Debilni zabava v ulicich mest


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Debilni zabava v ulicich mest

Příspěvek od S474N » stř 03.5.2006, 16:08

Jednomu ze clenu MG klubu se prihodilo nasledujici. Doufam, ze nebude vadit, ze to zde vyvesuji jako pripadne upozorneni pro ostatni.

Sel jsem po ulici Vikova v Praze a nejakej klucina na me namiril pistoli a zarval: "Mam te". To ze to byla vodni pistole jsem si vsiml az ve chvili kdy uz jsem mel kver v ruce tak jsem poradne zaostril a vsiml jsem si ze ten lauf je nejaky divny, protoze byl bily a uprostred mel malou dirku, ale nez jsem po tom kveru sahnul tak jsem tam stal a cumel jako puk. Potom jsem kluka serval, ten se mi omluvil a rikal, ze se spletl, ze je to pry pouze hra...

Pokousel jsem se hledat informace o nejake takoveto hre a nalezl jsem nasledujici:
:arrow: http://www.desir-cz.org/page.php?id=40
:arrow: http://www.desir-cz.org/page.php?id=42
pripadne jeste toto:
:arrow: http://mafie.iw.cz

Dotycni si vubec neuvedomuji, ze je taky nekdo muze legalne smaznout. *71*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 03.5.2006, 16:56

Napsal jsem jim na forum zadost, jeslti by nemohli pod podobne hry davat upozorneni a podle reakce si muzete domyslet jejich postoj:

:arrow: http://www.desir-cz.org/forums.php?m=posts&q=104

NUTNO CIST ODSPODU !
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » stř 03.5.2006, 17:01

chlapci si ešte neuvedomujú do čoho seba i druhéhu môžu "namočiť:...dokedy...
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 03.5.2006, 17:02

No to jsou dobri magori :shock:
Aby se jednou nedivili... Nikdo nema povinnost zjistovat, zda na nej miri ostra nebo vodni zbran...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » stř 03.5.2006, 17:04

Satane oni Ti věřit nebudou a budou Tě nejspíš považovat za militantního pošuka.
Zkus je nakopnout at se zeptají nejakýho policajta na případný následky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pon 27.3.2006, 10:23

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Alistaire » stř 03.5.2006, 17:57

Hmm, tyhle hry znám, a kdysi jsem dokonce (společně s dalšími kolegy) dělal konzultanta pořadatelům.
Prvotní povinnost u zbraně tehdy byla jasná identifikace, že se nejedná o ostrou zbraň, identifikace hráčů jasným symbolem - tričko, kšiltovka, čelenka, a ZEJMÉNA podmínka nezavlékání nezúčastněných osob, takže na "akci" bylo třeba např. vyčkat až se náměstí vylidní.

"Zbraň" mohla být pouze plastová či dřevěná a v "nezbraňové barvě" tedy reflexní, červená, modrá... a evidentně rozlišitelná od ostré.

Přesto se vyskytly problémy, a doporučil bych podobné hry páchat pouze v lese, či naprosto odlehlých místech.

To že "přepadávající" musí nést následky naprosto srovnatelné s ostrou zbraní je samozřejmost. To že si to mladá hovádka neuvědomují je bohužel smutný fakt :?
já bych si s dovolením také vzal...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 03.5.2006, 17:58

Proč policajta? Ať se radši zkusí zeptat nějakého patologa! *47*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » stř 03.5.2006, 18:05

Satane, dobrá práce. S tou diagnozou MFFUK, to jsi určitě tak nemyslel, že ne. Nerad bych si to vztahoval na sebe... :wink:
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 03.5.2006, 18:15

abeille: vis jak to je, myslet si muzes co chces *40*.

Nicmene me napsal jejich admin PISKVOR a to nasledujici:

Ahoj,no, jeste ze dotycneho nevodbouch, to by byl pruser. Rozhodne souhlasim s tim, ze herni potencialne nebezpecne predmety by nemely byt prilis podobne realnym, prave kvuli tomuto (Po tom pripade s Veliskem bych se skutecne napred kryl/jednal a potom ptal/myslel).Co se tyce Hraboshe, myslim, ze jeho projevy mluvi za sebe - jako mnozi matfyzaci ma trochu problem rozlisovat mezi idealni teorii a praxi.

Koukam, ze on to vidi podobne *88**40**47*.

PS. jedna se o feroveho admina, dokonce me sam poslal fotku z jejich akce, kde dotycny drzi vyslovene vodni pistolku.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » stř 03.5.2006, 22:24

ten admin Shuniik, nebo jak se jmenuje, je buď na hlavu, nebo vůbec neví o co jde. Spíš si myslím, že to druhý.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » stř 03.5.2006, 22:56

Gamba: Shuniik a Piskvor jsou snad ještě v pohodě, ale ti ostatní to nechápou a nepochopěj. Oni to hlavně ani nechtěj pochopit a nezajímá je to. Je to úplně blbě :evil: .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352

Registrován: sob 11.3.2006, 16:57

Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Lala » čtv 04.5.2006, 7:30

Zase se mi zda, ze to vetsina z vas prehani. To ze u sebe nosite zbran ,jak je videt asi kazdy den, u vas zanechava asi opravdu urcite neco nedobreho. Vezmete to z druhe strany, kdyby jste zbran nikdy nevlastnili, co by jste asi udelaly? Vytahli na nej nuz? Je to jenom hra, a nemyslim, ze by to bylo neco az zas tak zivotunebezpecneho pro "normalni" obcany :) Prestavam se skoro zacinat divit vsem tem co jsou pro zprisneni zakonu pro drzitele zbrani, sice tady vetsina nadavate na kde koho, ale sami si asi neuvedomujete cim vlastne davate pricinu. Timto se nechci nikterak zastavat tech kluku, ale zda se mi opravdu divne nechat se takhle "vyplasit" a tasit zbran proti klukovi se strikaci pistolkou :? (ten komu se toto stalo, ma asi nervy ve spatnem stavu a mel by jit na psychotesty :) )
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 04.5.2006, 8:24

Lala: mozna ti chybi jiste osobni zkusenosti a zbran sis poridil "jen tak", abys byl IN. Kdybys ty zkusenosti mel, mozna by ses nedivil.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 04.5.2006, 8:52

Jdu tam napsat: ty to stale nechapes. Tady nikdo netvrdi, ze clovek s vodni pistolkou je nebezpecnej a je potreba ho zastrelit !!! A nikdo to ani udelat nechce. Tady jde o to, ze kdyz pred nekoho z niceho nic vyskoci frajer a namiri na nej "plastovou maketu pistole" tak je to sakra duvod, aby se ten, na koho bylo namireno sakra hodne vylekal... Vubec to neber ze svyho pohledu hrace teto hry - ber to z pozice cloveka, kterej nevi, ze takova hra vubec existuje !!! Vzij se do te role proboha... Predstav si, ze djes po ulici a nekdo na tebe vytahne neco, co je na prvni i druhej pohled pistole (a opravdu se vzij do role cloveka, co tu hru nezna a nekoukej na to jako hrac teto hry) ! Copak ti v tuto chvili probehne hlavou? Opravdu si myslis, ze ti probehne hlavou: "sakra, dneska me dostali"? Nebo naopak myslis, ze prijde obrovskej naval adrenalinu, tunelovy vnimani, sklon ke zkratovitymu jednani? Ja myslim, ze prijde to druhy. A to i u clena URNY. A na to zakonite prichazi reakce. Uvedom si, ze napadeny v tu chvili jedna ve strachu o vlastni zivot (jelikoz on nevi, ze je to plastova hracka)... Jeste furt ti nedochazi, co se muze stat?
Proste NESMIS na to koukat z pozice hracu hry, paklize se to tyka nekoho uplne nezucastnenyho - koukej na to z pozice nezucastnenyho!

Mimochodem - copak se stane, az za hracem hry prijde opravdouvej zlodej ci vrah, namiri na nej opravdovou bouchacku a rekne:"a mam te" - to mu hrac rekne:"sakra, zase smula"?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od pbezo » čtv 04.5.2006, 9:01

Lala píše:Zase se mi zda, ze to vetsina z vas prehani.
Skus vbehnut do banky s vodnou pistolkou a zhuknut "mam vas". Pojdes do basy minimalne na 5 rokov a mozes prokuratorovi vysvetlovat, ze to bola hra. (ak tam nebude nadrzany ochrankar a neodstreli Ta).

trestny zakon § 89
(4) Trestný čin je spáchaný so zbraňou, ak páchateľ alebo s jeho vedomím niektorý zo spolupáchateľov použije zbraň na útok, na prekonanie alebo zamedzenie odporu alebo ak ju na ten účel má pri sebe; zbraňou sa tu rozumie, pokiaľ z jednotlivého ustanovenia nevyplýva niečo iné, čokoľvek, čím možno urobiť útok proti telu dôraznejším. Trestný čin je spáchaný so zbraňou aj vtedy, ak páchateľ použije napodobeninu zbrane alebo ju má pri sebe s úmyslom, aby bola považovaná za pravú.

dolezite je to "alebo"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 04.5.2006, 9:07

Lala
nechcem ti brať ilúzie o prípadnej tvojej reakcii na zbraň namierenú proti tebe-hoci len hračku-na ulici..tak ako píše SATAN,ešte si to asi nezažil.
Takúto situáciu budeš ešte dlho rozdýchvať...ak sa tam rovno nepos...
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

Příspěvky: 18

Registrován: pát 03.3.2006, 9:24

Příspěvek od volkswagen » čtv 04.5.2006, 9:46

Už ve Ferdovi Mravencovi se píše že zbraní ani nenabitou se na nikoho nemíří. Nesnesu to ani na paintballu pokud se zrovna nehraje, doprdele proč ty lidi nemyslí :-(

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 04.5.2006, 10:22

pbezo píše:
Lala píše:Zase se mi zda, ze to vetsina z vas prehani.
Skus vbehnut do banky s vodnou pistolkou a zhuknut "mam vas". Pojdes do basy minimalne na 5 rokov a mozes prokuratorovi vysvetlovat, ze to bola hra. (ak tam nebude nadrzany ochrankar a neodstreli Ta).

trestny zakon § 89
(4) Trestný čin je spáchaný so zbraňou, ak páchateľ alebo s jeho vedomím niektorý zo spolupáchateľov použije zbraň na útok, na prekonanie alebo zamedzenie odporu alebo ak ju na ten účel má pri sebe; zbraňou sa tu rozumie, pokiaľ z jednotlivého ustanovenia nevyplýva niečo iné, čokoľvek, čím možno urobiť útok proti telu dôraznejším. Trestný čin je spáchaný so zbraňou aj vtedy, ak páchateľ použije napodobeninu zbrane alebo ju má pri sebe s úmyslom, aby bola považovaná za pravú.

dolezite je to "alebo"
Sice pravda, ale pro jiny pripad. Oni ji skutecne nenosi proto, aby s ni pachali trestny cin, resp. aby vyuzivali jeji vzhled k pachani trestneho cinu - takze tohle neni ten spravny argument...
Nicmene - dokud si chlapci neuvedomi, jaky je to riziko namirit na nekoho neco, co vypada jako zbran a ze nejde o to, ze by oni pachali trestny cin (patrne jej ani nepachaji) ale o to, ze kdyz se jim nekdo bude branit a zastreli je ostrou, ze to take neni trestny cin, tak s nima nebude kloudna rec.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pon 27.3.2006, 10:23

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Alistaire » čtv 04.5.2006, 12:53

Bohužel ti chlapci to vážně nepochopí... Přesně tak jak napsal ten admin - nerozeznají rozdíl mezi realitou, a svou idealizovanou situací...Pár let jim ještě bude trvat, než ze školního inkubátoru vyplují do světa, který je zfackuje a usměrní 8)

Jediná možnost je taková, že organizátor má dost rozumu k tomu, aby stanovil pravidla s ohledem na bezpečnost všech.
Pokud je pořadatel rovněž v "ošiali" vlastní výjimečnosti a ideálnosti, pak se vážně nedá dělat dobře vůbec nic :?

BTW - i když hry tohoto typu znám, skutečně bych ve chvíli "stůj - mám tě" asi neřešil situaci jestli jde o hru, nebo o život...

Eště že tu pistoli přezevšechno nemám zatím potřebu nosit 8)
já bych si s dovolením také vzal...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pon 27.3.2006, 10:23

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Alistaire » čtv 04.5.2006, 12:55

BTW, ani ve vodní pistolce nemusí být voda, ale třeba kyselina nebo louh... A pak už to taková hračka sakra není... :?
já bych si s dovolením také vzal...

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz