníček a můžeme porovnávat. V tom pak můžeme lépe pochopit "co tím básník myslel" s tím ovocem. Nemáš-li (či nechceš dát) co předložit, budeš zde jen za rýpala a zbytečně to tady některým znechutíš (i bez chemie).
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Lock » pon 20.1.2014, 19:09

Jo diky za informaci, vim, avsak Za krale Klacka, to si nejde casove zaradit, pro 17leteho to znamena zhruba pred 1 rokem...

Casto jsem drive chtel, asi z neznalosti a z pohodlnosti, aby mi nekdo napsal jidlnicek pro inspiraci, ale je to k nicemu... Resp. to je pro ovecky, nema to moc vyznam, clovek dospeje sam k tomu, co a proc potrebuje a proc (vyvoj nepreskocis) a myslim, ze psat jidelnicek nema vyznam.

Co je a jak funguje jednadvacitka (detoxikace) si kazdy, koho to zajima, najde, budiz to inspiraci... Odkazem vyse jsem take naznacil, ze prumyslove maso prakticky nejim (na rozdil od hoaxu to je pomerne konzervativni a realny text).

V teto souvislosti nazvat ovoce "NEBEZPECNE", zda se mi byti usmevnym a jestli tohle dnes uci ve skole, tak :-O
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od S474N » pon 20.1.2014, 19:27

Koukam, nova taktika pristupu. Spravne, radeji nic konkretniho napis, protoze by jeste nekdo mohl zjistit, ze ses kecalista a tve dlouholete vedomosti jsou pouze vytahem z Wikipedie. *71* *24*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Cvičení a strava

Příspěvek od Lock » pon 20.1.2014, 19:57

Pokud chces bodovat u svych kamaradu, tak jen do me, ale nejprve uved argumenty, proc bych mel zverejnovat svuj jidelnicek (k cemu by to melo byt dobre) :-) anebo tohle je vlakno na vymenu jidelnicku? Vazne veris v prenositelnost zkusenosti v tomto oboru?

A nebyl by to problem, jeden cas jsem si evidoval v Kalorickych tabulkach (app v telefonu).
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od S474N » pon 20.1.2014, 20:03

Mozna se sam zamysli nad tim, proc vubec navstevujes tohle forum a klidne sem pridej i nejake argumenty.

Smycka se totiz pomalu ale jiste stahuje.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » pon 20.1.2014, 21:04

Tak já se naposled vyjádřím k té fruktoze,pač vidím,že to nedá čekateli lockovi spát:
Fruktoza je nebezpečná v tom,že nejvíce ze všech cukrú a dokonce více než rafinovaný cukr zvedá hladinu inzulinu,což je sice "dobrý" anabolický hormon ale zároveň může i za ukládání tukú,což je pro člověka v dietě(člověka kterej chce zhubnout) nežádoucí.
Fruktoza je taky nebezpečná(nebezpečná pro ukládání tukú,Locku,né pro život) že má mnohem menší molekuly než jiné cukry a má schopnost pronikat do krve už za žaludkem a neprocházet střevama,což má za následek opět prudké zvýšení hladiny inzulinu v krvi.
Fruktoza,samozřejmě ve velkém množství,né jedno jabko Locku,je taky nebezpečná pro játra a to mnohem více než rafinovaný cukr.
Takže pokud chce někdo hubnout,tak já jako zastance radikálního dodržování diety označuju fruktozu za nebezpečnou co se týče hubnutí.
Fruktoza se taky strašně ráda ukládá v játrech,což je kurví
Fruktoza taky může zvyšovat krevní tlak a příspívá ke vzniku cukrovky mnohem více než rafinovaný cukr.A taky může zvyšovat množství vnitřního-meziorgánového tuku,kterej je nebezpečnější než ten podkožní.
Tohle všechno jsou ale informace celkem bezpředmětné,protože pár kusú ovoce opravdu nikomu neublíží na zdraví.Ale v dietě *3004*
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od SEIKEL » pon 20.1.2014, 21:38

Sailor: klobouk dolu, nenech se znechutit jednim chytrolinem teoretikem, driv nebo pozdeji takovy typek narazi ... jinak potvrzuji Tvoje slova ... "rychly" cukry jsou obecne problem, pred intenzivnim treninkem O.K., ale po treninku, nebo vecer pred spanim nebo obecne v diete NE. Pokud je vecer hlad, tak nez 2 jablka radeji hromadku zeleniny ... za predpokladu ze mam sacharidy i proteiny za den splneny. Nebudu tu delat chytryho .... mam u Stacha vystudovanou jen trenerskou kulturistiky 2. tridy ;-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od reddog » pon 20.1.2014, 22:01

Lock:
Sve jsem napsal. Je moc pekne, ze se snazis, rozsirit nam obzory. Ale pokud jsi si vsiml, nekteri jdou osobnim prikladem v tom, ze sami uvadeji svuj jidelnicek (ukazuji treba sve chyby, postrehy). Kvuli ostatnim. Takzvane nastudovane, vyguglovane, vyjahuovane a kdovijake informace jsou opravdu neprenositelne na 100proc stejne, jako ty osobne vyzkousene a prozite. Ty druhe, rekneme osobni, jsou mi vsak mnohem cennejsi. Treba kvuli Sailorovi, AY, Seikelovi a vsem ostatnim, ktere to sblizuje :wink:

Timto za sebe koncim s mou neplodnou diskuzi PROC a radeji bych uz jen cetl JAK.
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Cvičení a strava

Příspěvek od Lock » úte 21.1.2014, 1:04

Seikel: pardon, ty o koze a ja o voze, pokud hovoris o NEnormalnim pouzivani telesne schranky, tedy posilovani, vyrysovani svalu atp., pak k tomu jsem se opravdu nevyjadroval, zduraznil jsem: NORMALNI MNOZSTVI a NORMALNI pouzivani telesne schranky (tedy bezna zatez)... Pokud to z meho textu nebylo patrne (opravdu?), pak se omlouvam...

Sailor: takze ty zrejme hovoris o nejakem ne-normalnim pouziti tela, protoze o tom, co pises slysim poprve a kulturisticke techniky od dob anabolickych steroidu (schwarzenegger nekdy v 70-80 letech) uz davno nesleduji. Takze ty jsi fakt myslel nafutrovat se 2 kily sladkeho ovoce? Chci verit, ze kdyz si tak hlidas prirodni fruktozu, ze nekonzumujes zadne prumyslove sragory s glukozo-fruktozovym sirupem (nejlevnejsi sladidlo, co se cpe do vseho mozneho), zamysli se:

http://m.vimcojim.cz/cs/spotrebitel/zdr ... x7855.html Fruktóza je ale i v ovoci: Říkáte si, co je na fruktóze špatně, vždyť je to ovocný cukr? Příroda je však mocná. Když nám dala sladké plody, napěchovala je i vlákninou. Ta způsobí, že ne všechna fruktóza se stačí ve střevě vstřebat, k tomu jsme po ní sytí. Zároveň ovoce obsahuje řadu enzymů, které se podílejí na štěpení cukrů, ty v glukózovo-fruktózovém sirupu nenajdeme.

Prvni link co jsem nasel, takze se MOZNA trochu pletes ovoce s tim svinstvem?

a z logiky veci mi plyne, ze kdyz modelky hubnou na bananech a ovoci, ze pro normalni telo fruktoza z ovoce neni NEBEZPECNA :-) Jako kulturista bys asi jednadvacitku nedal ani nahodou, kdovi jestli bys dal 3ku nebo 7 cku? Asi ne co?

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz