K 100 P1 a získané zkušenosti


Ostatní "plastové" pistole

Příspěvky: 10

Registrován: stř 22.12.2010, 19:23

Zbraň: Glock 19

K 100 P1 a získané zkušenosti

Příspěvek od prekop » sob 25.12.2010, 12:18

Zdravím všetkých. Chcel by som sa s Vami podeliť o skúsenosť pri kúpe zbrane K 100 P1. Začnem pekne poporiadku. Ešte pred nejakým časom som písal e-mail , aby mi dali vedieť aké sú ceny pre členov ozbrojených zložiek (PZ SR, OS SR, Väzenská stráž...) Odpoveď od pána Ing. Lihana znela, že sa poskytuje zľava na všetky verzie 70€. No bola by škoda nevyužiť to a preto som sa o nejaký čas prišiel pozrieť na K 100 do obchodu, ktorý má s GP uzavretú zmluvu o predaji. Mali tam výpredaj minuloročného typu K 100 P1 za 400€ a predajca mi povedal, že mám nárok aj na zľavu. Za takú sumu si človek v dnešnej dobe dobrú zbraň nekúpi. Keď som prišiel s nákupným povolením, tak som sa dozvedel, že zľava sa neposkytuje. Nie že by som bol lakomec, ale pred mesiacom si kupovali zbraň dvaja moji kolegovia a pre nich zľava platila, preto sme zavolali p. Ing. Lihanovi a on mi povedal, že čo by som ešte nechcel. Ja som mu povedal o tom e-maili a že v balení nie sú prídavne redukcie pažby a že je to minuloročný dopredaj. On povedal, že ani v plnej verzii K 100 nie sú prídavne pažby a že tie stoja cca 50€. Takže s tým, že mi dal jasne najavo, že ho otravujem (asi takto budujú dôveru k zákazníkovi) sme telefonát ukončili. Po telefonáte mi predajca ukázal, že to je klamstvo a že tie pažby sa nachádzajú v základnom balení. Takže mi to vychádza, že za tohtoročný typ K 100 by som dal v prepočte menej ako za akciový minuloročný typ. Takže nie pre peniaze, ale pre ich prístup som sa rozhodol, že K100 si v žiadnom prípade nekúpim. A aj hlavne preto som sa rozhodol pre Glock a pri tom je iba o pár euro drahší.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne ned 26.12.2010, 15:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven název tématu, aby měl hlavu a patu!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: K 100 P1 a záskané skúsenosti

Příspěvek od FRENKY » sob 25.12.2010, 12:35

Takové jednání mi na Grandpower nesedí.
Osobní zkušenost sice nemám, ale sleduju jejich fórum a přání zákazníka je tam svaté.
Mimochodem, není podobná sleva náhodou i na Glocky?
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 10

Registrován: stř 22.12.2010, 19:23

Zbraň: Glock 19

Re: K 100 P1 a záskané skúsenosti

Příspěvek od prekop » sob 25.12.2010, 13:39

Áno je. 20%

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: K 100 P1 a záskané skúsenosti

Příspěvek od Steiner » sob 25.12.2010, 13:47

Prekop: prodejce tě špatně informoval, není to chyba Grand Power. Ten výprodej byl typ P1 s rámem MK6, který nemá výměnné hřbety rukojeti. Nový typ rámu MK7 už je má. Pokud si koupíš pistoli s rámem MK6, můžeš si pak dokoupit rám MK7 s výměnnými hřbety za 55€ (v setu je rám, výměnné hřbety a montážní čepy) a nechat si rám vyměnit u kteréhokoli puškaře nebo sám doma (potřebuješ dřevěnou destičku, kladívko, kolík průměru 3mm a trochu zručnosti).

Takže nehaž prosím vinu na GP a p. Lihana, tohle zbabral tvůj prodejce který tě špatně informoval.

Příspěvky: 10

Registrován: stř 22.12.2010, 19:23

Zbraň: Glock 19

Re: K 100 P1 a záskané skúsenosti

Příspěvek od prekop » sob 25.12.2010, 14:00

Nie, bol to rám MK 7 s výmennými pažbičkami, len tam neboli tie ďalšie dve náhradné pažbičky (alebo ako sa to presne volá). Tohto sa nemusíš báť, že by som to nerozoznal. Nehovorím, že mám vysokú školu z porovnávania zbraní, ale myslím si, že sa celkom v zbraniach vyznám.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: K 100 P1 a získané zkušenosti

Příspěvek od cmk » pon 03.1.2011, 12:33

Take me to ke GP vubec nesedi.

Ocividne doslo k nejakemu sumu... To uz na zacatku a pak se to tahlo.

Nemyslim si, ze bys nevedel, jakou zbran chces, spis doslo NEKDE (nerikam kde, mozna u Tebe, mozna u prodejce mozna v GP) k nejakemu spatnemu receni ci pochopeni pozadavku, jelikoz je mi divny, ze by tech problemu slo v rade tolik najednou.

- nejdriv sleva nesleva
- pak Mk7 neMk7
- pazby nepazby
...

Kdo vi... Treba se sleva na Mk6 poskytovala, na Mk7 uz ne - mesic je dlouha doba.
Otazkou je, jestli pan Lihan pochopil (jestlis mu vypravel o starsim mailu o Mk6), ze se ptas na vymenne pazbicky na Mk7?

Ale treba mas pravdu, a v predvanocni dobe byl nekdo zpruzeny, ze jeste musel pracovat, tak uz jen odbyval zakazniky.

Tezko rict...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 14

Registrován: sob 13.2.2010, 16:53

Zbraň: CZ75 SP-01 Shadow

Re: K 100 P1 a získané zkušenosti

Příspěvek od Balistoil » úte 04.1.2011, 8:55

Na našom webfore je cela situacia vysvetlena JK.

Příspěvky: 10

Registrován: stř 22.12.2010, 19:23

Zbraň: Glock 19

Re: K 100 P1 a získané zkušenosti

Příspěvek od prekop » úte 11.1.2011, 8:22

Ahojte. Ja som tento príspevok dal na všetky fóra, ktoré poznám (GP, webforum, glock), aby si to prečítalo čo najviac ľudí. Predsa fóra su na to, aby sa písali pozitíva, ale aj negatíva. Myslím si, že príspevok splnil svoj účel a dúfam, že podobná situácia sa už u nikoho z Vás nestane. Najviac k veci bolo k tejto téme napísané na webforum, ale niekto sa postaral o to, že už ten príspevok tam nie je (aspoň to tak bolo, keď som sa naposledy pozeral). Výsledok všetkeho bolo, že p. Kuracina sľúbil záležitosť vyriešiť priamo s predajcom, aby sa táto situácia už neopakovala (jeho prístup bol rýchly, aj keď boli vianočné sviatky a v prvom rade, že sa tým vôbec zaoberal). Takže všetkým čo sa rozčulovali, že to nie je s ích presvedčením a odsudzovali to, že som to vôbec niekde napísal odkazujem, že asi nevedia na čo sú fóra. Dúfam, že už nabudúce budem písať iba pozitíva, alebo nejaké žiadosti o pomoc pri riešení miniproblémov.

Zpět na „Jiné plasťáky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz