DRILLY.cz


Termíny akcí k DRILLY.cz a obecná diskuse k nim

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » čtv 22.10.2015, 8:39

pěkné fotky, určitě o tom hodíme s nějakým inženýrem přes šroubky řeč.. :D
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » pon 26.10.2015, 10:50

malý článek o polohách hlavně :)
Dlouhá zbraň kam s hlavní (hlaveň nahoře, dole nebo dopředu)
Nakousneme další téma, jestli při střeleckých cvičeních upřednostňujeme hlaveň nahoře, dole, nebo aby furt mířila k terčům.

Předně upozorňuji, že naprostým základem jakýchkoliv manévrů a jakékoliv manipulace s nabitou zbraní je prst mimo spoušť. Pokud tohle to nemám v hlavě nastaveno, nemám potřebnou úroveň mentální a úroveň dovednostní pro to abych mohl střílet dynamičtější věci. Pak je potřeba si uvědomit, v jakém okamžiku potřebuji mít zbraň hlavní nahoře nebo dole. Pokračování na webu..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od Int1m1thy » pon 26.10.2015, 18:51

dej sem aspon link i kdyz ja uz ho cet :D
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » čtv 31.12.2015, 22:08

Malé poděkování za rok 2015 https://www.youtube.com/watch?v=0W33x-mSX5s
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » sob 26.3.2016, 20:30

LOS a videa atp. aneb trochu jsem se rozkecal
:D

Před pár dny jsem měl delší rozhovor s člověkem kterého si nesmírně vážím o tom co se teď kolem Drillů děje. Ptal se mě na tu kauzu, proč jsme stáhli videa a vůbec tak nějak zabrousil na to, proč jsme ve válce s LOSem. Trochu jsem se s ním o tom rozhovořil a překvapilo mne, že spoustu lidí vůbec neví co a jak ve skutečnosti je, tak mi dovolte to trochu dát na pravou míru.
Stažení videií bylo na přání správce střelnice na kterého tlačili lidi z PČR důvody byly dosti mlhavé, ale v kostce se dá říct, že se těmhle lidem nelíbí jakým způsobem vlastně trénujeme a že naše položky nebo náročnost v nich jsou na úrovni zásahovek a takhle tedy civilové trénovat NESMÍ. Jelikož nám asi nikdo šablonu jak trénovat nedá, protože to by jsme se mu mohli vysmát, tak si alespoň vydupali, že si nepřejí, aby jsme se u toho natáčeli a vlastně ukazovali, že v civilním sektoru trénujeme minimálně kvalitně jako zásahovky. Možná by to bylo úsměvné kdyby to nebyla pravda! Naše stanovisko je, že videa se stáhla neb nám jde hlavně o to trénovat a videa byla pouze takové zpestření. Našlo se pár lidí co nám posílali odkazy na videa ze stejné střelnice nebo "závadná" videa s tím, že máme taky tlačit na správce střelnic atp. NE tohle my dělat nebudeme! Takové přizdisráčství z toho je nám zle! Do budoucna videa chystáme, ale již na zablokovaném a placeném kanále (makáme na tom) takže videa budou nebojte.
Co se k údajné válce s LOSem týče tak to je trochu přehnaný mýtus, ale musím uznat, že sám na tom mám velký podíl vinny a Honza alias Johny mi v tom nemalou částí pomáhal. Tady si musím nakydat sračky na hlavu a s odstupem času přiznat, že toto pošťuchování které sem svým arogantním vyjadřováním směrem k LOSu dost rozfoukal a náhle se to rozhořelo do hrozného ohně. Pak už to šlo ráz na ráz a nějak nebralo konce. Osobně proti lidem z LOSu nic nemám a možná to někoho překvapí, ale jsou lidi kteří se okolo LOSu pohybují a kterých si pořád vážím a vždy a rád s něma pokecám. Vezmu-li to od začátku tak první drill který jsem pořádal s mojí přítelkyní Monikou byl plně obsazen lidma z LOSu. Vzpomínám si na to, že kdyby mi David Klementa nezapůjčil timer, Jiří Šimek nezapůjčil stojany na terče a Honza Kittner nepomáhal v organizaci asi by první drill nedopadl tak dobře. Nejsem žádné nevděčné hovado a dobře si pamatuji na jejich pomoc, taky si myslím, že s klukama mám dodnes dobré vztahy. Dokonce i s tehdejším ředitelem LOSu Honzou Koreckým ač jsme si kolikrát někde na forech vyměnili nehezkou nadávku pořád nějak vycházíme a co se týče nějakých věcí je řešíme formou soukromých zpráv. Osobně jsem dříve již Honzovi Koreckému navrhoval nějakou jemnější formu drillového závodu např. podle pravidel LOSu, ale dle našeho vyhodnocovacího systému pro zkušenější střelce LOSu, bohužel je škoda, že se nic takového neuskutečnilo. Jestli se čeká na náš vztřícný krok tak tady je a veřejně říkám, že se spolupráci s LOSem nebráníme a klidně softdrill pro LOSaře uděláme pokud bude zájem.
Dnes není doba na to, aby jsme hledali rozdílné a hádali se, nyní jsme ve válce! Všichni majitelé zbrojních průkazů se musí spojit neb společného nepřítele který nás chce odzbrojit máme před očima a víme kdo to je. Nehledejme a nevytvářejme konflik mezi sebou.
S pozdravem Richard
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od pitt » pon 28.3.2016, 19:25

a když jsem tak 2 roky zpět říkal že ty videa můžou být použity k vypruzení majitele střelnice, tak jsem byl kokot, kterej neví co říká :roll:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » úte 29.3.2016, 11:28

to zcela určitě nejsi.. a už těm správcům prosím tě nevolej :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od pitt » úte 29.3.2016, 12:42

Ale ja to domlouval na zivnostaku :lol:

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od ggrand » úte 29.3.2016, 23:42

Bylo by fér uvést skutečné důvody stažení videí a problémů správců. Nejen smradlavou samochválu. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od Int1m1thy » stř 30.3.2016, 6:59

jestli neco vis tak to sem napis ne
G17gen4
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » stř 30.3.2016, 10:25

Ggrand: tak už jsou to problémy správců a problémy střelnic..
no já to tak v globále nevidím.. ale asi o tom víš víc než já :)

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od ggrand » čtv 31.3.2016, 22:24

Int1m1thy: Oficiálně to mělo být něco ve smyslu porušování pravidel střelnice a tak, což mi dává celkem smysl. Ještě by se těch videí chytl někdo aktivní z tv a byla by bublina na světě.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od cmk » čtv 31.3.2016, 22:35

john.hawk píše:Tak už jsou to problémy správců a problémy střelnic..
Jak se k budouci spolupraci postavi oficialni zastupci LOS, to netusim, ale diky tehle vete myslim, ze to bude chtit jeste nejaky cas dozravani postoju...

Ale kvituji nabizenou ruku ke smiru... Nemam jiz s LOSem spolecnyho nic, krome clenstvi v LEXu a kontrolni funkce v ramci sdruzeni, takze muzu mluvit jen za sebe... Smir beru...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » pát 01.4.2016, 8:55

střílíme na více střelnicích než na jedné.. a kromě jediné nebyl nikde žádný problém.. takže nechápu proč z toho někdo problém vyrábí.. že to bylo více střelnic.. :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od Julek » stř 01.6.2016, 8:58

pitt píše:a když jsem tak 2 roky zpět říkal že ty videa můžou být použity k vypruzení majitele střelnice, tak jsem byl kokot, kterej neví co říká :roll:
:lol: jo, to si pamatuju
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » čtv 02.6.2016, 7:27

Pitte to si možná říkal a nebyls jedinej kdo to říkal a všem kteří toto tvrdili dnes můžeme dát za pravdu, ano měli jste pravdu, ale je tam jedno ale.
Otázkou je, proč jste toto například neříkali i o videu Hard Task kteří měli podobný problém jako my a na žádost správce museli stáhnout video.
O dalších nevím, ale určitě nejsme jediní kdo museli stáhnout video nebo videa. Sám majitel HT mi psal jaký jsou lidi mrdky a že nechápe toto uvažování s tím naprosto souhlasím.
Nebýt lidí kteří to řeší a z vlastní aktivity, bonzují atp. škodí nikdy by se videa stahovat nemusela neb by se to takhle nikam nedostalo, že jsou lidi mrdky je bohužel fakt a musí se s tím počítat.
Čí a jaká to byla iniciativa se časem dostane na povrch, dříve nebo později!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od S474N » čtv 02.6.2016, 10:58

AREYOU: a co zacit chybu primarne u sebe, nez u jinych? Jen si vzpomen na sve projevy a kolik si mel "fanousku". Ja jen, ze nebyt videi, tak by nejaka mrdka nemela co hlasit *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » čtv 02.6.2016, 12:23

S474N
Zajímavá logika :) jj rozumím jí nebýt zbraní nebylo by násilí a kitičku na to :).Moje videa s tím neměla nic společného tam se nedalo bonzovat a vyhrožovat správci :) leda by někdo mohl psát mojí co to má za kokota :) ale to by asi nepomohlo ONA ví co má doma za poklad :).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od pitt » čtv 02.6.2016, 13:29

já to ani nebudu už komentovat....na moje slova došlo aniž bych se o to nějak zasadil, nebo si to přál........

Příspěvky: 44

Registrován: sob 14.1.2012, 9:30

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od KarelP » pát 03.6.2016, 16:22

DRILLY.cz trénují střelbu:
https://youtu.be/u_uCKZzqvRo?t=57
Škoda že nevím kde to je, hned bych to naprášil! :D

Zpět na „DRILLY.cz“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz