H: diskuzni server o vsech zbranich


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: ned 09.9.2007, 21:30

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » sob 16.5.2009, 23:14

To je celkom dobrý nápad, aj keď by to určite nefungovalo dlho. Po čase by sa isto našla nejaká skupina všeználkov, ktorí majú patent na rozum a radi buzerujú. Vlastne na každom fóre okrem strelectvi.cz je nejaký poloboh. Tam je ich niekoľko naraz a operujú nezávisle na sebe.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » sob 16.5.2009, 23:17

No já jsem si o "Střelectví" udělal obrázek hned, když jsem tam poprvé vlezl a našel jsem v tématech napsáno Gastonovy petflašky. V tu chvíli mi to spíš než jako seriozní server přišlo jako stránky nějakých puberťáků, co je jejich největší hrdina Rambo. Můžu mít jakýkoli názor na různé zbraně a jejich zpracování, ale pokud zakládám takovýhle server, tak by měl mít úroveň. Je to jako kdyby tam napsali Colt 1911 a další podobně těžký železný krámy. Tak jsem se tam ani neregistroval.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 17.5.2009, 0:34

Glockmaniak: bud rad, usetril si i 50 Kc, ktere tam za registraci naprosto nesmyslne vyzaduji.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » ned 17.5.2009, 1:23

Gramofone:

ty si prostě nedáš pokoj do doby než dostneš doživotní baban kdekoliv
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dobře ti tak ono zase kvartál není tak dlouhá doba jínak gratulace nikdy bych neveřil že takový kus chlapa, který brečí pro banán na kvartál :lol: :lol: :lol: bude nejrychlejší na audorové stage alá MONLOS

musím podotknout, že bych tě fakt nechtěl vydět pelášit, když o něco půjde protože to opravdu bude za tebou lítat asfalt a kostky jako pomažeš - klobouk dolů před výkonem.

a neboj banánová sezóna je teprv v rozkvětu jsem zvedav jak to chlapcům z MITONU půjde dál bez gramogónů kteří dělali 99% návštevnosti s admixem v zádech :lol: :lol: :lol:
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » ned 17.5.2009, 2:06

Hmm.. když o tom tak uvažuju, v tomhle má Jirka pravdu. Je to doslova pár lidí kteří tam skutečně pravidelně a k věci přispívají. Kdyby Hungry, Shiva a Netopýr přestali psát do přebíjení, ta sekce jako by nebyla. To samé třeba Vik, Alf a Ufo v IPSC. Bez nich mrtvo. Za všemi důležitými nicky známe většinou celá jména a lidi, což je samo důkazem že jich není zdaleka moc. Tedy jinými slovy - může být snazší než se zdá nasrat si dostatek lidí k tomu, aby server defacto přestal fungovat. Přes 90% návštěvníků fora jen čte nebo se ptá - ale jen na těch zbylých 10% opravdu záleží a atmosféra co by se dala krájet pro jejich udržení není ideál.
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 266

Registrován: čtv 24.4.2008, 10:55

Zbraň: G19

Bydliště: Vysočina

Příspěvek od MiRaS » ned 17.5.2009, 17:41

daveG17 píše:Každopádně navštěvuju jen 3 pořádné servery o zbraních - MG, střelectví a gunshop. Na MG jsi, takže pro jiné zbraně zbývá gunshop, hm? Nebo jsou i jiné, na které stojí zato zajít?
http://zbranekvalitne.cz/forum/ ;)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 121

Registrován: úte 16.5.2006, 14:41

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha, Berounsko

Příspěvek od netopyr » ned 17.5.2009, 20:53

Řekl bych, že je to dobrá alternativa. Je sice v začátcích, ale dal by se z něj udělat dobrý server. Nebo taky ne, ale to asi záleží hlavně na nás.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » ned 17.5.2009, 21:02

Pro pamětníky: Teď jsem se byl podívat na www.,mojezbran.cz - a věřte nevěřte, podařilo se mi tam zaregistrovat a je to zřejmě i funkční!
...jen nejnovější příspěvky k některým tématům jsou z roku 2007... :? 8-) :lol:
"No jo, dvě dávky..." Vražkov, 6.9.2008, stage 5

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 17.5.2009, 23:26

Salamoun - rad Te nekdy uvidim chlape - vezmu nekdy rodinku a vyrazime v patek vsichni, uz je pomalu cas ukazat malymu normalni lidi :-)

HV - "nechame to tak"... NENECHAME. Admini ze strelectvi si z toho muzou mit klidne prdel, ale uz me tam doopravdy neuvidej - jestli ma nekdo snahu si lecit mindrak, ja se mu podbizet a vnucovat nebudu. Jasne jsem tu popsal, za co jsem BANan dostal. Zajimavy je, ze chvilku po-te, co jsem totez napsal na strelectvi do toho vlakna, ktere jsem zalozil, tak jej nekdo smazal. Napsal jsem tam, ze 4mike ma dost koule na to, aby mi dal v tichosti banana a oznacil me za lhare, ale uz ne dost na to, aby se priznal, za co presne to bylo, misto obecnejch kidu "Cmk porusil pravidla bod 9" - ocekaval jsem citaci nebo ulozenou obrazovku, dockal jsem se smazani vlakna. Nevim, jak jinak myslel 4mike banana na 3 mesice, ale ja to pochopil jako zakaz vstupu na 3 mesice :-) Tedy jako naprostej nesmysl a neadekvatni urazenou detinskou akci. Zareagoval jsem v podobnem duchu - zamerne. Rozvirila se voda a treba adminum dojde, ze lidi prehnanym moderovanim vic serou, nez ze by se starali o cistotu fora. Krom 4mika, u kteryho me stvalo vecny remcani (ale cas od casu napsal neco, co davalo smysl a byl ochotnej poradit) mi v zaludku lezel i PiDiBi, od kteryho jsem nevidel snad zadnou radu nebo pomoc, jen to remcani, moderovani a patrne ziti ze zasle slavy.

HB - ne, nedostal jsem zadnou SZ, zadnou vystrahu, az zpetne jsem se nasel ve vlaknu o napomenutych jedincich (3x) - 2x pred mesicem, jednou ted. "Spolecenskou nebezpecnost" prestupku asi zduraznovat nemusim - ta byla opravdu mimoradna :-) Jendou jsem si dovolil OT, jednou jsem si dovolil reakci na admina (rovnou jsem v prispevku napsal, ze si davam napomenuti a dal jsem psal neco k veci) a nakonec (po mesici, kdy jsem napsal asi 100 prispevku bez zavad) jsem si dovolil strucnou reakci na admina a opet jsem pokracoval v prispevku, kde jsem rekl celkem prinosne info.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 17.5.2009, 23:28

Stengan - jeden dozivotni jsem si udelil sam :-) Tady ma admin rozum a az ho zacne stvat, ze mu zasirame "Bazar" presune to do "Ostatni" :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 181

Registrován: úte 07.4.2009, 22:24

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od kuro159 » pon 18.5.2009, 0:06

Cmk, kamarade prave ked sme zacali rozbiehat tvoje vlakno o tych 10 romakov co zmlatilo dvoch, nam to mode prekazil. :( Ja osobne ta virtualne poznam niekolko rokov a je skoda ze ta neuvidim na Strelectvi... Budes mi tam chybat *69* . No som ale rad ze tu si neskoncil a mozme si pismenkovat dalej... :D Inak tiez som nechapal preco ti dali a Admixovi tiez ,,Vychovny ban,, vobec som tomu nerozumel a vysvetlenie cakumpraskum nikde... :lol: No som rad ze si ok a dufam ze si niekedy z nasich buchaciek spolu zapicame.... :wink:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 18.5.2009, 1:26

Ted jsi mi vehnal slzu do oka :-)
Ne vazne - diky za podporu, ale za takovy emoce to nestoji :-)

Kazdopadne je hezky, jak se mazou vlakna, kde se pise neco k veci (treba to, kde bylo konkretne napsano, za jake mimoradne vazne poruseni pravidel jsem BAN dostal), ale vlakna, kde jsou jen obecne dotazy a odpovedi, jsou moderatorem okomentovana a zamcena (to, co jsem ocekaval uz u prvniho vlakna).

A PiDiBiho narazka, ze se to zmenilo v osobni urazeni - hmmm, nezacal s tim 4mike? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pon 18.5.2009, 8:12

1. Je škoda atmosféry co na střelectví vznikla, moderátoři by se měli trošku sklonit a uznat alespoň část svých chyb
2. Nemyslím si, že tvůj tvrdý/hrdý postoj, za předpokladu, že by modeři uznali alespoň 1/2 svých chyb a omluvili se, je správný
3. Jste jak malý děti :roll:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 18.5.2009, 8:27

Muj hrdy postoj je dan tim, ze moderatori dali zcela jasne najevo, ze oni jsou bozi a oni se nemyli a dokazou to treba tim, ze nepripustej dukazy svych omylu :-) Banem to jen zacalo.
Jinak vim, ze jsme jak deti - jak rikam, banem to zacalo :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » pon 18.5.2009, 8:57

Ten clovek, co komentoval 4mika v Black mambe jsem byl ja a stojim si za tim, ze jeho modra poznamka byla neopravnena. Ban jsem dostal za to, ze jsem pred cca 10ti dny zalozil thread o nefunkcnosti vyhledavani, ktery 4mike zamknul s tim, ze duplikuju a prilozil dva linky - jeden naprosty offtopic o uplne necem jinym a druhy o zavedeni nove ficury. A tak jsem dostal vychovny na tyden :) Asi si ho taky protahnu, nemam rad nedotknutelne
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pon 18.5.2009, 9:07

Taky jsem čuměl jak tele na nový vrata, když začaly postupně mizet důkazy. Jak jsem psal na střelectví, připomíná mi to totalitu a osobně se mi to příčí natolik, že vyřazuji střelectví ze svých záložek, které se spouštějí po startu prohlížeče. Také si nepřeji, aby kdokoliv linkoval na střelectví mé fotografie z LOSů a sám tak činit také nebudu. Není to solidarita s cmk, jde o princip.
--- netvrdím, že je to navždy, třeba se situace zklidní a dojde k příměří ---
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » pon 18.5.2009, 9:49

Lukáš Koukal píše:Hmm.. když o tom tak uvažuju, v tomhle má Jirka pravdu. Je to doslova pár lidí kteří tam skutečně pravidelně a k věci přispívají. Kdyby Hungry, Shiva a Netopýr přestali psát do přebíjení, ta sekce jako by nebyla. To samé třeba Vik, Alf a Ufo v IPSC. Bez nich mrtvo. Za všemi důležitými nicky známe většinou celá jména a lidi, což je samo důkazem že jich není zdaleka moc. Tedy jinými slovy - může být snazší než se zdá nasrat si dostatek lidí k tomu, aby server defacto přestal fungovat. Přes 90% návštěvníků fora jen čte nebo se ptá - ale jen na těch zbylých 10% opravdu záleží a atmosféra co by se dala krájet pro jejich udržení není ideál.
Tak udelej forum, kde budou jen sami odbornici v danych oblastech a uvidime, jak dlouho takove forum dokaze prezit s radove nekolika desitkama lidi, ktery maj na praci jiny veci, nez psat na forum :lol: Fora stoji a padaj se clenama, a pokud budete dukladne likvidovat jakykoliv offtopic, tak se vam jednou stane, ze budete mit forum plne odbornych informaci, kam nebude nikdo chodit.
Ja jsem primarne ajtak, stejne jako tech 90% lidi jsou primarne lidi z jinejch oboru nez zbranovejch - a ja mam forum vetsinou jen k tomu, abych se tam vykecal s podobne postizenejma kamosema. Odborny temata jen ctu, protoze k nim nemam co rict. Ja nehledam ciste odborny forum, hledam svuj koutek v hlubinach internetu, kde na mne nikdo nebude koukat jako na blbce, kdyz napisu, ze se mi zdalo o kulometu :lol:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 18.5.2009, 12:09

"Dostal jsem BAN" je tam obnovene.
Opet se tam dozvidam spoustu zajimavych obecnych veci, ktere si bohuzel prevedene do praxe jaksi odporuji:
Alfons píše:Pokud tě pohoršuje když někdo někoho pošle LASKAVĚ do prdele, tak je to smutné. Bohužel některým jedincům to již nelze říct po dobrém, protože slušně napsanou výzvu odmítají akceptovat...
Nutno rict, ze to neni urceno me, nicene poruseni pravidel vidim - najde nekdo v tom vlakne, ktere jinak nikdo necte (seznam napomenutych uzivatelu) "Alfons napomenuti - sprosta mluva"?
4mike píše:škoda, že jste to někdo přesunuli, já sice bez koulí ale dál budu tvrdit že cmk lže a to už opakovaně
poněvadž to co zde prezentuje jako původní znění jím není
Dekuji ze tvrzeni, ze "za temi dvermi, od kterych mam klice jen ja, je bila koule" - dokud je admin neotevre, muzeme se hadat, jak chceme. Ja tvrdim, ze je tam cerna kostka. Admin ma ty klice a je na nem se predvest. Dokud to neudela, neni se o cem bavit.
4mike píše:cmk
máš recht, měl jsem Ti dát BAN na IP a ne na usera, po těch pár letech co se známe a vzájemně více méně přes odlišné názory respektujeme, jsem Tě nechtěl naprosto odříznout od zdroje zábavy a informací
já vůl
:-) Je otazkou 3 minut se pripojit pres nejakou proxynu nebo pres nejaky vzdaleny server.
Ale vazne - projevuje-li se ten respekt tak, ze misto 1 soukromy zpravy "hele vole, tady, tady a tady jsi porusil pravidla - neblbni, nebo te budu muset odriznout" se v nectenem vlaknu objevi "CMK napomenuti" a nalsedne v tichosti BAN, pak nevim, o jakem respektu se pise.
Petzold píše:Omlouvám se, ale zrovna CMK ( a není sám) měl k banu ( byť jen výstražnému) už docela pěkně našlápnuto a žádnému přispěvateli nebylo tolerováno tolik, co jemu. Docela podrobně jsem ty příspěvky sledoval a pokud by mně 4Mike nepředběhl, na 103% bych se to to postaral já.
Plati totez, co o odstavec vyse. Cetl jsem to kazdy den, stacilo napsat "neblbni, tady, tady a tady porusujes pravidla, ledasco tolerovat jde, vsechno zdaleka ne". Navic - do ted nemam pocit, ze bych nejak zasadne porusoval pravidla fora. Nerikam, ze jsem je 100% dodrzoval, cas od casu jsem si lajsnul komentar moderatora, nebo mozna pripevek, ktery nebyl uplne On-topic, ale pri 2.200 prispevcich slo o naproste procentuelni minimum - minimum podle me vyvazene a prevazene tim, ze jsem vzdycky rad ochotne poradil, kdyz jsem vedel.
Ale pokud ma moderator nazor, ze to bylo na BAN a udelil ho timto zpusobem, neberu mu to. Ja jsem naopak nazoru, ze na serveru, kde se takto jedna s pravidelnymi prispevateli byt uz nechci a mam potrebu se o to podelit.

A sorry, ze Vas tim prudim tady - tam uz proste psat nebudu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 18.5.2009, 13:49

4mike píše:....já vůl
Teda takova prikladna sebekritika se jen tak nevidi *40* *49*

cmk: no jasne, nakonec mas bejt jeste rad, ze jsi dostal jenom ban *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 82

Registrován: čtv 11.9.2008, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: východ čech

Příspěvek od pida363 » pon 18.5.2009, 15:02

Asi takhle. já osobně jsem docela autohifia autotuning pozitivní a proto pravidelně navštěvuju a přispívám na www.autohificlub.cz. ve chvíli kdy jsem přišel na střelectví, byl jsem nemile překvapen tou strohsostí, možností skoro nediskuze, stálým napomínáním atd. Nestalo se mi nikdy ybch se na něco zeptal a druhý mě hned sundal, že jsem debil když neumím hledat atd. ano hledat umím ale když najdu téma které bylo aktuální 2 roky zpět a hledám v tom jak debil tak mě to už docela odradí. To, že CMK byl nějak pruzen na střelectví jsem si všiml ale nevěděl jsem tomu hlavu ni patu. Pokud se lidé nějak vulgárně neuráží, nevidím nic špatného na tom, že se diskuze uhne občas i jiným směrem..
nenaser mě...

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz