Cvičení a strava


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Jurda » pát 27.2.2015, 21:39

fakt super korba, jen tak dál...

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od franta599 » pát 27.2.2015, 21:53

Pařez: no mit par set tisic mesičně na steroidové kury a čas chodit do posilky tak bych vypadal jako ty :lol: :lol:

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Pařez » pát 27.2.2015, 22:07

Jaký stereoidy, stačí tvaroh a vepřový :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » ned 01.3.2015, 13:21

Řepa píše:Jen malý dotaz ke zkušenějším.
Čím procvičím nejlépe, nebo čím zatížím nejlépe venkovní část prsního svalu ?
Bench Press širokým úchopem
Pařez píše:Tj. předpažování,upažování
Ale jdi,ty brebto :lol:
franta599 píše:no mit par set tisic mesičně na steroidové kury a čas chodit do posilky tak bych vypadal jako ty
Tak to sis ale vycucal z prstu viď?
Kvalitní stereoidová kúra se dá pořídit už za 6 či spíše řekněme za 8 tisíc kč,počítáno i s post cyklovou terapií na obnovu vlastního testosteronu.Nejdražší jsou růstové hormony a hlavně peptidy,což je nejnovější trend,tam se může vyšplhat částka i řekněme k 40. ti tisícům kč/ měsíc,ale pár set tisíc?Brebto . . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od franta599 » ned 01.3.2015, 13:44

Sailor: ono nemas uplne pravdu zaleži na tom co si seženeš ale nerad bych to tu nejak rozvádel jsou za to dva roky jinak par set možna ne ale 100 000 mesične určite na to aby jsi mel cca to same co bere ronnie (reagoval jsem na tu fotku) jde o množstvi + se to kombinuje
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » ned 01.3.2015, 14:03

Za diskusi žádnej postih není . . .
To je jasný,že základ dobrý kúry je kombinace několika látek,ale 100 nebo více tisíc je prostě blbost.
Jiná situace bude v jinejch sportech,třeba cyklisti,ti jsou mnohem více zatížení dopingovejma kontrolama,tomu se snažej vyhnout a zkoušej furt něco nového,platěji si výzkumníky,doktory atd.,tam se to může vyšplhat vysoko,ale v kulturistice ne e.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od AREYOU » ned 01.3.2015, 14:49

Steroidy z Vás kulturistu neudělají, je to jedna věc z vetší skládačky ač osobně steroidy neberu, nebral jsem a nemám v plánu je brát nemám rád řeči jakože koupím steroidy a bude ze mě korba je to blbost! Je za tím dřina, pevná vůle, precizní dieta atp.
Čas na cvičení si udělá každý pokud chce toto je zase jen výmluva, prostě těch 60 minut cca 3x za týden ve svém programu uvolní každý a kdo říká, že ne tak si lže do kapsy.
Naposledy upravil(a) AREYOU dne ned 01.3.2015, 16:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » ned 01.3.2015, 15:47

Přesně tak.Je to skládačka,aby to fungovalo musíte zvýšit příjem bílkovin a to klidně až o 1/3,zvýší se vám síla a klidně o 30%-což znamená větší váhy,těžší tréningy.
Takže když vedle sebe stojí dva a jeden jede naturálně a druhej sype,neinformovaná společnost si myslí že ten co sype si to všechno ulehčuje-ani hovno,maká tvrdějc než všichni ostatní a to ve všech ohledech,trening,strava,invesice do doplňkú,atd.
A jak říká Areyou-doping z vás kulturistu neudělá,tady v ČR sype tisíce lidí a přesto nikdo nevypadá jak profíci v časopisech,protože k tomu je potřeba prostě něco víc,nejenom genetika,ale 100% odhodlání dosáhnout cíle,den za dnem a to má jen pár lidí na světě.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od franta599 » ned 01.3.2015, 15:48

Netvrdim že si vemu steroidy a vyrostu sám jsem dělal silový trojboj než jsem si přetrhl vaz v kolení takže jsem se v tom dlouho pohyboval a nikdy jsem netvrdil že spolknu tabletku a jsem korba naopak človek musi drit jeste vic. Jinak muj postoj k tomu nikdy jsem to nebral ale pokud bych delal kulturistiku tak bych se jim po par letech rozhodne nebránil

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Pařez » ned 01.3.2015, 16:46

Sailor píše:
Pařez píše:Tj. předpažování,upažování
Ale jdi,ty brebto :lol:
Jj :lol: to je spíš na ramena.. nejlepší je kouknout k odborníkům
http://www.kulturistika.com/prsni-svaly

Ale benchpress jsem tam měl taky :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » ned 01.3.2015, 17:10

Pařez: Však jednoho bludišťáka získáváš :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Pařez » pát 13.3.2015, 22:51

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Int1m1thy » sob 14.3.2015, 0:15

tady neco mnohem lepsiho parezy :D


https://www.youtube.com/watch?v=jOg25HlBNiU
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » sob 14.3.2015, 9:54

:!:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 141

Registrován: pát 01.3.2013, 17:50

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Nazír El Cid » úte 17.3.2015, 11:57

Ahoj.
Koukám jak se dobrou radou cpete a "rostete" :wink:
Jen u mojí maličkosti to bohužel ne a ne dát do kupy.
Popravdě, mám po těžké nemoci. Průběh byl překvapivě pohodový, rychle se rány hojí a nasledky (levostranného ochrnutí) mizí mávnutím kouzelného proutku.
Jenže potíže přišly po propuštění do domácí péče. Ztratil jsem absolutně chuť k jídlu, prostě jídlo nemusím, nerozeznal jsem jak co chutná a neměl potřebu se tím "hnusem" krmit.
A tak se (po důkladné lékařské rohlídce) dostavila věc : Porucha příjmu potravy.
No, co vám "borcům" budu vyprávět, jedno jídlo (knedlo, zelo, prase) se čtyřmi knedlíky, mi stačilo na cca 4 dny. Bez potřeby se krmit. Není chuť a potřeba doplnění živin mne netrápila.
Po testech nikdo nic závažného nezjistil. Ztratil jsem 20kilo a 12 Kg svaloviny, zbytek je O.K. Tělesně je to na prd, nezvládám svalově náročnější výkon a potřebuji odpočívat ( spát).
Nejhorší je, že všechno jde do prčic. S nechutenstvím, jsem přišel o náladu, nic mne nebaví. Nefušuji v práci, prostě nemám důvod, chybí mi motivace. A šůtnout si nepůjdu asi dlouho, proč taky?
Dneska, už je to cca 5 měsíců, se žravost upravila, poznám jak co chutná, ale sníst to, nemusím (ani to nejde, není kam by se to vešlo). To si nechám vyvařovat na přání, jen to nepozřu. Burgr/ pizza a další pochutiny, blbá zbytečnost, nedává to.
Máte někdo nějakou radu, jak se rozežrat a netrpět jako zvíře?
PS: Necvičím, flákám se a i tak toho mám dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » úte 17.3.2015, 12:26

Zkus víc doktorú,bez tak každej říká něco jiného.
Porucha příjmu potravy,to je jako co,není to jen psychickej problém?
"Poruchy příjmu potravy (PPP) tvoří poměrně široké diagnostické spektrum. Jsou charakterizovány patologickým jídelním chováním a vnímáním vlastního těla s mnoha dalšími somatickými, psychologickými a sociálními následky. Multifaktoriální příčiny onemocnění zahrnují rizikové faktory:
genetické;
vývojové;
stresové;
environmentální."

No co ti poradit:uzdrav se a pak začni žrát a makat !!!
Když správně nežereš(a když nežereš,nebo jen burgry,pizzu,langoše,knedlo-zelo-vepřo=tak prostě správně nežereš) tak holt nemáš sílu ani chuť něco dělat.
A pokud to bude něco psychického,tak asi nemá moc cenu to hrotit a zkusit to "přežrat".
Takže vyhledat odborníky,ale fakt odborníky.Né nějakýho psychologa co má titul mgr.-od těch raději dál nebo pozor na dnešní rádoby výživové poradce,nějak se začínaj rojit :lol:
Až budeš zdravej a budeš mít chuť papat a makat na sobě,tak zas napiš a můžem dát řeč.
A zkusi si říct doktorce ať ti napíše injekční vitamín B12,podpoří to chuť k jídlu,tvorbu červenejch krvinek a celkově organismus.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Pařez » úte 17.3.2015, 18:03

Pechta: jednu věc máme společnou a to potřebu spánku.Akorát na mě přijde vždy z přežrání, takže si dávám po obědě "dvacet" :lol:
Ale teď vážně..Nevím jestli Ti s tím pomůže nějaký doktor,ale určitě si zkus pomoci sám.
Určitě bych Ti doporučil postupně zvyšovat tělesnou zátěž nejlépe ve spojitosti s nějakou zábavou (koníčkem) např. turistikou.Pohyb na čerstvém vzduchu, poznávání krás přírody a památek.Dělat postupně delší a delší trasy.S pohybem by měla začít růst i chuť k jídlu.Teď přichází jaro, takže ideální čas :D .Pak můžeš přidávat nějaké lehké cvičení atd. atd.
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 141

Registrován: pát 01.3.2013, 17:50

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Nazír El Cid » úte 26.5.2015, 23:35

Ahoj Lidičkové. *3005*
Tak dnes jsem si dorovnal tělesnou váhu.
Je s podivem, jak se postupem času mění a vyvíjí průběh rekonvalescence.
Byť si hlídám vše, co mohu ovlivnit ( sr*čky v jídle a pití), objevují se již výsledky.
Dlabu skoro veškéré jídlo, až no to, že jsem mlsný prase a co nechci to si nedám.
Dovedete si představit, jakou radost mají arabové, peršané, asiati a ostatní, jím-li třeba kebab... :lol: :lol: :lol: (mlsám i při psaní( ve 23:30))
Nálady se odvíjí dle stravy, aktivit, odpočinku atd.
No prostě, jde to skvěle, sice pomalu, ale jde. A to je fajn.
Do finále (komplet kontroly) mám ještě 5 měsíců, tak je čas doladit mnohé..
Díky. Petr
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » úte 26.5.2015, 23:42

Hlavně vydržet.I když člověk dělá chyby,a nejsou zásadního rázu,tak v konečném důsledku se úspěch beztak dostaví.
A jestli mlsáš teď,tak je to samozřejmě chyba.vyletí ti inzulin,což ti ovlivní negativně regeneraci a zastaví vylučování rustového hormonu.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 2

Registrován: sob 25.8.2018, 17:59

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od alfonz.me » čtv 21.3.2019, 20:54

A jaké berete proteiny lidičky? :) Já bych chtěl totiž začít posilovat, ale nevím jak na to atd. Zatím jsem našel tento web: XYZ
- pan XYZ svými tituly umí přesvědčit o kvalitě svého výrobku :) Jaký je váš názor? :)
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 22.3.2019, 19:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněn zjevně reklamní odkaz.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz