Důležitý dotaz


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pon 27.3.2006, 10:23

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Alistaire » čtv 20.4.2006, 11:36

cmk píše:Chvile vytazeni pistole je straaaasne relativni a zavisla na konkretni shode okolnosti.
Muze se stat (a stava se to podle me vetsinou), ze prave vcas vytazena zbran zabrani uplne vsemu dalsimu (zlodej ci nasilnik se lekne, stahne a zdrhne) - kdybys v takovychto situacich cekal az na skutecnej utok, hodne casto by ses divil, ze vlastne ani nemas cas zbran vytahnout.
Uznavam, ze se ale muze stat, ze zbran vytazena predcasne taky zpusobi komplikace (treba ten cikan co bezi za mnou me nebezi okrast, ale specha na autobus)... Atd...

Proste je to o konkretni situaci a jednoznacne tvrdit, ze mam tahat az ve chvili, kdy musim strilet se proste neda (stejne tak se ale neda tvrdit, ze cim driv tasim, tim lip).
Souhlasím. Jestli to vyznělo tak, že je můj názor, že vytahuji gun až těsně před vynuceným výstřelem, tak samozřejmě ne.
Vytahuji ve chvíli, kdy usoudím, že je to "dobrý nápad" pro vyřešení situace.

BTW, zatím se mi vždycky podařilo předejít a vyhnout se situaci, kde bych byl pistoli využil. Díky bohu, a jistému tréningu předcházení rizikovým situacím... Jsem (relativně) šťastný člověk :lol:

Příspěvky: 101

Registrován: pon 20.3.2006, 15:23

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od martin » čtv 20.4.2006, 14:21

Alistaire ví o čem mluvím sice na ty ulice nechodím bydlím na lepším místě v Brně ale je tam policie a airsoft obchod kam chodím obcas
a aby člověk prošel bez toho aby se mu na záda nalepili Romové tak má štěstí ale musí jít kolem 8mé ráno to oni jeětě spí.
Je to tam docela nebezpečné hlavně pro mladý kluky jelikož oni se potřebujou na někoho povyšovat a ukazovat že je to jejich tam a že jim vše patří takže to moc příjemné není.
A ještě když u sebe nesu nejaky penize na ten nakup v obchode.


Za vaše rady děkuji a moc si jich vážím ,ale plynovku u sebe tahat do těchto lokalit budu protože to má lepší efekt.Sice je nejlepší varianta Útěk ale někdy to nejde a pak musím tasit plynovku je to sice komické ale bohůžel..A doufám že ste si nemyslely že mám tu plynovku danou tak aby byla vidět.Snažím se ji tajit jelikož je tu u nás čím dál víc kriminálníku kteří by si mohly myslet že je ostrá a hned si ji u mě obstarat a nenadělal bych nic když tě chytnou zezadu [no víte co myslím] a mají zbran zadarmo a pak sice zjistí že je to plyn tak ji prodají do zástavárny.

A jmyslím si že ten plyn je hodně účine ,nevyrovná se zbrani ostré ale aspon neco.A teleskopicky obusek je dobry,ale pokud pujde přesila a to je 100% sami nechodí tak se na mě vrhnou vezmou mi ho a jeste mě sním domlátí a pak ho prodají
s tou plynovkou mate pravdu ale do tech horších míst si ji vezmu

DÍKY

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 20.4.2006, 15:30

Ono jde o to, ze ty hnedo-obcane maji taky pistoli, ale ostrou, ale zaroven maji tolik rozumu, ze ji jen tak nevytahnou (pac vedej, ze kdyby ji vytahli, zacnou je policajti hodne rychle resit, kdezto kdyz jenom prudej, tak jim vlastne nic nemuzou).
Ale pocitej s tim, ze kdyz na takovyhle hnedo-obcany vytahnes plynovku, oni bez skrupuli vytahnou ostrou a smahnou te.
Nicmene - paklize s timhle vedomim chces dal plynovku nosit a nedej boze ji nekde vytahnout, je to opravdu tvoje volba a budiz ti prano hodne stesti.
Ja uznavam vsechny tvy argumenty, ze plynovka taky dokaze pozlobit... Ale zkus ty uznat, ze muze zpusobit mnohem vetsi riziko pro tebe, nez pro protivnika.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 101

Registrován: pon 20.3.2006, 15:23

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od martin » čtv 20.4.2006, 15:32

To s tebou uplne souhlasím a beru to plně na vědomí .Ale moc se sní ohánět nechci

Díky moc za rady cením si toho :banana: :banana:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pon 27.3.2006, 10:23

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Alistaire » čtv 20.4.2006, 15:47

cmk píše:Ono jde o to, ze ty hnedo-obcane maji taky pistoli, ale ostrou, ale zaroven maji tolik rozumu, ze ji jen tak nevytahnou ...

(Ale pocitej s tim, ze kdyz na takovyhle hnedo-obcany vytahnes plynovku, oni bez skrupuli vytahnou ostrou a smahnou te....
.
Řek bych, že až sem to v Brně ještě (naštěstí) nedospělo...
Pohybuju se i v Brně i v Praze, a je to rozdíl. V Brně je to ještě "postaru" (spíš verbální), než v Praze (rovnou akční)

Porovnám-li lokality Cejlu a např. Synkáče v Praze (i když se to tam nějak poslední dobou zklidnilo), pak na Cejlu se mnohem víc haleká a avizuje záměr...

Což je pro nás, normální, lepší, že :? .
já bych si s dovolením také vzal...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 20.4.2006, 16:28

Jednou to prijit musi - a Martin by asi nebyl rad, ze ten prvni, kdo to odnese bude kvuli plynovce on sam :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 101

Registrován: pon 20.3.2006, 15:23

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od martin » čtv 20.4.2006, 16:37

:D tomu bych se fakticky moc nesmál

Jakmile budu mit tricko muj glock tak si reknou jaj tak to ne :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :bigups: :bigups:

Ale zase jsem zapoměl na variantu útěku nebo pokud nebude přesila tak bitky
1 vs 1 na pěsti
pokud bude nutno jelikoz dokazete si predstavit vsude tma a ja proti jednomu sice jen jednomu ale mezitim i proti stovkám jelioz jak odpadne jeden příjde dalsí

to je zbytecne resit proste preziju to do 21 let a pak me bude hrat glock :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 20.4.2006, 17:06

Dobrá rada do života:pokud chceš přežít tak se chop pěnovýho nerváku a ESP 26/kalený a tvoje šance je 80:20 že to přežiješ do 21let než pobíhat s plynovkou.Fakt to není dobrej nápad v Praze jsou čmoudíci už tak oprsklí že pokud tasíš tak si mužeš být jistej že tě bude provokovat z důvodu domění že máš plynovku.Stengan

Příspěvky: 101

Registrován: pon 20.3.2006, 15:23

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od martin » čtv 20.4.2006, 17:42

V Praze jsou moc akční :D :D
To zatím u nás ne
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pon 27.3.2006, 10:23

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Alistaire » pát 21.4.2006, 10:09

:( to je přesně co řikám, do Brna ta oprsklost ještě nedorazila.

nicméně útěk (říkejme mu zrychlený ústup :lol: ) podle mne rozhodně není hanbou. Vyhnout se tak konfrontaci s tmavočechem, případně nereagovat na jejich invektivy mi přijde jako mnohem lepší varianta, než do něj vypustit včelku... Navíc se říká - zabiješ tmavočecha, a sedíš stejně jako za bělocha. :(

Jinak znovu opakuju, kasr ("bombička") je podle mne mnohem výhodnější než plynová pistole. Odpadají volby ostrá/plynová na protistraně, je pohotovější, menší levnější...
já bych si s dovolením také vzal...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Příspěvek od Jo.hny » pát 21.4.2006, 14:03

joo zlatý brno, když dojedu do prahy tak se člověk pěkně ohání hlavou aby si to hlídal.. :D tady brno dýchánek, chlapi a to nevíte že tam (na cejlu) mám jednoho klienta a ten tam má call centrum s cca 200babama, takže každý den, tyhle holky pašákují po cejlu do práce a z práce, nějaká ta pauzička, obídek.. no prostě úplný požehnání pro hnědoarmějce.. (a že jsou z toho ty slečny nadšené, chodit pro mrzký peníz do pekel) ale to víte.. je tam levný nájem.. no ale abych cejlu zas nekřivdil, horší jsou postranní uličky z bratislavské a pavlače, samotný cejl je v pohodě, o prázdninách jsem to "šel" (poklusem jak jinak :wink: ) okolo 11 večer (už nikdy nebudu chlastat ve vlaku a vystupovat dřív než na nádru :D ) pěkně s taktikou báglem, kanadkách a ježečkem, tomu říkám adrenalínek.. :D

ale k té plynovce, taky bych to neviděl růžově, spíš by ti bodlo mít s nima bližší kontakt abys poznal jejich mentalitu a navykl víc na projevy chování ať můžeš líp odhadovat situaci (je mi jasný že za tuhle větu mne pověsíte za gulky do průvanu - praxe je trochu jiná.., ale já vím že alespoň někdo mne pochopí.. :wink: ). A když už o praxi, nezajdem na Cejlík? Koupil bych si na to echt nové mujglock.com tričko, že bysme vyladili místní kulturu? :D respektive doufám že na Velkém srazu zocelíme brněnské jádro a líp se poznáme! 8)

Příspěvky: 101

Registrován: pon 20.3.2006, 15:23

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od martin » pát 21.4.2006, 14:10

Já si budu ted kupovat ješte triko a kšiltovku abyhc to měl sladěný :)


JJ Brno je Brno sem tu rád

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 21.4.2006, 14:27

Co mate vsichni proti Praze? Ja jsem puvodem ze severnich Cech, tmavocechu mame tam u nas (Varnsdorf a okoli) asi tak stejne jako Teplice (Chanov), Most, prip. Ostrava atd...
Krom toho - jsme u hranic se SRN, takze tam mame spoustu dalsich mensin, ktere ziji radsi ani nechci vedet z ceho (Jugosi (teda pardon, Kosovsti Albanci), Vietnamci, Rusove, Ukrajinci) - z prace ve stavebnictvi to ale rozhodne neni...
Takze jsme tam takovej dost divokej sever a Praha mi po pravde prijde jako "poklidna vesnice" (vesnice ne proto, ze by byla mala :-), ale proto, ze je tu prave po setmeni bezpecno) :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pát 21.4.2006, 15:08

Ja jsem po dovoleny v Breclavi (a vecernich prochazkach ve snaze najit prijemnou restauraci) litoval, ze nemam zbran k noseni... :( Po setmeni fakt ujety mesto :cry:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pon 27.3.2006, 10:23

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Alistaire » pát 21.4.2006, 17:21

Jo.hny píše:ale k té plynovce, taky bych to neviděl růžově, spíš by ti bodlo mít s nima bližší kontakt abys poznal jejich mentalitu a navykl víc na projevy chování ať můžeš líp odhadovat situaci
To je samozřejmě nejdůležitější. Poznat ten rozdíl mezi testováním jak na tom seš a mezi vůlí skutečně zaútočit (jakkoli) je rozdíl, který se při troše zkušenosti dá poznat.

Jinak já sázím na taktiku nenápadného nezajímavého strejdy, který je pro okradení a vůbec nezajímavý, a docela dost se mi to daří :)
Bohužel tak 50% z týdne musím chodit v obleku, a to se pak dělá nenápadnej bezcenej image fakt těžko :( :twisted:
Už jsem to psal v jiném threadu, že asi 3týdny nazad jsem v podvečer musel projít přes Cejl v obleku s notebookem, a docela mi cvakalo...
já bych si s dovolením také vzal...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » sob 22.4.2006, 15:54

cmk píše:Chvile vytazeni pistole je straaaasne relativni a zavisla na konkretni shode okolnosti.
Muze se stat (a stava se to podle me vetsinou), ze prave vcas vytazena zbran zabrani uplne vsemu dalsimu (zlodej ci nasilnik se lekne, stahne a zdrhne) - kdybys v takovychto situacich cekal az na skutecnej utok, hodne casto by ses divil, ze vlastne ani nemas cas zbran vytahnout.
Uznavam, ze se ale muze stat, ze zbran vytazena predcasne taky zpusobi komplikace (treba ten cikan co bezi za mnou me nebezi okrast, ale specha na autobus)... Atd...

Proste je to o konkretni situaci a jednoznacne tvrdit, ze mam tahat az ve chvili, kdy musim strilet se proste neda (stejne tak se ale neda tvrdit, ze cim driv tasim, tim lip).
ABSOLUTNE 100% SOUHLAS, tenhle prispevek je brutalni vystizeni naprosto vseho a neni na nem co zpochybnit ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz