Idioti se zbrani


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Int1m1thy » pon 21.11.2016, 1:03

Pitt: mas nekde to video zazalohovany ?
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » pon 21.11.2016, 8:04

Ne, jsou volne pristupny na fb
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Int1m1thy » pon 21.11.2016, 8:07

a ktery presne myslis ? a co tam delaj blbe ? :)
G17gen4

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » pon 21.11.2016, 8:59

Ten malý borec s Gečkem (je to Glock, že?) je nářez :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » pon 21.11.2016, 11:18

Stewie: Proč nářez? Každý nějak začínal. Ty jsi byl hotový střelec od chvíle kdy jsi převzal ZP?
Je třeba vzít v potaz, že se nejedná o žádné promo, ani instruktáž. Prostě jen momentky ze střelnice na FB, pro známé a kamarády. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » pon 21.11.2016, 11:25

Pokud to bylo pro známé a kamarády, tak proč to nemají ti lidé sami u sebe? Tak jak je to teď uvěřejněno, to vypadá, že se tím chlubí ta konkrétní BA jako určitý styl "výcviku/instruktáže" a jen to podtrhuje to, o čem jsme se do teď bavili.

Každý nějak začínal, to nekritizuju. To je věc druhá.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od S474N » pon 21.11.2016, 12:06

Aha a tem znamejm byla zima a foukalo na ne a proto si navlikli tvoje mundury, ze? *49*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » pon 21.11.2016, 12:14

Jo počky...rostar je z té agentury?? Aha.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » pon 21.11.2016, 12:19

Upřímně, já FB nemám moc rád. Chápu, že dnešní populace se tím baví a předává informace. Proto jsem nic nenamítal, když kluci založili FB Omegy. Rozhodně se nejedná o promo společnosti. Jak už jsem psal, pro přátelé a známe. Zjistím jak je možné, že tam může lézt kdekdo. Nicméně, pokud Ti něco co jsi tam viděl zkazilo den, nebo nějak pohoršilo, hluboce se omlouvám. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » pon 21.11.2016, 12:21

Nejde o mě. Jde o vás jako o agenturu. Pokud se takto prezentujete, tak to moc dobrý obrázek nevykreslí. Některá videa jsou pěkná, jde vidět, že hoši cosi umí, ale ta střelba je tam prostě pěst na oko a každý (ze střelecké společnosti) by se nad tím asi pozastavil.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » pon 21.11.2016, 12:22

Satane: Myšleno, že fofo a videa a vůbec příspěvky na FB mají být pro známe a kamarády. Chápeš? R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » pon 21.11.2016, 13:00

rostar píše:Stewie: Proč nářez? Každý nějak začínal. Ty jsi byl hotový střelec od chvíle kdy jsi převzal ZP?
Je třeba vzít v potaz, že se nejedná o žádné promo, ani instruktáž. Prostě jen momentky ze střelnice na FB, pro známé a kamarády. R
No kazdy nejak zacinal. Ale nechapu proc by tomuto jantarovi melo byt tolerovano neskryte noseni.
Mimochodem, mel jsem za to ze v Omega security pracuji opravdovi profici, kteri chrani nas zivot a majetek a dokonce si je najima i Karel Gott, kdyz prijede. Takze pak nechapu "kazdej nejak zacinal"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » pon 21.11.2016, 13:11

Pro Boha a co na tom nechápeš???? Klučina si udělal ZP a šel s náma na střelnici. Takže logicky začíná. To by pochopil i můj leguán. R

Pitte (NE)přál bych ti vidět, když jsem byl na střelnici, kde zaučovali nováčky u PČR.....
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » pon 21.11.2016, 13:23

A ciste nahodou je security. Mimochodem- nejsem si jistej, ale ten mensi s drnem na hlave miri broknou do stropu a ukazovakem hladi spoust, pokud se nemylim

O pcr si nedelam iluze, ale ta neporusuje zakon o zbr.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » pon 21.11.2016, 13:39

My taky neporušujeme zákon o zbr. Za můj názor mně snad nějaký zkurvený bonzák nenapráší. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » pon 21.11.2016, 13:55

Ted uz ne:-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » úte 22.11.2016, 13:35

pitt píše:....A ciste nahodou je security....
Se včelaři, zahrádkáři, kadeřníky, nebo cukráři na střelnici moc nechodím :wink:
Jestli tvá narážka ,,Teď už ne", měla znamenat, že jsme někdy porušovali, tak musím konstatovat, že v této záležitosti proběhlo šetření PČR, na základě anonimního oznamovatele - s negativním výstupem. Nic takového nebylo prokázáno.
To jaký mám názor na skryté/neskryté nošení, je moje věc a nic nemění na tom, že zákony neporušujeme!!! V koutku duše doufám, že se odpůrcům někdy odtemní a pochopí, že zbraně jsou součastí našeho života a netřeba propadat panice, spatříme li je.
A až se odtemní i zákonodárcům (obecně), to bude teprve radosti. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » úte 22.11.2016, 13:44

rostar: Ty jsi vůbec nepochopil, o co nám šlo. Já jsem se celou dobu bavil konkrétně o těch dvou trotlech na fotkách. Jsou to obyčejní zaměstnanci bezpečnostní agentury a ještě k tomu...bez výcviku. Jenom to, že nosí na zádech "SECURITY" (což jim mimochodem v naší zemi nepřidává žádné pravomoce) je neopravňuje k tomu, aby nosili viditelně a porušovali tak zákon. V této době, kdy se každý z nás bojí o to, jak naše zbraně dopadnou jsou podobné výstřelky (spolu s opilcema sřílejícíma po cestě z hospody, atp) jenom palivo pro prázdné palice v EK. Právě profesionalita naší "střelecké společnosti" by měla dokázat (aspoň u nás v ČR), že nejsme bezhlavě střílící a kovbojsky nosící pistolníci.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » úte 22.11.2016, 13:58

rostar: kdyby si poradne precetli tohle forum, tak by meli podstatne jednoduzsi praci. Dost jsi jim to usnadnil

Re: Bezpecnostni agentury - skryte noseni
rostar píše:Pánové, uvědomte si prosím, že v dnešní době je činnost určitých divizí SBS téměř shodná s činností Policie. Minimálně v oblasti zákroku. S tím rozdílem, že v 99 případech jsme na místě jako první a nepožíváme statutu "veřejného činitele". Tak proč máme mít také horší podmínky ve smyslu taktické výstroje či výzbroje??? Je to čím dál horší a jezdíme do čím dál větších sraček. Ozbrojené přepadení čerpacích stanic, heren, trafik, ale i restaurací a obchůdků nejsou dnes ničím vyjímečným. Beru svou práci vážně a na každý poplach reaguji jako na ostrý. Proto nosím ve stehením pouzře G17 a ve vestě G19. Vesty používámé stejné jako např. SPJ (tzn. s nezakrytým pouzdrem) protože jsou prostě dobré. Pokud vím, že jedu na nějaký velký průser a stačím přezbrojit, vyměním G19 za pumpu, nebo 858T. I když si jdu koupit jídlo, jsem stále v plné zbroji. Nenechám výzbroj na základně, protože nevím hodiny ani minuty kdy zase pojedu. Četník si taky neodloží zbraň když si jde koupit rohlík. Pachatel vybírá místo a čas, já jsem ten kdo musí reagovat. Myslím, že přesně to by jste vyžadovali, kdyby šlo o vaší ochranu. Zabývám se prioritně zákrokovou činností, osobní ochranou a detektivní službou. Pokud potřebuji strážného, dostane baterku, tonfu, spojení na zásahový tým a funguje jako živý, poplachový detektor pohybu. Na tomto postupu nehodlám nic měnit. Ve vší úctě je mi úplně jedno, když vás bude pohled na nás iritovat. Je to náše práce, naše zdraví a náš život. Potkáte-li nás v lokalitě naší působnosti a nebudete-li to moci rozdýchat, můžete si postěžovat na:
Rostislav Šremer
jednatel společnosti
OMEGA SECURITY Agency s.r.o.
Purkyňova 2206/6, 746 01 Opava
tel: 553611704
gsm: 602444417
e-mail: omega.rs@seznam.cz
http://www.omegaagency.cz

nebo na čísle 158

A když mně na ulici někdo bude prudit ohledně nazakryté zbraně, hodím mu tu vestu do ksichtu a pěkně ho požádám ať udělá tu práci za mně.
Lidi proberte se. Podívejte se za hranice našeho absurdistánu. Tam určitě z ozbrojeného securiťáka nikdo nekolabuje. A že naše zákony ještě pořád chrání víc pachatele než obránce, o tom se nechce ani psát.
České ovce bečí: béééé, ti psi co nás hlídají mají stejné zuby jako vlci co nás chtějí sežrat béééé
Původně jsem reagovat nechtěl, ale fakt mně některé hloupé názory točí. R

Ještě bych dodal, že hodně podobné je to s pohybem naších zásahových vzidel. Když lidi vidí jet po městě auto s nápisem security větší rychlostí, můžou se zbláznit. Pokud se tedy nejedná o výjezd na jejich firmu, barák, či chatičku. Tam je reakce přesně opačná: "Proč vám to tak dlouho trvá"?
Díky bohu, že v naší lokalitě jsou policisté, kteří rozumí své práci a chápou tu naší. R
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » úte 22.11.2016, 14:01

Stewie: Ale v tom s Tebou na 100% souhlasím. A tento konkrétní příklad (těch dvou) jsem opakovaně odsoudil :wink:
Si vis pacem, para bellum!

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz