Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 15.12.2018, 8:06

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Dilema subcompactů GLOCK 42 versus GLOCK 43? 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Dilema subcompactů GLOCK 42 versus GLOCK 43?
G43 moc kope? Ano, rozhodne. S tovarnimi SB (115, 124) kope jako prase.
Ale vlastni prebijenky (navazka 2,4-2,8), strely komole 147 uplne v pohode. 2,4 se sekala a chodila 1 ze 3, oproti tomu 2,6 naprosta spokojenost. I 2,8 byla jeste porad zantelne ovladatelnejsi, nez tovarni. Vyzkouseno vsechno mozne strelba obouruc/jednoruc, slabou/silnou rukou.

Takze pistole, je vzdy jen pulka pravdy k prijemnosti/ovladatelnosti strelby. Strelivo samotne ta druha (strelce nepocitaje :)

pon 03.12.2018, 12:31

Chlapi, G43 kope? Nevím, je to spíš věc pocitu. V létě u 15 tis. jsem přestal počítat kolik potvora vystřelila, ale s kopáním fakt problém nemám - střílím vlastní 124gr přebíjenky, úsťovka +5m 329 m/s, faktor 133. Mám rád ochotně se kácející popry. Co jsem měl za problém, tak při kompletní rozborce jsem špatně nasadil záchyt závěru a potvora se zasekávala. Nasadil jsem ho správně a NO problém. Zkuste si vystřelit plnotučné 44 RM a na téma kopání G43 přestanete diskutovat a po každé ráně budete rozebírat a koukat do hlavně jestli koule z vaší G43 opustila hlaveň :D .

sob 08.12.2018, 0:01

Za mě je střelba z ní taky v pořádku.
Dokonce byl se mnou nedávno prvně na střelnici syn a z g43 se mu střílelo lépe než ze Shadow 2 (hlavně to tedy bylo úchopem, přeci jen má malé ruce. Ale i přes to dal dvě poslední rány bez mé podpory a dobré).

čtv 13.12.2018, 19:08
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5