Idioti se zbrani


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » stř 16.11.2016, 13:46

Spousta mých kamarádů dělá u BA a nechovají se tak, jak ty 2 hovada na fotkách, takže na všechny to neplatí. Pokud se s něma ale nějak ztotožňuješ, tak to už není můj problém.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od VEIKO » stř 16.11.2016, 14:53

Pitt: Hele jsem byvali vojak z ne tak obycejneho praporu, delal jsem i u policie, nedavno jsem se vratil z pobytu 1,5 roku v Herefordu kde jsem vyuzil Prilezitosti se takticky vzdelat, pisu knizku a chtel bych nektere veci jeste pochytit nebo zdokonalit, proto ten loomis. Takze presne takovyhle clovek tam jde a 60kc za hodinu je malo ale proto tam nejdu.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od S474N » stř 16.11.2016, 15:12

VEIKO: a realne tam jdes teda proc? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od VEIKO » stř 16.11.2016, 15:51

Satan: Pro zkusenost. Nejhorsi je si o sobe myslet ze vis vsechno, tak se nic nenaucim. Radsi si hezky vsechno poslechnu nebo vyuziju prilezitost se neco priucit. Tahle prace bude mit taky nejake "vychytavky" a pochybuju ze tam budou sami idioti a i kdyby tak ta prace neni klec. Da se odejit. A i kdybych tam chtel delat jen tak a dlouhodobe (jakoze ne) tak je moje vec ze se budu chtit zavrit mezi partu idiotu (coz nebudou).
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Int1m1thy » stř 16.11.2016, 16:23

jestli nejdes do prahy tak tam nechod, ver mi ze zadnou vychytavku nenajdes :D
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » čtv 17.11.2016, 13:32

Je úsměvné, když někdo častuje jiné lidí nadávkama typu dement atp., ale když mu někdo oplatí stejnou mincí, to je hned breku.
Jinak je to furt dokola. Chytrolíní popisují co a jak a za kolik se u BA dělá. A taky kdo tam dělá. To vše na základě zaručených informací, které získali např. v hospodě, v cukrárně, v kravíně, na schůzi včelařů atp. Ani na vteřinu si nepřipustí, že ve skutečnosti vědí úplné hovno.
V minulosti jsem měl snahu těmto lidem vysvětlit, že to může být i trochu jinak a trošku nadzvednout pokličku toho pomyslného hrnce. Nedopadlo to dobře. Dnes už se jim jen směju. Kdo ví ten ví. Zatvrzelí a mnohdy zamindrákovaní odpůrci BA budou stále hledat chyby, pomlouvat a psát anonimní udání. A když náhodou spatří třeba jen kousek pažby, podlehnou nefalšované histerii a neprodleně budou informovat PČR, GIBS, OSN, NATO. Prostě je třeba s touto skupinou počítat a dát si při práci kromě zlodějů, výtržníků, feťáku pozor i na ně. Třeba za to ani nemůžou (špatné dětství, šikana na základce, nebo jim žena šuká s securiťákem) co já vím... Stačí si dát na pažbu ponožku, nebo pořídit uzavřené steheňáky. Oni sice dobře vědí, „CO“ v nich je, ale zatlačí slzu, protože s tím nemůžou nic udělat. Nutno dodat, že tyto lidi taky značně iritují urostlé postavy, holé hlavy, taktické vesty atp., ale s tím taky nic neudělají. Po našemu: Jebat na ně. R

VEIKO: Za mně - super přístup. Znám spoustu kvalitních lidí v naší branži. Přeju abys je poznal taky. Na druhé straně musím bohužel připustit, že v celkovém objem BA v republice jsou v drtivé menšině. Takže selekce bude nezbytná. Není tomu jinak ani u PČR, MP a AČR. Stejně jako ve všech jiných profesích :wink:
Naposledy upravil(a) rostar dne čtv 17.11.2016, 14:03, celkem upraveno 1 x.
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od S474N » čtv 17.11.2016, 14:01

No pokud beres slovo iritovat synonymum pro slovo smat se, tak ano:
:arrow: http://b.mujglock.com/15-11-03-Loomis/ipage00004.htm

U tohohle me treba iritovalo 160cm vysky, kver na pupku a rozervany hadry.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » čtv 17.11.2016, 14:13

No tohle je samozřejmě neštěstí :( To už jsem myslím dříve komentoval. Takoví to právě ostatním kazí. Ale to máš všude, ve všech profesích, jen né tak moc na očích.

Nechápej prosím můj příspěvek jako zastávání se toho vandráka. To v žádném případě. Kurva to je takový extrém, že mi to až nepříjde reál. Spíš jako nějaká scénka. PČR bych nevolal, ale po ověření, že se nejedná o skrytou kameru, bych mu to železo strčil do prdele :D R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 17.11.2016, 15:57

rostar: bohuzel co sem naspal o prachach je pravda ;)
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » čtv 17.11.2016, 16:13

rostar: Jenze techto dementu u BA je vetsina coz jsi sam pripustil a s timto se proste z principu nechci smirit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » pát 18.11.2016, 18:29

Pitte, jen tak ze zvědavosti. Jak snášíš šlendriánstí u jiných profesí? Kamarádovi IT pracovníci totálně rozkurvili síť na firmě. V obchoďácích najdeš shnilé ovoce/zeleninu, nebo myš v pečivu. Stavební firma nahodila známému fasádu a ta za tři měsíce popraskala a spadla. Právník řešil kolegovo dědictví - kdyby ho na poslední chvíli nevyměnil, šel by s holou prdelí. Co třeba taxikáři? Co sportovci? Co politici? atd. atd. atd.
Jeden příklad: Minulý týden jsem parkoval poblíž pracovníků výkopových prací. Měli tam nějakou techniku (nějaký bagřík, nakladač). Po zemi se povalovalo pár lahváčů a láhev (asi rumu) ke které si pracanti chodili "dotankovávat". Šel by jsi je upozornit, že se v práci nechlastá? Nebo by jsi rovnou zavolal inspekci bezpečnosti práce?
Zajímá mně pohled nejen Pitta, ale i ostatních. Chci si ujasnit, jestli jste tak přísní obecně, nebo jste se zaměřili pouze na dobře strefovatelnou komunitu.
Klidne do SZ, bo jsem celkem OT. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od hermenet » sob 19.11.2016, 7:41

Tak to si zaslouží vzpomenout na Gunnyho: https://www.youtube.com/watch?v=vsVCHE7ayPE

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » sob 19.11.2016, 16:42

rostar: Spadnutá fasáda? Flašky rumu u lopaty? Vážně? Opravdu toto chceš porovnávat s viditelným nošením zbraně s už od pohledu minimálním výcvikem (pozice těch pouzder mluví za vše) a celkovou neprofesionalitou některých jedinců u těchto agentur? Vážně?

Příspěvky: 48

Registrován: úte 20.6.2006, 20:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: jižní Morava

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Brigadier » sob 19.11.2016, 17:00

Stewie: A proč by to nešlo srovnat? A co třeba ve srovnání s osobou řídící drážní dopravu v podnapilém stavu?? To by taky nešlo? Je ožralý výpravčí méně nebezpečný, či lépe řečeno, více profesionální? :wink:

Příspěvky: 40

Registrován: ned 06.3.2016, 15:44

Zbraň: subkompakt

Bydliště: ve vlastním domě

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od DAveDOG » sob 19.11.2016, 17:06

Ožralý výpravčí je mnohem nebezpečnější a taky by se v takovém případě měla volat okamžitě policie, stejně jako třeba k ožralému strojvedoucímu. Vidět někde evidentně opilého mašinfíru, tak udělám vše pro to aby prostě neodjel.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » ned 20.11.2016, 8:47

asi tak jak píšou kolegové přede mnou. Uvidím li ožralýho debila jak leze za volant, tak ho nenechám odjet a zavolám na něho benga, i kdyby to byl soused. To jestli si někdo hraje s nulama a jedničkama a dělá to blbě, tak to neumím osoudit. na druhou stranu, pokud se nějakej cigán, nebo ukrajinec ožere u hazení písku, tak to mě může být jedno, pokud to nedělá na stavbě mýho baráku.
rostar: sám moc dobře víš že u BA je to hodně "zajímavej" vzorek společnosti. znalosti a dovednosti NULA (- mimochodem, video ze střelnice bych radši z FB stáhnul, tak není moc se čím chlubit :wink: ) takže nevidím jedinej důvod tolerovat něco co by tolerováno být nemělo.

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » ned 20.11.2016, 14:18

Jaké video?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » ned 20.11.2016, 19:32

Stewie píše:rostar: Spadnutá fasáda? Flašky rumu u lopaty? Vážně? Opravdu toto chceš porovnávat s viditelným nošením zbraně s už od pohledu minimálním výcvikem (pozice těch pouzder mluví za vše) a celkovou neprofesionalitou některých jedinců u těchto agentur? Vážně?
Ach jo :roll: Četl jsi můj příspěvek? Vážně? Je tam napsáno, že chci něco porovnávat? Vážně? Ptal jsem se jak snášíte šlendrián u jiných profesí.
Psal jsem také, že u těch výkopových prací používalí techniku (bagřík, nakládač). Ožralý bagrista už by Tě zajímal?
Když už jsi s tím porvnáváním začal, tak si porovnej nebezpečnost takového jednání.
Ožralý bagrista vs viditelná pažba.
Nebo si spočítej hmotnou škodu takového jednání.
Nefunkční síť, spadlá fasáda vs viditelná pažba.
A k tomu vandrákovi na fotkách jsem se vyjádříl myslím srozumitelně.
Než začneš bombardovat klávesnici, tak si prosím přečti na co reaguješ. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » ned 20.11.2016, 19:40

Sorry, ale je to fakt mimo mísu. Už jen ten nápad "spojit" porušení zákona v případě zbraní se zedňošama nebo bagristama. V takové diskuzi pro mě nemá cenu dál pokračovat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » ned 20.11.2016, 20:27


Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz