Hlasování jestli Federál EFMJ do zkušebny nebo ne??


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Hlasování jestli Federál EFMJ do zkušebny nebo ne??

ano
62
75%
ne
18
22%
nevím
3
4%
 
Celkem hlasů: 83
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 29.8.2006, 16:37

stengan: staci pouze pozorne cist a neobtezovat se svymi dotazy tam, kde je to mimo tema *4*.

:arrow: viewtopic.php?p=16886#16886
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 29.8.2006, 16:41

Děkuji za odpověd,ale je vtom takový zmatek po přesouvání adminem že jsem se vtom neorientoval,tak jsem se zeptal.Ještě jednou děkuji za odpověd s pozdravem sten.
Naposledy upravil(a) stengan dne úte 29.8.2006, 17:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » úte 29.8.2006, 16:58

S474N píše:stengan: staci pouze pozorne cist a neobtezovat se svymi dotazy tam, kde je to mimo tema *4*.
:arrow: viewtopic.php?p=16886#16886
stengan píše:Děkuji za odpověd,ale je vtom takový zmatek po přesouvání adminem že jsem se vtom neorientoval,tak jsem se zeptal.Ještě jednou děkuji za odpověd s pozdravem sten.
Jaxe do lesa za osmnact, jako vejce vejci za dvacet :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » úte 29.8.2006, 17:02

Starosta: ze se na to prudeni nevykasles, na Stengunuv specificky pristup k pravopisu uz jsem si zvyk i ja...
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 29.8.2006, 17:03

Promin.sten. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » úte 29.8.2006, 17:04

Scout: Vsak ja taky, jen mi to obcas neda - kdyz uz ho cituju :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 29.8.2006, 17:08

Kucí s vaší pomocí se to snad ještě naučím dík.sten. :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » úte 29.8.2006, 17:16

Příznivcům efmjdozkušebny: Já to říkám pořád a nejsem sám, nejde jenom o přímé polatky při předložení munice ke kategorizaci. Pokud to chcete brát skutečně vážně, potřebujete právníka a ještě lépe v tandemu se znalcem, který je schopný případně ČÚZZS odborně oponovat. Právníka to chce ovšem od samého začátaku, protože už na začátku se dá vlastní ne/činností udělat takových chyb, že do rozvrtaného řízení už vám žádný advokát nebude chtít lézt. Navíc byste měli využít dostupné opravané prostředky včetně správních žalob atd. a pro podání kasační a ústavní stížnosti je prostě právní zastoupení povinné ze zákona.

Jde hlavně o to, že si nemusíte zkazit jen svoje řízení za svoje peníze - rozhodnutí o zařazení střeliva pak bude závazné obecně, pro všechny a na pořád...

Já bych si takovou zodpovědnost na sebe nevzal.

Odhad nákladů? Ceny právních služeb jsou individuální. Já sám bych ale viděl 20.000,- jako úplné minimum a to samozřejmě bez oponentního posudku znalce. :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » úte 29.8.2006, 17:25

Smith
nedramatizuj,už si to tu tuším raz písal.
Je to ich rozhodnutie , ich čas a investície.
Zdá sa mi ,že už nemáš o čom písať,stále dookola točíš to isté..
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » úte 29.8.2006, 17:28

Asi máš pravdu, nic nového... :?

Ale je to jako když Diana za svoje peníze a ve svém čase vedla kampaň za zákaz nášlapných min - a na...la tím taky všechny! *2*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 29.8.2006, 20:29

smith:
Chápu tvoje obavy o obecné blaho,ale vzhledem ktomu že to neděláme unáhleně tak jsme i stouto alternativou počítali a právní poradenství jsem vyhledal předem:

1)protže to nikdo zatím oficiálně nepředložil ke zkoušce není se k čenu vyjadřévat!!

2)právník je připravem a cenu předem zmám ze sepsání případného odvolání cca 5000Kč a dalších 5000kč jako kauce na podání dovolání.

3)znalce v oboru balistiky máme v záloze a s panem Maštálkou z Hradce Králové kterého S474N zná a byl přítomen při jednání-získání prvotních info pro společnou střelnici.

4)pokud se jedná o znalce tak stojí za projekcí Otrokovické střelnice jeho oficiální cena je 500kč/hod popsudek je vypracován do jednoho dne i s kulatým razítkem.

Poté se dá postupovat dále,ale vzhledem ktomu že mám přislíbenou vyší finanční cástku od prodejcí Federálu EFMJ tak si myslím že jsme schopni toto pokrýt nemluvě o spousta ohlasech od střelců kteří chtějí přispět na podle ného dobrou věc.

Pokud tě zajímá další info,tak jen co přijedu do Prahy z dovolené jsem schopen se vklidu bez emocí někde sejít a popovídat si tak,aby se dalo vklidu probrat pro a proti.
Jak jsem psal v prvním příspěvku toto bylo jen hlasování pro zjištění veřejného mínění z důvodu neustáleho nepadání z řad lidí co to nechtějí,tak jsem se rozhodl v tomto pokračovat a at to stojí cokoliv to dotáhnout do konce at je jednou pro vždy jasno.
S pozdravem sten.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » úte 29.8.2006, 20:32

Pěkné Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » úte 29.8.2006, 22:05

EFMJ nosím a chci vědět jestli legálně.

S akcí "zkušebna" zcela souhlasím.
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » úte 29.8.2006, 22:43

Sorry admine, že budu mírně OT, ale musím :wink:
Stengan: Rozhodování o tom či dát nebo nedát EFMJ do zkušebny není a nebude pod hlavičkou klubu MujGLOCK. Je to čistě a jen aktivita jednotlivců. Proto poté, co došlo k ujasnění téhoto faktu bylo toto téma vráceno zpět do veřejné části diskuze. Já sám se hlasování zdržuji - těch 15 kousků co mám doma klidně vybouchám na zajíce, když mi to na obranu zakážou nosit :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 29.8.2006, 23:19

Jasík:
V klídku, MG do toho tahán nebude, jak sem to pochopil Sten s Willym to zaříděj, mi to zafinancujem a šmitec. :wink:
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 20

Registrován: stř 23.8.2006, 10:30

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » stř 30.8.2006, 11:56

stengan píše:smith:
Chápu tvoje obavy o obecné blaho,ale vzhledem ktomu že to neděláme unáhleně tak jsme i stouto alternativou počítali a právní poradenství jsem vyhledal předem:

1)protže to nikdo zatím oficiálně nepředložil ke zkoušce není se k čenu vyjadřévat!!

2)právník je připravem a cenu předem zmám ze sepsání případného odvolání cca 5000Kč a dalších 5000kč jako kauce na podání dovolání.

3)znalce v oboru balistiky máme v záloze a s panem Maštálkou z Hradce Králové kterého S474N zná a byl přítomen při jednání-získání prvotních info pro společnou střelnici.

4)pokud se jedná o znalce tak stojí za projekcí Otrokovické střelnice jeho oficiální cena je 500kč/hod popsudek je vypracován do jednoho dne i s kulatým razítkem.

Poté se dá postupovat dále,ale vzhledem ktomu že mám přislíbenou vyší finanční cástku od prodejcí Federálu EFMJ tak si myslím že jsme schopni toto pokrýt nemluvě o spousta ohlasech od střelců kteří chtějí přispět na podle ného dobrou věc.

Pokud tě zajímá další info,tak jen co přijedu do Prahy z dovolené jsem schopen se vklidu bez emocí někde sejít a popovídat si tak,aby se dalo vklidu probrat pro a proti.
Jak jsem psal v prvním příspěvku toto bylo jen hlasování pro zjištění veřejného mínění z důvodu neustáleho nepadání z řad lidí co to nechtějí,tak jsem se rozhodl v tomto pokračovat a at to stojí cokoliv to dotáhnout do konce at je jednou pro vždy jasno.
S pozdravem sten.
No prosim. To je konecne poradny slovo.

Příspěvky: 50

Registrován: pát 27.1.2006, 14:16

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od premek » stř 30.8.2006, 12:07

Stengan:

Myslím, že kdyby tohle zaznělo na začátku, nestrhla by se kolem toho taková diskuze a už vůbec ne tolik emocí...
Naposledy upravil(a) premek dne stř 30.8.2006, 20:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 30.8.2006, 19:03

stengan: s tím právníkem to ještě zvažte - dovolání v tomhle případě nepřipadá vůbec v úvahu! :shock: Pokud ses nepřepsal (což bych ti nijak nezazlíval a je to ta lepší alternativa) pak ten člověk vůbec neví, která bije... :?

Jinak, OK, ačkoli i nadále nevidím moc účel, teď to má alespoň trochu reálné obrysy. Nejvíc jsem se bál nějaké hurá-akce, která pak omrzí.
Když si potom připočítáš případnou ústavní stížnost, tak jsem se s nákladama moc nesek´.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 30.8.2006, 19:23

Opravdu bych doporučil vrátit se zpátky na zem. Ústavní stížnost...... :twisted: Jsou to jenom řeči - rozhodnutím zkušebny pro tyto pány celá záležitost skončí :!: Copak opravdu věříte, že se budou nadále angažovat ve vleklých a finančně náročných soudních sporech :?: Já tomu nevěřím. Až opadne počáteční nadšení, převládne ekonomická stránka nad ješitností a je vymalováno. Všem ostatním zůstanou jen oči pro pláč = rozhodnutí zkušebny o zařazení EFMJ...... :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » stř 30.8.2006, 22:34

Hlavní problém je, že zastánci EFMJDoZkušebny jsou přesvědčeni, že EFMJ střelivo splňuje definici střeliva s vyšší ranivostí a že by případný soud mohl jeho použití brát jako přitěžující okolnost.
Odpůrci EFMJDoZkušebny si ale na druhou stranu myslí, že dokud není střelivo zařazeno do skupiny A, pak se přitěžující okolností stát nemůže.

Možná lepší než nosit střelivo do zkušebny by bylo nejprve objasnit, jak to vlastně s tou potenciální přitěžující okolností je. Co takhle když už, tak vyvinout energii tímto směrem?
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz