Hromadny nakup zasobniku KCI

Příspěvek od yoseph » pon 03.7.2017, 0:52

Nazdar vsem, jenom takova sonda: sel byste nekdo do hromadneho nakupu zasobniku KCI z USA? Samotnemu se mi nevyplati to organizovat/kupovat (posta, zarizeni vseho v USA, clo ...), ale kdyby nas bylo vic, tak by se to uz vyplatilo. U nas se daji KCI zasobniky koupit na armymarketu, v razi 9mm luger 33 ran za 780,- a 17 ran za 500,-. Ja bych se chtel dostat na cenu o cca 20% levnejsi (chci si toho koupit vic kusu, kdybych chtel jenom 1 kus tak to nema cenu resit), tech 20% odhaduju by se dalo dosahnout pri mnozstvi cca 200 ks zasobniku celkem - tolik toho ale sam nekoupim :-) Koupil jsem si jiz po jednom kusu KCI na zkousku (33 ran i 17 ran) a funguje uplne v pohode s gen3 i gen4, takze pro me jasna volba = nez kupovat original tak chci jit do KCI pro vetsi mnozstvi do zasoby, a to za mene nez polovicni cenu proti originalu - a to je jiz sakra rozdil v penezich!. Pro stouraly :-) originalni zasobniky ma kazdy 2 ks k nove zbrani a muze je pouzivat na noseni, ale do zalohy staci KCI - podle me teda KCI fakt dobra kvalita takze ja osobne nepoznam rozdil od originalu, nemel jsem jedinou zavadu s KCI.