Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od jry2000 » úte 22.7.2014, 14:35

Mne to pripada, se vyrazivo pana Povy je -> Ja jsem nezpusobily k drzeni zbrane, proto nedovolim nikomu jinemu, aby je nemel, protoze by mi mohl ublizit.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od Bukowsky » úte 22.7.2014, 14:43

Tak nějak se nedokážu rozhodnout, jestli je to k smíchu, nebo k pláči...Politik s takovou rétorikou vůči svým potenciálním ovečkám? :) Jak už tu bylo zmíněno, lepší anti-reklamu by Zelení těžko našli. Nevím co je vede k tomu, aby za svůj hlas dosazovali takové blázny :D Tyto formáty obvykle propagují Dělníky,občas Rudé. Ale takhle? :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od S474N » úte 22.7.2014, 16:25

Jeste mensi technicka, ktera me docvakla az na konci, ten Pova porad daval rovnitko mezi pouziti zbrane a "zastreleni". Je dobre, ze takovy clovek nema uz ZP ani zbran.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

spm

Příspěvky: 67

Registrován: čtv 20.2.2014, 0:11

Zbraň: SIG Sauer SP2022

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od spm » úte 22.7.2014, 16:39

Jinak co mi taky nejde do hlavy (a není to z jejich strany jenom on - ostatně stačí se podívat na tu odpověď LEXu před volbami do EP) je ta absolutní neznalost zákonu o zbraních (viz ty jeho otázky ohledně alkoholu a podobně). Panebože když už k něčemu mám tak odmítavé stanovisko a ještě o tom jdu mluvit na veřejnosti, tak je tak velký problém si to alespoň jednou přečíst?

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od hermenet » úte 22.7.2014, 18:56

Tak tak S474N: Je to hrůza, že ZP může dostat někdo, kdo se chce jen cejtit jako chlap a frajeřit na motorce. Něco by se s tím Zákonem už konečně mělo udělat :wink:

Příspěvky: 1

Registrován: úte 29.7.2014, 11:44

Zbraň: zatim nic

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od kokotos » úte 29.7.2014, 12:13

Pepu znam. Jednim slovem (urak.

Jeho cesta v politice zacala v CSSD, za kterou se snazil dostat do mosteckyho zastupitelstva. Jestli tam pusobil, uz si nepamatuju.
Pak zjistil, ze u socanu karieru neudela (dost lidi ho prokouklo), presel plynule k zelenejm.
Aktualne trdluje na kadidatce jakehosi sdruzeni Cesta Pro Litvinov.

Co se jeho udajneho vegetarianstvi tyka, je to k smichu... Pozer.

Vlastnil hospodu Opera v Moste (zkrachovala) a mozna i par dalsich podniku, ale jeho podnikani slo od 10 k 5. Ted se zivi tusim jako makler s cennymi papiry v Praze.
Za casu jeho podnikani (jak je to ted, nevim) se stykal s kde-kym. Kdyz mel promile, chlubil se kontakty na mafii atd.

Kdysi byl zenaty (mozna zase je), vzal si dcerku majitele pekarny v Litvinove. Dobra partie ;)
Cca po roce devce zjistilo, co je to za zmrdecka a vychcandiru, ale uz bylo pozde. Postavili dva baraky, z toho jeden si nechal jako "odskodne". Pak tam bydlel, ale pokud vim, barak ted prodava a nejak se mu to nedari.

Doufam, ze tenhle vyucenej kuchar nedostane vic sanci ovlivnovat nas (streleckej) zivot.
Co bych naopak uvital, by bylo vic jeho plamennych verejnych proslovu. Udela si ostudu, zelenejm taky :)))

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz