Domobrana - ano/ne


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Má to smysl? :)

Ano
30
68%
Ne
10
23%
Co já vím... :)
4
9%
 
Celkem hlasů: 44

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Carloss » úte 22.9.2015, 22:19

GM: Otázkou pak je, kdo z toho může mít větší potíže. ;-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od S474N » úte 22.9.2015, 22:21

Golani.Matkal: ano a nasli jsme se. Zato jinde to vypada, ze se stale nalezt nepodarilo. Ono to neni az takova legrace, najit si kamarada, pritele, proste cloveka, s kterym clovek muze sdilet radosti i starosti. Zejmena, kdyz ma clovek pocit vlastni geniality a "sobe rovneho" ne a ne najit. Ale co ti budu povidat, ty to sam urcite moc dobre znas, ze?

BTW tak si tu v hlave fantaziruju na tema premianta tridy, ktereho (nejenom) spoluzaci nemuzou vystat a davaji mu to nalezite sezrat, nekteri i dost hrubym zpusobem...

Carloss: otazkou je spise to, co kdo muze realne ztratit...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od pitt » úte 22.9.2015, 22:26

Golani.Matkal píše:Satan a reddog, vy dva jste se hledali :)
Carlossi, spousta lidí má averzi k pitomcům, tak to prostě je. Vy máte averzi ke mně, já k vám, rozdíl mezi námi je ten, že někdo z nás si to objektivně může dovolit. Kdo, to už nechám na Tobě :)
ty jsi tak trochu sebemrskač, co? mít averzi vůči osazenstvu tohoto fora a minimálně 3x se sem zaregistrovat, začít vždy od "začátku" a přesto stejně
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od reddog » stř 23.9.2015, 7:06

Golani.Matkal píše:Satan a reddog, vy dva jste se hledali :)
Pokud to od vás byl pokus o chválu, pak je, řekněme divný. Byl-li to pokus o urážku, pak je, rozhodně, naprosto nepovedený. Pokud to byl jen tlach, pak ok, někteří tu tlachají neustále.

Vám ale ležíme v žaludku...

A ano, hledali jsme se. Bůh tomu tak chtěl. Každé setkání má svůj důvod a lidé se potkávájí právě proto, aby tento záměr pochopili a dokázali si z něj něco vzít. Jsme-li v srdci dobří, pak si vezmeme to dobré. Hejtrům, zlolajníkům, a jim podobným pak stačí to ostatní. Život bez přátel a kamarádů je ... prostě chudší a šedší. A je to škoda, protože život je krásný a zaslouží si úsměv a radost. A to nejen formou brát, ale také dávat.

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od střelec z Havířova » stř 23.9.2015, 7:24

To Golani.Matkal: ...Střelče, ani jedna z Tvých otázek se mi nezdá pravděpodobná, resp. že by se to událo přesně tak, jak píšeš. Ale chraň bůh, že bych se chtěl nějak přít. Pro spoustu věcí existuje racionální vysvětlení...

Jelikož "Repetitio est mater studiorum", tak to zkusíme znova. Když máte takový přehled, pak mi jistě snadno poradíte, kam se mám obrátit se stížností či podnětem k prošetření na postup státního zástupce a dozorujícího státního zástupce. Situace: svědek při podání vysvětlení je upozorněn na možnost spáchání trestného činu podávání křivého svědectví. Čtyři svědkové se domluví a podají shodné křivé svědectví a toto jest v policejním spise. Na tuto skutečnost existuje ale televizní záznam (záznam pořízený bezprostředně na místě po události třetí stranou-komerční televizí), kdy jeden ze svědků (jeden ze čtveřice) popisuje spontánně událost jinak. V policejním protokolu je uvedeno, že se spletl, když spontánně do televize líčil události. V podstatě šlo o to, že právě on mně tehdy srazil zezadu k zemi a v té době byl údajně v podmínce. Když domluvené jednání čtyř pachatelů a záměrné křivé svědectví je před zákonem čisté, pak teda skutečně tomu nerozumím. A v řeči státních zástupců je to pro věc irelevantní!!! Když vědomě páchaný trestný čin je irelevantní dle státního zástupce a dozorujícího státního zástupce, pak k čemu jsou zákony a za co ti lidi berou tak vysoké platy?
Omlouvám se všem za OT, ale nedalo mi to toto nenapsat, neboť taková jsou fakta.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od E-Ryc » stř 23.9.2015, 8:32

Lidi, ze vas to bavi, beztak je to porad ten samy onan-trol (Josh, Hatikva, Hatikva2, GM, ...)...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od Int1m1thy » stř 23.9.2015, 10:35

to je jasny... zidacky nicky ;)
G17gen4

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Domobrana - ano/ne

Příspěvek od střelec z Havířova » pon 28.9.2015, 11:19

To E-Ryc: ...onan-trol (Josh, Hatikva, Hatikva2, GM, ...)...

v návaznosti na: Golani.Matkal: ...Střelče, ani jedna z Tvých otázek se mi nezdá pravděpodobná, resp. že by se to událo přesně tak, jak píšeš.

Já jen chtěl poukázat na to, že takových, kteří střeleckému plebsu dokazují, jak jsou střelci a ostatní plebs (obecně untermenschi) neskutečně hloupí a ničemu nerozumí, zatím co oni (SZ, soudci a pracovníci justičního systému obecně) mají ve všem jasno a jsou všichni tak "čistí", že i pověstný křišťál jim může závidět, se tady na fóru už objevilo několik. Nevím, zda jsou to různé osoby, či jen jeden člověk, ale i tak je to jedno a na chuti korupce a nadřazenosti nad jinými to nic nemění a to se již nezmiňuji o porušování zákonů z jejich strany.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz