Invalidní žena: Mířil na mě pistolí, aby si vynutil sex


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Invalidní žena: Mířil na mě pistolí, aby si vynutil sex

Příspěvek od cmk » stř 15.3.2006, 16:59

http://www.novinky.cz/krimi/80113-inval ... l-sex.html

Podle me to bylo mezi nima dobrovolny z obou stran takhle chteny, ale to je jen muj nazor...

Invalidní žena: Mířil na mě pistolí, aby si vynutil sex

Měl to být romantický večer při svíčkách. Ani v nejhorších snech Libuši Schmithovou nenapadlo, že v přítomnosti svého dobrého známého skončí zmlácená a ponížená. Před okresním soudem Plzeň-sever hovořila ve středu devětatřicetiletá invalidní důchodkyně o jednom z nejhorším zážitku svého života.

15.3. 2006 15:10
PRAHA - Žena s amputovanou nohou líčila dramatické okamžiky noci z 2 na 3. prosince roku 2003, kdy ji měl podle obžaloby sedmapadesátiletý chovatel koní Pavel Kriegelstein pod pohrůžkou zbraně donutit k různým sexuálním praktikám a přitom ji mlátit. Oba se přitom čtyři roky znali a byli si velmi blízcí. Velkého příznivce westernu Kriegelsteina žalobkyně viní z trestných činů znásilnění a vydírání.

Schmithová tehdy přivezla Kriegelsteina z hospody do jeho srubu v Polínce. Přijala jeho pozvání na kafe. Sedla si muži na klín do křesla a povídali si. Když mu oznámila, že jejich přátelství nemá budoucnost a že by bylo lepší se už nevídat, rozzuřil se a začalo peklo.

"Odstrčil mě a šel do kuchyňského koutku. Pak se vrátil, vytáhl z pouzdra u opasku pistoli a z bezprostřední blízkosti mi mířil mezi oči. Křičel, že mě zabije a ať si s ním nezahrávám. Přitom mě udeřil pěstí do tváře. V panice jsem si dala ruce před obličej a prosila ho, aby to nedělal. Rozepnul si poklopec a chtěl, abych mu ústy ztopořila úd. Pak mě otočil, sundal mi kahoty a ze zadu se pokoušel o pohlavní styk. Celou dobu byl vulgární a nádával mi. Měla jsme strach. Později se mi podařilo dostat se k autu a ujet pryč," vypovídala před soudem matka dvou dětí.

Policie má na kovboje kompromitující fotografie
Že s ní Kriegelstein nejednal zrovna v rukavičkách dokumentují fotografie, které pořídili policisté krátce po oznámení. Na nich je vidět obličej a krk Schmithové s podlitinami.

Kriegelstein ve své obhajobě popírá, že by ženu mlátil a ohrožoval pistolí. "Chytil jsme ji za krk a zacloumal s ní, protože jsem dostal vztek, když jsem se dozvěděl, že po celou dobu naší známosti provozovala prostituci," prohlásil muž, který přišel k soudu se stetsonem na hlavě. Nepopřel, že mezi nimi k sexu tu noc došlo. "Bylo to ale dobrovolné. Já jsem ji k ničemu nenutil," dodal kovboj.

Soud jednání odročil a rozsudek vyhlásí v dubnu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » stř 15.3.2006, 18:29

a co te k te tve domence vede ?
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 15.3.2006, 21:05

Znali se nekolik let... To uz by poznala, ze k nemu nema chodit...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 15.3.2006, 21:50

Clovek se mnohdy divi, co se z lidi, ktery zna dlouha leta, vyklube...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » čtv 16.3.2006, 8:09

Hmm.
Nekolik veci je tam dosti zajimavych bych rekl primo mystickych neco mezi nebem a zemi napr.
"Později se mi podařilo dostat se k autu a ujet pryč." ... s jednou nohou leda tak o berlich a pred chlapek ktery je rozzureny ??? divne divne, asi zde mame dalsiho zatopka.
"Sedla si muži na klín do křesla a povídali si. Když mu oznámila, že jejich přátelství nemá budoucnost a že by bylo lepší se už nevídat, rozzuřil se a začalo peklo." ... divne divne a co cekala ze budou hrat clovece nezlobse, a nejak mi nevde do palice ze by se zrovna takovy chlap takhle rozruril.
Mno je tam hooodne divnych veci asi to bylo krapet jinak ze jo pani ?
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: Invalidní žena: Mířil na mě pistolí, aby si vynutil sex

Příspěvek od abeille » čtv 16.3.2006, 22:16

cmk píše: Podle me to bylo mezi nima dobrovolny z obou stran takhle chteny, ale to je jen muj nazor...
Myslíš, že byla chtěná i ta podlitina?? :o
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 17.3.2006, 10:53

Praktiky mohou byt ruzne... :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz