Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od S474N » ned 16.8.2009, 19:40

Již několik týdnů putuje mezi policisty a dalšími lidmi e-mail s originálním zvukovým záznamem instruktáže, kterou poskytl hodonínským policistům jejich nadřízený. Vulgární nahrávku předali policisté Právu.

Kdyby z více než šestiminutové nahrávky zmizela sprostá slova, stačily by na její přehrání zhruba čtyři minuty. Vulgárním pojmenováním poskytovatelky sexuálních služeb a jejího „pracovního nářadí“ naštvaný policista bohatě proložil svůj monolog, v němž zpočátku podřízeným pouze vytýkal nedůsledný postup, kterým zřejmě prováděli kontrolu osoby, zda neukrývá zbraň. Ve zlosti jim vysvětloval, co vše je třeba udělat při osobní prohlídce.

Zbraň není tank, zbraň je všechno, třeba i plátek pilky, přilepený na druhé straně občanky,“ nadával policista na nahrávce, aby se později dostal i na téma pracovní morálky a srovnání práce u policie se zaměstnáním u soukromníka, kde by jeho podřízení prý nepřežili ani tříměsíční zkušební dobu.

„Ráno dyž sa sem dojde, nechcu vidět nikeho p…, že první co je, že si míšá kafé a tady že žere. Nažerte sa doma k… Přestávka je po pěti hodinách pracovní doby,“ zaznělo mimo jiné v relativně méně vulgární části šestiminutového monologu. Když se jeden z podřízených ozval, jestli musí poslouchat projev plný vulgárností, stal se sám terčem kritiky.

Policie původ nahrávky přiznala

„Nebudeme nijak mlžit. Záznam, o kterém mluvíte, je skutečně autentický a pochází z našeho hodonínského inspektorátu cizinecké policie. Stal se již předmětem vyšetřování skupiny vnitřní kontroly a policista ze záznamu, byl za své jednání již potrestán,“ uvedl mluvčí brněnského ředitelství cizinecké policie Roman Pittner.

Jednalo se o policistu ve funkci vedoucího směny, který se k uvedenému proslovu přiznal. „Vysvětlil, že se jednalo o zkratové jednání v důsledku předchozích problémů a svého jednání lituje. V jeho případě byl uloženým trestem platový postih,“ dodal Pittner.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/krimi/176399-inst ... luvil.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od S474N » ned 16.8.2009, 19:42

No nevim, slysel jsem to, je fakt, ze to bylo vulgarni. Ovsem kdo ma zkusenosti s jakymkoliv podrizenym, tak myslim moc dobre vi, ze nekteri jsou opravdu "hovada", se kterymi to po dobrem nejde. A rozhodne lepsi nekomu vynadat do kurev, nez mu stahnout rovnou penize z platu - coz mel evidentne udelat, kdyz se mezi nima nasla takova kurva, ze to jeste nahrala a zverejnila.

BTW kdo se dival na Novu na zpravy, tak mohl zahlednout naseho medialne znameho policistu realcopa *87*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od pitt » ned 16.8.2009, 21:42

vulgarity na pracovišti?! no a...občas je potřeba pročistit luft. A na jeho obranu-asi tam bude mít hodně ku... když si to natáčí a pak ho takhle bonznou. Osobně mu držím palce ať najde toho bonzáka a dá mu to sežrat
nevím co sem psát,ale když se to přejete..zzzdddrrrffftttzzzhhhoooaaawwwvvššeeccoonnaappiiššuunnaattoottooffoorruummjjeeffiikkcceehhhssseeedddooohhheeedddrrrkkklllxxxaaasssooo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 122

Registrován: čtv 05.2.2009, 13:23

Bydliště: severní Čechy

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od solidus » pon 17.8.2009, 8:33

tak ono je lepší jim říct:" Ku*va, do pr**le, jestli na vás ten zm*d vytáhne nůž, výstřel do vzduchu a pak do toho haj*la, néé, že si tam vy id*oti necháte máchat kudlou před držkou"

než jim říct:" hoši, prosím, až vyleze ten recidivista s nožem a bude vám vyhrožovat zabitím, je to v pohodě, nic nehrozí, možná můžete i vytáhnout zbraň. A Franto, nech si to kafíčko na pauzičku po pěti hodinách práce" ...

.......
How can you trust the freedom, when it´s not in your hands?
GLOCK19
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od admix » pon 17.8.2009, 8:54

Jako celkem me ten zaznam pobavil - chapu, ze musel bejt nasranej :D Nicmene pokud to neni nejakej zmrd, co si na podrizenejch chladi zahu, tak hlavni kurva v pripadu je ten, co to nahral a pustil do sveta
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od cmk » pon 17.8.2009, 10:25

Tak tak, kdyby si ten cu*ak, co to pustil do sveta vazil toho, ze jeho nadrizenej misto toho, aby mu sahnul na premie, priplatky a ja nevim co, tak ho jem chlapsky zj*bal, tak to vocas jeste nahraje a preda novinarum.

Na miste nadrizenyho bych se tedy zacal chovat, jak si podrizeni zadaji.
Zadal bych ukoly, za kazdy nesplneny a za kazdou chybu pekne vyuzit vse, co postupy u PCR umoznuji. Plat dolu, do papiru informace o spatnem plneni ukolu a basta. Kokutek, co neni schopnej prijmout kritiku od nadrizenyho nema u Policie co delat.

Jedina omluva by byla, kdyby ten nadrizenej nemel pravdu. Ale mam pocit z toho co rikal, ze vi presne co rika a pravdu ma.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od snaper_mira » pon 17.8.2009, 10:34

Zajímalo by mě, jestli to někdo nahrál třeba na mobil, nebo jestli se z instruktáži pořizuje audio záznam a z toho záznamu to někdo poslal do světa ?
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od admix » pon 17.8.2009, 10:49

Podle kvality to byl mobil nebo diktafon
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od MarK » pon 17.8.2009, 14:20

Docela jsem se nasmál :)

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od Mistral » pon 17.8.2009, 15:48

Nehledáte u něj pancéřovou pěst na krku, pyča. :)
Dobrej pojeb, by mě zajímalo, co ho tak děsně nasralo.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od admix » pon 17.8.2009, 16:02

Pocitam, ze posrali neco pri zakroku a jen stastnou nahodou vsechno dobre dopadlo
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od Mistral » pon 17.8.2009, 16:04

To musela bejt zatraceně šťastná náhoda, podle toho řevu. Ten chlap imho neměl v nadávání velkou praxi, to šlo rovnou od srdce. :)
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od john.hawk » pon 17.8.2009, 19:11

až se někomu z podřízených ve službě něco stane, bude už pozdě vzpomínat na info které dostal na instruktáži. Já tomu veliteli fandím, sám bych to nedal líp, na některé policisty se musí polopaticky.. :huh:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od Starosta » úte 18.8.2009, 17:09

Tak jsem si to konečně poslechl a musím říct, že tomu maníkovi absolutně fandím. Evidentně je prcal za to, že jsou to flákači, do práce se chodí nažrat a udělali nějakou botu nebo levárnu, což mohlo setsakra špatně dopadnout.

Takže doufám, že to dá těm práskačům pěkně do dna vyžrat a povozí se na nich. Chlapci si evidentně pořád myslí, že stejně jako za komančů stačí chodit do práce - to by se u soukromníka opravdu nestalo.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od cmk » úte 18.8.2009, 17:36

No takhle, zase abych klidnil euforii - ten nadrizenej to ocividne nezvladl a sam by se mel zamyslet nad sebekontrolou. To nebylo uplne dobre, jak to rekl. Nicmene pro nej pochopeni mam. Vsechno co rekl melo hlavu a patu, jen to proste rekl "tak trochu jinak".

Pochopeni ale proste nemam pro tu svini, ktera misto aby dostala nekolik mesicu plat dolu nebo vyhazov za zasadni zanedbani svych povinnosti ve sluzbe, tak dostala akorat pojeb a ten pojeb si nahrala a dala novinarum.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 13

Registrován: úte 03.2.2009, 12:14

Zbraň: GLOCK

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od Candát » stř 19.8.2009, 11:45

Zdravím,
kdo z Vás pánové mluvil s někým, kdo onoho úžasného velitele, kterého se tu tak horlivě zastáváte zná osobně, či pod ním má, či mělo tu čest sloužit??
Zřejmě nikdo. Já s jedním z nich mluvil.
Takže ona ta pravda může být i taková, že je to sprosté a primitivní hovado, ve funkci velitele směny a podobné aktivity, jako je školení dalších příslušníků nespadají do jeho kompetence.
Dle vyjádření kamaráda je tento jeho projev standartní a zkuste pod někým takovým sloužit 15 dnů v měsíci. Zřejmě řada z Vás by to i uvítala a byla by vděčná za podobná motivující slova. Já tedy ne.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od S474N » stř 19.8.2009, 11:58

Candát: zajimave, me z toho rozhovoru vyplynulo, ze kluci nekde udelali chybu a on je za to "jebal". Navic to co rikal melo pomerne dost logicky spad i hlavu a patu a nemyslim si, ze to bylo soucast nejakeho "skoleni". Na me to pusobi tak, ze neco pokazili, on je nasledne serval a sprdnul i za to, jak se chovaji na pracovisti (kaficka, sprchy, snidane, noviny, atd.).

Kdovi, jestli ten tvuj kamarad neni moc vykutalenej a ted se snazi vsechno hodit jinam.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 13

Registrován: úte 03.2.2009, 12:14

Zbraň: GLOCK

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od Candát » stř 19.8.2009, 12:19

Zdravím,
nechci se pouštět do zbytečných polemik. Jen jsem chtěl svým příspěvkem říct, že není vše jen zářivě bílé a temně černé.
Ale jak sleduji toto fórum, tak to si uvědomuje velká většina členů.

Kamarád je natolik vykutálený, že slouží 13tý rok, má odšlapanou jak hranici, tak na přechodu a ve svém volném čase si pro sebe zvyšuje kvalifikaci studiem VŠ (ne pro PČR, tam mu v jeho tabulce je vš vzdělání k ničemu).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od Starosta » stř 19.8.2009, 12:24

Candát: Čekal bych, že pokud mě (nebo skupinu, jíž jsem součástí) někdo prcá za ranní kafíčko, nošení uniformy jen pro parádu, mizernou prohlídku, dřívější odchody nebo flákání, předpokládal bych, že se dotčený(í) ozve(ou) a ohradí.

Přišlo by mi normální, zchladit žáhu šéfovi, který na mě řve bez příčiny, nebo mi křivdí. Možná je to skutečně nebetyčné hovado, ale já mám spíš pocit, že ačkoli se takhle třeba projevuje denně, má pro to opodstatnění a dělá svou práci líp (sprostě) než ty, které prcá - protože se snaží, aby se něco dělo a ta práce k něčemu byla.

Nemusí to být pravda a mohl si to celé vycucat z prstu, ale to samozřejmě nemůžu vědět - můj názor pramení jen z té jediné nahrávky a neznám ani skutečnosti, které tomu předcházely.
Mám z toho však pocit, že spíš ostatní by měli dostat cez pi*u a probrat se.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Instruktáž hodonínských policistů byla plná vulgarit, šéf...

Příspěvek od Sobull » stř 19.8.2009, 12:27

Přesně tak.
Pokud je ten velitel nebetyčné hovado se kterým se nedá pracovat a ani si s ním o tom rozumně promluvit, tak určitě i u Policie jsou možnosti jak si na to stěžovat.Postup, nahrát to a dát do médií je podle mě ještě o malinko hovadštější

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz