GLOCK - čištění hlavně


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 19

Registrován: pát 28.1.2011, 10:05

Zbraň: G19

Re: GLOCK - čištění hlavně

Příspěvek od pmonud » pát 09.3.2012, 7:51

A není dobrej ten Tetra Gun Copper Solvent? Nebo i Brunox je na stejné bázi??

Příspěvky: 19

Registrován: pát 28.1.2011, 10:05

Zbraň: G19

Re: GLOCK - čištění hlavně

Příspěvek od pmonud » pát 09.3.2012, 10:12

Ale nemůže to bejt vypadávání vývrtu?? Hlaveň se leskne, jen v těch "prohlubních" jsou jakoby špinavý a mám pocitm, že po každým projetí kartáčkem jsou míň a míň. Díky :oops: pravda je, že jsem to dosud čistil jen plastovým kartáčkem, kterej byl u toho z výroby a až před týdnem jsem pořídil bronzovej
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: GLOCK - čištění hlavně

Příspěvek od kolaCZek » pát 09.3.2012, 10:33

Ja cistim plastovym z vyroby a tamponkama na xich. Pokud neprojede tamponek tam a zpatky v belostnem stavu, tak neni vycisteno. Hlaven se pak leskne jak psi gajle. :wink:
Kartacku se urcite neboj. Hlaveni bezne prolitne strela a ta zrovna sametovej povrch nemiva. K tomu jeste pekne zazehli do hlavne sra*ky z predchoziho vystrelu. A taky to nevadi. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Příspěvky: 19

Registrován: pát 28.1.2011, 10:05

Zbraň: G19

Re: GLOCK - čištění hlavně

Příspěvek od pmonud » pát 09.3.2012, 10:41

Tak snad s tim nic neni, pravda je že jsem ji měl pár měsíců uloženou a po posledním střílení jsem to trochu zandebal...

Příspěvky: 148

Registrován: ned 05.2.2012, 2:06

Re: GLOCK - čištění hlavně

Příspěvek od ZrušenýUživatel » pát 09.3.2012, 14:37

Pmonud: doopravdy vycistis jen solventem na karbon prip. barevne kovy a intenzivnim smrdlanim bronzovym kartacem, priprav si tak hodinu driny na jednu hlaven. Vsim ostatnim to sice vypada leskle, ale ve skutecnosti je tam napecena rozlestena vrstva. Na druhou stranu, strili to taky a pokud nezijes v Gronsku na pobrezi morskem, je pripadna hygroskopicnost sazi a galvanicky efekt medi u modernich materialu spise v rovine teoreticke, takze tohle ma smysl tak jednou za rok. Po prvnim strileni se zasere uplne stejne, tak akorat prohnat necim mastnym a vymest hruby bordel.

Příspěvky: 19

Registrován: pát 28.1.2011, 10:05

Zbraň: G19

Re: GLOCK - čištění hlavně

Příspěvek od pmonud » ned 11.3.2012, 20:18

Tak jsem naložil na 3 hodinu do Ballistolu a hlaveň je fakt nová :-) dík za rady.

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz