Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 23.9.2017, 6:32

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
 Hodinky pro AKCE ? 
Autor Zpráva

Příspěvek Hodinky pro AKCE ?
Všichni znáte firmy 5.11, bull, nebo třeba actionzone. Řeší se tu zbraně, pouzdra, doplňky, oděvy, apod. Mě by zajímali hodinky, co trochu více vydrží, nejsou tak drahé, třeba jako 5.11, ale mají punc "střeleckých" hodinek.

Co nosíte? Já po dnešku žádné.

čtv 23.3.2006, 20:34

Příspěvek 
http://shop.navyseals.com/category/9a/
Nemáte s nima někdo zkušenosti? Je to komposit (GFRP) takže by se hodily ke Géčku. :-)

čtv 23.3.2006, 21:11

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««
Příspěvek 
Ja nenosim nic. Je to pohodlnejsi a na cas mi staci mobil, zabere to tak o 1.5 sekundy dyl, ale aspon mam volnejsi ruce.

pát 24.3.2006, 0:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek Hodinky pro akce
Dej si do vyhledávače seznam heslo " chronomag " a tam najdeš desítky zoufalců přes hodinky, stejně jako jsme my tady přes zbraně.

pát 24.3.2006, 10:16

Příspěvek 
to Ivoshek: To jsou ty co nabízí bull Kroměříž, ale cena je dost vysoká, kolega je má, maj nějaké kapsule s tritiem, jako miřidla, ale ta cena .... .

pát 24.3.2006, 10:40

Příspěvek 
pro MarKa: Hmm, mobil má taky čas, jasně, ale jsou i zaměstnéní kde mobil Nééééé. Proto sháním náhradu za rozbité.

pát 24.3.2006, 10:43

Příspěvek 
Jakto mobil ne? U nas (na skole) se sice taky driv vztekali, kdyz jen uvideli mobil v ruce, ale uz to neni tak zhavy...

pát 24.3.2006, 11:41

Příspěvek 
:D :D :D .

To forum s hodinkama je plodné, ale tam nabízejí Breitling za xpeněz. Netvrďte, že nemáte nějeké nárazuvzdorné či outdoorové třeba Casio, či Timex? děkan

pát 24.3.2006, 11:49
MujGLOCK team

Příspěvek 
Ale dotaz byl na "střelecké" hodinky :wink:
Mám Timex Expedition s datumem a indigem. Docela normální, levné, ale nemají žádné počítání "kliků" pro nastavení optiky atd...atd... 8)

pát 24.3.2006, 11:53
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
Mám stejný "časy" jako Jasik, jsou docela v pohodě. Ale fakt je že je skoro vůbec nenosim - mobil to řeší :) . Jinak je vřele doporučuju.

pát 24.3.2006, 12:14
Profil ICQ

Příspěvek Hodinky pro AKCE
Na chronomagu nenajdeš jenom Breitlingy. Jsou tam i Citizeny i Timexy. Abych se tedy pochlubil i já, mám asi 5 let staré Timexy," potápěčské", těžké a velké s Indiglem, pohoda.

pát 24.3.2006, 13:01

Příspěvek 
jasně..já jsem taky postiženej hodinkama a na chronomagu jsem taky furt pečenej vařenej :-), nosím a vlastním asi 8 mechanickejch automatů, nějakej ten quartz...
doporučil bych vojenské LUMINOXy a sehnat je někde levnějc anebo jiný s tritiem, lUMINOX používá speciální světélkující směs.
Já jsem zatíženej na potápěčský modely s vyšší vodotěsností tak WR200 a více. Jinak nejsou špatný SUUNTO. Záleží na co všechno maj sloužit.

pát 24.3.2006, 13:26

Příspěvek 
Tak už chroupu vaše info. Zatím to vypadá na Timex Ironman, i když ty typy hodinek s tritiovejma kapslema by se ke mě taky hodily. :D . Zadím dík za typy.

pát 24.3.2006, 19:28

Příspěvek 
4 Bakouš

no hodinky s tritiovejma kapslema jsem ještě neviděl, pokud vím, maj tritiem natřený indexy, svítivost cca 12 let bez nasvěcování. že by měly hodinky kapsle jako u miřidel, to ne, bylo by to hrooozně drahý. Timex jsou dobrý a hlavně levný hodinky, konkurence casia. neuděláš chybu když do nich pujdeš, maj indiglo což je fajn...:-)

pát 24.3.2006, 19:32
VIP člen

Příspěvek 
No, přírodozpytné vzdělání sice nemám, ale matně si vzpomínám, že tritium je izotop vodíku (má snad tři neutrony v jádře oproti obvyklému jednomu) a asi s ním nic moc natírat nepůjde...spíš bych to viděl na kapsle i u hodinek :wink:
Já nosím victorinoxy, mají na ručičkách jakousi luminiscenční vrstvu, ale vážně doborou: nesvítí sice 10let něpřetržitě, ale klidně vydrží celou noc. Tělo ocelové, vodotěsné (nevím do kolika).

sob 25.3.2006, 15:45

Příspěvek 
Smith píše:
No, přírodozpytné vzdělání sice nemám, ale matně si vzpomínám, že tritium je izotop vodíku (má snad tři neutrony v jádře oproti obvyklému jednomu) a asi s ním nic moc natírat nepůjde...spíš bych to viděl na kapsle i u hodinek :wink:

Dva neutrony, jeden ma deuterium, obvykly je pouze osamoceny proton v jadre..

sob 25.3.2006, 16:18
VIP člen

Příspěvek 
Aha, jasně: protium=1 částice v jádře, deuterimu=2, tritium=3 částice v jádře (proton + 2 neutrony). Já původně myslel, že se ty názvy vztahují k počtu samotných neutronů. :oops:
Ale natírat to stejně nejde! 8)

sob 25.3.2006, 19:43

Příspěvek 
nechci tady rozpoutávat diskuzi na tema TRITIUM v hodinkách, ale na hodinkách vyrobených nebo certifikovaných jako swiss made je občas k vidění nápis T-swiss-T, zde to značí tritium na číselníku a věřte mi, že indexy jsou natřené, žádný ampule ani kapsle tam nejsou...protože některý takovýhle hodinky mám. nemyslím, že by to bylo čisté tritium ale jeho sloučeniny..
Luminox má vlastní spec. směs. pokud vím, existujou i různý barvy dokonce snad ve sprejích s nějakým radioaktivním izotopem, sice nevím jestli svítí, ale vyzařuje 100procentně..., jo na některejch armádních hodinkách je označení H3, což je myslím právě to tritium, vyrábí je třeba Stocker and Yale, ty dělaj i kompasy pro us army...

ned 26.3.2006, 0:01

Příspěvek 
nezapomínejme, že tritium je plyn

ned 26.3.2006, 0:35

Příspěvek 
Navíc má poločas rozpadu 12,5 roku a výrobce Luminox údajně garantuje intezivní svítivost minimálně 25let. Ale na stánkách luminox.cz nic konkrétního není. Myslím, že v tom bude nějaká čertovina.

ned 26.3.2006, 11:03
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další