Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 20.8.2018, 7:56

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1415 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 67, 68, 69, 70, 71
 GLOCK - vady a závady . 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: GLOCK - vady a závady .
Tipuju na skřípání pružinky blokace při pohybu. Rozdelej, pořádně rovně ji nasaď do blokace a pak ji uchošťourem propéruju nadoraz v závěru. Občas mi to taky ghostí pružiny předvedly. Obvykle ztichly po promačkání.

stř 14.6.2017, 7:45

Tak jsem to promačkával jako blázen. Přišlo mi, že je ticho, ale po nasazení všeho zpět - znovu. :crazy: Dneska mi přijde nová pružina, tak uvidíme, jestli to pomůže. Každopádně díky!

čtv 15.6.2017, 8:01

Tak nová pružina i blokace a pořád to cvaká. Nějaký jiný nápad?

pon 19.6.2017, 10:26

A to něčemu vadí že to cvaká ,nebo tím něco nějak špatně funguje -nebo proč to řešíš? (to se neptám ironicky)

pon 19.6.2017, 16:05

No vadí to mě. Druhý glock to nedělá a tenhle to začal dělat z ničeho nic, takže normální to nebude, myslím. Jinak je všechno funkční.

pon 19.6.2017, 16:08

Stalo se vám někdy, že se po výstřelu nezresetovala spoušť? Zatím se mi to stalo jednou a nejsem si ani stoprocentně jistý, jestli jsem akorát náhodou nepovolil spoušť až na reset. Jelikož jsem myslel, že mi došly náboje, tak jsem rovnou přebíjel. Mám tam pružiny ZEV competition a stojnu ZEV V4. Na tu jednu ránu připadlo cca 300 v pohodě (od výměny).

Je vůbec možné, že by se něco takového stalo? Doma jsem to zkoušel nasimulovat a nepovedlo se.

čtv 17.8.2017, 15:01

Jak presne vypadala tá situácia ked si myslel že došly náboje?
Záver vpredu, spúšť vzadu a náboj v komore vypadá jak selhač. Ked to možeš pozitívne vylúčit tak by som hladal problém v súčiastkach.
Ked dáš do vyhladávača "zev tech connector problem" tak to najde kopu ludí ktorí mali nejaký problém s
resetom.
Pozrel by som tú stojinu či neni nejaká divná. Či je dostatočná medzera medzi stojinou a domčekom a či dost silno pruží po pritlačení.

pát 18.8.2017, 18:06

Ano, závěr vpředu, spoušť vzadu, zápalka byla čistá. Myslím, že jsem zmáčknul spoušť a nic - ale nevím, jestli jsem ji dost pustil. Doma jsem to ještě zkoušel nasimulovat (pohyb prstu) a když jsem tu spoušť zkoušel vědomě pouštět jen málo, tak se mi povedlo to občas nepustit dost. Zítra to vyzkouším na střelnici. Stojina vypadá normálně, a až na ten jeden případ při střelbě i při sušení vše v pohodě. Jelikož se to stalo při závodě a já začal hned (zbytečně) přebíjet, tak nedokážu přesně říct, co se stalo. Problém ZEV vygooglím - hledal jsem zatím jenom o chybě resetu obecně - a i tak jsem toho moc nenašel.

Mám video z kamery na hlavě a snažil jsem se zjistit, jestli byla při přebíjení spoušť vpředu - ale je to z blbého úhlu, takže nemůžu říct tak ani tak. Možná kdybych býval zkusil povolit a zmáčknout...Jestli se to stane zas, tak dám vědět, jinak to zatím beru jako chybu střelce.

pon 21.8.2017, 8:51
Partner MujGLOCK

ano, občas při pomalém vypouštění zůstane vzadu..

pon 21.8.2017, 10:01

Tak během dalších 400 ran nula závad, takže asi to byla opravdu chyba střelce. Jediné, kdy se mi nezresetovala doma spoušť při sušení bylo, když jsem závěrem pohnul málo dozadu, takže jsem pistoli úplně nenatáhl.

stř 23.8.2017, 14:22

Pochlubím se svojí dnešní závadou na G17 gen 4. Praskla špička zápalníku. Zbraň má najeto cca 12-15 tis., což je podle mě celkem málo na to, aby odešla taková důležitá součástka. Jsem celkem zklamaný, bral jsem glocka vždy jako takový etalon spolehlivosti.
Příloha:
zapalnik glock 17.jpg
zapalnik glock 17.jpg [ 28.79 KiB | Zobrazeno 731 krát ]

sob 30.9.2017, 13:05

A to ji máš od nova? Kdy se to stalo, při jaké činnosti?

sob 30.9.2017, 17:08

Kupoval jsem ji novou. Stalo se to při střelbě, zrovna na závodech, což trochu naštve... :)

sob 30.9.2017, 18:34

Ou...to naštve :angry: Nedíval ses do kanálu úderníku, jestli úderník nemlátil do zaoblení díry pro onu špičku místo do čela?

ned 01.10.2017, 8:17

Díval jsem se, ale nic jsem neobjevil...

ned 01.10.2017, 10:00
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1415 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 67, 68, 69, 70, 71