Jakou ledvinku pro skryté nošení


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » ned 11.10.2015, 22:19

ty voe...úplně to vidím .... "mámo dojez ten řízek, za 10 minut začíná prohlídka hradu a pak půjdem konečně na pivo" :lol: :lol:
můžete prosím někdo nahodit fotku jak to ve finále vypadá?
Jasika už jsem viděl,ale k němu to fakt ladí.......oni jsou takoví typičtí Škopkovic
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od Rough boy » ned 11.10.2015, 22:41

Celkem nenápadně, fotka z Křivoklátu:

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od U.I. » ned 11.10.2015, 23:18

Lol, zlatej můj COP MB7 co ladí i k obleku i ke kratasum:))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » ned 11.10.2015, 23:44

RB..to sis popletl, to je taška na nářadí pro řemeslníky :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od Rough boy » ned 11.10.2015, 23:46

...a sakra, byl jsem podveden...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 71

Registrován: úte 26.10.2010, 20:50

Bydliště: podhůří Šumavy

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od Harmitsch » ned 24.7.2016, 15:58

pokud "taktická ledvinka" pro trochu znalejšího upozorňuje na obsah, což tak koupit nějakou pánskou "buznatašku" přes rameno? Pokud by se do ní "integrovalo" nějaké pouzdro..... Ledvinku mám, ale nikdy jsem si na ní nezvyknul - vadí mi. Takže přemýšlím i o něčem podobném.
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba.
Roland Deschain z Gileadu
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od S474N » ned 24.7.2016, 17:23

Harmitsch: a kolik tech znalych je? Vubec bych to neresil *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od kuba » ned 24.7.2016, 20:22

z řad normálních lidí skoro nikdo. z řad zmrdů povážlivě mnoho...
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od S474N » pon 25.7.2016, 8:04

A na to je nejaka statistika nebo pouze neci vlhke sny *88* *40*

Kolik pripadu prepadeni za ucelem ziskani zbrane z ledvinky (klidne i z cehokoliv jineho) realne bylo? *88*

BTW ja bejt smejd a videt nejakyho manika "takticky" ohaknutyho a takovou ledvinou, tak si spis myslim, ze je z kriminalky a urcite bych se nic nepokousel.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od kuba » pon 25.7.2016, 21:23

Tak kolik jich realně bylo, třeba žádnej, a právě jak píšeš s tou kriminálkou, od nich mám to info právě že zmrdi to vědí.. to pak nemusíš ani řešit ledvinku klidně pod trikem a velkou bouli, páč to má stejnej efekt.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jakou ledvinku pro skryté noše

Příspěvek od S474N » pon 25.7.2016, 22:59

kuba: sam moc dobre vis, ze kdyz by sis nekoho vycihal, tak s vysokou pravdepodobnosti dovedes sam rict, jestli ma na sobe kver nebo nema.

Osobne bych to tedy az tak nehrotil, abych kohokoliv zrazoval od nakupu ledvinek ci jinych zpusobu noseni.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od reddog » stř 27.7.2016, 10:49

kuba: No vidíš, já zas "od nich" mám info, že drtivá většina jim známých zmrdů si udělá raději čelem vzad a nechá "taktikůla" napokoji, protože správně čuchá problémy. Pak je tady část hajzlů buď na fetu nebo adrenalinu (nebo čemkoli jiném) a těm ke spouštěcímu tlačítku stačí prakticky cokoli - třeba drsné sluneční brýle nebo ohrnutý ret. No a na závěr máme skupinu připravených a informovaných a proti těm ti pomůže jen absolutní připravenost a KVKŠ (k...a velký kus štěstí).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od Fox4077 » stř 27.7.2016, 11:13

Tak to kopnu i sem, tu se to taky hodí.

Tak já používám tuto brašničku od Pentagonu.
Původně jsem ji zamýšlel jen na léto, ale nosím ji celoročně, protože se člověk furt musí někde vysvlékat (u doktora, v rachotě, na návštěvě, apod.)
Nedám na ni dopustit, pro mě je top. Jak kvalitou, uchycením, pohodlím, tak i nepromokavou úpravou.
Mám v ní G22, po stranách pepřák a svítilnu a pak klíče a tomu podobně.

Jo, a ten Infidel tam mám, abych trošku poškádlil slimáky :wink:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od kuba » pát 05.8.2016, 9:48

satan: no když někdo nosí opravdu vhodně skrytě tak po delší době si toho sice člověk všimne podle pohybu/gest apod. ale jinak není šance.

asi je to o prioritách. pokud v metru potkám člověka s bundou 5.11, kalhotama od blackhawku, ledvinkou aegis a baglem s molle tak prostě tak nějak to concealment carry je takové úsměvné.

reddog: ano jistě spousta se i třeba otočí. jen jde o to třeba ty zmrdy na to nepřipravovat předem, tímto eliminuješ řekněme 80% zmrdů kteří jdou radši za snadnější kořistí, dalších 20% jsi ale na sebe připravil, moment překvapení apod je fuč. (čísla sem si vymyslel, jen pro ukázku). přirovnal bych to k zabezpečení auta nebo bytu. eliminuješ zabezpečením hrozby, ale kradou se nakonec všechny auta a vykrádaj se všechny byty..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 65

Registrován: úte 24.1.2006, 22:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Znojmo

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od freak » ned 08.4.2018, 14:05

Špína se z ulic nejlíp vymetá olovem.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od john.hawk » pon 09.4.2018, 10:36

má to dvě roviny, tactikůůl vypadá jak policajt v civilu nebo policajt mimo službu, do jisté míry to chrání před zločinci nižžšího levelu.
No a zločinci vyššího levelu ?? Ti chtějí nepřijít ke zbytečné úhoně, jdou cestou nejmenšího odporu a pokud jim něco smrdí to už musí mít motivaci jít přes mrtvoly a to můžete být ženská v minisukni s tričkem nebo borec co vypadá jako by utekl z výlohy firmy 5.11. je to prostě jedno..a pak je otázka procentuální v kolika případech se jako běžný občan můžeme setkat v jaké míře s oběma typy ?? ti první jsou prostě častější..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 65

Registrován: úte 24.1.2006, 22:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Znojmo

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od freak » stř 09.5.2018, 22:07

Tak jsem nakonec prubl českou provenienci. Zatím spokojenost, vejde se tam kromě G20 i všechno další co je s sebou člověk zvyklej denně tahat. :-)
Špína se z ulic nejlíp vymetá olovem.

Příspěvky: 1

Registrován: pát 27.4.2018, 14:40

Zbraň: Glock 26

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od Beard111 » úte 15.5.2018, 9:22

Ja mam dobru skusenost s touto ladvinkou https://www.craftholsters.com/fanny-pac ... lster-p280
Puzdro je z casti vo vnutri preto to az tak nekrici.
Maju toho viac tu https://www.craftholsters.com/concealme ... -packs-c37
A komunikuju aj v SK/CZ jazyku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od S474N » úte 15.5.2018, 10:31

A to je osobni doporuceni nebo komercni nabidka? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 55

Registrován: pát 04.12.2015, 16:31

Zbraň: Glock19 gen4

Bydliště: Praha 9

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od bitkar » stř 30.5.2018, 18:45

Tak jsem se rozhodl jak to vyresim ja a podelim se s vami o zkusenost. Predne chci rict, ze vyber je na trhu bidny, pokud chcete tasku, kterou chcete pouzivat jako dokladovku/chlapskou kabelku (doklady, bryle, penezenky, karty, panel od autradia a dalsi zbytecnosti a mit to pekne organizovany). Pokud je vam to jedno a jde vam o to nekam dat pistoli, je to lehci.

Ja nakonec sel taky do Pentagonu. A to do UCB. Puvodne jsem objednaval UCB 2.0, ale prisla (a asi se vam to casto stane, maji stejna produktova cisla) mi starsi varianta. Novejsi ma na zadku jeste moznost pridelani k pasku, ale beztak to asi nakonec nevyuziju, ikdyz jsem si myslel ze jo.

Taska je to pekna, materialy vypadaj dobre, pevne. Kvalita siti je horsi, trosku jsem to musel ocistit od niti, ale zatim se to kvuli tomu nezaclo parat. Nekde je i neco krive sity, ale na funkci to nema vliv. Super je dle me to vnitrni deleni.
Je na muj vkus jeste porad spis vetsi, ale mensi uz to o moc nepujde, tak jsem se s tim smiril. Ale nosi se dobre a je pohodlna, nikde nic netlaci. O pistoli nevite za chvili ani sami :)

Zbran se dava bud dovnitr (ale jak si pro neco sahnete, rozepnete hlavni zip, tak si nekdo zbrane muze vsimnout neb tam proste je videt), kde je suchac (pistoli vlozite do protidilu s gumou) a nebo je vnitrni kapsa jeste z vnejsku vzadu (u tela). Jsou dva problemy:
1. vzadu to moc nelze nosit, protoze ta zbran je videt, ta kapsa neni moc vysoka a je vykrojena u kraju, takze akorat cuci zadek zaveru s miridlama (u me jeste k tomu sviticima) a konec pazbicky se zasobnikem. Takle fakt nejde s tim chodit mezi lidi.
Nicmene ja se rozhod si tasku nechat a zahral jsem si na svadlenku - viz. fotky - a nasil jsem tam sirokou gumu a ted uz neni sance tu pistoli videt, ikdyz si ji odlozite nebo nekdo kouka na vas z boku.
2. problem je ten, ze ten suchy zip je smerem od tela, takze zbran nevytahnete klasickym nahmatnutim jako kdyz ji chcete chytit/drzet, proste je to opacne. Nechapu, kdo nad tim (ne)premyslel. Ale vytahnout to lze vpohode, ikdyz ne uplne idealne - clovek musi zbran nejak prehmatnout a chytit poradne az po vytazeni. (a neni to tou gumou, co jsem tam nasil).
Nicmene lepsi nez ji nemit kam dat a nevzat si ji. Celkove jsem nakonec ale spokojen a jediny nedostatek bud napravim totalnim presitim nebo treningem vytahovani.

Prikladam fotky s mym glockem19. Na vsech fotkach pistole je :)
Zbyly fotky viz stranky vyrobce nebo nejaky armyshopy. Pripadne jsou i na youtube videa.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Naposledy upravil(a) bitkar dne stř 30.5.2018, 19:09, celkem upraveno 2 x.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz