GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvérem


Debata o pistolích GLOCK

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od cmk » stř 03.10.2012, 21:03

Ze ten rozdil 7mm je znat pri uchopu a pohledu - to je jasny.
Navic v pripade uchopu je ta zmensena sirka spis minus nez plus.

Zajimalo by me ale, jakej je realnej rozdil v nositelnosti a skrytosti zbrane, jestli tech 7mm na tom 40-60cm sirokym tele je nejak znat...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 338

Registrován: čtv 15.6.2006, 10:54

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od Zajic » stř 03.10.2012, 22:24

Je fakt, že ten taurus je takový... No né moc pěkný, snad bude střílet spolehlivě a dobře nehledě na svůj vzhled.

cmk: Hehe, 60cm široké tělo mají modelky. A 40cm leda nějaké dítě :lol: Jinak těch 7mm je zanedbatelné, ale je to jeho volba a za pár měsíců bude Taurus v burze a vrátí se z5 :P

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od cmk » stř 03.10.2012, 23:36

Mluvim o sirce, ne o obvodu :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 338

Registrován: čtv 15.6.2006, 10:54

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od Zajic » čtv 04.10.2012, 11:54

:mrgreen: to jsem ale hehe..asi tady někdo špatně četl :oops:

Příspěvky: 33

Registrován: stř 04.7.2007, 19:13

Zbraň: GLOCK

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od Dr.Halíř » sob 06.10.2012, 9:21

No po pravdě, Taurus mi už nesmí do domu. Nechci nikomu hanit koupenou pistoli (s pistolemi já od Taurusu nemám zkušennosti), ale s revolvery od této značky jsem si užil spoustu problémů a viděl už spoustu mizernejch kusů (resp. neviděl žádnej, co by za něco stál)
Takže i když se mnou nemusíte souhlasit, tenhle názor mi už nikdo nikdy nevyvrátí.

Jinak ten nůž od Glocka jsem si samozřejmě musel koupit také :D Je to prostě nutnost.

Co se týče mého Glocka 21, jsem zatím naprosto spokojen. Mám sice nějaké tušení odlupujícího se teniferu z laufu hned za komorou (něco tam je a vyčistit to nějak nejde), ale beru to jako normální jev, na nic to vliv nemá. Zbraň je poměrně přesná, což mě se standart mířidly překvapilo a výborně se chová při střelbě. Zatím jsem se standartním střelivem SB neměl jedinej zásek při vyhazování či problém při podávání.
Tvoje zbraň je vždycky ta nejkrásnější:)))

Glock 21 (3.gen) .45 ACP, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, ČZ 858 Tactical 7,62x39, CZ 75 SP-01 Shadow 2012 9mm Luger, ČZ 550 Predátor .308 Win.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » sob 06.10.2012, 12:49

Dr.Halíř

Měl si zřejmě smůlu na špatný kusy, osobně mám revolver Taurus 85UL, který je bez vad a chodí mi na flek, to samé teď u mého nového Tauruse 709 Slim :D

Zpracování 709 je velice přesné a obráběné plochy jsou hladké bez viditelných stop, taky není divu, když je to vše vyráběné na CNC strojích. Povrchová úprava tedy na 1*, bere všechno co jsem mu dal, mám vyzkoušený jak komolý kužel, tak ogivál. Žere i to, co třeba GLock nesnese ,,(vyzkoušeno v G26),, a kouše se, např. Vlašim SP 100gr 6.5g, co k tomu dodat prostě paráda :D


Pb
Tady je to tvoje ,,SYNONYMUM SPOLEHLIVOSTI,, :evil: I Guston má svoje dny :tongue:


U G26 hned od nova měla v rámu oloupaná vodítka závěru..
Můj příspěvek na toto téma zde:
glock-vady-a-zavady-t440-460.html


A i zde na fóru je třeba G17 gen.4, která je zrzavá jako liška :mrgreen:
Koroze viz. zde:
glock-19-koroze-zaveru-t8092.html



Na cestě je G17, zbraň si budu muset hodně dobře prohlédnout, abych nevzal opět zmetka a pak se modlit, aby mi v trezoru nezrezl..



Jinak se divím, že vám ten Taurus tak drásá nervy :mrgreen:

Vkládají sem i jiné zbraně než je Glock a nikdo to neřeší, zajímavé..Ale Taurus nesmí být bez komentáře :shock:



Mám několik zbraní a tuto jsem pořídil, protože se mi líbila, a jak se říká proti gustu žádný dišputát :wink:

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od PB » sob 06.10.2012, 22:03

jak se na to tak dívám tak je taurus zajímavá kopie gloku :lol: no a ten zbytek nebudu komentovat, nerad bych ti opět šlápl na kuří oko.
Kolik Glocků máš, tolikrát jsi člověkem.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » sob 06.10.2012, 23:32

PB

Určitě nešlápneš..


Jinak je to tak, kopie Glocku např. stejně jako u Walther PPS, Springfield XD, Ruger SR9, Diamond Black DB9, ISSC M22.. S tím, že T709 má další vychytávky, které využiji což mi G26 bohužel nenabídne!

CZ 75 kopíruje taky kde kdo, Jericho, Baby Eagle, Tanfoglio, Sfinx, Norinco..


Fotku jsem přiložil, aby byly vidět obráběné plochy, které jsou bez známek obrábění a na nerezu :wink:

Příspěvky: 33

Registrován: stř 04.7.2007, 19:13

Zbraň: GLOCK

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od Dr.Halíř » ned 07.10.2012, 0:38

On se jeden Taurus z deseti povést může, to netvrdím. Ale když je dovážela ještě stará Waltrová z Horoušan, byl jsem si prohlédnout akorát novou várku, než je stihla rozhodit po prodejnách. Měl jsem zájem o Raging Bulla, měla jich pět. Ani jeden nebyl dobrej a dva z nich dokonce znemožňovaly střelbu a takové zbraně si ona dovolila prodávat.
Můj sen o 44 magnum se nakonec uskutečnil koupí Smith and Wesson 629, kterej chodí jak hodinky. O svých trablích s Taurusem koneckonců může vyprávět Reaktor, měl jako první 500SW, než je zakázali v ČR prodávat, neprošly totiž zkušebnou na vyšší tlaky. Dlouho mu nevydržel, prdnul mu jak hovno.
Takže asi tak :)
Jinak já osobně nedám dopustit na svojí čízu CZ75 SP-01 Shadow 2012. Lepší devítku jsem nikdy neměl a to už mi jich prošlo rukama opravdu hodně.

Glock 21 splnil co jsem očekával, zbraň pro nošení po kapsách s lehkou konstrukcí, jednoduchou na údržbu, s množstvím dostupných doplňků a pořádnou ráží 45. (devítku na obranu moc neuznávám, používám jí jen na terčovou střelbu, nenosím jí)
Tvoje zbraň je vždycky ta nejkrásnější:)))

Glock 21 (3.gen) .45 ACP, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, ČZ 858 Tactical 7,62x39, CZ 75 SP-01 Shadow 2012 9mm Luger, ČZ 550 Predátor .308 Win.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » ned 07.10.2012, 1:27

Dr.Halíř

S kvalitou Taurusů to tak bylo a muselo se vybírat z několika kusů, aby se našel dobrej kousek, ale to už dávno není pravda..

T709 jsem bral z Proarmsu, měli více kusů, ale jeden byl jak druhej..

Nicméně mám revolver 85UL kupovaný před 8lety a je taky v pohodě :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od panvrabec » ned 07.10.2012, 16:35

Kámoš má dvoupalec Taurus 85 a taky nějakou devítku Tauruse a musím říct že zpracování je vcelku slušné. Je třeba vzít v potaz taky cenovou kategorii.
Dr.Halíř: k tomu magnumu, srovnávat SW a Taurus nejde. Rozdíl ve kvalitě tam je, ale taky v ceně! Já si myslím, že Taurus je celkem slušná muzika za málo peněz.

Příspěvky: 33

Registrován: stř 04.7.2007, 19:13

Zbraň: GLOCK

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od Dr.Halíř » pon 08.10.2012, 16:03

pgsp: Tak dávno to zas není, ještě před pěti lety to byla skutečnost, od té doby jsem už Tauruse domů nechtěl.
Ono také záleží na jedinci že, kdo je jak náročnej. Znám člověka, co vzal revolver do ruky, kouknul do laufu a řekl "super, beru ho".
Já když kupuji revolver, je snad dvacet aspektů, na které koukám a které zbraň musí mít v pořádku. Čili vyzkouším vše co se dá bez výstřelu, souosost komor, zamykání, vůle mezi bubnem a hlavní, vůle výklopného ramene....atd atd. A Taurus řadu těchto věcí nesplňoval ani zdaleka tak jako Smith Wesson. Mě prostě nestačí, že střílí. Chci za své peníze kvalitu a jestli u S&W připlatit 5 tis a dostat o třídu jinej produkt, rád je dám.

PS: není jen Taurus, zrovna tak žádné Rossi, Astru ap.

Když beru, tak už jedině Ruger, Smith & Wesson
Tvoje zbraň je vždycky ta nejkrásnější:)))

Glock 21 (3.gen) .45 ACP, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, ČZ 858 Tactical 7,62x39, CZ 75 SP-01 Shadow 2012 9mm Luger, ČZ 550 Predátor .308 Win.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » pon 08.10.2012, 18:11

Dr.Halíř

Co bylo před 5lety není teď, takže pokud mám zbraň z r.v. 2012, tak 5let je dost dávno!


Jinak za 15let praxe a zkušeností vím sám moc dobře na co sem mám dívat a určitě to nekončí pouhým náhledem do laufu :mrgreen: :!:


Nic méně pochybuji, že pouhým okem poznáš rozdíl 0,09mm, je třeba si uvědomit, že většina zbraní je vyráběna na CNC obráběcích strojích, rámy z polymeru ve vstřikolisech, podstatná část je tak řízena počítačem :wink:

,,Amen,,
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od kolaCZek » pon 08.10.2012, 20:09

pgsp: A protahnul jsi mu pred koupi laufen..? :lol:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Příspěvky: 15

Registrován: pon 11.6.2012, 18:43

Zbraň: Glock 17 4gen.

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od striedmy » stř 17.10.2012, 11:18

sice už ho zopár týždňov mám, ale fotku som ešte nedal
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 206

Registrován: sob 01.9.2012, 17:34

Bydliště: Pardubický kraj

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od Frantisekkozisek » stř 07.11.2012, 15:56

Tak jsem se včera stal hrdým majitelem novýho G19 :D

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » pát 09.11.2012, 12:49

Tak nakonec z G17 spadlo a místo ní je doma G19 :wink:

Příspěvky: 32

Registrován: čtv 26.11.2009, 18:58

Zbraň: G 21

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od Petr N » pon 12.11.2012, 18:02

Po G21 a drahém střelivu, jsem si pořídil G19, ale ta mě neseděla do ruky, proto jsem si pořídil G17 a jsem plně spokojen.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 15

Registrován: pon 11.6.2012, 18:43

Zbraň: Glock 17 4gen.

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od striedmy » stř 14.11.2012, 10:52

tak a som tam kde som biť nechcel, žena tiež chce...
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

CSI

Uživatelský avatar

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 11.8.2011, 21:45

Zbraň: Co české to je hezké

Bydliště: Ostrava

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od CSI » úte 27.11.2012, 21:40

SigSauer SP2022 / Bejvalka
+) vzhled - krasavec + značka SigSauer; kvalitní provedení; spoušť; pořizovací cena jeté zbraně (bez ztráty při následném prodeji); cena střeliva
-) hodně naběháno; dlouhá dodací doba dílů + cena; nesedly mi ovládací prvky - kupoval jsem ho "podle xichtu"; "pouze 9 mm"

R.I.P.
Obrázek

...

"Nový" Glock G21 / :inlove:
+) je tak ošklivý, až je pěkný svou strohostí; jednoduchost; dostupnost a cena dílů; se spouští nemám problém; ovládání mi sedí; "plnotučná" ráže; je to dělník...
-) nezjištěny (jak taky jinak, že?)

работник
Obrázek

RESPECT!
Obrázek

8-) ...co s sebou... [ilustrační foto]
Obrázek

Jak již bylo psáno, s dovolením cituji:
I. Stejně první zbraň je o hledání něčeho. Pak po pár stech či tisících ranách zjistíš, že chceš něco jinýho.
II. Glock je bomba vec. Je hnusnej, je to krumpl, ma na strelnici nahovnovatou spoust. Ale je to proste spolehlivej nenarocnej delnas kterej proste maka a maka a moc nekeca. Nic vic, nic min.
III. Hmmm, opravdu jsem rad, ze nosim nejhnusnejsi nejhranatejsi pistoli na svete.


...tak jsem se vykecal, dfm, že nevadí...
Jsem PATRIOT.

Co s sebou?:
AFAK, Glock G17 Gen.4, CZ858 Tactical 4V, CZ Skorpion 61 S, Leatherman SIGNAL, Vortex SOLO Tactical R/T 8x36, Kenwood TH-D72, IC-706mkIIg + APRS mobile

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz