Imigranti, uprchlíci a vše okolo


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Piggy » ned 24.4.2016, 6:50

Technická 47.: tvrzení "Rusko nás aktuálně neohrožuje" a "Rusko je mírumilovný stát, který se stará jen o sebe a Evropa ho vůbec nezajímá" nejsou ekvivalentní, první může platit i bez druhého. :wink:

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Pařez » ned 24.4.2016, 9:22

Jan Petránek Mýty o Rusku 2016
https://www.youtube.com/watch?v=-DM4S4y6H74
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od reddog » ned 24.4.2016, 12:28

Panove, pripadne damy,
Co tak Rusko probirat samostatne??
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » ned 24.4.2016, 13:26

Na islamisty platí jen síla. Vtrhnut do země, vše zničit a varovat, že příště bude ještě hůř. Uznávaný americký expert radí inspirovat se u Mohameda

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro ... eda-432220
G17gen4

Příspěvky: 60

Registrován: stř 30.10.2013, 9:07

Zbraň: ZKM456

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Freed55 » ned 24.4.2016, 15:06

Muj pohled na vec -migranti:
Jeste pred rokem mi to bylo fuk. To vlastne neni tak uplne pravda. Takže znovu-Jeste pred rokem jsem o tom byl líný si zjistit informace,protoze jsem predpokladal, že když se pise rok2016 tak jsou vsechna nabozenstvi vice-mene stejna, ztratily zuby a jde jen o neskoden vyznavace te ktere víry. Nic proti nim. Pak prisla vlna migrace a ja si s udivem vsiml, ze tak ze sta uprchliku pred válkou je jen jedna zena v davu.Jak sli reportaze dal, zacal jsem si toho vic vsimat a ono ejhle , to nebylo spatnym postavenim fotoreportera /ten delal co mohl aby tam aspon tu jednu zenu dostal/ .Jenze tu byl rozpor. Jak to, ze jsou to uprchlíci z války ,kdyz to jsou sami mladi silni muzi, jak to ze nebojuji za svou zem? Sve rodiny? Co to je za uprchlíky? Kde jsou jejich deti a zeny?Z ceho ziji? Kdyz oni se promenaduji po Evrope? Dlouho jsem si s tim nevedel rady az jsem natrefil na studii o Koranu . Jmenuje se to Pravo Saria pro nemuslimy. Tak jsem si par stranek na preskacku precetl. Nakonec jsem to cele cetl 3-5x abych si byl jist , ze jsem to spravne pochopil. Pri te prilezitosti jsem si vzpomel na Satanske verse od Salmana Razdiho a výzvu k jeho vrazde od nejvyssiho muslimskeho duchovniho. Zacalo se mi delat spatne. Novinari stale zavadeli obcany tím, ze se jedna o uprchliky ,ale vsichni uz davno vedeli ze jde nejen o ekonomickou migraci, ale o skutecne obsazeni Evropy muslimy. A take ze je to podporovano z nejvyssich mist politiku a EU. Kurva co se to tu deje? Z duvodu, ktery mi neni zatim jasný, si myslim, že doslo ke komplotu proti obcanum EU ze strany Merklove a ji podrizene EU. S jeji pomoci se pravdepodobne válka presune do Evropy, protoze ti migranti , co sli za lepsim,ne nutne teroriste, se budou citit podvedeni.Imani je budou stvat jeste vic, sami mezi sebou se budou bat delat neco jineho nez radikalove,nakonec to dopadne jak na Krymu, prepadnou nemecke posadky/ty se nebudou bránit/ ozbroji se a potáhnou Evropou ve jmenu Alaha. V Evrope je nyni asi 20 000 000 muslimu.
Ze mam cerne myslenky? Ze prehanim? Kéžby.

Par odkazu , nejprve ale si prectete tu studii a pak video:

Pravo Saria pro nemuslimy:
http://uloz.to/xC9ZTYw8/pravo-saria-pro ... warner-pdf

Parlamentni listy:
http://www.parlamentnilisty.cz/politika ... uva-430516

A toto je nase budoucnost ?
https://www.youtube.com/watch?v=A0_kBHFQql4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 63

Registrován: ned 31.1.2016, 13:56

Zbraň: Glock 17

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od beton » pon 25.4.2016, 21:00

Sedmej píše:Pařez: A Rusko na tom podle tebe nemělo vliv? Myslíš, že by tu byl 40 let komunismus nebýt Ruska? Jestli by tu vůbec byl? Nebýt mocenských zájmů Ruska po druhé světové, asi by tu nebyl komunismus, i kdyby tam seděli dva Benešové.
Novodobá pomoc Ruska ... ona někdy nějaké pomoc Ruska přišla? :-D
Jo a já nikde nezastydl. možná se spíš ty podívej na chování Putina, na jeho vyjádření nejen pro svět, ale hlavně pro své obyvatelé, možná tě přejde ten pocit, že se Rusko nějak moc od té doby změnilo. :-)

jo a aby to nevypadalo, tímhle nepíšu nic, že USA je nejlepší a podobně, jen komentuju Rusko. :)
Sice se hádáš s někým jiným, ale nutno mít na paměti, že to, že mužik dopochodoval v 45.až do Berlina je právě počátek jeho mocenských zájmů a nechali ho tam dopochodovat jeho západní spojenci. Ti spojenci (mimo USA ) kteří si v 30.letech chránili svou vlastní prdel a raději Adolfovi okývali kdeco jen aby si nemuseli spálit prsty.
Navíc, já teda musím říct že Krym byl dobrý tah. Tak nějak Putin ukázal, že se nenechá tahat za fusekli.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od john.hawk » úte 26.4.2016, 9:11

Historie se stále opakuje, a měli bychom se z ní poučit.. Integrace Muslimů v severských zemích nebo ve Francii se nepovedla..a to bylo v malém měřítku, proč by to ve větším měřítku mělo fungovat jinak ( lépe) ? Dojde k tomu, že frustrovaní mladí lidé bez práce hnáni náboženskou indoktrinací zde budou provádět různá zvěrstva.. viz Londýn apod.
Pokud to nebudou zrovna nelegální migranti, tak to budou dělat jejich potomci viz Francie a Brusel.

v zemědělství to chodí tak, že pokud je nemocný jeden kus ze stáda, tak raději ho izoluji než aby nakazil celé stádo.. je v tom paraela, jeden migrant toho moc nezmůže, ale pokud se spojí s dalšími tak tady budeme mít hodně veselo..

PS: Oni sami si musejí udělat pořádek ve své zemi i za cenu ztráty svých životů.. tak jak naši dědové, jejich dědové prostě naši předci..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od reddog » úte 26.4.2016, 11:15

Hawku,
oni si nechtějí dělat pořádek ve svých zemích. To by si je vzali pod svá křídla ostatní bratři ve víře z okolních zemích. Ti na ně ne...ou, těm vyhovuje nelegální migrace do zemí nevěřících. Nic jiného v tom není.

Příspěvky: 60

Registrován: stř 30.10.2013, 9:07

Zbraň: ZKM456

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Freed55 » úte 26.4.2016, 16:02

Tak toto by simeli lide precist. Odtud tedy vítr vane:

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/1531 ... tri/forum/
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » stř 27.4.2016, 8:54

njn zaslouzime si bejt vyhlazeni... uroven dmnce v zapadni populaci prekrocila hranici kde uz neni navratu
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » stř 27.4.2016, 13:36

Islamizace Turecka nabírá obrátky! Předseda Parlamentu požaduje konečnou přeměnu Turecka na islámskou diktaturu. Imigrační kšefty vedení EU s Erdoganem teď právě dostaly jasný obrys přímého a plánovaného ohrožení Evropy! Umíte si představit bezvízový styk s islamistickou zemí? A její přijetí do EU?
Požadavek znamená konec oddělení náboženství od státu. Znamená plivnutí na všechno, co udělal zakladatel moderního Turecka Mustafa Kemal Atatürk ve snaze dostat zaostalou zemi do Evropy. Vzhledem k tomu, že Atatürk je národním hrdinou, může požadavek ještě narazit na odpor. Ale ten spolehlivě zlomí střelba, nebo čas...

http://www.lidovky.cz/jsme-muslimska-ze ... ntent=main

koment IVCR
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Sedmej » čtv 28.4.2016, 7:49

tohle je asi přesně ten problém s islámem. pro nás je v demokratické společnosti nepředstavitelné, aby náboženství bylo nad světské zákony. ale kdyby tu 99% lidí vyznávalo křesťanství, kdo ví, jestli by desatero taky nebylo nad zákony.
jinak s tím vyhlazováním Evropy. zase zatím není na místě takhle bláznit. pokud někdo cíleně nechce teda strašit a sbírat politické body nebo prosazovat úplně jiné své cíle. máte tu 6% lidí hlásících se k islámu. Zatím je stále velký prostor nastavit jasná pravidla hry ohledně náboženských projevů.
a k tomu článku o Belgických politicích a co řekli. já bych to spíš vnímal, jako varování, že se boj s terorismem nesmí změnit v boj proti islámu. protože takovou "náboženskou" válku asi nikdo rozumnej nechce.

Příspěvky: 60

Registrován: stř 30.10.2013, 9:07

Zbraň: ZKM456

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Freed55 » čtv 28.4.2016, 8:57

Ja nesdilim optimismus. Mel jsem stejny pohled na vec,ale jak jsem děni zacal vic sledovat a sbirat informace, tim vic mi naskakuje husi kuze. Nejde jen o migranty, podivej se kolik politiku a slunickaru -vitacu tu je.
Za nas se rikalo : INICIATIVNI BLBEC JE HORSI NEZ TRIDNI NEPRITEL. A je to pravda.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 28.4.2016, 9:03

ty ses proste pako... me je uprdele jaky by to tady kdyby neco... ja muslim nejsem to je muj problem a problem dalsich lidi... ano uhanis se tu procenty ale ty smejdi maji docela vetsi koule nez slunickarka evropa..
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Sedmej » čtv 28.4.2016, 10:04

Int1m1thy: ty budeš asi takovej ten "slušněj člověk", co? :-)
nějak nechápu co se ti nelíbí na tom co jsem napsal, vždyť jen popisuju realitu až na poslední řádek, kde vysvětluju, jak jsem něco vnímal. to ty tu vlastně vesměs stavíš na tom co je jinde a co by bylo kdyby. ;-)

Freed55: jsem realista. ale holt mezi lidma s víc vyhroceným názorem pak působím jako optimista. :)

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Pařez » čtv 28.4.2016, 12:51

Sedmej: můžeš nám sdělit aspoň jedno pozitivum, které přinese přesun milionů lidí z blízkého východu a Afriky do Evropy?
A můžeš se kouknout do historie a najít aspoň jedno pozitivum, které přineslo stěhování národů původnímu obyvatelstvu krom vlastní nutnosti migrace, zdecimování či v nejlepším případě nuceného asimilování ?

P.S. a pokud se bojíš vzestupu radikalismu, tak upozorni současné vrcholné politiky, že jejich obranou a prosazováním neomarxistických ideálů úzké skupiny levicových "intelektuálů" a s.aním na potřeby a požadavky většinové společnosti nás nic jiného něž radikalismus nečeká :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Sedmej » čtv 28.4.2016, 14:01

Pařez: nevidím nic pozitivního na tom, že do Evropy přijdou milióny islámistů a tolik kulturně odlišných lidí, kteří jsou zvyklí prosazovat světské právo právem náboženským. navíc, když většinová společnost je tak zásadně proti. nevím o tom že bych psal někdy o tom, že si myslím, že to pro nás (Evropu) je pozitivní.
na druhou stranu, pomoct potřebným je správná věc. jasně, můžeme se zase bavit o tom, kolik z nich to reálně potřebuje a jak tu pomoct provádět. další věcí je, že tu je nějaká situace bez ohledu na to co my bysme si přáli a musí se řešit nějak lidsky a hlavně s ohledem na budoucnost. a z toho vyplývá ta druhá část o které píšeš, že stejně, jako nevidím nic pozitivního na nějaké islamizaci Evropy, tak nevidím ani nic pozitivního na vzestupu radikalismu, který v tuhle chvíli je daleko reálnější a blíž než nějaká vláda Islámu. abysme si tu ze strachu před nějakým zlem sami nezvolili ještě horší zlo ....

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Pařez » čtv 28.4.2016, 14:34

Sedmej :pokud chceš pomáhat potřebným, tak se v první řadě zeptej třeba své vlastní babičky jestli má dost peněz na inkaso, na všechny léky co musí brát a nežije jen o chlebu a vodě od důchodu k důchodu..

Co se týká nástupu radikalismu, tak bych se jen opakoval. Establishment musí reflektovat přání a potřeby svých voličů a hájit především jejich zájmy.
Pokud radikalismus nastoupí, je to jen a jen vinou stávajících vládnoucích elit a nikoli hloupostí voličů.
Voliči se k takové volbě uchýlí pouze v případě, že už jim nic jiného nezbývá a to staré jim nic nenabízí :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Sedmej » čtv 28.4.2016, 15:15

Pařez: obě moje babičky jsou už po smrti a nikdo z mých příbuzných v chudobě nežije. občas nějakou organizaci podpořím, většinou dětské domovy.
jak českým lidem myslíš pomáhají ti co křičí na náměstí a myslí si, že peníze které stát dá na migranty by dostali oni? nebo bezdomovci nebo důchodci? To si oopravdu myslíš, že kdyby nebyla migrační krize, že stát peníze rozdá bezdomovcům nebo je přidá důchodcům?
za nástup radikalismu nemůže jen současná politika.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Pařez » čtv 28.4.2016, 15:38

Sedmej: stát ať se o nás proboha stará co nejméně.. :lol:
Já sám se dokážu postarat krom své vlastní rodiny i o své rodiče.
V naší republice máme tisíce lidí bez pomoci pod hranicí chudoby.O to větší je pokrytectví všech těch deb.lů co chtěj spasit a nakrmit celej svět, ale vlastní lidi nechaj chcípat hlady.

Za nástup radikalismu vždy mohla a může politika vládnoucích elit. On se sám od sebe nevylíhne :wink:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz