Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 8:43

Zde níže, pro pochopení (pokud to vůbec jde...) je výsek (celé čtení je únavné a místy velmi nesrozumitelné) názorů a ukázky mentality určitých lidí - zde jednoho z lídrů strany Zelených - stojí to za to opravdu přečíst - zvláště pro ty z majitelů zbraní, které situace zrovna moc "neznepokojuje"...

Re: Snaha EU o zákaz zbraní
štaflík » 07.04.2014 12:51 píše: Pro zasmání posílám odpověď pana Povy ze Strany Zelených na moje dotazy k jeho názorům o zbraní. Původní dotazy nejsou potřeba, stejně odpovídá na něco jiného a na přeskáčku. Zřejmě to není vtip...:
Josef Pova píše:"Dobrý den pane XXXXX,
nejprve se chci omluvit, že reaguji až nyní, jelikož mám dost své práce. Jestli jsem to dobře pochopil jde Vám o můj návrh zakázat střelné zbraně, nebo o všechny mé návrhy zákazů, kterých navrhuji kvůli naší hloupé společnosti dost i když zákazy já osobně nemám rád, jelikož sám vím co mohu či nemohu dělat tak abych nikoho kolem sebe neohrozil a neublížil mu. Bohužel v naší společnosti není ani 5% lidí kteří si to uvědomují aspoň s polovičky jako já a proto jsou dle mého soudu podle fungování naší společnosti zákazy nutné byť musí procházet co největší společenskou kontrolou a společnost musí pracovat na postupném zrušení daného zákazu, když už ten zákaz nebude zapotřebí. Již i z těchto vět věřím, že máte zamotanou hlavu. No musím se přiznat ani Zelení to nechápou natož, aby jste to pochopil Vy, ale kdyby jste patřil do těch 5% tak to možná pochopíte věřte mi, že žijete kvůli tomu, aby jste se jednou k pochopení mých myšlenek dopracoval.
...až budu přesvědčen, že žiji ve společnosti aspoň podobné typu Švýcarska (ne USA) moc rád klidně zákaz zruším jako převážnou část mých navrhovaných zákazů např. jako zákaz konzumování drog a závislostí na veřejnosti a mediální propagace (kouření,alkohol,rafinovaný cukr,drogy,hrací automaty aj.)
...jde jen o to, že lidé musí věřit v náš společenský systém, že je ochrání bohužel lidi žijí stále ve strachu stačilo by kdyby se přestali bát a společnost se změní od základu. Prostě zákazy v současné době cca 3 tisíce let jsou nutností moc rád bych došel v současném životě do chvíle kdy zákazy nebudou potřeba a lidé přestanou mít strach a jejich hodnoty se od základu změní, např. lpění na vlastním životě nebo na životě svého nejbližšího bez ohledu, že to může připravit o život někoho jiného. Vaše argumenty jsou tak omezené až se mi na ně nechce stejně omezeně odpovídat, takže se omlouvám. Když si ve společnosti budou všichni rovni nikdo se nemá čeho bát a žádné zbraně nepotřebuji nic méně společnost musí disponovat takovými zbraněmi, aby se uměla mohla bránit a to společnost neumí i když ty zbraně má viz Ukrajina na co jim jsou zbraně když ví, že jim nikdo nepomůže, jelikož ten druhý ty zbraně má taky, prostě celá západní společnost selhala a zbraní máme, že by jsme vyvraždili celou lidskou společnost.
Proto snad naposled jsem pro zákaz úplně všech zbraní na celém světě a někde se prostě musí začít tak proč ne v naší České společnosti a u střelných zbraní, nic méně musíme vymyslet jak se bránit a mám-li policii, armádu a hlavně spojence tak snad(možná) nám to do začátku bude stačit, když se všichni z Ukrajinské krize dostatečně poučí a dokáží použít i jiné ekonomicky politické zbraně než ty zbraně o kterých se tady bavíme. Nic méně musíme být připraveni umět použít i ty, jestliže je někdo jiný používá, ale k tomu máme obrané složky a ne, že lidi sami vezmou zbraně do ruky a potáhnou do Ruska na obranu Ukrajiny. To je úsměvné co? Střelné zbraně jsou k ničemu, věřte mi jsou i jiné horší zbraně a stejně kdo je neumí ve správnou chvíli použít na obranu druhého (nejen sebe) tak je nepotřebuje.

Mít zbraň v šuplíku je falešný pocit bezpečí materialistické omezené společnosti.

S úctou a pochopením Josef Pova
Prevzato z:
:arrow: https://www.facebook.com/TacticalTraini ... 5772161049

To, ze to dotycny clovek opravdu mysli vazne a ze se jedna opravdu o tehoz autora potvrdil i tim, co napsal take na FB:
Josef Pova píše:Můžu-li k tomuto tématu něco dodat tak já jako člověk bych byl nejšťastnější kdyby byly zakázány všechny zbraně nejen střelné! To i u pořádkových služeb natož u myslivců! bohužel ta realita je trochu jiná, ale s tímto cílem do toho jako zelení musíme jít a nebát se o tom mluvit. Když stát zaručí, že nikdo na území našeho státu nebude mít zbraň tak se není čeho vlastně bát o:) Samozřejmě, že to nejprve bude muset být přijato na evropské úrovni a na to si asi počkáme, do té doby to může být pouze zelené přání a vzdálená vize, nic méně zákon s odkladným účinkem by jsme mohli přijmout jako jasný vzkaz ostatním státům EU kudy chceme jako česká společnost jít.
Zdroj zde:
:arrow: https://www.facebook.com/stranazelenych ... comments=8
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od cmk » stř 09.4.2014, 8:50

Ten docela rad bych videl nejakou psychoanalyzu a psychoprofil toho člověka.

Nejde mi ted o to, ze ma na něco o 100% jiny názor... Takovy je život, ze si každý mysli něco jiného.
Ale když ctu tu formu a ten balast kolem toho, tak jsem presvedcen, ze ten clovek je nemocny.
A to me utvrzuje v nazoru, ze by politici měli chodit na psychotesty :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 8:52

Komentoval jsem to a svuj komentar pridam i sem:

Ten clovek musi byt pod vlivem navykovych ci psychotropnich latkach. Nejdriv tvrdi, ze je pro to, aby se spolecnost odprostila od vsech svych zakazu a korunuje to tim, ze chce udelat dalsi zakaz :-DD

Uz jenom z toho, co pise, je sam o sobe presvedcen, ze je genialni a ze my ostatni to proste nemuzeme pochopit (nejsme v tech jeho vyfabulovanych 5%).

V kazdem pripade,to co predvadi je velmi nebezpecne. Verim tomu, ze nekteri "inteligentne svebytni" spoluobcane (to neni urazka, nybrz fakt vychazejici z procentualniho zastoupeni techto lidi v Gaussove krivce aplikovane na IQ obyvatelstva) tomu totiz mohou verit a co vic, i se za to bit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od cmk » stř 09.4.2014, 9:09

Vemme si 1 priklad schizofrenika (ta nemoc se muze projevovat ruzne, ale vemme tento 1 priklad)...
Schizofrenik tvrdi, ze je ovladan mikrovlnama, ze mu ctou mozek, ovlivnujou mu mysleni, ovlivnujou mu zdravi. Pokud je schizofrenik inteligentni a vzdelany, dokaze kolem toho vytvorit neuveritelnou konstrukci, proc tomu tak je, ktere bezmezne veri a vydava ji za dukaz. Ale co je na tom dulezite... Jaksi selskym rozumem ta cela konstrukce vůbec nedava nakonec smysl, ale schizofrenik bude zaryte tvrdit, ze všichni kolem nej jsou hlupaci a on jediny ve svém okoli prokoukl to spiknuti a prisel na to...

K tomu si pridejme navod, jak poznat psychopata (http://elyna.wz.cz/jak_rozeznat_psychopata.htm) a ted tyhle 2 věci aplikujme na pana Povu...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od Starosta » stř 09.4.2014, 9:45

Kdybych se měl - pokud možno - oprostit od ne/souhlasu s jeho názory a soustředil se hlavně na formu a obsah toho, co sdělil...
Tak mi přijde názorově omezený, elitářský, neschopný udržet dostatečně myšlenku, se snahou o totalitní způsob řízení společnosti a neuvěřitelně, ale naprosto neuvěřitelně, naivní.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 10:17

cmk: ale na tom tebou odkazovane webu se pise:
Jsou psychopati schizofrenní?
Nikdy. Psychopati nejsou schizofrenní a nemohou být léčeni jako schizofrenici.
*3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od cmk » stř 09.4.2014, 10:34

Ja ale nepisu, ze je oboji... Davam k diskuzi 2 verze :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 11:16

Berme to tak, ze pripustime, ze pan Pova je vcelku "normalni" clovek. Tedy nekdo, kdo neumi premyslet do dusledku a ani v souvislostech. Pro takove lidi nemusi byt nejlepsi lecbou medikamenty, ale presny opak te slunickovosti ostatnich lidi, kterou by on rad diktoval pro vsechny. Aby i on pochopil, ze v noci v parku clovek drzici nuz ci tyc asi nejakej slunickove diskusi moc naklonen nebude.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od hermenet » stř 09.4.2014, 17:39

Uff, já se živím čtením textů, které dávají smysl. Tohle jsem nedočetl. Ne, že by to snad vůbec žádný smysl nedávalo, ale, jak to říct, pan Pova je velmi složitý člověk.

Pova. "Když stát zaručí, že nikdo na území našeho státu nebude mít zbraň tak se není čeho vlastně bát..."
hermenet: Manželka pana Povy ho bude asi muset nakonec uškrtit rukama.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 09.4.2014, 17:49, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od jry2000 » stř 09.4.2014, 17:46

Prave proto se vyzbrojuje Afrika a odzbrojuje Evropa ....aby se nebylo ceho bat :)
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od Biggles » stř 09.4.2014, 21:53

Myslím, že by se na to daly najít pilule...a v kombinaci se svěrací kazajkou by nakonec nemusel bejt až tak nebezpečnej...

Příspěvky: 28

Registrován: pon 23.6.2014, 9:19

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od comiks » úte 22.7.2014, 8:39

Zdarec,
Poslechl jsem si včera v archivu pana Povu http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3166561
rozhodně to stojí za poslech.

V každém případě nechci hodnotit osobnost pana Povy, ale ve chvíli kdy vlastně předesílá, že v momentě kdy mi někdo přijde vykrást dům tak mu nemám moc překážet a víceméně se modlit, abych náhodou zloděje nevyrušil, nebo nedejbože nerozlobil je tento člověk mimo mísu.

Tak trochu nabývám z jeho slov pocitu, že pro něj život zase až tolik neznamená - pro mne ano život mé rodiny a samozřejmě i můj. Jistě pokud na něco doje tak budu bránit rodinu, sebe a také majetek bez ohledu na následky ( v tu chvíli to bude druhořadá záležitost). P. Pova bude zřejmě člověk, který by květince neublížil a celý se rozdal, je otázkou co v životě vytvářel čím se zabýval kde pracoval či pracuje, nebo se jedná o dalšího profesionálního politika odtrženého od reality?
Také bych rád věděl zda to co prezentoval tento člověk je oficiální stanovisko strany zelených.
Jde mi o toto chci vědět zda je straně zelených můj život má svoboda, soukromí a majetek ukradené. To proto, abych si mohl poskládat volební priority.

Jeho žebříček životních hodnot na základě jeho vyjádření je jak to říct a neurazit na úrovni mé sestry která má plnou pusu sluníčkových keců ( jsem na ně alergický ;-) ) a není ji zatěžko nepostarat se o sebe a přitom bezohledně ždímat své nejbližší a okolí.

Trochu mám pocit, že se jedná o pokus zviditelnit se na tomto tématu protože je v "kurzu"
Co bude dál v případě řekněme s motorkáři z nichž se určité procento chová nezodpovědně a kterých na silnicích zemře ročně XX - podle jeho logiky bychom měli zakázat držení motorek - co kdyby se ten klučina na motorce náhodou vyboural a zemřel, nebo nedejbože někoho zabil? navíc motorku by někdo mohl použít k útěku od přepadení nebo loupeže...

Co třeba zakázat bůček? Přece není zdravý a člověk si jeho pojídáním škodí navíc on ho nejí protože je vegetarián tak proč by ho měl jíst někdo jiný...
Tím vším chci říct, že p.Pova používá velmi slabé argumenty v duchu já si myslím...

Udržet demokracii beze zbraně nelze toto platí už od starého říma a bude platit stále...

Shrnu to už píšu blbosti :

p.Pova je regionální politik z malé strany, která naší zemi za dobu svého působení na politické scéně žádné výrazné + nepřinesla. Jako většina ostatních stran dosud dokázali pouze kupčit s našimi zájmy a a předvolebními sliby výměnou za osobní prospěch. Doufejme, že se jedná o osamělý názor zoufalce, který může oslovit snad jenom podobně smýšlející sluníčkové lidi...

No na druhou stranu asi dosáhl svého a mluví se o něm, tedy alespoň tady takže možná to je to o co mu šlo... :)
Naposledy upravil(a) comiks dne úte 22.7.2014, 10:37, celkem upraveno 1 x.
---------------------------------
Tož tak.....

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od hermenet » úte 22.7.2014, 9:48

Tak toho Povu poslouchám. On se dává zbroják takhle nevyzrálým osobám?

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od nico » úte 22.7.2014, 10:06

Bucek? Cetl jsi citaci v uvodnim prispevku od S4T4Na? Pova by ti v klidu zatrh i rafinovany cukr. :) Tomu cloveku jednoznacne chybi pece psychiatra. Jako nevolic SZ jsem docela rad, ze si tam podobne psychicky narusene extremisty nejen drzi, ale dokonce jim dovoluji verejne se projevovat. :)

Pova razi nazor, ze pokud se k vam nekdo vloupa, tak mu mate jit z cesty, protoze majetek ma mensi hodnotu, nez zdravi a zivot utocnika.

Nevim, kde pan Pova predem bere jistotu, ze jde jen o cloveka "v docasne socialni nouzi, ktery si prisel pouze pro par konzerv". Pak by me zajimalo, kde se na tom jeho zebricku hodnot nachazi treba vagina sedmnactilete divky, kdyz uz to vsechno bere tak vecne, v klidu a bez emoci. Nelze si nevzpomenout na pripad Antonina Zigmunda, ktery jedne noci pred par lety v Plzni vnikl do bytu svych sousedu. Tam zmlatil a pobodal invalidniho otce, ktery se pred nim snazil chranit svou sedmnactiletou dceru. Tuto pozdeji, pred ocima obou rodicu, Zigmund v obyvaku znasilnil.

Pane Povo, pokud Vas neco podobneho potka, nikdo Vam nebere Vase pravo tise se odplazit do kouta a lizaje si bodne rany odtud s manzelkou sledovat treba i znasilnovani vlastni dcery. Klidne si z cele akce, po vzoru pana Jablotrona, namisto efektivni obrany poridte i peprne home video, ale neopovazujte se ani dotknout prava nas ostatnich, prava se v podobnych pripadech adekvatne branit.

Příspěvky: 28

Registrován: pon 23.6.2014, 9:19

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od comiks » úte 22.7.2014, 10:39

nico:

samozřejmě jenom pár příměrů....

on pan Pova bude zřejmě ještě rafinovanější než ten cukr...
---------------------------------
Tož tak.....

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od Steiner » úte 22.7.2014, 12:43

comiks: no tak ono především velmi rafinované bylo pozvat do studia za odpůrce zbraní právě pana Povu, protože tam střelecké komunitě udělal skvělou službu. Když teď před posluchači rozhlasu někdo vysloví sousloví "odpůrci zbraní", tak se jim vybaví ta podivná individua typu ichtyla Povy, se kterýma by asi nechtěli mít nic společnýho :mrgreen:

spm

Příspěvky: 67

Registrován: čtv 20.2.2014, 0:11

Zbraň: SIG Sauer SP2022

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od spm » úte 22.7.2014, 13:12

Jenom si řikám, jestli by nestálo za to udělat databázi s adresami podobně smýšlejících lidí. Zloději budou vědět, kam mohou chodit krást bez rizika újmy na zdraví, ostatní lidi nebudou muset někomu ubližovat, pač jim nikdo do baráku nepoleze a sluníčkáři zase můžou být rádi, jak se nebude nikomu ubližovat. A všichni budou šťastní. Nebo...? :lol:

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od Carloss » úte 22.7.2014, 13:21

Já nevim, co máte... Mě tihle sluníčkoví pravdoláskaři fakt nevaděj... "Ať si pindá, my jsme na to zviklí..." Ale ať mi nezkouší sahat na má práva, sakra!!!!
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od S474N » úte 22.7.2014, 13:24

Tak jsem si to poslechl, nejdriv jsem si rikal, ze to nema smysl poslouchat, ale to co jsem tam slysel, tak ten clovek je opravdu naprosto mimo. Hlavne, jak se chlubil jeste i vegetarianstvim a tim, ze prenechal kver jen tak strejdovi?!? Zkoumal by dusevni stavy, ale podle vseho by prezkoumat potreboval zejmena sam sebe.

:arrow: http://cestaprolitvinov.webnode.cz/albu ... /#pova-jpg
:arrow: https://www.facebook.com/josef.pova

Co me alespon trosicku hreje na srdci, ze tahle diskuse vybiha na Google hned jako druha v poradi (na "Josef Pova").
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 28

Registrován: pon 23.6.2014, 9:19

Re: Josef POVA - Strana zelených - názor na střelné zbraně

Příspěvek od comiks » úte 22.7.2014, 13:37

No o tom to je :) ať si pindá co chce ale každý si musí uvědomit, že jeho práva začínají a končí tam kde začínají a končí práva ostatních.

Jsem jenom jednoduchý muž- ale na rodinu, zbraň, rafinovaný cukr a případně bůček ať mi nikdo nesahá.... :-P

Ne vážně stačí pár takových turů..

Když na to přijde jsem ochoten bránit svoji rodinu a domov, ale místo květáku nebo čtyřlístku chci mít v ruce kus železa a nemyslím vidle...

Nakonec nám pan Pova prokázal službu jak píše Steiner. Když jsem to poslouchal tak jsem měl trochu pocit že si to moderátorka i pan policajt užívají ve směru k panu pravoláskaři.
---------------------------------
Tož tak.....

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz