Doporučení dlouhé malorážky


Ostatní dlouhé zbraně jinde nezařazené (včetně dlouhých malorážek)

Příspěvky: 23

Registrován: sob 25.12.2010, 19:17

Doporučení dlouhé malorážky

Příspěvek od MaJi » ned 14.6.2015, 20:04

Dobrý den, rád bych poprosil zde přítomné o radu s koupí dlouhé malorážky. Jde mi o střelbu do 100m,zatím jen tak pro radost a o závodech neuvažuji, jestli samonabíjecí či opakovací nevím, jen ne jednoranou, nevím zda nožičky, a jakou optiku. A dále bych se chtěl zeptat na rozebírací zbraň podobně jako RUGER 10/22 pro lepší a snažší přepravu třeba v batohu na zádech. Děkuji za jakékoli info.

Příspěvky: 69

Registrován: pát 26.2.2016, 20:12

Zbraň: Chci Glock

Re: Doporučení dlouhé malorážky

Příspěvek od Ivoo » čtv 20.4.2017, 20:59

Široce položená otázka-řeknu z čeho jsem vycházel já (nedavno jsem kupoval malorážku) .Tak jako ty jsem chtěl zbraň pro zábavu tj pro rekreační střelbu na 50m -klidně i víc -ale kde? Měl jsem možnost koupit hodně výhodně ZKM 456 ale když jsem ji vzal do ruky bylo rozhodnutu -ne ,,pětikilovou bazuku nechci (těžká hlaveň) ani vzhledově se mi nelíbí.Nakonec jsem koupil ZKM 451 r.v,47 v hodně pěkným stavu s optikou 3-9x42 Luger střílel jsem s tím zatím 2x a jsem spokojen není problém trefit 10ku přesně na střed ,limit je ve střelci ;lehounká tvarově se mi hódně líbí-typická klasika -prostě vypadá jako puška a né houfnice-výhody těžké hlavně opravdu nevyužiju nikdy to nezahřeju tak aby byla nutná absorbce tepla atp. jsou některé novější typy z produkce CZUB s těžší hlavní které už vypadají jako pušky takže pokud by jsi chtěl touto cestou jistě vybereš něco slušného.

Zpět na „Ostatní dlouhé“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz