Islám ve světě


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Biggles » pon 25.2.2013, 13:44

Pokud zpochybníš výsledky války, tak jak je interpretuje např. Norimberský soud, ale i konference vítězných velmocí, tak ti opravdu kriminál hrozí (případně vyhoštění, byl-li bys občanem země mimo EU). Tresty justice používá s oblibou kupříkladu při zpochybňování obětí holocaustu (tebou "nezpochybnitelných šest miliónů").
edit: Platí to třeba i o diskuzi o Katyni...........atd. Francie je na uzákoňování historie vůbec expert. Napadá mne třeba právní norma o genocidě Arménů Turky (abychom zůstali aspoň poblíž Islámu). Tím nechci říct, že by ta genocida nebyla, jen že leckdy zákony nejsou ku prospěchu nejen současnosti, ale ani minulosti.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Islám ve světě

Příspěvek od ataman » pon 25.2.2013, 15:04

Biggles: Výsledky války a dohody vítězných velmocí už několikrát revidovány byly, viz. např. remilitarizace Německa, nebo jeho sjednocení!A pochybuji o tom, že v Německu, nebo v Rakousku bude někdo kriminalizovat příslušníky sudetoněmeckých spolků !!! Takže než začneš sráčovat, tak se hoď doklidu. Zpochyňování obětí je věc jedna, územní a majetkové nároky věc druhá. A vzhledem k tomu, že ve většině zemí na světě je uznáván právní princip, že nelze jeden a tentýž nárok unat jednomu, aniž by nebyl stejný nárok uznán druhému, dříve či později budou dekrety pohřbeny. V Praze na malé straně je malá kancelář plná právníků pracujících pro krajanské spolky u našich sousedů. Zpracovávají historické, katastrální a právní podklady týkající se jejich klientů, zbytek si domysli sám. A s tou Podkartpatskou Rusí si na to přišel jak, když SSSR v souladu s Československo-sovětskou dohodou byly uznány předmnichovské hranice, v květnu r. 1945 byly plně obnoveny předmnichovské hranice Československa (to znamená Podlkarpatská Rus od maďarů zpět k nám, proč tedy ne rovnou k Rusům že a teprve po dohodě v 29.6.1945 odstoupila čs. vláda toto území SSSR. Postupimská konference byla až v červenci a srpnu 1945, a žádná jiná dohoda to neřešila.
Tímto se omlouvám za nedodržení tématu. Mnohem vhodnější a výstižnější název tohoto tématu by byl Islamofobie ve světě. Dost se tu diskutuje pojem islamizace. Nějak mi ale uteklo, proč. Nijak jsem nezaznamenal, že počet vyznavačů Islámu ve společnosti rostl. V Německu roste počet Turků, nikoliv muslimů to ano. Víc se o islámu mluví, píše to ano. Ale víc než jich bylo rozhodně není. To spíš ubývá bílé rasy, možná proto, že je až příliš konzumní.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Biggles » pon 25.2.2013, 15:14

Pročpak předcházelo předání Podkarparské rusi SSSR postupimské konferenci? Že by za konečný souhlas s odsunem sudetských němců (předtím byl od SSSR pouze příslib z r.1943, předaný sovětským velvyslancem)? A "sráčování" si doopravdy odpouštět nehodlám, mám ve zvyku nazývat věci pravými jmény. Jestli tě trápí kancelář landsmanšaftu, je o to pozoruhodnější, že tě neznepokojuje ovlivňování (nejen) právních pořádků muslimy v Evropě. Takže se vrať k tématu, borče. Teplice patří ke kterému kalifátu?
edit: S rasama máš asi drobný problém, on je totiž arab stejné rasy jako žid...nebo němec. Abych to shrnul, on je problém takřka všechno cos napsal. Jen málo není překroucené, důkazem, že si to sám uvědomuješ je i to, že přeskakuješ jak kobylka z tématu a událostí na jiná témata........holt argumentační nouze je mrcha. Možná jsi slušný diskutér v klubu přátel ručníkářů, tady holt nestačíš.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Islám ve světě

Příspěvek od ataman » pon 25.2.2013, 15:42

Je-li přeskakování odpovídání na tvoje vysírky budiž máš pravdu. Jsi mistr chytání za slovo a překrucování faktu, neboť historie jsou jen a pouze fakta, nikoli vys...domněnky. Ale když se to hodí do krámu, tak je jakákoliv smyšlenka dobrá. Má je chyba že jsem si dovolil použít pojem bílá rasa jako synonymum. Budiž. A pokud jsem odkazoval na Teplice, asi jsi tam nikdy nebyl, hlavně je-li v plném proudu lázeňská sezona, jinak by sis všiml že podstatnou část lázeňských hostů tvoří řekněme blízkovýchodní klientela, dokonce jezdí hojně do centra Prahy, kde mají řekněme svůj klub a modlitebnu (krom toho, že jim tam patří téměř prakticky celá jedna ulice, kterou skoupily mimo jiné i prtoto, že byla poblíž jistá instituce, o níž se báli možná víc než její majitelé, aby se v její blízkosti nestalo nic, co by bylo záminkou proti nim). Nicméně zjišťuji, že se zde jaksi jiné názory nenosí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Biggles » pon 25.2.2013, 16:29

Synonymum s ohledem na bílou rasu? Ty cizí slova ti fakt dělaj potíže. Modlitebna je i na letišti na Ruzyni, znamená to snad, že to letiště je v nějakém vlastnictví na základě víry?
A historie a fakta? Ano, pod to se plně podepisuji. Fakta a souvislosti to je obraz dějin. A to je to, co ti zcela uniká (byť se tím oháníš).
A "vysírky", abych použil tvou terminologii? Které? Stačí si to jednoduše zrekapitulovat. MY je špatně, ale "náš" majetek je správně? Odkaz potvrzující liberálnost muslimské módy, tebou postovaný obsahuje např:"Nemohou-li ji dávat veřejně na odiv, nosí ji doma v soukromí mezi rodinnými příslušníky nebo kamarádkami. Pokud je však nesvazuje diktát jednoho druhu oblečení, mohou si vybírat z pestré a zajímavé nabídky." Konec citace. Je moje "vysírka", že nejsi schopen své tvrzení doložit? Jak dlouho trvá nepřerušovaně česká státnost? Tisíc let? Opravdu? Neplatí to ani když nebudu počítat habsburské a jiné pauzy (bylo by to víc) a už vůbec ne, pokud to vztáhnu na korunu a posléze republiku. To je taky moje "vysírka"? Že tě trápí jedna sudetoněmecká kancelář, ale zavíráš oči před vyžadováním "tolerance" muslimy je snad také můj výmysl? Či tvoje neznalost souvislostí v událostech druhé války a jejích důsledků? Zase můžu za to, žes ve škole nedával pozor? Kdo vůbec začal vytahovat "dekrety", já? Nebo snad jsem zodpovědný za to, že šaríja je v některých státech jediným přípustným "právem"? To je taky moje chyba, že si odvozuji z toho, že pokud se staneme "jejich územím" budou to vyžadovat i zde? A to jsem asi ani nevypíchnul všechny tvé protimluvy či neznalosti. Jen jestli já nemůžu i za to, že teď taje sníh.............
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Islám ve světě

Příspěvek od AREYOU » pon 25.2.2013, 17:30

:lol: už se to tady pěkně rozjíždí, no islámisté/sionisté z Vás/nás musí mít radost hádáme se mezi sebou do krve :cry: !
Nevím, ale mě zas tak ten islám nepřipadne hroznej stačí konvertovat a pak si člověk pokud je chlap nemusí mít tak zle, no ne :lol: !
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Islám ve světě

Příspěvek od ataman » pon 25.2.2013, 17:38

Hlavně neumíš číst jenak bys neplácval krávoviny. Pokud číst umíš pak bUď záměrně, nebo z hlouposti vytrháváš věci z kontextu.Napsal jsem, že spousta z muslimů nenosí ani hidžáb ani burku a doložil odkazem kde se píše:Muslimské oděvy, to nejsou jen čádory (černé dlouhé pláště), burky (závoje zakrývající úplně celé tělo) nebo nikáby (oblek, ze kterého jsou vidět pouze oči), ale také hidžáby, šátky, kterými se zakrývají vlasy. Odívání se samozřejmě liší podle regionu, ale také i podle osobních preferencí každé muslimky. V některých zemích jsou striktně nařízené nikáby (Saúdská Arábie), někde úplně zakázané burky (Francie, Belgie), někde bývá zvykem, že zpoza hidžábu vyčnívá část vlasů (Írán), a dokonce existují i muslimky, které se nijak zvlášť nezahalují. To si radši z toho odkazu necitoval viď, nehodí se do krámu.
Dále psal jsem o tisíciletí, ne tisíci letech, ale pokud se naučíš pořádně počítat, třeba dojdeš pravdy, stačí začít Českým knížectvím atd, ai za Habsburků byly stále Země koruny české a moravské - říká ti cos třeba Obnovené zřízení zemské zaručující Habsburkům nástupnictví v českých zemích? Asi ne. A mimo jiné i za II.sv.v. byly Čechy a Morava autonomním státním útvarem, Polsko nebo i větší část Francie na tom byly mnohem hůř.
A pokud je nějaká událost před jinou na základě dohod dvou stran, beru jako fakt tuto dohodu a ne nějaké smyšlenky, že se to dohodlo až potom, obzvlášť to potvrzuje i průběh souvisejících událostí. Zkrátka čti, čti, uč se a pak vysírej. Vulgarita je projevem malosti a slabosti, chtěl bych věřit, že takový ve skutečnosti nejsi....Hezky se bav
Areyou: jak se to vezme, pokud máš na mysli mnohoženství, musíš na to mít, a s každou novou manželkou musí ty předchozí souhlasit. Co by ale bylo zajímavé i tady, pokud je to pravda, že někde zavedli rozvod po telefonu, stačí zavolat a říct třikrát po sobě dotyčné/mu rozvádím se, a je prý hotovo. Bohužel nikde neuváděli jak se pak třeba vypořádávají s majetkem a dětmi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Islám ve světě

Příspěvek od AREYOU » pon 25.2.2013, 17:49

ataman
Myslel jsem to více méně jako vtip :D . Ale co se musí islamistům nechat je ta jejich zatvrzelá bojovnost a oddanost své věci. Pokud vezmu okupaci v Iráku/Afgánistánu versus okupaci u nás jak v 38smém tak 68osmém kde se jeden pomatec raději sám podpálil místo, aby se odpálil třeba pod tankem (šel na to humanitárně, hlavně nikomu neublížit) a je z něj HRDINA to mi nějak hlava nebere.
Nakonec si stejně asi nic jiného nezasloužíme prostě zákony přírody jsou jasně dány silnější požírají ty slabší a ať tedy přežije ten silnější, když chytřejší místo boje ustoupí do vlastního hrobu!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Islám ve světě

Příspěvek od ataman » pon 25.2.2013, 18:35

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Biggles » pon 25.2.2013, 19:54

Vzhledem k tomu, že jsi reagoval tím postem na Larse a jeho poznámku o chození na ulici, tak nedělej ze sebe ještě většího vola než jsi :D To si fakt myslíš, že si ty písmenka neumím poskládat? :lol:
A k tomu tisíciletí. Obnovené zřízení zemské (1627) reagovalo na tehdejší historický vývoj, rozhodně nebylo o domluvě, bylo (resp. byly, pro Čechy i Moravu) oktrojované. Nicméně ani toto habsburské zřízení nikterak nezabránilo tomu, že Habsburkové ke korunovaci českou korunou přistupovali, mírně řečeno, laxně. Jelikož v těch dobách bývala státnost spjata s korunou, dalo by se o nepřetržité státnosti minimálně polemizovat. Stejně tak o dobách úplného bezvládí (třeba před Ladislavem Pohrobkem - tzv. interregnum či při různých třenicích, kdy jsme měli "státností" naopak víc), ale to bezpochyby víš, když si dovoluješ někoho nabádat ke čtení a učení, že? A že se území i za Habsburků jmenovalo Země Koruny České? No a co, nebyly to země korunní z pohledu rakouského císařství.........To byly jen Čechy.
A druhá válka? Jistě byli jsme "jen" protektorát, poláci zase na části území "generální gouvernement".
Vulgarita? Ale jistě, "korektnost" ve stylu dnešní Evropy ode mne nečekej. Nevidím důvod, proč se k podturčenci chovat zdvořileji než je nezbytně nutné. A kdepak máme nějakou reakci na bláboly, co jsem ti vypsal? Došly slova? Ale no tak.....snaž se trochu :D
Naposledy upravil(a) Biggles dne pon 25.2.2013, 20:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Islám ve světě

Příspěvek od ataman » pon 25.2.2013, 20:19

No měl jsem o tobě zprvu lepší mínění. Vizitku si děláš sám, omlouvaná vulgarita a povýšenost svědčí o tvé "kulturní výši". Je mi tě líto. Nicméně konverzace s tebou pro mne byla vskutku přínosem. Nechť se ti létá pomalu, dobře a nízko
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Biggles » pon 25.2.2013, 20:26

Máš pravdu, vizitku si každý činíme sám. Snad to tedy ukončit tím, že je pro tebe přijatelnější mlátit čelem k Mekce než se dohadovat s germánama, jak již činíme po staletí. Holt každému, co jeho jest.
Naposledy upravil(a) Biggles dne úte 26.2.2013, 2:00, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Carloss » pon 25.2.2013, 20:43

"Kdyby byla 3. světová, budu bojovat na straně Rusů. Raději být v zajetí na Floridě, než na Sibiři." :-D

Asi takhle: Chceme-li přežít, je třeba si dobře rozmyslet jak. Naše "západní kultura" spěje k záhubě. A to vlastní přičiněním, nepotřebuje k tomu žádné zásahy z venčí. Ani z Blízkého, ani z Dálného východu. Bez ohledu na minulost. Bez ohledu, jestli se nám to líbí, či nikoli.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: stř 19.12.2012, 22:26

Zbraň: Glock 27 Gen 4

Bydliště: Hodonín

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Baharis » ned 10.3.2013, 15:07

Za (snad hanlivé) vyjádření na adresu proroka Mohamed je dozajista adekvátní vypálit 160 domů, 18 obchodů a dva kostelíky. To je fér, proti tomu tolerantní člověk 21. století nemůže říci půl slova. Co tam mají nakonec křesťané co dělat, že?
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 ... -domu.html

Jen doufám, že se zde, probohaživého, nestrhne pokračování vyjevování svých světonázorů. To je naprosto zbytečné.
Stačí shromažďovat zprávy, a mozaika ze střípků dění ve světě, svůj obraz ukáže sama. :lol:
Když ti vítr, napne plachtu, když ti plachta, popožene jachtu, snadné je žít!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Sailor » čtv 11.7.2013, 6:21

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 49

Registrován: ned 04.9.2011, 20:06

Zbraň: G19 + KPOS

Re: Islám ve světě

Příspěvek od hetzer6885 » pát 12.7.2013, 16:25

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Sailor » pát 12.7.2013, 16:40

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Sailor » pon 15.7.2013, 18:51

Tikající bomba: V Sýrii bojuje malá armáda muslimů z Evropy
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky ... vropy.html
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Islám ve světě

Příspěvek od Sailor » sob 20.7.2013, 22:12

No a muslimové ve francii už zase vysrtkujou růžky
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... i-zen.html
Správně by to mělo být-chceš tu žít,tak se přizpůsob!!Ale to né,to by asi nebylo dost multikulty.
Hlavně že tam u nich se s lidma moc nepáraj

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky ... ezeni.html
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Islám ve světě

Příspěvek od S474N » ned 21.7.2013, 9:02

:arrow: http://m.denik.cz/denik/c/norka-v-dubaj ... 30720.html

EDIT: aha, uz vidim, ze i kolega na to upozornil.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz