jakou to bude mít dohru???


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

jakou to bude mít dohru???

Příspěvek od pitt » sob 20.5.2006, 18:39

Bývalý předseda ODS napadl na valné hromadě stomatologické komory ministra zdravotnictví Davida Ratha. Oba muži se poprali.
foto: ČT24
Valná hromada stomatologů, která v sobotu zahájila týden zdravotnického neklidu, začala incidentem mezi bývalým místopředsedou ODS Miroslavem Mackem, který měl setkání moderovat, a ministrem zdravotnictví Davidem Rathem, který mezi zubaře přišel obhajovat své kroky v resortu.

20.5. 2006 10:23 - 15:11 Aktualizováno
PRAHA - Miroslav Macek měl řídit valnou hromadu, na kterou se do pražského Národního domu na Vinohradech sjelo zhruba 700 delegátů. Hned na úvod jednání ale shromážděným zubařům oznámil, že než začne hovořit, musí si vyřídit jednu osobní věc. Načež přistoupil zezadu k Rathovi a udeřil ho do hlavy. Po uštědřené ráně ministr Rath vstal a chtěl odejít.

Po několika krocích si to ale rozmyslel, vrátil se k Mackovi, postavil se mu čelem a řekl mu: "Pane doktore, vy jste na mě zaútočil zezadu, jste zbabělec." Na ta slova na něj zaútočil Macek znovu, tentokrát pěstí, ale Rath jeho úder vykryl. Poté se oba začali strkat a spadli pod řečnický pult. Po chvilce skončili a Macek za všeobecného pískotu odešel.

Incident natočily kamery České televize, celý záznam si můžete prohlédnout [zde].

Jádrem sporu Rathovy výroky o Mackově ženě
"Slíbil jsem mu, že mu dám facku za to, co řekl o mé ženě v rozhovoru v jedněch novinách a tato příležitost se dnes naskytla," řekl Macek v České televizi.

Rath začátkem května v rozhovoru pro Lidové noviny o Mackovi prohlásil, že si svou ženu vzal kvůli penězům. "Víte, já ho znal ještě z doby, kdy chodil na každý večírek s jiným děvčetem, které bylo zhruba tak o dvě třetiny mladší, než je on. A byla to skutečně pohledná děvčata. A najednou pak se oženil za ty milióny. Já mu to docela přeju. Někdo miluje duši, někdo miluje tělo, někdo miluje peníze," uvedl v rozhovoru Rath.

Macek na to reagoval na svých webových stránkách Viditelný Macek příslibem náležité reakce. "Vyřeším tuto jeho invektivu tak, jak se mezi chlapy řešívá...doufám jen, že ho potkám co nejdříve," upozornil Macek na internetu už v úterý 9. května.

O týden později Macek na své webové stránce kritizoval ministra, že přestože je pražským lídrem ČSSD, nechce se zúčastnit předvolebních mítinků. "A tak doufám, že alespoň neodvolá přislíbenou účast na sobotní akci stomatologické komory a potkáme se tam...," těšil se na konfrontaci s Rathem Macek.

Zubaři se Rathovi omluvili
Prezident České stomatologické komory Jiří Pekárek se Rathovi za tento incident omluvil a k jeho omluvě se připojili i delegáti, kteří Mackův útok odsoudili. Rath poté přistoupil k mikrofonu a řekl, že se ničeho nebojí, ale vadí mu, když někdo útočí zezadu. Připomněl také, že Miroslav Macek je poradcem prezidenta republiky.

Poté už se rozběhla mezi ministrem a ostatními účastníky setkání diskuse, která byla i přes mírné přestřelky věcná. Rath byl po tomto incidentu velmi bledý, ale působil za řečnickým pultem klidně. Moderování debaty se nakonec musel ujmout sám šéf českých zubařů Jiří Pekárek.

Stomatologický sjezd odstartoval týden neklidu
Valná hromada stomatologů předznamenává týden zdravotnického neklidu, který chce v neděli uvést krizový štáb zatím blíže neupřesněným překvapením. V pondělí pak zdravotníci chtějí zveřejnit výzvu občanům nazvanou "Nejsme pokusní králíci doktora Ratha".

V úterý hodlá krizový štáb přednést poslední varování poslancům, aby nepřijímali zákon o neziskových nemocnicích. Ve středu a ve čtvrtek se uskuteční protestní shromáždění v Brně a v Ostravě. V pátek pak týden vyvrcholí společným protestním pochodem Prahou, který začne před ministerstvem zdravotnictví a skončí u úřadu vlády. [celá zpráva]

http://www.novinky.cz/domaci/85873-mace ... ubaru.html



To by mě zajímalo jak to dopadne??Nebo se to zase ututlá?? Poslední věta v článku je krásná.Jen tak dál.

Mimo jiné je krásné že" Pan prezident je nestranný,jak slíbil po zvolení" :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » sob 20.5.2006, 18:57

A videjko :lol:

Hlavně že je před volbami veselo :D

Tohle taky zajímavej názor:
Konstatoval také, že kdyby se incident stal v Mackem oblíbených Spojených státech, už by byl zastřelený ministerskou ochrankou.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » sob 20.5.2006, 18:59

pardon:přesně tu jsem měl na mysli :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » sob 20.5.2006, 23:39

Nechci pana Macka obhajovat. Tady upřednostil totiž osobní vyřizování účtů před dobrým jménem své bývalé strany ODS, která to teď může schytat i za něj. Nicméně, když zmiňujete spojené státy.
Tam kdyby si politik dovolil prohlásit jedinou věc z následujích:
že zatímco ostatní jsou s manželkami kvůli kráse či lásce tak on je pro peníze
o jiném politikovi, že tuneluje, ačkoli by neměl důkazy
.
o prezidentovi, že je vrtošivý stařík
,
tak by byl už dávno v politice vyřízený a nikdo by ho nevolil. Prostě jiná politická kultura, bohužel.
O tom jeho chystaném znárodňování nemocnic ani nemluvě. To by ho v americe hnali.

Jakou poslední větu o nezávislosti prezidenta máte na mysli?
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » ned 21.5.2006, 0:58

To byla jen citace. Myslím, že ani v Americe není tak bláznivá ochranka, aby střílela někoho, kdo dá pohlavek a ihned se otočí k odchodu.
Prezidentskou větu taky nevím...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 21.5.2006, 7:07

omlouvám se,teď jsem si temn článek četl znovu a to s klausem je v jiným článku,kterej s tím souvisí.zkusím to pohledat. :(
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 21.5.2006, 9:24

Na to, ze se to stalo vcera se uz dneska vyrojily zajimave videoklipy:
:arrow: Davidek debilek
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16

Registrován: sob 20.5.2006, 12:57

Zbraň: S&W 686 - .357

Bydliště: Praha 13

Příspěvek od david_p » ned 21.5.2006, 14:56

Viděl jsem to a pěkně mu sedla :-)). Já bych mu za to co předvádí dal ještě více. Jenom doufám že ve volbách dostane KSČSSD pořádnou facku jako celek. Zatím to tak ale, dle preferencí, bohužel moc nevypadá :-(
Nezabíjejí zbraně, zabíjejí pouze lidé!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » ned 21.5.2006, 16:57

No, doufám, že tohle byla jen první splátka! *47* *47* *47*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » ned 21.5.2006, 19:38

Kdyby ho zfackoval zepředu tak jo,ale takhle :( Lepší bude dofackovat sami sebe k volbám....

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz