CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB


Zkušenosti s pistolemi značek CZ U.B., CZ Strakonice, ZVI nebo AlfaProj

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od Selag » úte 01.12.2009, 9:32

Cmk: Myslíš tu "sériovku" co staví p. Zendl? :-)Nebo to, co staví p.Rezek a tvrdí, že závěry a rámy jsou normální produkce CZUB? :-) :-)

A ještě k té ceně Sphinxe - to co je v ceníku je za základ, musíš připočítat cenu doplňků a úprav :-) .-)
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 01.12.2009, 10:20, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od markony » úte 01.12.2009, 9:39

Dle mého člověk co si koupi CZ od p Zendla cirka 70 000 Kč by se měl nechat lečit :D , protože v tenhle cenové kategorií se dají koupit daleko lepší a hlavně KVALITNĚJŠÍ zbraně .
SPHINX 3000 SUHL 150 Anschutz 54 Ruger 161 Glock 26 K 100 X-CALIBUR

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od Selag » úte 01.12.2009, 12:15

http://www.zendl.cz/index.php?option=co ... s&Itemid=4
A navíc je to postavené tak, že je to třeba na KVZ neupotřebitelné. A s CZUB to nemá moc společného, když si rám , závěr a hlaveň nechají dělat z materíálů dle své specifikace. Včetně úprav na rámu a závěru.
Ale jsme tady už silně OT :oops: Zpět k DUTY. :-)
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od cmk » úte 01.12.2009, 16:06

Otazkou jeste je, co zbrojovkarsti strelci ziskaji tim "specialem" za 70.000.

Taky jsem slysel cosi o tom, ze Shadow ci TSko, se kterymi strili strelci zbrojovky nema s beznym Shadowem a TSkem nic spolecnyho. Na druhou stranu - proc?
Paklize me Rezek ci Zendl pristup k lince, kde si ze serie 100 kusu vybere ten nejlepsi, ten jeste dopasujou a dolestej spoust, tak na ty zbrani uz pak neni vic co delat (pokud to neni komplet z jiny oceli).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od Selag » stř 02.12.2009, 6:26

Myslím, že i když si vybereš to nej, nej z linky CZUB, tak z toho kvalitní zbraň prostě neuděláš. Jde o kvalitu použitého materiálu. I Zendl píše, že se závěry a rámy vyrábějí dle jeho spec. materiálové specifikace. Pokud by bral seriovku, tak stačí vzít ze zbrojovky neobrobené rámy a závěry - budou to díly s přesahem a sám si je dopasovat. (tak to dělá p.Martínek s STI, pokud si objednáš zbrań stavěnou u něho - VM Custom. Akorát že STI ty díly vyrábí rovnou s tím přesahen určené pro individuální stavění zbraní.) Stačí vzít kvalitu a životnost hlavní CZUB. A nebo snahu nešťastníků, co jim praská záchyt závěru nahradit to něčím tvrdším. Odstraní praskání záchytu, ale za chvilku mají v rámu místo kulatých děr oválné. Můj názor je ten, že konstrukce a ergonomije CZ 75 je stále vynikající a nadčasová. Akorát materiál a zpracování běžné produkce, ke které se dostane normální zákazník bez známostí je katastrofa.
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

Příspěvky: 1

Registrován: pon 10.5.2010, 20:58

Zbraň: cz 75 duty

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od kastan16 » pon 10.5.2010, 22:04

ahoj kdo je zvas puškař nebo nekdo kdo se priblizi tomuto oboru jenz tomu dokaze s tostatecnou odpovednotsi priblizit a vijadrit okolnosti s jistotou svoji vlastni ze dokaze byt utrpkne malou bochybovat o prestizi tak velike a s nadmirou uspesne zbrojovky CZUB JENZ CELOSVETOVE SE ROVNAT SMI STIM NEJLEPSI COJE KMANI jen lidska neodbornost takovychto veci da cloveku znalemu za pravdu v tom ze zaslepenost a mala skusenost vede k takovemu tvrzeni ze musi sahnout po zahranicnim vyrobku nesrovnatelne lepsim !davno jsou vyreseny objektyvne systemy pouzite na danych zbrani davno jsou overeny polimerove a nahradni materialy (plasty keramika titan)nato aby zbrane mohly byt lepsi nebo horsi! systemy ktere funguji,z hlediska dnesnich naroku je kazdy moderni system natolik bezpecny ze pred zadnym druhym nemuze zaostavat byt by byl jenom jednocinny SA v bezpecnosti konstrukce pri dnesnich mikronech tomu nelze nic vytknout...a kvalita? ta je celosvetova!!! jen ten clovek je neznaly...bohuzel, ale tak jeto sev sim u nas KASTAN16 CZUB

Příspěvky: 71

Registrován: sob 20.6.2009, 22:49

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od Frogy » pon 10.5.2010, 22:17

Kaštánku, co dostudovat český jazyk a pak se pouštět do hovorů o zbraních? :crazy:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od cmk » pon 10.5.2010, 22:37

Kastane..
Jak to rict...
Nemusim byt puskar, abych na zavodech kolem sebe videl, kdo s cim jake ma problemy.
Staci, kdyz jsem alespon prumerny strelec, chytnu neco do ruky a vidim, jestli mi neco vyhovuje ci nikoliv a proc.

Stejne tak jako...

Nemusim byt automechanik, abych prisel na to, ze nektera auta se serou vic nez jina.
A staci, kdyz jsem alespon prumerny ridic, abych sednul do auta a videl, jestli mi na nem neco nevyhovuje a proc.¨

Stejne jako...

Nemusim byt cestinar, abych prisel na to, ze tvoje cestina je fakt spatna.
Staci, kdyz jsem prumerny ctenar a vidim, ze tam chybi uplne vsechno.

Zvlast tu posledni poznamku neber nejak zle, pisu to na dokresleni toho, jak to cele myslim.

Dejme tomu, ze se treba ucis na COPu v UB. Tobe tam samozrejme tlucou do hlavy, proc je CZUB nejlepsi na svete, stejne jako ve Skodovacke skole ucili, jak je SKODOVKA nejlepsi, v CKD ze CKD je nejlepsi apod... To je normalni a bylo by smutne, kdyby to bylo jinak.
Ja ale otocim Tvoji otazku - kolik jinych zbrani jsi videl, zkoumal, resil opravy apod... ?

Ja nerikam, ze CZ je spatna zbran. Jinak bych s ni do ted nestrilel tak moc.
Ale ma svoje mouchy a ma jednu velkou vadu. A tou je prave nekdy az fanaticke prehnane vychvalovani jejich kvalit (podobne, jako tu leckdo fanaticky vychvaluje Glocky). Asi si zacnu konecne vest databazi kamaradu se zbrani, kdo jakou ma a jake s ni ma zavady, at jsme objektivni :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od S474N » úte 11.5.2010, 10:06

Chtel jsem reagovat, ale bohuzel nevim co napsat. Hlavne z duvodu toho, ze jsem to precetl 2x a vubec jsem to nepochopil, respektive vlastne ani neprecetl. To je snad nejhorsi masabobština, co jsem kdy videl. To snad nemuze byt ani cizinec, vzdyt tak spatne snad nepreklada ani Google Translator, ne?

Jinak co je slusi ke kvalite CZUB dodat je to, ze je opravdu svetova - prvni jakost jde do sveta, kdezto ten odpad zustava tu v CR.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od Mistral » úte 11.5.2010, 15:07

By mě zajímalo, proč se u mojí zbraně s celosvětovou kvalitou příčí hilzny ve výhozním vokýnku. Nezbývá mi než bochybovat ... :twisted:
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od cmk » úte 11.5.2010, 17:35

Protoze dodnes nikoho nenapadlo udelat to, co s CZ75 dela uz kdekdo.
Hlaven uzamcena vzadu do zaveru pres obrovskou diru, kterou pak litaj ven i hilzny.
Dodnes ma CZ75 docela malicky vyhozi okenko a staci, aby bylo neco (stav vytahovace, poloha vyhazovace, slabsi/silnejsi laborace) jenom trochu blbe, a uz se to prici.

Kdyz to dotahnu do dusledku - konstrukce CZ75 jako takove je temer genialni. Chybi ji jen to velke vyhozi okenko. Kdyby se k tomu pridal stejne genialni material a zpracovani, byla by to doopravdy "SVETOVA BOUCHACKA".
A nemusime pro priklad chodit daleko - Sphinx budiz prikladem :-) Protoze ten to presne takhle udelal. Jen skoda, ze stoji od 50ti koliku vejs :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od Mistral » úte 11.5.2010, 21:58

Já mám CZ100, to má vokno jako kráva. Ale přebrousil jsem smirkem vytahovač, a vypadá, že to fachá. CZ je takový dodo (dodělej doma).
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 21

Registrován: stř 10.11.2010, 21:40

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od morho » ned 05.12.2010, 12:54

Včera jsem si v AVIMU zkusil 50 ran s Duty. Vcelku by to byl dost pozitivní dojem, ale až na jeden, kterej to přebil - snad polovina vyhozenejch nábojnic mě šla do obličeje. Ale to asi bylo mým blbým začátečnickým držením, protože třeba s Glockem mám zase skóre tak jedno nevyhození na 50 výstřelů kvůli slabýmu držení :?

Příspěvky: 50

Registrován: pát 21.5.2010, 22:50

Zbraň: Glock 17

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od Davidek182 » ned 05.12.2010, 16:09

Mistral píše:By mě zajímalo, proč se u mojí zbraně s celosvětovou kvalitou příčí hilzny ve výhozním vokýnku. Nezbývá mi než bochybovat ... :twisted:
Buď je to běžná technická závada např. vyhazovače, která se může vyskytnout u zbraní všech značek nebo je to rukama, které tu zbraň drží.
Střílím CZ 75D Compakt (policejní verze) a Glock 17. Z CZ jsem vystřílel okolo 2 000 výstřelů a žádná zádržka nebyla. U Glocku to je už 3 000 bez závady (s tím střílím více kvůli větším simpatiím). Takže jak píšu, buď běžná závada zbraně nebo závada rukou.
Naposledy upravil(a) Davidek182 dne pát 04.2.2011, 11:28, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 39

Registrován: čtv 07.10.2010, 11:30

Zbraň: CZ 75 D Compact

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od andre100 » čtv 03.2.2011, 17:16

já, taky nemám problém s CZ 75 D Compakt, zatím ani jedna závada, ikdyž mě taky mrzí, že zbrojovka vyváží mnohem kvalitnější zbraně než dodává na domácí trh. Navíc v zahraničí se dají sehnat ještě levněji než doma.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od AREYOU » pát 24.6.2011, 16:48

Zdravím,

je možné nějak doložit tvrzení, že CZUB vyváží I jakost a II jakost nechává doma, připadne mi to jako blbost, že by to tak bylo, ale pokud je to možné doložit rád bych se poučil.

Slyšel jsem kdysi dávno i tvrzení, že Glocky které se prodávají v ČR jsou z nějaké dodávky pro ameriku, ale loď se potopila vše se osušilo nakonzervovalo a prodává u nás....i toto mi připadlo docela úsměvné.

Mě osobně se DUTY líbí a drží se mi perfektně přemýšlím nad CZ 75 Shadow nebo DUTY chci to na střelbu na popry a možná nošení (Glocka nemůžu, špatně se mi to drží) u CZ mi nevyhovuje, že nedosáhnu palcem na spuštění závěru, to u Glocka ano, tak nevím...prosím o radu, co pořídit na popry atd.

Děkuji.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od S474N » pát 24.6.2011, 17:38

AREYOU píše:Slyšel jsem kdysi dávno i tvrzení, že Glocky které se prodávají v ČR jsou z nějaké dodávky pro ameriku, ale loď se potopila vše se osušilo nakonzervovalo a prodává u nás....i toto mi připadlo docela úsměvné.
Aha, tak uz mi zacinaj dochazet ty souvislosti, proc chtel davno po me pujcit Jasik fen a potom mi ho vratil uplne strhanej *40* *3* *47*

BTW jinak ke kvalite CZ staci navstivit jakoukoliv prodejnu a vyzkouset si to jejich "spasovani".
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od AREYOU » pát 24.6.2011, 18:37

No jo, ale tím si mi moc nevysvětlil tu dvojí kvalitu :-)
To znamená, že v USA by to bylo u CZUB lepší?

Ješteže tomu Glocku nevadí vítr, voda, blato, jinak by se na dně oceánu válela kupa Glocků...opravdu takové bludy jsem slyšel, a to stejné mi připadne ohledně dvojí jakosti CZUB. Nedokážu si představit, že by měli dvoje výstupní normy jednu pro USA a druhou pro ČR, no snad mi někdo bude moci zargumentovat neprůstřelným důkazem.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od S474N » pát 24.6.2011, 19:16

AREYOU: muzes poslat oficialni dotaz do UB. V kazdym pripade me staci reference znamych, kteri si osobne prosli reklamaci - par jich chodi i zde na forum, treba Selag, muzes se ho zeptat. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: CZ P-07 Duty - Novinka od CZ UB

Příspěvek od AREYOU » pát 24.6.2011, 19:55

S474N netvrdím, že CZUB mají nejlepší pistole, ale reklamace nalezneš i u Glocka, třeba já jsem byl svědek toho kdy chlapíkovi jeho G17 neodpálil náboj ani na potřetí co ho nabil a vedle měl chlápek CZ100 ten jeho náboj nabil a bezproblému odpálil. (byl to origo SB 7,5 gramů 9x19)

Mě jde konkrétně o ty dvě kvality jedna pro USA a jedna pro ČR TO SI MYSLÍM, ŽE JE BLBOST jako ta pověra o Glocích na dně moře.

A můj dotaz na zbraň na popery a možná sem tam nošení CZ75 Shadow nebo DUTY?

Géčko jsem zamítnul jelikož ten úchop a sklon pažbičky mi absolutně nesedí (nemluvě o vzhledu, ale to bych neřešil nebudu s tím chodit na výstavu) a jelikož jsem patriot, tak chci podpořit domácí produkci a naše lidi, prostě bude to Brod jen nevím co si vybrat.

Zpět na „CZ U.B. & CZ Strakonice & ZVI & Alfaproj“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz