Exekuce


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Exekuce

Příspěvek od Fox4077 » pon 07.1.2013, 12:53

http://www.novinky.cz/finance/289502-ex ... zdila.html

Já se jen denně divím, že ta justiční mafie ještě nenarazila na člověka, který by je srovnal do latě. :evil: :bomb: :bomb: :bomb:
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Exekuce

Příspěvek od jry2000 » pon 07.1.2013, 13:26

Kdyz uz jsi tohle tema nakousnul, jak to vlastne vypada, kdyz prijde vybilit nemovitost exekutor a jsou v nemovitosti "v modu drzeni" zbrane. Smi je jen tak z pleziru odvezt? Jako oblepit je muze, na to ma ze zakona pravo, ale jak je to s vlastnictvim odvozem?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Exekuce

Příspěvek od S474N » pon 07.1.2013, 13:32

Ach jo, tyhlety populisticky zvasty. Za vsechno muze ten hajzl exekutor, chudak dluznik. *71* *24*

Co se tak seznamit s tim, jak to v realu funguje? Od toho, jak veritel poda na soud navrh na platebni prikaz, pres to, jak soud o tom vyrozumi dluznika, ktery ma pravo na odpor, atd? Ano, ten "hajzl" exekutorskej je az uplne posledni v rade, v rade veci, ktere mezitim probehnou, kdy ma dluznik x moznosti zaplatit "bez ztraty kyticky". To ze ti vychcani hajzlove (ano, nazvu je tak, protoze neplatit sve dluhy je naprosto amoralni) schvalne s veritelem nekomunikuji, zapiraji se, tak se potom holt nemuzou divit, kdyz jim domu nabehne exekutor. A exekutora opravdu nema co zajimat, zdali neco bylo tak, ci onak. Jeho jedinym zajmem je uspokojeni zajmu veritele - a svym zpusobem je to tak naprosto spravne!

A k dotazu jry - naprosto bezne za asistence Policie, ktera to uschova. Jak probehne verejna drazba, tak s nabyvacim titulem (Usneseni o priklepu) jdes na PCR a tam to preregistrujes na sebe.

EDIT: mimochodem, k teto problematice jsem se jeste vyjadroval jeste vice zde (jiz pred rokem):
:arrow: http://finexpert.e15.cz/na-exekutory-v- ... ITEM_29386
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: stř 19.12.2012, 22:26

Zbraň: Glock 27 Gen 4

Bydliště: Hodonín

Re: Exekuce

Příspěvek od Baharis » pon 07.1.2013, 17:18

Není to tak růžovoučké jak popisuješ. Nastíním náš případ.

V životě jsme se ženou nikomu nic nedlužili, faktury platíme přesně, když byla doba zlá (VZP), volali jsme a vysvětlovali. Čistí jako okvětí lilie. Nicméně, jablko někdy padá hodně daleko od stromu.

Jeden ze synů se dal jinou cestou, lže a dluží kde se dá. Po prvním odstěhování a ukončení trvalého bydliště se po roce vrátil a vypadalo to nadějně. Bydliště zpět a chvíli pokojná rodinka. Pak exekuce, kde jsme za něj postupně zaplatili cca 100 K. Znovu odstěhování a jak to zákon dovoluje, znovu zrušení trvalého bývání.
Zase rok pryč, postupný návrat do komunikačního standardu, ale již my doma a on v Praze. Jsa bez majetku měl odstavený plat a na dluh splátkový kalendář. Vše dobré až do okamžiku, kdy si loni na jaře obnovil živnostenský list, v kterém měl z počátku na krátkou dobu ještě místo podnikání, naše bydliště.

Hned na to u nás najednou zvoní exekutor. Říkám mu že syn tu nebývá, nezdržuje se a že nevím kde je. Nic jej nezajímalo. Ne že bude polepovat věci. Vše, celou naši domácnost chtěl odvézt. Řekl jsem mu že s tím nesouhlasím a že jich nepustím. Prý zavolají zámečníka. Řekl jsem mu že pokud se dotknou našich dveří, budu střílet a zavřel jsem.

Volal jsem ženě, ta volala na pomoc policajty, ti jí řekli že jich to nezajímá. Volal jsem kamarádovi na kriminálku, ten mě řekl že nemám šanci. Pokud mají příkaz, mohou (hajzli) dělat co chtějí. A ty se můžeš na své náklady bránit a domáhat svých věcí až dodatečně u soudu.

No. Hoši ještě půl hodiny přešlapovali v mezipatře, také stále někam vyvolávali a naštěstí se
sbalili a odjeli. Hodně jsem si oddychnul.
Proč můžu být sprostě okraden a muset se na své náklady bránit, bez toho aby ten co to špatně udělal za nic nemohl?
Když ti vítr, napne plachtu, když ti plachta, popožene jachtu, snadné je žít!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Exekuce

Příspěvek od Fox4077 » pon 07.1.2013, 19:00

S474N: Měl jsem na mysli, ty mafiánské bezprávní prasárny co se tady dějí, ne to, jak chudáček exekutor nemůže na toho trašného dlužníka.

Baharis: To jsou právě ty případy, o které mi šlo, že tu dochází k lopežím za bílého dne posvěcené zákonem. K terorizování a olupování lidí, kteří nic nedluží.

Měl jsem podobný problém. Šlo o syna mé partnerky, taky zadlužený, v místě trv. byd. se nezdržuje asi 13 let, došlo ke zrušení trv. byd. Do bytu jsme se nastěhovali po vyplacení bývalého manžela. Sem tam se objevila ve schránce dodejka k doporučenému dopisu a nakonec až oznámení o provedení exekuce movitého majetku asi do jednoho týdne od doručení.
Ono třeba super je, že exekutor nemusí brát v potaz trv. byd. nebo naše prohlášení, mu třeba stačí, když soused řekne, že dlužníka tam zahlíd. Takže všude v jakýchkoli sporech jsou rozhodující důkazy a svědecké výpovědi, ale exekutorovi úplně stačí domnívat se, takže vlastně stojí nad celým právním systémem.
Takže jsem si za tím kryplem zajel, vše mu vysvětlil, samo že ho to nezajímalo, proč taky, když stojí mimo právní řád, že. Tak jsem mu při odchodu řekl, že pokud mě přijede oloupit, tak je to jeho poslední exekuce!
Dokonce jsem si koupil GSM alarm, ne kvůli zlodějům, ale kvůli státního úředníka, který může kohokoli (i tebe Satane, doufám, že tohle nezažiješ, ale určitě by ti to pomohlo podívat se na to i z druhé strany) za spolupráce Policie oloupit!
Nakonec nám ještě pomohla úřednice na Magistrátu, která exekutorovi ještě oficiálně zaslala kopii o zruš. trv. byd. a nějaké povídání.
Už je to sice pár let, ale při koupi čehokoli, požaduji fakturu se jménem, protože co kdyby si exekutor na nás vzpomněl?
Po této zkušenosti se vlastně klidně může stát, že si koupíte byt, nově si ho zařídíte a jednoho krásného dne přijede exekutor a vše Vám vezme, protože třeba dcera bývalé majitelky, která už tam má třeba 5 let zrušené trv. byd. má dluhy.
Tohle je opravdu jen hodně ve zkratce, tak mě prosím nechytejte za slovo.
Šlo mi jen o to poukázat na situace, kdy nikomu nic nedlužíte, nikoho nekryjete, a přesto Vás můžou oloupit pod ochranou zákona.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Exekuce

Příspěvek od S474N » pon 07.1.2013, 20:22

Fox4077+Baharis: a jak ma ten hajzl exekutor zjistit, ze to neni ucelove lhani dluznika. Zejmena za situace, kdy soused potvrdi, ze ho tam opravdu zahlidl? Panove, to jsou veci, ktere byli zanedbany od pocatku vychovy a je to blbe, ale proste je to tak. Na jakykoliv neopravnene oznaceny majetek se da obratem dat vylucovaci zaloba.. A dekuji za prani o nezaziti, ja jsem si to s dovolenim zazil, ovsem z te naprosto druhe strany a to jsou taky velmi zajimave "historky", nektere se tahnout uz par let a doposud nejsou vyreseny.

V kazdem pripade, pokud se uz toto stane (nezbedny syn/dcera), tak zrusit trvale bydliste a pohlidat si i ty dalsi registry. Zde je jasne videt, ze "jen tak do ciziho" exekutor sam od sebe neprijde. Jen bych panove radil nezamenovat pricinu a dusledek. To, ze nekam prijde exekutor je prave az ten dusledek.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Exekuce

Příspěvek od jry2000 » pon 07.1.2013, 20:45

Doporucuju procist pochvalne reference na adresu exekutoru - napriklad:
http://www.centralniregistrdluzniku.cz/ ... 069219.htm
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Exekuce

Příspěvek od S474N » pon 07.1.2013, 20:52

jry2000: ano, dotycnemu se prezdiva Sup. To nic nemeni na faktu, ze je tam i sem tam pozitivni ohlas a to od veritele.

V kazdem pripade, pokud dotycny exekutor nejedna sktriktne podle zakona, necht pyka. V opacnem pripade, necht pykaji dluznici.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Exekuce

Příspěvek od jry2000 » pon 07.1.2013, 21:02

Certidlo - to je tech 19 prispevku z jedne a te same adresy? :)
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Exekuce

Příspěvek od S474N » pon 07.1.2013, 21:18

jry2000: pokud dobre vidim, tak 19 prispevku z jedne adresy je nejaky negativni komentar. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: stř 19.12.2012, 22:26

Zbraň: Glock 27 Gen 4

Bydliště: Hodonín

Re: Exekuce

Příspěvek od Baharis » pon 07.1.2013, 23:14

Tak především, poznámku o špatné výchově dětí, snad ani nemá smysl komentovat. Jen že k něčemu takovému ubohému, bych se nikdy nesnížil.Znám několik dobrých rodin, kdy bez ohledu na to jak se jim věnovali, nakolik byli příkladem, skončili v protialkoholním, na drogách, u automatů. To my jsme na tom ještě dobře. Kdo je trochu soudný tak ví, že někdy nejde dělat vůbec nic a jen s bolestí sledovat, jak se jeho potomek ničí.

Nemám nic proti exekucím. Lidi kteří dluží jsou dacani. Když si znovu a znovu si půjčují, i když vědí že to nesplatí, to by měli skončit ve vězení pro dlužníky. A hlavně by jim už nikdo oficiálně neměl půjčit. A ne když nezaplatí jednomu operátorovi, udělá si účet u druhého, třetího...

- Dotyčný pán nechtěl nic olepovat. Opakovaně jsem jej zval dál, aby si prohlédnul, že u nás synových věcí není. Odmítl to s tím, že buď to za něj zaplatíme, nebo vybavení bytu začnou hned odnášet.
- Syn se ve městě 1,5 roku nevyskytoval, nemohli mít jediné svědectví, že by zde pobýval.
- Žádnou vazbu na náš byt po zrušení TB neměl. Pouze po letech obnovil živnostňák, oni mu to udělali a když viděli že nesedí adresa podnikání, řekli mu ať si do nějakého termínu sjedná nápravu.
- No a kancelář toho využila a okamžitě si udělali, tuším z Ostravy, výlet. Pro mě to byl výlet za krádeží, protože to nechtěli po tom kdo to dluží, ale po někom, kdo to za něj zaplatí.
- Vylučovací žalobu na celé vybavení bychom samozřejmě vyhráli. Ale už nikdo by nám neuhradil náklady s tím spojené. Nemalé. A to by měl chybující exekutor. Kdo jiný (kromě ministrů a poslanců) si může dovolit udělat chybu, druhému způsobit škodu a nenést žádnou odpovědnost?
Když ti vítr, napne plachtu, když ti plachta, popožene jachtu, snadné je žít!!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Exekuce

Příspěvek od S474N » úte 08.1.2013, 0:10

Baharis: je mi lito, ze to beres tak osobne. Nicmene, zkus se zamyslet s chladnou hlavou, s odstupem a treba to uvidis taky. Myslim si, ze primarne obvykle opravdu byva problem v rodine, nicmene to je na jinou debatu a jinde.

Rozlisuj prosim to, co rikam. Jasne jsem deklaroval, ze pokud exekutor pochybi, at PYKA! A at klidne pyka exemplarne, je mu sebran odznak a s takovym byznysem skonci. Proti tomu rozhodne nic nemam! Naproti tomu nic neni tak cernobile (respektive cerne, v pripade exekutoru), jak se nekteri pisalkove snazi podat. Prave proto jsem napsal, jak to ma byt dle zakona.

Dovolim si na to pouzit moc pekny obrazek Covera72, ktery to jasne ilustruje:
Obrázek
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: stř 19.12.2012, 22:26

Zbraň: Glock 27 Gen 4

Bydliště: Hodonín

Re: Exekuce

Příspěvek od Baharis » úte 08.1.2013, 1:04

Ten obrázek je dobrý :thumbsup: :lookround:

Jak to ale nemám brát osobně, když mě někdo došel okrást a není na něj páka? Prostě moje domácnost, vybavená za mnou vydělané peníze, nikdo v bytové jednotce nic nedluží. To je přeci krádež.
Píšeš ať pyká. A pyká? Mám dojem že nikolivěk. Jsou podle mě ty zákony postaveny nevyváženě.

Já souhlasím s tím, aby ti co se vlastní vinou dostali do dluhů, ať po nich jdou. Žalmy jak jim dluh o soudní a exekutorské poplatky vzrostl několikanásobně, jejich problém. Dluhy nad 10 miliónů jsou v naší společnosti nevymáhatelné, to se ví (ftip), ale ty menší ať platí jak mourovatí. Každý dlužník dostává před exekucí desítky dopisů, kde jej informují o narůstajícím dluhu a následných krocích. No jsou to blázni, když to nevyřeší zavčasu. Nechat dluh třeba 500 narůst na 30 K. To přeci nemůže udělat normální člověk.
Ale zjednodušovat si to a beztrestně šikanovat lidi (mě) co nic nikomu nedluží, mě připadá nefér. Jedna nepravost nahrazena druhou nepravostí.

Protože i když prokáži svou pravdu, tak exekutor nic a všechny náklady já. Je to tak, nebo ne? TO JE TO, co považuji za nesprávné.

Ale jo. Každý to vidíme trochu jinak, nic nenormálního. Netřeba se kolem toho dál bavit a přesvědčovat o své pravdě. Měl jsem jen potřebu sdělit své nepěkné zkušenosti, toť vše.
Když ti vítr, napne plachtu, když ti plachta, popožene jachtu, snadné je žít!!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Exekuce

Příspěvek od S474N » úte 08.1.2013, 7:50

Baharis: ja to vsechno chapu (mozna i vice, nez si dovedes predstavit) a taky mam zase naopak svoje zkusenosti. Dluznici delaji vse pro to, aby se vyhybali, casto ucelove nechavaji prepsat majetek na jine, odhlasuji se sami na urad, atd. Ber to tak, ze exekutor nemuze poznat, ze zrovna mluvi s Baharisem, ktery do toho "zahucel" svym zpusobem neopravnene. Exekutor uz slysel tolik pribehu a vymluv, ze proste neveri. Neveri a kona. Zakony jsou postaveny dobre, tak jako v pripade treba nutne obrany, jen je spatna aplikace v praxi. Pripadne lidi nevyuzivaji sve moznost vylucovaci zaloby (ano, to je prave zakonem dana moznost, jak to zvratit). Nicmene zde opet zduraznuji, ze pokud prekroci hranici, tak ma pykat a ze rozhodne neschvaluji takove jednani.

S temi naklady mas pravdu, ale stejne tak muzes mit naklady s jinymi vecmi, ktere nezavinis. Nebo si taky muzes zlomit nohu. Je to hloupe rici, ale je to proste tak. Proto se nekteri z nas pojistuji (at jiz urazove, zivotni pojisteni nebo treba i ta pravni ochrana). Jsou proste veci, ktere nemuzes primo ovlivnit a muzes s nimi pouze v ramcu vyctu rizik pocitat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Exekuce

Příspěvek od cmk » úte 08.1.2013, 8:01

Ano, DLUZNIK ma skutecne platit dluhy, at je to tvrde, jak chce.

Presto se ptam - proc exekutor chodi na adresu, kde dluznik nebydli a nic mu tam nepatri?
Protoze to bylo posledni sidlo podnikani a po obnoveni zivnostnaku a po prehlaseni na zivnostnaku, ze uz je jine trvale bydliste to statu trva, nez to zaeviduje, tak exekutor jde na "nejakou starou adresu"? Jen proto, ze to nasel v nejakej zivnostenskem rejstriku, kterej reaguje s dalsi prodlevou?

Nechci hazet spinu na exekutory. Jejich prace neni snadna a v 99% pripadu jednaji s nekym, kdo na ne cela rodina vcetne bratrancu a sestrenic rve neco o rasistech, hajzlech, pritom je to nekdo, kdo ma doma jeste porad to 1.5 metrovy LCDcko, co nesplaci.

Ale prave ty pripady zabirani majetku pribuznych jsou proste osetreny v zakone blbe.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Exekuce

Příspěvek od S474N » úte 08.1.2013, 17:42

cmk: v tom nejsem ve pri (ani vepri *3*, i kdyz oba jatecni hmotnost uspesne atakujeme *3*). Jak jsem rikal vyse, jen jsem mel potrebu "dorict" i ten zbytky pravdy o exekutorech.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Exekuce

Příspěvek od john.hawk » stř 09.1.2013, 12:59

chlopy chlopy, nechci bejt za brouka pytlíka..ale dajaké povědomí od exekutorských vykonavatelů mám ( bo to jsou byvalí kolegové z Policejního hereckého sboru)
takže takto : 1) jestli že je vykonavatel držitelem ZP může zabavit i střelnou zbraň anebo ji předá PČR a nechá si ji uložit a pak proběhne její aukce nebo zpeněžení bez nutnosti s tou zbraní nějako manipulovat.. prostě na švestákně je uložená, zájemce si ji může prohlídnout pak zaplatit u exekutora, dostane papír že jo.. a zbran se mu vydá..jako když by jste ji koupili v obchodu..dlužník rád podepíše souhlas převodem - kupní smlouvu..nebo se prostě vydraží..a exekutor ji pak odhlásí z registru..

2) Pokud máte v rodině dlužníka potenciálně exekutorsky zajímavého, lze udělat souběh několika opatření co se týká trvalé adresy ( ale i ta nestačí protože je důležité kde má dlužník věci nebo kde by je mohl mít, kde se zdržuje.. a to vše vykonavatel zjistí při šetření v místě bydliště u sousedů atd..)
pak přistoupí k samotnému výkonu - soupisu, je oprávněn se přesvědčit jestli to co zjistil je opravdu tak či nikoli.. pokud má podezření že je tomu jinak, musí exekuovat..ALE..
při soupisu lze namítnout a doložit vlastnictví k vybavení a věcem v domě tak, aby je do soupisu nezahrnul, na toto ho je dobré prokazatelně upozornit nahrávkou, svědectvím atd..
Pokud nemáte nic, čím by jste na mítě prokázali že sepsané věci jsou vaše a ne dlužníka, zbývá Vám podat vylučovací žalobu a do té žaloby to musíte doložit.. pak Vám věci můžou/nemusí být vráceny..ale to už je na statečnosti každého exekutora který má nad sebou Exekutorskou komoru a může být proti němu zahájeno kárné řízení, nebo trestnák zneužití pravomoci atd.. Kdo by chtěl konkrétně poradit nechť prostřednictvím toho fora se s důvěrou obrátí přes soukromou zprávu svůj dotaz zašle :listen: ..

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Exekuce

Příspěvek od cmk » stř 09.1.2013, 13:31

No prave - a to posledni mi proste nejde do hlavy...
Proc by meli rodice prokazovat, ze jim neco patri, kdyz to maji u sebe doma?
Co kdyz na to nemaj ucty? Kdo si schovava ucty od 3 roky stary televize, kdyz uz je mimo zaruku, od mixeru, pracky, lednicky, nabytku, telefonu, ... ??? Co me k tomu nuti?

S tim mam vnitrni problem... Ze to funguje na zaklade presupce viny... Prijdou, olepej vsechno a prokaz, ze to neni dluznika.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Exekuce

Příspěvek od john.hawk » čtv 10.1.2013, 10:50

takhle je to postavané.. a pokud nejsou účty tak existují smlouvy a zápůjčce..můžeme s tím nesouhlasit ale to je asi tak všechno..je lepší být připraven tak, abych neměl zbytečné nepříjemnosti s vylučovací žalobou ne ??

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Exekuce

Příspěvek od Pařez » pát 24.5.2013, 21:31


Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz