Źe by to už začalo?


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Źe by to už začalo?

Příspěvek od SINCITYMAN » ned 17.12.2006, 19:52

V 19 hodin uveřejnilaTv PRIMA tendenční reportáž,kde vytahovali Kalivodu a ve spolupráci s naším "příznivcem" p.Kremlem a ještě nějakým dovedou z policejní školy,volali po změně zbrojního zákona,jedinou světlou stránkou byl p.Langer,který prohlásil že k omezování svobody držet zbraň není důvod...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: čtv 08.12.2005, 12:57

Bydliště: Č. Budějovice

Příspěvek od icks » ned 17.12.2006, 20:24

Účelem je udělat pro všechny psychotesty, stejný jako absolvoval Kalivoda. Vítejte v KOCOURKOVĚ!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Dopis TV prima

Příspěvek od SINCITYMAN » ned 17.12.2006, 20:55

Dobrý den,
dnes jste po 19 hodině uveřejnili,reportáž o zbraních kterou bohužel považuji za tendenční a zkreslující.Jejím největším nedostatkem bylo zveřejnění jen jedné půlky argumentů a to těch proti.Například jste uváděli lesního vraha Kalivodu,jako příklad člověka který legálně drženou zbraň zneužil hrůzným způsobem,to je pravda,ale při vašem povídání o zavedení psychotestů,jste nejspíše nevěděli,že zrovna tento člověk jakožto student policejní školy psychotesty a to předpokládám velmi důkladnými prošel.Také jste uvedli že za tento rok si udělalo zbrojní úrůkaz dalších dvaapůl tisíce lidí,toto číslo je nejspíše správné,ale to neznamená,že počet lidí se zbrojním průkazem vzrostl o dvaapůltisíce ,ZP je totiž platný pět let,a pokud si ho držitel neobnoví,třeba to jen opomene,či mu to nedovolí jeho zdravotní stav tak končí a zbraně odevzdá,či je musí prodat.Nedostatků by se asi i našlo více,ale to není účelem mého emailu,pokud se má diskutovat o zbraních,jejich vlivu na společnost a jejich kladech a záporech,je třeba dát prostor i druhé straně,jak to třeba udělala Čt ,mohu-li vám doporučit,sdružení Lex,které najdete na stránkách www.gunlex.cz a které má hájení zájmů střelců v popisu práce se jistě ochotně vyjádří....
Děkuji vám a s pozdravem
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 40

Registrován: pát 15.12.2006, 16:14

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Btrnio

Příspěvek od Vecernicek » pon 18.12.2006, 10:34

Jen podotknu pár věcí ohledně mailu.
1) Určitě sis s tím mailem dal práci, ale věděl bych o lepší práci které by jsi za čas napsání mohl věnovat.
2) Jseš naivní, když si myslíš že to vůbec někdo bude číst. (popřípadně opravit chybu přetočením celého dokumentu).
3) pokud se chceš dívat na objektivní věc, tak musíš do čt (ale ani tam to není na 100%objektivní)
4) tady v čr každej kašle na všechno. tzn. že pokud mu ten člověk nezabije někoho z příbuzných tak se jich to netýká. Je to prostě mentalita čechů.
5) ale jinak gratuluji, aspoň snaha a ta se cení :wink:

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pon 18.12.2006, 10:44

Chm, debilové neschopný. Zase dělaj na lid bububu. Jak tady: http://www.youtube.com/watch?v=2jipXKSoGj4

Poslal jsem jim nasranej dopis. Jsem zvědav, co mi odpoví.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 18.12.2006, 10:45

Vecernicek: aby ses nedivil, jednou jsem takto odepsal do Prava ohledne jednoho clanku a ozval se mi sam autor, ze by mel zajem na spolupraci s dalsim clankem. Ono kolikrat je opravdu lepsi delat, nez to jenom okecavat v hospode u piva.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pon 18.12.2006, 11:04

Imho by na tohle měl gunlex oficiálně a věcně reagovat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pon 18.12.2006, 12:16

Mě to taky namíchlo, tak jsem napsal šéfredaktorovi zpravodajství mail:

Dobrý den,

pane doktore, včera jsem shlédl ve Vašem zpravodajství reportáž o zbraních. Je mi líto, že to tak musím napsat, ale reportáž byla značně zkreslená a jednostranně pojatá.

Byly zde vyzdviženy pouze negativní případy, nebyly zveřejněny např. oficiální statistiky a porovnání kriminalit jednotlivých států.

Vědí Vaši reportéři například o tom, že Kalivoda prošel psychotesty po kterých odpůrci zbraní a Vaši reportéři tolik voláte? Při ceně psychotestů (cca 3000 Kč) a počtu majitelů zbrojních průkazů (250000) snadno zjistíte, že určité lobby stojí za to celou věc prosazovat, neboť si poté ukousnou ze zhruba 0,75 mild. koláče.

Vědí Vaši reportéři například to, že po zavedení zákazu zbraní v Británii skokově narostla kriminalita o 308%? Ptám se, jak je to možné když ti lidé zbraně odevzdali?

Pane doktore, celá věc má opravdu i pozitivní dopad na společnost. Je spousta sportovních střelců včetně mě, kteří mají zbraň také k obraně a jsou schopni zakročit při násilí vedeném vůči bezbranným. Zamysleli se Vaši reportéři nad tím, co by se stalo, kdyby Kalivoda narazil na bezúhonného člověka se střelnou zbraní? Kde byla policie, kterou se všichni odpůrci zbraní ohání?

Věřím, že se jako šéfredaktor zpravodajství zamyslíte nad objektivitou těchto reportáží a že minimálně přizvete zástupce majitelů zbraní k diskuzi a umožníte jim se vyjádřit. Dosud jsme líčeni jako potenciální vrazi a časovaná nálož, kterou je třeba eliminovat.

S přátelským pozdravem...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Ano.má to smysl..

Příspěvek od SINCITYMAN » pon 18.12.2006, 19:27

...neboť stejně jako jsou politici.byť jen jednou za pár let závislí na voličích,tak i zpravodajství není všemocné,byť to tak nevypadá,takže kdo nebudete chtět vymýšlet své vlastní povídání,upravte to moje,k čemuž máte mé požehnání a pak už k***a zmáčkněte ten Enter a pošlete jim to,je to rychlejší než nadrcnout šuple,fakt :twisted:
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 40

Registrován: pát 15.12.2006, 16:14

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Btrnio

Příspěvek od Vecernicek » pon 18.12.2006, 22:02

S474N

Jsem si dlouho dopisoval se státní správou ohedně blokového čištění které je u nás co dva měsíce a někde ani jednou za rok. bezúčelné :wink:

Ale jinak přeji ať to někdo dá do pořádku :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 18.12.2006, 22:11

Vecernicek: obdrzel si odpoved? Chce se to trosicku vice rozepsat. Ja resil spoustu veci a docilil jsem taky dosti - treba zmeny prepravnich podminek ve vlaku a podobne veci. Chce to jenom umet tlacit na spravna mista.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 40

Registrován: pát 15.12.2006, 16:14

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Btrnio

Příspěvek od Vecernicek » pon 18.12.2006, 22:30

S474N

Hmm jj došlo, s tím že to není pozemek Brna, ale pozemek Zeleně města Brna (pruh nezpevněnýho parkoviště, kde parkuje celá ulice), tak jsem psal tam, tam jsem se dozvěděl že to má v pronájmu Peugeot, tam jsem se dozvěděl, že kácení stromů a keřů má v kompetenci město brno. Takže jsem byl tam kde jsem začal. Opakovalo se až jsem se dostal ke katastrálnímu ústavu. No ale abych vytahoval z katastru komu co kde patří, no tak na to už fakt náladu (ani peníze) nemám. :wink: :x :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » úte 19.12.2006, 11:08

Cincityman: Jaks dopad, odpověděl ti někdo? Šéf zpravodajství muj mail smazal bez přečtení.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 19.12.2006, 13:15

Taktéž bez reakce. No, kdybych se na Prdelinu díval, tak bych jim mohl vyhrožovat, že nebudu. Ale protože ji stejně nesleduju, stejně tak jako žádnou jinou televizi, a poplatky neplatím, tak je akorát tak můžu poslat do pr***.
Edit: Haha, uděláme to jinak. Existuje Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, která mimo jiné dbá na objektivitu pořadů (http://www.rrtv.cz/cz/). A vzhledem k tomu, že "Podle § 31 zákona č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání, jsou provozovatelé vysílání samozřejmě obecně povinni ve zpravodajských a politicko-publicistických pořadech dbát zásad objektivity a vyváženosti a zajistit, aby nebyla v celku vysílaného programu jednostranně zvýhodňována žádná politická strana nebo hnutí, popřípadě jejich názory nebo názory jednotlivých skupin veřejnosti, a to s přihlédnutím k jejich reálnému postavení v politickém a společenském životě." A protože já soudím, že uvedená reportáž (http://www.iprima.cz/zpravodajstviasport/?460e=1610) je neobjektivní, tak podávám k radě stížnost. A basta.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » úte 19.12.2006, 13:38

Výborně. Já taky napíšu stížnost :lol: Budou z nás notoričtí stěžovatelé. 8)
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 19.12.2006, 14:49

A je to tam. Líná huba, holé neštěstí. :evil:

Příspěvky: 26

Registrován: ned 11.6.2006, 22:17

Příspěvek od Eladrin » úte 19.12.2006, 14:56

To bych se nasmál, kdyby ti odpověděli, že bylo zahájeno správní řízení :lol:

Nicméně zas takový optimista nejsem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 40

Registrován: pát 15.12.2006, 16:14

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Btrnio

Příspěvek od Vecernicek » úte 19.12.2006, 22:32

Hoď sem mail a adresu, taky jim to pošlu, ať to mají víckrát :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » stř 20.12.2006, 16:18

Mistral: A ode mě ho mají taky :D
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » stř 20.12.2006, 16:26

Bez odpovědi,ale nevadí...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz