GLOCK 34 - je vhodný na mířenku?


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 10

Registrován: pát 04.1.2008, 16:34

Re: GLOCK 34 - je vhodný na mířenku?

Příspěvek od puksem » pon 15.4.2013, 12:39

ahojte: pred nedavnom som si zaobstaral G34 s pocitom ze budem mat presnejsiu a stabilnejsiu zbran oproti mojej 17-ke ale ako si som ostal sklamany nie presnostou ale stabilitou pri strelbe mam pocit ze ma kope akosi viac. Je to bezny jav alebo iba moj subjektivny pocit ...strelivo som skusal rozne a vysledok stale rovnaky. mate niekdo podobnu skusenost?

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: GLOCK 34 - je vhodný na mířenku?

Příspěvek od cmk » pon 15.4.2013, 13:02

Nejsi první, komu prijde, ze G34 mu strili hur, nez G17.

Objektivne (nebo spis obecne) to pravda byt nemuze (pokud není něco v haji).
Proste delsi zamerna a delší lauf musí strilet presneji.

Nastupuji ovsem subjektivni veci...
G34 se proste po vystrelu chova malicko jinak nez G17 (pro leckoho se jedna o nepodstatny rozdil, pro nekoho, kdo strili jen a jen jednou zbrani a to G17, je na to zvykli a najednou dostane do ruky G34, tak rozdil mozna pozna). A ne každému musí na mirenku vyhovovat trochu posunute teziste... Takze zdaleka ne kazdemu G34 v presnosti pomuze.

A pak je tu další věc - jestlis mel na G17 uz utahanou vratnou pruzinu, kopalo to vic dozadu a méně nahoru, u nove G34 to bude naopak slusne zvedat a min kopat dozadu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 10

Registrován: pát 04.1.2008, 16:34

Re: GLOCK 34 - je vhodný na mířenku?

Příspěvek od puksem » pon 15.4.2013, 14:26

vdaka za odpoved: s presnostou problem nemam ta je ok. ale s tim spätnym razom je to blbe...nasiel som tu niekde tvoje prispevky ohladne sili vratnych pruzin a zaujalo ma to tak som to aj v praxi skusil...jednu pruzinu som skratil a vlozil za nu dalsiu kratku a hrubu "akoze doraz" mam pocit ze sa to zlepsilo (zdvih) ale ale je to take "plavave" chyba mi ten kratky a rychly (štek) 17-ky ...

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz