Jak byste se zachovali?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 23

Registrován: sob 09.6.2012, 9:36

Zbraň: Glock (až bude věk)

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od Jilke » čtv 30.5.2013, 18:51

To máš pravdu. Ale mě kdyby někdo na silnici udělal nějakou prasárnu kde by to odnesli i plechy, tak mu přece nebudu vyhrožovat pistolí..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od S474N » čtv 30.5.2013, 19:19

Jilke: ale vsak jsem psal, ze je tim nijak neomlouvam. Ty by ses zachoval nejak, ja treba stejne jako ty, stejne jako dalsich 99% dalsich lidi.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od panvrabec » pát 31.5.2013, 1:08

Podle mě NO jak vyšitá, jak jde k němu, je přesně ta doba, kdy lze využít NO na maximum, přejet ho, nebo zastřelit. Čekat až přijde je jak říkal CMK čekání na popravu.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od cmk » pát 31.5.2013, 8:55

Panvrabec> ale ja tohle takhle nerikal :-)

Ja rikal: "v tu chvili je presna ta doba, kdy utok na zdravi ci zivot bezprostredne hrozi" a ze bych se snazil s autem proste ujet okamzite pryc. Ne ho zastrelil. Ne na nej zamerne najel... Proste bych jel pryc a byla by jeho vec, jestli stihne uhnout nebo ne.

Pokud by ovsem v aute nebyla kamera, je situace daleko slozitejsi.

Kdyz ujedu, shodou nahod ho tim prejedu, kamosi mu vezmou zbran a vsichni dosvedci, ze jsem ja ten zlej... Asi je cas poridit pro jistotu kameru.

Samozrejme ze vim, ze pri NO plati "stay your ground" - tedy ze nemusim hledat utekove reseni.
Zaroven ale vim, jak funguji ceske soudy a vim, ze by se mi minimalne nekteri prokuratori (podporeni nekterymi soudnimi znalci a nekteri soudci by jim to radi bastili) snazili prokazat, ze cilem meho jednani nebyla nutna obrana, ale vrazda toho s tou pistoli (ted mi samozrejme muzete napsat 100 argumentu proc je to blbost - ja to vim, vy to vite, piste to nekomu jinemu).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od Nikdo » pát 31.5.2013, 9:04

Okamžik, kdy ten pistolník jde ze svého auta k autu s kamerou je kritický:
1) Jednak na rychlý odjezd by musel být volný pravý pruh, což v kameře nevidíme. A ten vhodný okamžik k odjezdu trvá velmi krátce, asi 2 sekundy.
2) Odjezd v nevhodný okamžik by mohl vyprovokovat pistolníka ke střelbě.
2a) Obzvláště pikantní varianta by nastala, kdyby ve stresu řidič rychlý odjezd nezvládl a chcíplo mu auto, nebo se nechal projíždějícím autobusem namáčknout k tomu autu.
3) Navíc v ten okamžik nevíme, kolik a jakých osob je v tom blokujícím autě.
Odjezd spojený se sražením pistolníka by mohla být dobrá varianta (s kamerou v autě), ale nemusí vyjít...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od pitt » pon 10.6.2013, 23:55

pokud otázka zní jak bych se zachoval,tak odpovídám...vystoupí chlap,vidím kvér...1. plnej a děj se vůle boží...to jestli v levým pruhu něco pojede mě bude v tu chvíli u prdele a buidu doufat že se do té mezery vejdu.
Vystupovat a střílet je pičovina,to nestihneš....to už by bylo lepší (když beru v potaz že je to rusko a tam je možný vše) střílet přes přední okno se zařezenou jedničkou a plným plynem...v rámci možností.
Ale tahle situace byla spíš o tom jestli útočníkovi rupnou nervy a zmáčkne to.........takže spíš o náhodě a modlení
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od kolaCZek » čtv 13.6.2013, 14:27

Asi bych na nic necekal a plnou parou vpred... A je mi uplne putna, jestli frajer uhne nebo je volny pruh.
BTW: Taky jste v 1:02 videli vystupovat frajera s dlouhou? :lol:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Příspěvky: 51

Registrován: pát 28.12.2012, 19:20

Zbraň: CZ75

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od Gemator » ned 26.7.2015, 14:05

Nechci zakladat nove tema tak to placnu sem, protoze to je dotaz na to Jak by jste se zachovali ?

Pred asi pul rokem na parkovisti ke mne prisel chlapek a pta se mne ty jsi z Liberce? Vis ja bych potreboval odvezt domu dosel jsem tady do obchodu a boli mne koleno nemuzu chodit. Uz tehdy jsem mu rekl ze ne, nestoji mi to za to a zachranku si zavolat umi kazdy sam kdyz muze mluvit.

Dnes na parkovisti v jinem obchodaku v Liberci uplne stejny chlapek uplne stejne obleceny a uplne stejna historka.

Protoze jsem ho poznal, zavrel jsem okno v aute a jel. Podotykam ze rozhodne nevypadam na nekoho kdo by "mel penize". Mel jsem stejne osuntle auto a hadry.

Tentokrat jsem ho nechal rict pulku historky o bolavem koleni a jel, protoze jsem ho poznal. Napada vas nekoho co tim mohl sledovat ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od pitt » ned 26.7.2015, 20:04

Tohle je pomerne sofistikovane zebrani. Po ceste zacne hrat na city a pak bude chtit kilo na leky, autobus, mebo cokoli takovYho. Jednou jsem takto vezl typka z OVY do Brna. Byl v pohode, ma benzince me poprosil o svezeni, ze je to kamionak s kolegou keli do polska, ze je z jihlavy a ze ne mu zranila zena na kole. Tak jsem ho nabral. Po ceste zacal jak si zapomnel vsechny penize u kolegy v kamionu, atd. Tak chtel prachy na bus z brna do jihlavy. To jsem odmitl, ale zekl ksem mu ze mu ten listek koupim. No madsenej nebyl a nakonec chtel vyhodit na rohlence. Za pul roku ksem ho ma te stejne benzince potkal zase.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od reddog » pon 27.7.2015, 6:54

Taky uz mne zkouseli. Zatim vzdy jen lzi. Moc detailu, vzdy neco na city, proste snaha o vyvolani soucitu. Jak jsem slunickovy, tak tohle nemam rad. Reseni - poprve jsem nabidl drobne (chtel vic, nedostal nic). Po druhe jsem mu rekl at si nastoupi, ze se jen stavim odevzdat nejake papiry na PCR a muzeme jet (v podstate se ztratil okamzite :mrgreen: ). Tohle bylo dvakrat na nadrazi ve Svinove, pak si mne zapamatovali a dnes uz jen slusne kyvnou a berou opacny smer :wink: . U Kauflandu to bylo zajimavejsi. Vyvoj. Od sofistikovanych historek o ukradenych dokladech, pres potrebu na autobus ci vlak, po obycejnou zadost o drobne az vylozene zebrani petikacky z voziku. Asi mam duverivy ksicht, protoze jsem si pred lety prosel vsemi fazemi u dvou typku. Protoze je znam jako "krabickove" figurky (krabicove vino), bylo rozhodnuto z fleku. "Chlape, potrebuju nekoho k lopate, odmena na konci tydne, kazdy den 8hodin". :roll: :roll: :roll: "Ale ja jsem chtel jen drobne" :cry: :cry: :cry: . "No, ale bez prace nejsou kolace" :mrgreen: :mrgreen: . Priste uz jsem jen rekl rychle, hlasite, proste a bezusmevne NE. Mimochodem je to take jeden z duvodu, proc radeji nakupuji v Lidlu.
Drobna poznamka. Od doby ditete v aute (i kdyz tam zrovna fyzicky neni) nerad vozim cizi lidi. Divne lidi ani nahodou.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od Int1m1thy » pon 27.7.2015, 15:07

na me se jeste nikdo takhle neobratil :( co delam spatne :lol:
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od reddog » pon 27.7.2015, 15:48

Malo se usmivas a tvaris se jak kakabus. Radost musi jit z tebe a byt uprimna :mrgreen:
Nasraty mas byt az te nekdo nastve a to jen tak dlouho, aby slunicko zasejc rychle vylezlo :wink:

(O to je to potom vetsi kontrast, kdyz zamracenym pohledem a hnusnym hlasem das jasne najevo, ze dotycny uz prekrocil meze :mrgreen: ) - meze jako meze, ne meze jako meze :mrgreen: :mrgreen:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od cmk » úte 28.7.2015, 11:07

V letech 96 az 2000 jsem asi vypadal nejak duverive a mel jsem pocit, ze podobny typy pritahuju... Bylo to obdobi, kdy jsem jeste hodne vyuzival MHD, casto jsem chodil po ruznych nadrazich.

Ted (poslednich par let) mam naopak pocit, ze se me podobny typy vyhejbaj a zdrhaj...
Prijdu s prckem na hriste, cikanka se zvedna, odvola 5 deti a zmizi.
Jdu po parkovisti, nabizec "pravych" parfemu a "zlatych" hodinek se na me otoci, ja se na nej podivam a frajer vezme drahu...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od reddog » úte 28.7.2015, 16:44

No a co bys chtel, rediteli, kdyz jsi vetsinou dvakrat vetsi nez oni :wink: , on ten respekt z vysky je a kdyz se k tomu jeste zamracis a pohledem rikas: "dej si odchod", tak je vymalovano. Jo, a taky nejsi slunickovy :mrgreen:

Příspěvky: 23

Registrován: čtv 23.10.2014, 12:05

Zbraň: G17 gen4

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od AsiJura » úte 28.7.2015, 20:37

Zrovna včera sjem litoval že jsem zastavil. Na střední jsem si dost odstopoval a snažím se to vracet, ale asi jsem byl jediný normální stopař já sám, buď jsou to profesionální ženy, nebo, nějaký hiipík co jede z terapie ve tmě, či nějaká smažka nebo dredař. V poslední době mám štěstí na sociální případy, ženy kolem 40ky s dojemným příběhem jak nemůžou sehnat job a celý život mají smůlu, svět jde proti nim, tak dojemné, že bych člověka s takovou psychikou taky nezaměstnal.
Jen aby to nevyznělo blbě, rád pomůžu někomu,u koho to má smysl, ale tyhle typy proti kterým se spikl celý svět,to mě strašně vzrušuje :evil:

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od kregan » úte 04.8.2015, 14:31

Jo, tyhle typy taky přitahuju.

Na druhou stranu i s mojí vizáží zevláka mě lidi docela často stopem berou (a to vidět takhle sám sebe u silnice, asi bych si nezastavil).

Naposledy na benzínce za Brnem k bárbíně v Audi Q7
já: slečno, nevzala by ste mě do Ostravy
ona: (s nedůvěřivym pohledem na muj oděv): nejsi špinavej?
já: né, to je všechno vypraný
ona: tak si nastup
Na spolujezdci teda seděl její asi přítel. A poprvé v životě sem zažil, že se ručička tachometru zasekla o zarážku na konci. Což je u Q7 docela adrenalin.

No a pak jeden stop z Drillu do Prahy.

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od Golani.Matkal » úte 04.8.2015, 14:40

Kregan: podle modelové řady Q7 tachometry 260 či 280. Omezovače na 250. Takže určitě se ručička sekla o zarážku na konci tacha... To víš, že jo, "bárbíno".
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od S474N » úte 04.8.2015, 14:59

Golani.Matkal: no nevim, ale majitele si vetsinou ty omezovace nechavaji deaktivovat. Stejne jako treba odblokovani displeje (DVD, TV,...) za jizdy.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od pitt » úte 04.8.2015, 16:06

S4.......kolik takovejch znas?

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Jak byste se zachovali?

Příspěvek od Golani.Matkal » úte 04.8.2015, 16:16

S474N: Tak určitě... :)

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz