Domobrana - ano/ne


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Má to smysl? :)

Ano
30
68%
Ne
10
23%
Co já vím... :)
4
9%
 
Celkem hlasů: 44

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Carloss » úte 22.9.2015, 14:09

To je o úhlu pohledu, GM. Zatím to vidím spíše tak, že proti Tobě tu není nikdo. Zejména proto, že je vidíš tak, jak ostatní diskutující popisuješ. Z toho my vyplývá, že je jistější, že jediný, kdo tu jje proti někomu jsi Ty sám. Možná ještě s Hatikvou a několika dalšími, se kterými sme měli tu čest se zde setkat.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od jry2000 » úte 22.9.2015, 14:16

Golani.Matkal píše:Viděl jsem to video, tu rekognici bychom my v pražské kavárně asi hodili do koše.
No vidis, a jina kavarna to do kose nehodila. Tak jako velke mnozstvi dalsich veci, co uz se tu probiralo na jinych mistech.

Plebsu se to nelibi, ale u kavarny je vsechno bezvadne a slunickove.
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Golani.Matkal » úte 22.9.2015, 14:17

Carlossi, ten Hatikva (spíše ale ta, protože Hatikva je označení pro hymnu Státu Izrael) má sympatické jméno :) No nic. Prosím Tě, napiš mi do SZ, co to je ta levá strana Gaussovy křivky, protože předpokládám, že to asi pochvala nebude :) Díky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od jry2000 » úte 22.9.2015, 14:19

Gaussova krivka je toto. A uprimne nevidim moc velky rozdil mezi tim, jak bude rozplacla a vysoka.
Obrázek
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Carloss » úte 22.9.2015, 14:22

Tu gausovku jsem měl na mysli prozatím spíš obecně, protože statistiku jsem si fakt nedělal. Ale je prostě faktem, že tyhle křivky mohou mít různě tvary a rozměry a to dokonce podle toho, jaké parametry na jaké vzorky se ve statistikách nasadí. Čili ode mě to byla spíš poznámka a o nějakých nepodložených sttatistikách a jejich metodách opravdu diskutovat nehodlám.

Jry, to víme... Jen její tvar je dán parametry... ale to jsem už psal...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od jry2000 » úte 22.9.2015, 14:25

Carloss, ja vim, ze Ty vis. Pridavam pouze ilustracni obrazek :)
Naposledy upravil(a) jry2000 dne úte 22.9.2015, 14:32, celkem upraveno 1 x.
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Golani.Matkal » úte 22.9.2015, 14:31

Jry2000, jiná kavárna má zas jiné číšníky. Ono se to nám, číšníkům z jiných kaváren, a vám, hostům, lehce říká, ale zkusme stát na nohou zrovna v té kavárně u kadeřnictví, a celou směnu dřít. Většinou nakonec přijde ČOIka a zasáhne, když už se něco podělá. A zasáhla i zde, pokud jsem dobře četl noviny. A to považuji za nesmírně důležité, že má v případě problémů kdo zasáhnout. Jsou místa na světě, kde se toho nedovoláš. Já osobně jsem rád za to, co je. Mohlo to být sakra horší.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od jry2000 » úte 22.9.2015, 14:36

Sorry, zadne sympatie zde, pouze doporuceni osazenstvu, at se zkusi prosadit v nejakem soukromem podniku, kde ma odpovednost cisnik - jak moralni tak penezni a faktickou. A je jedno, jestli je na nohou 4, 8 nebo 90 hodin. Kde kazda chyba ho bude stat misto a zaplacene naklady za rozlilte pochutiny.

Edit: Ad stav odvolani - mohlo by to byt i setsakra lepsi. A vubec mne to neuklidnuje jako argument, kdy si lze rikat "Furt je to lepsi jak v Somalsku" a proto je tady dobre.
Naposledy upravil(a) jry2000 dne úte 22.9.2015, 14:40, celkem upraveno 1 x.
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Pařez » úte 22.9.2015, 14:37

Golani.Matkal píše:Milý Parezi, stejně jako v jiných oblastech existují určitá pravidla, tak i v právu jsou zaběhané postupy, metodika, pochopitelně předpisy, a jejich znalost mi dovoluje polemizovat o pravděpodobnosti něčeho, čehož popis jde přímo proti těmto principům. Jsi schopen téhož? Nechci Tě podceňovat, ale drž se raději kopírování příspěvků :)
Aha,díky zaběhaným postupům a metodikám není třeba studovat spisy..
To ovšem vnáší nové světlo do otázek o stavu justice v ČR.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Carloss » úte 22.9.2015, 14:39

Jry... jsem to napsal především pro GM...

A v tý jeho kavárně asi zase tak narváno nebude, oproti jiným... A taky nebývá zvykem, že by kavárník z jedný kavárny přišel do jiný jako host a jen tak z ničeho nic, pro nic za nic tam začal prodávat kafe... a to ještě výhradně podle svého gusta a svých zvyků, oproti tomu, že místní kavárník dělá kafe podle chuti svých hostů, případně hosté do tý kavárny choděj zase podle nabídky a to proto, že jim vyhovuje... Coč ve Tvém případě zase asi tak moc neodpovídá... to spíše to, že do Tvé kafárny zavítá tak ta ČOIka.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od jry2000 » úte 22.9.2015, 14:59

Tak jsme si vyjasnili stanoviska. Prosim adminstvo, aby presunul diskuzi ohledne kavarny a podobnych uletu do hodnoceni-prace-statniho-zastupce-t12882.html
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Golani.Matkal » úte 22.9.2015, 15:17

Parezi, ve Tvém světě je možné cokoliv, vůbec bych se nedivil.

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od střelec z Havířova » úte 22.9.2015, 18:46

To Golani.Matkal: ...Střelče, ani jedna z Tvých otázek se mi nezdá pravděpodobná, resp. že by se to událo přesně tak, jak píšeš. Ale chraň bůh, že bych se chtěl nějak přít. Pro spoustu věcí existuje racionální vysvětlení...

Já bohužel nemohu za to, že se Vám to zdá nepravděpodobné. Kdybych to nezažil sám osobně, také bych tomu asi nevěřil. Pro toto téma je to ale zcela mimo. Pokud máte zájem se o tom pobavit, přejděme do mého případu v černé kronice.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od S474N » úte 22.9.2015, 20:04

Golani.Matkal píše:Nervy mám jen jedny, a přisprostlé výlevy a útoky, když už diskutéři nevědí kudy kam, snášet nebudu.
To mas na mysli tyhlety "vylevy a utoky"?
Golani.Matkal píše:A co proti tomu všemu děláte? Nebo žvanění na bezvýznamném fóru považujete za vrchol?
Golani.Matkal píše:Parez, já je dělám. Ty takové nikdy dělat nebudeš, ale přesto něco víc než mečet na internetu s podobně postiženými bys dělat mohl.
Golani.Matkal píše:Parez, jen mi přijde směšné to, o co se tady snažíš. To je vše. Přestaň mektat a angažuj se.
Golani.Matkal píše:Parez? Kopíruje pár odkazů a fňuká, jak hrozné to je...
Tak to musis mit sam se sebou docela tezke...
Golani.Matkal píše:Snažil jsem se pochopit váš postoj k tomu pánovi, který zranil střelbou jiného, a šel si za to sednout. Téměř mučedník, jak jsem pochopil. Proč? Kolik z vás se zajímalo o to, jak se daří poškozenému, zda se plně vyzdravil? Pán byl podmíněně propuštěn, ať se mu daří, přeji mu vše dobré, ale promiňte, stavět slavobránu mu nebudu.
On tu nekdo nekoho oslavoval nebo mu stavel slavobranu? Kde to prosim presne bylo? Mimochodem, proc si myslis, ze zrovna mucednik?
Golani.Matkal píše: Mnoho dalšího mi tu vadí, a nabyl jsem přesvědčení, že je potřeba podmínky, za kterých se člověk může odzbrojit, razantně přitvrdit. Promiňte, ale tak na mne tento váš spolek působí.
To rozhodne a zacit by se melo u tech, co parazituji na verejnych rozpoctech. A zejmena ti, co mohou rozhodovat o osudech lidi. Ti jsou totiz jeste nebezpecnejsi, nez ozbrojeni civilove.

EDIT: tak koukam, ze diskuse se ponekud rozjela a posunula, pokusim se tedy reagovat jeste postupne na dalsi prispevky.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Golani.Matkal » úte 22.9.2015, 20:20

Satane, šetři síly, mne Tvé příspěvky pranic nezajímají. A smiř se s tím, že vždy budou existovat lidé, kteří budou rozhodovat o Tobě, o mně, kteří tu pravomoc mají. Označovat je za parazity na veřejných rozpočtech chce hodně odvahy a ukazuje na slušnou intelektuální omezenost a buranství. Ale to jsi prostě Ty, tak se s tím asi člověk bude muset smířit. Hezký večer.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Carloss » úte 22.9.2015, 20:33

... a nejhorší na tom je, že ti, co tu moc mají jsou někdy právě jako Ty... Mesiášský syndrom ve spojení s totální averzí k lidem, co maj svůj rozum a svou zodpovědnost...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od S474N » úte 22.9.2015, 20:39

Zajimavy kontext tvych prohlaseni:
Golani.Matkal píše:Satane, šetři síly, mne Tvé příspěvky pranic nezajímají. A smiř se s tím, že vždy budou existovat lidé, kteří budou rozhodovat o Tobě, o mně, kteří tu pravomoc mají.
Golani.Matkal píše:Jry2000, mesiášský komplex. Ať chceš nebo ne, já už Tě přivedu na tu správnou cestu :)
A jeste zajimavejsi je to, co zde "sliboval" nekdo jiny:
post141756.html#p141756
Josh píše:Však počkej, Satane, až dostaneš někomu z nás pod ruce... A ty, se svým nezdrženlivým a zkaženým charakterem, se dostaneš. Pak si vzpomeneš, jak drzý jsi byl, a budeš litovat :wink: Co jeden každý nesnášíme, to je odpor sprostých pachatelů a mudrování "odborníků" typu satan a spol. :lol:

Dělám si, samozřejmě, legraci. Jen klidně diskutuj, když cítíš, že na to máš. Neboj se, směle do toho.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od reddog » úte 22.9.2015, 20:50

To je ale víc, než jen zajímavý kontext.

Ono i s tím mesiášstvím tu už někdo v nicku něco měl
https://cs.wikipedia.org/wiki/Joshua

No jo no, každého to sem táhne z nějakého důvodu. Jinak by nepřispíval a nesledoval.

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Golani.Matkal » úte 22.9.2015, 22:02

Satan a reddog, vy dva jste se hledali :)
Carlossi, spousta lidí má averzi k pitomcům, tak to prostě je. Vy máte averzi ke mně, já k vám, rozdíl mezi námi je ten, že někdo z nás si to objektivně může dovolit. Kdo, to už nechám na Tobě :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od jry2000 » úte 22.9.2015, 22:12

Aaaano, velevazena vrchnost promlouva k plebsu.
Lajte mi lhu-li

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz