Debata na tema zbrane mezi lidma s nekym kdo nema zbran.


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » pát 17.2.2006, 16:19

Nekromancer píše:
S474N píše:Salamoun: vcelku souhlasim, az na jednu vec - nerekl bych, ze prepadeni se bude odehravat mezi lidmi, ale naopak, na odlehlem klidnem miste. Takze tech zucastnenych kolem tam zas tolik nebude - nicmene nerikam, ze se nema davat pozor.

Jako dalsi vec bych rekl jednu perlicku - je dokazano, ze kdyz nekdo na nekoho miri pistoli, tak obrance je schopen vytahout pistoli a vystrelit driv, nez tomu utocnikovi docvakne, co se deje. Samozrejme to nelze aplikovat na 100% pripadu - navic ja bych to treba nezkousel - bud mit jistotu a nebo delat, ze nic nemam.
Nezapomeň, že smeták za sebou nebude mít dopadiště, ale křoví, za ním cestičku, křoví, ulici, chodník, refýž a na ní pár desítek nouplísáků. A máš průser jak ledovec.
a navic cestou jeste budou domy s okny a lidmy v nich ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » pát 17.2.2006, 16:54

realcop píše:Souhlasím s provedením zákroku podle §76 odst.2 Trestního řádu, kdy pachatele může zadržet kdokoliv pokud je páchán ťrstný čin. Je to pravomoc každého občana ale to jen v případě že jste si 100 procentně jiszti že zákrok zvládnete.

Jinak automaticky volat policii a zapamatovat si detailní popis pachatele

Ja jsem zadrzel manika co jel v ukradenym aute znameho a s nejvetsi pravdepodobnosti me ted zlodej obvini z buhvi ceho, budu informovat ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 18.2.2006, 20:20

Co se trosicku vice rozepsat *88*? Co a jak se delo a co se potom semlelo atd. *88*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » stř 22.2.2006, 18:40

M a r c e l píše:hele ja jednou resil situaci kdy cikani za bileho dne na KARLOVE NAMESTI - respektive na IP PAVLOVA, primo na zastavce s nozem v ruce se pretahovali s jednou holkou o kabelku, jeji frajer ji branil tak mel nuz na krku !!! ano za bileho dnbe a kolem 200 lidi, takze ne ze by k prepadeni muselo dojit jen nekde v prujezdu kdy na tebe zloduch vybafne ze stinu, na to klidne zapomen ...
Jak řešil, jako náhodný kolemjdoucí a nebo jako přivolaný policista? Jak to dopadlo?
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » stř 22.2.2006, 20:01

jako nahodny kolemjdouci, dopadlo to dobre, cikani utekli, ti dva napadeni zustali celi, ja taky. Kdyz jsem dole v metru chytil policajta, mestaka, at jde nahoru, ze mu tam cikani okradaji lidi a ohrozuji je nozem, tak mi rek, ze nemuze, ze hlida revizory, tak jsem ho poslal do prdele a sel pryc ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 22.2.2006, 20:11

Si naopak zive dovedu predstavit, kdybys tam vytahl zbran, ze by tam bylo do par minut nekolik aut s hlidkama *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » stř 22.2.2006, 20:22

ani hovno kamarade, mel jsem ji venku, on ten cikan s tim nozem nejak nechtel pochopit, ze to myslim vazne s tim at toho kluka necha ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » stř 22.2.2006, 21:09

Někdy stačí si jenom sáhnout na zbraň a není potřeba ji vytahovat.

Jakmile je venku, mělo by se střílet. :!:
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » stř 22.2.2006, 21:16

blbost !!!

vsechno vzdy zalezi na situaci ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » čtv 23.2.2006, 8:32

samozřejmě, že situace je velice důležitá, ale pokud budeš mávat se zbraní někomu kolem obličeje, tak o ni ve většině případů přijdeš :wink:

A nebo ti řekne, "tak teda střílej"

Znovu opakuji, pokud už je venku, tak musí být člověk rozhodnutý střílet, třeba jenom pod nohy nebo nad útočníka. :)
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 23.2.2006, 8:44

Presne jak pise Radek - lidi jsou magori a rekne ti "Tak me teda zastrel" a jde k tobe. A co chces udelat? Zjevne na tebe neutoci a ty strilet nemuzes. A nakonec ti ji vezme a jeste te sejme...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » čtv 23.2.2006, 10:41

ja jsem ale nikdy nenapsal ze jsem nebyl rozhodnutej, ze kdyz to bude potreba ze nebudu strilet, jinak bych to vubec nenosil ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » čtv 23.2.2006, 12:27

M a r c e l: Neber mou otázku jako že na tebe útočím, ale....Ty máš vytaženou zbraň, cikán to spozoruje, upustí nůž, dá ruce nad hlavu a jde k tobě. Ty, jak píšeš, jsi rozhodnutý, pokud to bude nutné, střílet. Myslíš, že bys na něj opravdu vystřelil? Neptám se, co bys udělal, ale co si myslíš, že bys udělal.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 23.2.2006, 12:44

no mne sa tak na jednom odpočívadle ,chcel nasáčkovať cigán do auta .Bol som si umyť ruky a priatelka sedela v aute,najprv chcel odomna peniaze,že je hladný,odmietol som s tým,nech odtial vypadne.Rozbehol sa k auto,a ja za ním.Pri aute som vyhrnul mikinu a odkryl zbraň.To ste mali vydieť,nevedel co ma robiť ,len pobehoval sem a tam a kričal.Tak som ho chytil /sa klepal/ a povedal mu,ze ked sa budem vracať späť a uvidím ho tu,zakopem ho v lese.Nebol tam..... :wink:
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » čtv 23.2.2006, 13:17

Ondřej píše:M a r c e l: Neber mou otázku jako že na tebe útočím, ale....Ty máš vytaženou zbraň, cikán to spozoruje, upustí nůž, dá ruce nad hlavu a jde k tobě. Ty, jak píšeš, jsi rozhodnutý, pokud to bude nutné, střílet. Myslíš, že bys na něj opravdu vystřelil? Neptám se, co bys udělal, ale co si myslíš, že bys udělal.
no tak pokud ten nuz upusti a pujde s rukama nad hlavou, tak strilet nebudu, cekal bych ze neco udela, to jo, ale on kopanec do rozkroku taky funguje, na druhou stranu neverim, ze nekdo kdo te poslechne a upusti od sve trestne cinnosti bude mit proti tvoji vytazene pistoli tolik odvahy aby delal jeste neco jineho - napriklad sel k tobe, nez stal a blekotal, nebo utekl (rekl jsem mu at se sebere a vypadne a on to velice rad udelal) ...

neni zapotrebi za kazdou cenu zabit, i kdyz by to bohuzel kolikrat bylo lepsi B-(

Mimochodem, on toho kluka pustil, otocil se a za nadavek do bilejch svini se "vzdalil" ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » čtv 23.2.2006, 17:07

to Cybernetic: dobré vyřešení situace :twisted: 8)
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 23.2.2006, 17:29

Radek
vies u nás sa hovorí:´´zabi cigána a pôjdeš sedieť jak za bieleho človeka´´ to sa neoplatí :wink:
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 02.3.2006, 11:25

S474N píše:Presne jak pise Radek - lidi jsou magori a rekne ti "Tak me teda zastrel" a jde k tobe. A co chces udelat? Zjevne na tebe neutoci a ty strilet nemuzes. A nakonec ti ji vezme a jeste te sejme...
Dokopat ho... Utok nohama nebude cekat...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

pridavam jeden genialny nazor na sebaobranu

Příspěvek od pbezo » čtv 02.3.2006, 13:56

ktory som odchytil na www.pravda.sk v suvislosti s neurotickou reakciou novinarov na to, ze sef vcerazrusenej Slovenskej pospolitosti nosi legalnu zbran.

http://spravy.pravda.sk/sk_domace.asp?r ... domace_p12

reakciaRe: Qwerty ( miLAN, 02.03.2006 12:45 ) - vlákno
Ako vidis, nemam problem ani s pouzivanim zbrane, ale pouzivam skor rozum.
Kedze som vysiel z lesnickeho prostredia, a nemam problem ani teraz sa pohybovat v Bratislave v noci. Mali zlodejickovia (nie ti v kravatach) zase nie su az tak inteligentni, aby si vedeli poradit s niektorymi situaciami. Prechadzal som napr. cez Stary most o jednej v noci. Videl som, ze oproti mne sa pohli traja mladenci. Nemienil som vsak vracat sa spat. Pred nimi som pridal do kroku, zdoraznil som jeho istotu. Tito mali zlodejickovia potrebuju urcity cas, aby si ma osacovali, v tme na to maju sekundu-dve, ked som pred nimi nejaky meter. Pri mojej rychlosti to nedokazu a kedze nevaham (co by ich zorientovalo v situacii), nie su si isti, co ovladam.
Tuto situaciu som si overil uz zo styrikrat, raz s kamaratom, nebohym basnikom Jozkom Urbanom, ktory ked sme presli bez ujmy, iba sa zmohol na konstatovanie: Uz som myslel, ze je po nas
Naposledy som svoj zapas so skupinou Romov prehral ako 10 rocny chalan. O par rokov som uz pouzil fintu: zobral som do ruky dlazobnu kocku a tvaril sa ako sialenec, ktory ich bez problemov pozabija, za chvilu bol prazdny plac


tak teraz nejak nechapem naco som vyhodil 26000 za Steyra ked staci rychlejsi krok... som to ja ale blb
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 19.4.2006, 9:15

SATAN: Pokud uz je zbran z pouzdra a utocnik se ke mne blizi, zastavim ho hlaskou "stuj, nebo strelim" - zni to jak z dementni kovbojky, ale je to prvni, co cloveka napadne a i ten labil si uvedomi (poucen z kovbojek), jak to dopadne, kdyz bude pokracovat.
Pokud ho to nezastavi, za soucasneho pomaleho couvani (nechci prece zakopnout), jeden varovnej pod nohy - pokud je na nej cas. Pokud se dal priblizuje, stale opakuju vyzvu k zastaveni, ustupuju.
Kdyz se dostane na vzdalenost, kdy by na me uz mohl skocit (nereagoval na zadnou moji vyzvu), pak ho smahnu. Prece se nenecham zabit vlastni zbrani, kterou mi ten borec muze vzit. Mluvim i o pripadu, ze ma ruce nad hlavou - to je mi fuk, priblizuje se, davam mu vedet, ze to beru jako utok, pokracuje v utoku, citim se ohrozen, ustupuju, varuju, palim.
Proboha, prece nebudu (krom situace, kdy jsem si absolutne jistej svoji prevahou a zbran pro jistotu uz zpet v pouzdre) nekoho kopat, kdyz drzim kver. To uz je fakt spis o nechtenym vystrelu (prustrelu moji nohy).
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz