Kam odložit zbraň


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Kam odložit zbraň

Příspěvek od Biggles » pát 07.8.2015, 13:52

Ano, jsi mentál, Stepane. Vysvětlení netřeba, na to si stačíš se svejma příspěvkama sám :D
Jinak bych trochu rozlišoval splněné "zákonné minimum" a opravdu zodpovědné jednání. Ale to už je na každém, jak moc se nad tím zamyslí a co považuje za přiměřené riziko (hlídaný atomový kryt gen. štábu vs přihrádka v Žigulu na sídlišti).

Příspěvky: 14

Registrován: stř 05.8.2015, 14:42

Zbraň: G22

Re: Kam odložit zbraň

Příspěvek od FUBAR » pát 07.8.2015, 14:46

Díky za odpovědi...Štěpán opět nezklamal tudíž neřeším. O té schránce do auta budu přemýšlet ale i přesto spíše jako totální nouzovku. Auto mám o něco více zabezpečené proti odcizení než většina obyvatel a před místem kam chodím cvičit lidé nechavájí auta běžně se staženými okynky...přesto to není žádná záruka, vím :) Za nápad s ledivnou taky děkuji nicméně jsem k oboum z těch řešení pořád opatrný. Tu ledvinku bych stejně musel odložit někam bokem i když bych na ní neustále viděl necítil bych se dobře. Peněženku, mobil, klíče etc. mi klidně můžou ukrást a nebude to takovej průser jako když se ztratí pistole...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Re: Kam odložit zbraň

Příspěvek od daveG17 » stř 12.8.2015, 22:14

Buď kreativní! Kup si na nošení nějakého prcka (Kevin, LCP) a vodotěsné pouzdro. Já se s LCP na přehradě normálně vykoupal :lol: http://www.dx.com/p/water-resistant-cel ... cupAPljYoM
P.S. nedělám si prdel!
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz