Gumové projektily


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Gumové projektily

Příspěvek od jirmax » čtv 17.11.2005, 8:51

Pánové mám na Vás prosbu, byl na mě vznesen dotaz ohledně prodeje nábojů s gumovým nebo plastovým projektilem. Kdyby náhodou někdo věděl zda je to u nás v prodeji a kde budu vděčný. Díky :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » čtv 17.11.2005, 9:28

Pominemeli, že na ně údajně byla nebo je nutná výjimka.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 17.11.2005, 9:56

Neni na ne nic, muzes si je koupit na svuj stavajici ZP a PZ. Nicmene to akorat svini hlaven a muze se to tam take zapect. Dalsimi problemy je to, ze to nepretahne zaver apod. Z vyse uvedenych duvodu (zasvineni hlavne, zapeceni) to neni vhodne ani do revolveru.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 308

Registrován: úte 19.7.2005, 0:27

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Jiří-Mek » čtv 17.11.2005, 20:56

Znamy ma v zasobniku prvni naboj plastovy,ale kdyz ho vidim,jak s tim bojuje,spatne mu podava,neprebiji.Ma mnoho nevyhod...ale zkusil bych ho do zlatych stranek :D
Life On The Edge

Příspěvky: 4

Registrován: stř 05.9.2007, 9:33

Příspěvek od honza__ » pát 07.9.2007, 20:40

DObrý den, jsem v tomto zatím naprostý laik, chtěl jsem se zeptat na účinky takovéhoto náboje, resp. z jake vzdalenosti je zhruba jeho "bezpečné" použití, tím myslím to, že se nedostane pod kůži. Možná si to jen špatně představuji, když tak mě omluvte, snažím se zjistit fakta, děkuji

Příspěvky: 10

Registrován: úte 26.3.2013, 22:26

Zbraň: zatim jen kudla

Re: Gumové projektily

Příspěvek od yperit » sob 30.3.2013, 21:29

Hoj, z doslechu vím jen to, že při demonstracích se nemělo stílet přímo do davu, ale cca 1 až 2 m do země před nohy. podle toho, kterak stojíš vysoko a jak je dav vzdálen. Tím se všeobecně zamezí abys někomu nakouřil jednu do řepy. Což by asi bylo úplně jedno, co máš nabito.
Měli jsme ve vedlejší vesnici jednu kuriozní nehodu, byli to slavnosti a mělo se střílet z kanónu. Samo s sebou nebyl nabitej vostrou kulí, ale jen ucpávkou a to byl problém. Jedna holčina stála v dosahu ucpávky a při týhle rychlosti tě snad zabije i peří. Nechci se chlubit - bylo to hnusný neštěstí, střelec byl příbuznej postižený tušim říkali chlapi v práci, že strejda.

Je jedo co do tebe narazí, když to bude mít tu správnou rychlost, asi se ti to nebude líbit.
Kdyby to lechtalo chtěl bys to furt.

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz