Jedno takové video :-)


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Jedno takové video :-)

Příspěvek od Biggles » ned 08.3.2015, 15:56

Tohle je jedno z "nejpopulárnějších" videí v Rusku, ostatně ho sdílel i ruskej vícepremiér Rogozin https://www.youtube.com/watch?v=T65SwzHAbes&t=15
No a v souvislosti s http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/6272 ... ostou.html říkám, tak si klidně chcípni hlady, milej okupante...i s pátou kolonou 8-)
Jinak voni to samozřejmě myslej se všema dobře, to jen já to blbě pochopil... :roll: :crazy:

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od franta599 » ned 08.3.2015, 17:21

ale realita taková není každy si mužes napsat co chce ale tim se to nemení na pravdu pouze na jeho názor za Putina se Rusko tak extreme vzchopilo že to je až neuveritelny proto je Putin taky nejoblibenejši v Rusku

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Pařez » ned 08.3.2015, 17:59

Biggles píše: No a v souvislosti s http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/6272 ... ostou.html říkám, tak si klidně chcípni hlady, milej okupante...i s pátou kolonou 8-)
Hmm, zřejmě každý ruský důchodce, který zemře hlady,posune evropské tradiční hodnoty o další level kupředu, že ano? :roll:
Hlavně si pane důkladně šetři na stáří.. tady ti totiž nikdo zadarmo chléb nedá :wink:
Dostaneš koblihu.. před volbami :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Biggles » pon 09.3.2015, 12:03

:lol: :lol: :lol:
Putlerův fanklub v akci, já bych řekl, že to je určitě imperialistická židozednářská propaganda vrahů z vólstrítu :D :D :D

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od franta599 » pon 09.3.2015, 13:46

takhle se mluvi u tebe doma ?? a co znamena "putler" ?? tohle slovo neznam nejsi cizinec ?? ani slovnik ho nema
///
a když si prečtu co pises pripomina mi to slovnik pubertaka takovyhle slova jsem slyšel jenom u nácku malych detí ve škole co se pak citi "CooL" kdyžt tak mluvi pred ostatníma a u tebe :?

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Pařez » pon 09.3.2015, 15:38

Nejsrandovnější (v uvozovkách) na tom je, že ti největší bojovníci proti tyranii a Putlerovi mají nezměrnou radost nad tím, že ruští důchodci nemají co jíst.. To myslím mluví za vše...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Biggles » pon 09.3.2015, 17:24

Za vše mluví, že v zemi EU, která si hraje na rozvinutou a ve které je povinná školní docházka už od doby panování Marie Terezie, je stále běžná funkční negramotnost 8-)
edit: A přestože jsem (pro některé kupodivu) ve svém okolí považován spíše za rusofila, tak v případě diskuzí vezdejších, jsem hrdým "náckem". Jen přemýšlím, čí dítě si dám k večeři :D

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od franta599 » pon 09.3.2015, 18:09

ja to vzdavam bud jsi zaplacenej nebo jednodužší at je to tak či onak me to je už fuk nebudu to resit nikam to vest nebude akorad si zbytečne delam vrasky :roll:
Naposledy upravil(a) franta599 dne pon 09.3.2015, 19:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Biggles » pon 09.3.2015, 18:35

No, ty toho zjevně nechápeš mnohem víc :roll: 8-)

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Pařez » pon 09.3.2015, 19:47

Svůj k svému.. :lol: *40* *47*
Jak může tak zkušený muž obhajovat prolhaného Putina? Po Jaromíru Štětinovi nyní i Martin C. Putna odsoudil novináře Jana Petránka

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... nka-365386

http://www.lidovky.cz/putna-pad-jana-pe ... nazory_ele
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Biggles » úte 10.3.2015, 15:50

Ó, pokus o převedení hovoru jinam, abys nevypadal jak pitoma, co neumí číst... to ti může žrát jen podobně přisleplej jedinec, tak to zkus znovu a líp :lol: Užs poslal trochu chleba okupantovi? Munice maj dost.

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Jurda » úte 10.3.2015, 18:13

Posílat chleba okupantovi....mno to je podobné jako posílat eura do Řecka? Kdyby náhodou chyběly tak se natisknou http://www.novinky.cz/ekonomika/363814- ... olena.html

EU je na tiskařský papír bohatá na rozdíl od Rusů..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Biggles » úte 10.3.2015, 18:45

Jo, ty nemaj ani ten papír :D
A mimochodem, co to má společnýho s tím, že je to banda chlubící se okupací sousedů, provozující jí a nemající přitom ani na chleba? Proč každej ňouma hned ukazuje prstíčkem jinam? Protože nemá koule říct, že tady adoruje zamindrákovanýho zoufalce masturbujícího nad velikostí SSSR? To nemáte hoši fakt koule na to, říct: "Jo, je to geroj, protože si hraje na tvrďáka a protože sám nemám na to, abych za sebe rozhodoval, tak takový machistický prase obdivuju a přeju si, aby mi někdo podobnej linkoval život s kecama o jistotách"? Fakt na to nemáte? Protože z těch vašich komentů to přímo čiší. Holt frustrace je svinstvo...

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Pařez » pát 20.3.2015, 17:24

Americká armáda v Česku! Tudy pojede vojenská kolona. MAPA
http://tn.nova.cz/clanek/americka-armad ... -mapa.html

Biggles: už máš připraveno mávátko a rekto na zásun dragounského meče *88* *40* *64*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Biggles » sob 21.3.2015, 2:53

Rozhodně nedělám ze sebe debila kvůli přejezdu kolony. Schválně, ječej poláci, když naši jedou na střelby na Balt?
Idioti s peticema proti koloně by snad byli schopní poslat i děkovnej dopis Daladiérovi s Chamberlainem, že neumožnili přesun svejch vojsk přes naše hranice v roce 1938. Doufám, že budeš podobně protestovat proti spojenecký pomoci až se to v Evropě doopravdy zesere ...jo vlastně sorry, ty nejspíš budeš zpívat častušky, až si Ivan zase splete Muzeum s Rozhlasem...
edit: Zase jsi ukázal, že prostě nemáš koule a schopnosti se držet tématu. Proti propagandistickýmu blábolu z ruský dílny, kde se sami chválej, kde všude co zplundrovali, vytáhneš přejezd kolony pár amíků...co na tom, že nic po cestě neokupujou, co na tom, že i kdyby jo, tak by to neomlouvalo nic ze mnou postovanýho videa. Prostě se pokusím bejt aspoň rádobyvtipnej, abych zakryl, jak jsem vevnitř vlastně předpřiposranej a toužím po tý pevný ruce, co by mne vedla, co? :lol:
I když...možná ti křivdím a fakt jen tě ve škole nenaučili chápat psanej text (viz i další témata, maně mne napadá třeba to o G43) :D

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od azavak » sob 21.3.2015, 12:26

Něco na odlehčení a zlepšení nálady :D https://www.youtube.com/watch?v=-bBdFcdPJiQ

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Pařez » sob 21.3.2015, 19:00

Biggles: to video si mohl vytvořit kdokoli stejně jako dalších 1000000 na youtube = nevím co na něm rozebírat ..a průjezd US kolony je mi u pr...e :wink:
Jsem jen zvědavej,jestli přes naše silnice vůbec projet dokážou... :lol:

Tvůj poslední příspěvek doporučuji Tobě či adminovi odstranit..
§ 403

Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka

(1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným podobně účinným způsobem,
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Biggles » sob 21.3.2015, 19:10

Já bych ti zase doporučoval, abys držel ústa (klávesnici) do té doby, než pochopiš smysl textu. Na druhou stranu, klidně ze sebe dělej (užitečnýho) idiota dál, když tě to baví :lol: Jasně jsem napsal souvislosti onoho videa, včetně toho, že ho sdílel třeba ruskej vicepremiér :roll: A o to jde především :lol: :D
Ohledně propagace jen tolik, že tu nikdo nic nepropaguje (teda kromě tebe, kterej tu oroduje za potlačování lidskejch práv a svobod ve velkým). Mnou poslední postovaný video nikoho k ničemu nevyzývá, nic ani nekomentuje, prostě to je jen dokument danný doby (mimochodem je zhruba stejně závadný jako video se zpívajícíma nositelkama rudejch hvězdiček, když už chceš paragrafama šermovat). Ale jo, já chápu, že chcípáčci by ty dějiny raději komplet překreslili a všechny dokumenty nahrnuli na hranici... Užs to nabonzoval? :lol: :D
Mimochodem, ten konvoj ti zjevně u řiti není, to bys s ním tady nešermoval :lol: Tak si jdi na panáka vodky, voni zas ty virtuální svaly trochu narostou, že jo :lol: :D

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jedno takové video :-)

Příspěvek od Pařez » sob 21.3.2015, 19:21

No jak myslíš.. od Tebe klidně může být pár let pokoj.., ale postováním zde těchto odkazů děláš tomuto fóru medvědí službu.. *4*

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz