EU chce odzbrojit občany Evropy


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Řepa » pát 03.3.2017, 7:23

Namaloval jsem dětem obrázek sněhuláka. Upletl jsem košík a rozebral jsem krmítko pro ptáčky.

Je to stejně na hovno, jako ta trapná nášivka.

Obsahově hotové megadílo.
Nějaká modrá ručička s hvězdičkami šmátrá po dlouhé zbrani a okolo je v českém nápise vyšitý zoufalý výkřik. "nešahej" ...... A když šáhne, tak co ? Uděláme ještě trvrdší nášivku, třeba s nápisem " plácnu tě, pozor" !
Jo, být ten, kdo rozhoduje o osudu našich zbraní, určitě bych se strachy po shlédnutí téhle obskurnosti podělal.
Ten, kdo by ji měl, tomu bych zbraně nechal, ten kdo by ji nevlastnil a přitrouble nenosil a nevystavoval na odiv, tomu bych zbraně sebral.

Je směšné, jak se Češi upínají k něčemu tak trapnému. A když se má podepsat nějaká petice, tak podepíše pár procent.

Osobně, kdybych viděl někoho na vlastní oči s touhle parodií, tak bych se mu musel vysmát.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Jarda K » pát 03.3.2017, 8:55

Ano. Ta nášivka může jen uškodit. To je horší než hudrovat v hospodě.

Pokud máme být bráni vážně nemůžeme si dovolit nějaké excesy. A holt žijeme v takovém režimu jaký máme. Takže "zatím" má smysl podepisovat smysluplné petice a psát slušné, ale věcné E-maily EUroposlancům, členům naší vlády a našim poslancům. Aby oni věděli, že se jedná o cosi důležitějšího než výkon vysavačů, objem splachovacích nádržek, zahnutí banánů, kurvení spalovacích motorů a další EUrosračky co se valí z Brusele...

A také by neškodilo vysrat se na mediální masírku (o tom kdo se dostane/nedostane), koblihy a daňové podvodné kalkulačky a volit toho koho chci.
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Sedmej » pát 03.3.2017, 11:32

Pupak: mě ta samolepka/nášivka hodně zklamala. přijde mě to graficky nevkusný a ten text je hroznej. Styděl bych se, kdybych si měl tričko s tímhle vzít na sebe.
Souhlasím s tím co píše Řepa a je fuk, že my jsme nic takového pro podporu držitelů zbraní nevytvořili, to přece neznamená, že se nám musí líbit jakýkoli nesmysl, který někdo vymyslí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Fox4077 » pát 03.3.2017, 12:57

Tak já zkusím taky něco vyplodit.
Tu nášivku jsem tu vokázal hlavně proto, aby bylo známo, že něco takového existuje. Nekoupil jsem si ji a nenosím ji, ani tričko s tímto potiskem. Samozřejmě mohla by být lepší, ale zase zoufalá doba přináší zoufalé činy. Ono se to dá asi nejlíp uplatnit na nějaké demonstraci nebo politicky. V Tv jsem třeba zahlíd posl. Černochovou s tímto potiskem na tričku a docela dobrý. Na soukromé nošení to ale moc není.
Já např. nosím maskáčové kalhoty, černý vojenský svetr a tomu podobně. Nášivky Českého lva a vlajku a teď nově na stehenní brašničce s kvérem nášivku Molon Labe!
Jak nesnáším amíky, tak třeba se mi líbí to jejich vlastenectví. Vlajka před domem apod.
Já když jdu po městě, tak málem kolabuje doprava, jak jsou ovčani u vytržení, že si někdo dovolil mít na rameni Českou vlajku a lva, partnerka se se jen chlame, jak ti lidi čumí a jak mají problém si mě někam zařadit. Vlastenec to je tady ekvivalent pro xenofoba, rasistu a celkově šílence.
Teď něco k té EK. Před dvěma lety jsem vstoupil do LEXu a petici jsem se sebezapřením podepsal. Proč se sebezapřením? Uvedu příklad:
"Ty mě nenávidíš, že jo? Nenávidím? Ne, to ne, protože kdybych tě nenáviděl, znamenalo by to, že bys mi stál za to, abych k tobě něco cítil."
Takže podpisem petice vlastně dávám najevo, že tu prasárnu EK vlastně beru na vědomí a že mi stojí za to i byť pár minut svého života věnovat této zrůdnosti. Pro můj přehnaně vyvinutý smysl pro spravedlnost je pouhé přemýšlení o tomto prostě devastující.
Pro mě je právo na zbraň prostě základní ukazatel svobody společnosti a pokud mi jej kdokoli chce vzít, stává s pro mě nepřítelem číslo 1.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Jarda K » pát 03.3.2017, 13:36

Foxi, petici se sebezapřením??? To vysvětlení je divné. To si, kurva, piš že ji bereš na vědomí. Cokoli jiného je strkání hlavy do písku. Fangličkaření, cintání po hospodách, tlemení na fórech s těma hajzlama z Bruseli nic neudělá.
Takže, prosím, méně času nastrojování se a exhibicionismu. Dej čas i napsání nějakého mailu poslancům a tak... Inspirace na LEXu dostatek.
Proti nepříteli bojuj!
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pařez » pát 03.3.2017, 15:30

Nejdříve rázný vzkaz do Bruselu, nyní slova k bezpečnosti Česka. Bývalý policista znovu promlouvá

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... uva-478000

https://video.aktualne.cz/dvtv/lide-se- ... 1488551375

Příspěvky: 313

Registrován: ned 06.4.2014, 20:58

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pupak » sob 04.3.2017, 1:24

Vono není divu hoši, že si s náma všichni vytřou řiť, když namísto podpory lidí co se za nás berou je radši budeme vysírat, protože ta fuj grafika urazila můj vyvinutej grafickej jemnocit a text je taky hroznej a ještě by moh božínku někoho urazit. Někomu je zase fuj podepsat nějakou petici, protože to uráží jeho skvělej smysl pro svobodu, dalšímu protože to je stejně všechno na hovno a třetímu se v ní nepozdávaj dvě věty nebo aspoň tři slova.

Taky bych moh obsáhle kritizovat teatrálnost prohlášení o Češích co se nikdy nevzdaj v posledním videu Pavla Černého, ale budu držet hubu a šoupat nohama, protože jsem soudnej a nebudu se přechytrale montovat do někoho, kdo pro naši věc udělal mnohem víc než kdokoli jinej.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Sedmej » sob 04.3.2017, 9:43

Pupak: přece to, že se někomu nelíbí samolepky, někomu změna ústavy, někomu představy Černého a podobně, na tom není nic špatného. :-) spousta z toho prostě na nestřeleckou veřejnost působí fakt špatně. nevím jací lidi jsou kolem tebe, ale já mám třeba kolem sebe většinou lidi co ke zbraním nemají vztah a většina spoustu takových aktivi vnímá spíš negativně. a můžeme si tu nalhávat cokoli, ale nestřelecká veřejnost ve finále rozhoduje o našem koníčku (bohužel) ve volbách.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od S474N » sob 04.3.2017, 11:40

Takze spravne by se to podle tebe melo delat jak?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Sedmej » sob 04.3.2017, 15:35

S474N: teď nevím co myslíš. jak by měla vypadat ta samolepka? nevím, jen jsem řekl, že se mě nelíbí tahle. nebo ta prezentace vůči nestřelecké veřejnosti? tam bych rozhodně víc šel cestou, že to je prostě koníček a sport (tak to třeba vysvětluju já lidem v mém okolí), jako někdo chodí na ryby nebo chová doma psa. ta snaha udělat z držitelů ZP nějaké pomocníky policie a armády v případě nějaké krize se logicky nemusí neozbrojeným lidem úplně tak líbit. i když chápu, že zase vůči snahám EK to asi cesta může být. hele nevím, já rozhodně nemíním kritizovat snahy lidí co nějakým způsobem bojují i za mě. ať každý dělá co uzná za vhodné, jen přece nemusím se vším uplně do detailu souhlasit.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od S474N » sob 04.3.2017, 17:09

Sedmej: no vsak jasne, zajima me jako celek, jak by se to podle tebe melo delat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 313

Registrován: ned 06.4.2014, 20:58

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pupak » úte 07.3.2017, 1:50

Sedmej: Najdi si lepší kamarády :-) ... ale vážně, 2-3 roky zpět dost známejch nechápalo, na co vůbec slušnej člověk potřebuje nějaký kvéry. Hodně z nich za tu dobu změnilo názor a dneska jsou takoví výjimka, takže bych se těch názorů veřejnosti tak moc nebál, hlasitý blbci nejsou většina jen proto, že jsou víc slyšet v prodejnejch médiích. Když si přeberu už téměř půlstoletou historii svýho brožovanýho života, tak prakticky nikdy jsem nic nezískal tím, že jsem držel hubu a čekal, že se mi třeba na tu hlavu nikdo nevykálí. A naopak, neztratil tím, že jsem okolo toho udělal humbuk, kterej byl i mně nepříjemnej - von není žádnej med třeba něco moudrýho vykládat do kamery, mám rád svůj klid.

Je to sice klišé první kategorie, ale taky trvalá pravda, že v jednotě je síla. Proto i ve vlastním zájmu podporuju lidi, co za nás kopou, i když k tomu jak to dělaj mám výhrady. Jejich hlasitým vykřikováním bych si možná polechtal ego, ale taky nakálel do vlastního hnízda. Pokud teda nemám lepší plán, kterej bych byl schopen a ochoten zrealizovat, ale takovej jsem zatím nezaregistroval.

Tož tak, prostě zkusme držet pohromadě a nehledat mouchy na spojencích, skutečnej nepřítel je myslím dostatečně zřetelnej.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Sedmej » úte 07.3.2017, 7:34

Pupak: tak se mě nelíbí samolepka, ukamenuj mě za to. :-) jinak i kdyby mým kamarádům vadilo legální držení (což tak vůbec není), jsou pro mě v životě důležitější věci.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Jasik » pon 13.3.2017, 8:26

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od reddog » pon 13.3.2017, 13:18

Z jineho tematu na mne dychlo mrazive videni.
Muzete mi rict, zda je mezi nami nekdo, kdo ve stavajici podobe vidi EU jako OK spolek, ve kterem stoji za to zustavat a podilet se na jeho rozvoji?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Sedmej » pon 13.3.2017, 14:17

reddog: já se vůbec nedivím, tomu na co reaguješ. vem si tady jsou politici co takovým způsobem tlačí na vystoupení z EU a orientací státu jiným směrem, že ve finále věřím, že i lidi co by v EU nechtěli být (alespoň ne v EU v takové podobě, v jaké je dneska), tak budou hlasovat pro setrvání, protože alternativa bude vypadat ještě daleko horší ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pepíno » pon 13.3.2017, 15:01

Sedmej opět udeřil hřebíček na hlavičku. 8-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od S474N » pon 13.3.2017, 15:27

A co vam dvoum zrovna ta EU tak skveleho dava? A doufam, ze tu nebudete vypisovat vyhody Schengenu (vite-li vubec rozdil).
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od reddog » pon 13.3.2017, 16:48

O to prave jde. Alternativa je neco neznameho. Toho se spousta lidi boji. Jenze kdyz vidim, jakym nedemokratickym zpusobem ta modra s hvezdami jedna s mou zemi a spousta tzvpolitiku jeste chrochta, tak se nemohu zbavit dojmu, ze je tady neco opravdu spatne. Az ti Pepino zakazou Renaulty, protoze Nemec musi prodat VW, a bude ti to ospravedlnovat svym vyssim postavenim v unii, tak pujdes a koupis Passata. A az ti reknou, ze budes jezdit kolobezkou, protoze VW muze mit jen pravy a puvodni clen unie, tak budes opet drzet pusu a odrazet se stridave pravo a levou do rytmu ody na radost. Unie muze byt super, ale cim dal vice mam pocit, ze jsem pro ni jen baterka s energii, ktera jmpripojena jen proto, abych produkoval praci. Jednoduse - otrok. Co nejmene volnych prav, co nejvice povinnosti. A jeste do toho zamotaji to, ze je to vlastne pro me dobro. Jen si vsimni, jakym zpusobem jednaji se svymi oponenty. To je vysmech demokracii, kterou se stale zastituji.
Ale rozhodne ti nechci brat tvuj look, jen ti k nemu dam svuj pohled 25let makajiciho obycejneho obcana nasi republiky.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pařez » pon 13.3.2017, 20:53

Spousta jedinců trpí utkvělým stihomamem, že odchod z EU automaticky znamená skok do Putinovy náruče, možná přímo až do Pekingu.
Ony však existují i jiné možnosti.Stačí sledovat GB.

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz